Wereldkampioenschap voetbal 2022 (kwalificatie UEFA)

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
WK voetbal kwalificatie 2022
Kwalificatie UEFA
UEFA member associations map.svg
Landen van de UEFA
Informatie
Gastland
Editie
Datum 24 maart 2021 – 29 maart 2022
Teams 55 (van 1 confederatie)
Stadions  (in steden)
Winnaar (e titel)
Statistieken
Wedstrijden 75
Doelpunten 237  (3,16 per wedstrijd)
Toeschouwers 58.100  (775 per wedstrijd)
Topscorer(s) 5 doelpunten:
Servië Aleksandar Mitrović
Beste speler
Beste keeper
Fair-Playprijs
Navigatie
Vorige   Volgende
Portaal Portaalicoon Sport

Namens de Europese bond UEFA doen er 55 landen mee aan de UEFA kwalificaties voor het wereldkampioenschap voetbal 2022 in Qatar. Er zijn 13 plaatsen beschikbaar op het eindtoernooi. De kwalificatiewedstrijden worden tussen 25 maart 2021 en 29 maart 2022 gespeeld.

Gekwalificeerde landen

Op het Wereldkampioenschap voetbal 2022 in Qatar zijn er 13 plaatsen beschikbaar voor landen van de UEFA. De tien groepswinnaars van elke groep plaatsen zich direct voor het WK 2022. De tien nummers 2 en de twee beste groepswinnaars van de UEFA Nations League 2020/21 spelen in de play-offs om de laatste drie beschikbare plaatsen.

FIFA-lid Confederatie Kwalificatie Kwal.
datum
Aantal dln.
(incl. 2022)
Eerste
dln.
Laatste
dln.
Dln.
op rij
Titels
(excl. 2022)
Beste
prestatie
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA
UEFA

Deelnemers

Alle 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten kunnen zich kwalificeren.

Op 9 december 2019 legde het World Anti-Doping Agency (WADA) Rusland een vier jaar lange schorsing op voor deelname aan grote sportevenementen, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter kan het Russisch voetbalelftal zich nog steeds kwalificeren, omdat het verbod alleen geldt voor het eindtoernooi (het WK 2022) om de wereldkampioen te beslissen. Als Rusland zich weet te kwalificeren, zouden Russische voetballers mogelijk nog wel mee kunnen doen aan het WK, in afwachting van wat de FIFA daarover beslist. Een team dat Rusland vertegenwoordigt kan volgens de regels van de WADA echter niet deelnemen onder de eigen vlag en met het eigen volkslied. De beslissing van het WADA werd door Rusland aangevochten bij het Hof van Arbitrage voor Sport (CAS), dat echter oordeelde dat de schorsing van het WADA geldig was. Wel verlaagde het CAS de schorsing van vier naar twee jaar. Ook bepaalde het CAS dat de Russische voetballers 'Rusland' op hun tenue mogen tonen, als de termen 'neutraal team' of 'neutrale sporter' ook aanwezig zijn. Wanneer Rusland zich plaatst voor het WK, dan mogen de spelers niet de naam, vlag en volkslied van hun land gebruiken en tonen op het eindtoernooi. Dit komt omdat de schorsing van Rusland op wereldkampioenschappen en Olympische Spelen tot 16 december 2022 geldig is, wat na het WK 2022 is.

Opzet en loting

De opzet van de kwalificatiewedstrijden werd door het Uitvoerend Comité van de UEFA bevestigd tijdens een vergadering in Nyon, Zwitserland op 4 december 2019, in afwachting van goedkeuring van de FIFA. De kwalificatie voor het toernooi zal deels afhangen van de resultaten in de UEFA Nations League 2020/21 en ook tellen de resultaten in de reguliere kwalificatiewedstrijden mee.

  • Groepsfase: De 55 landen worden in tien groepen van 5 of 6 landen (met 4 landen uit de de finale van de Nations League 2020/21 in de kleinere groepen) ingedeeld, waarbij de groepswinnaars zich rechtstreeks plaatsen voor het WK 2022.
  • Play-offs: De tien nummers 2 uit alle groepen worden aangevuld met de beste twee Nations League groepswinaars, op basis van de Nations League ranglijst, die buiten de top twee van hun eigen kwalificatiegroep eindigden. Deze 12 teams worden verdeeld over drie play-off paden en spelen twee rondes met single-play play-offs (halve finales en finales, waarbij de thuisteams worden geloot), waarna er drie teams zich plaatsen voor het WK 2022.

Het Uitvoerend Comité van de UEFA keurde ook het gebruik van de videoscheidsrechter (VAR) goed voor de kwalificatiewedstrijden, onder voorbehoud van goedkeuring door de FIFA. Echter werd de VAR uiteindelijk niet ingezet, omdat de logistieke mogelijkheden hiervoor door reisbeperkingen vanwege de coronapandemie werden beperkt.

Oorspronkelijk zou de loting voor de indeling van de groepen op 29 november 2020 plaatsvinden, maar deze werd later verplaatst naar 7 december 2020. Ook zal de loting online plaatsvinden, vanwege de coronapandemie.

Potten

Op 7 december 2020 om 18:00 (UTC+1) vond de loting plaats in het hoofdkantoor van de UEFA in Zürich, Zwitserland. Op dat moment waren 55 landen die bij de UEFA waren aangesloten, lid van de FIFA. Voorafgaand aan de loting werden deze 55 landen op basis van de FIFA-wereldranglijst ingedeeld in zes potten naar sterkte.

Pot 1
België België (1)
Frankrijk Frankrijk (2)
Engeland Engeland (4)
Portugal Portugal (5)
Spanje Spanje (6)
Italië Italië (10)
Kroatië Kroatië (11)
Denemarken Denemarken (12)
Duitsland Duitsland (13)
Nederland Nederland (14)
Pot 2
Zwitserland Zwitserland (16)
Wales Wales (18)
Polen Polen (19)
Zweden Zweden (21)
Oostenrijk Oostenrijk (23)
Oekraïne Oekraïne (24)
Servië Servië (30)
Turkije Turkije (32)
Slowakije Slowakije (34)
Roemenië Roemenië (37)
Pot 3
Rusland Rusland (27)
Hongarije Hongarije (29)
Ierland Ierland (30)
Tsjechië Tsjechië (31)
Noorwegen Noorwegen (33)
Noord-Ierland Noord-Ierland (36)
IJsland IJsland (37)
Schotland Schotland (43)
Griekenland Griekenland (44)
Finland Finland (54)
Pot 4
Bosnië en Herzegovina Bosnië en H. (55)
Slovenië Slovenië (62)
Montenegro Montenegro (63)
Noord-Macedonië Noord-Macedonië (64)
Albanië Albanië (67)
Bulgarije Bulgarije (68)
Israël Israël (87)
Wit-Rusland Wit-Rusland (88)
Georgië Georgië (89)
Luxemburg (land) Luxemburg (98)
Pot 5
Armenië Armenië (99)
Cyprus Cyprus (100)
Faeröer Faeröer (107)
Azerbeidzjan Azerbeidzjan (109)
Estland Estland (113)
Kazachstan Kazachstan (117)
Kosovo Kosovo (133)
Litouwen Litouwen (136)
Andorra Andorra (151)
Pot 6
Malta Malta (176)
Moldavië Moldavië (177)
Liechtenstein Liechtenstein (181)
Gibraltar Gibraltar (195)
San Marino San Marino (204)

1 Elk land wordt vanuit elke pot in een andere groep ingedeeld. Dat houdt in dat landen uit dezelfde pot dus niet tegen elkaar (kunnen) spelen.
2 Tussen haakjes is de positie op de FIFA-wereldranglijst van december 2020 aangegeven.
3 Om politieke redenen kunnen Azerbeidzjan en Armenië niet in dezelfde groep geloot worden. Omdat deze landen zich in dezelfde pot bevinden is dit sowieso niet mogelijk.
4 In elke groep kunnen maximaal twee teams worden geplaatst waarvan wordt vastgesteld dat de locaties een hoog of gemiddeld risico op strenge winterse omstandigheden hebben: Estland, Faeröer, Finland, IJsland, Letland, Litouwen, Noorwegen, Oekraïne, Rusland en Wit-Rusland. De twee "harde winterlocaties" (Faeröer en IJsland) kunnen over het algemeen geen wedstrijden organiseren in maart of november en kunnen daarom niet samen worden geloot, de anderen spelen in maart en november zo min mogelijk thuiswedstrijden.
5 Maximaal één team met een te grote reisafstand ten opzichte van andere landen kan in elke groep worden geplaatst: Azerbeidzjan met Gibraltar, IJsland en Portugal, IJsland met Armenië, Cyprus, Georgië en Israël, Kazachstan met Andorra, Engeland, Faeröer, Frankrijk, Gibraltar, Ierland, IJsland, Malta, Noord-Ierland, Portugal, Schotland, Spanje en Wales.

Speeldata

Hieronder staat het schema voor de kwalificatiewedstrijden. De wedstrijden die in juni 2021 gespeeld zouden worden, worden verplaatst vanwege het uitstellen van het EK 2020 naar 2021 (in juni en juli) als gevolg van de coronapandemie. Alle wedstrijden vinden plaats van donderdag tot en met dinsdag. Landen spelen op donderdag en zondag, vrijdag en maandag of zaterdag en dinsdag. Wedstrijden uit dezelfde groep vinden plaats op dezelfde dag.

Ronde Wedstrijdnummer Datum
Eerste ronde
(groepsfase)
Wedstrijd 1 24–25 maart 2021
Wedstrijd 2 27–28 maart 2021
Wedstrijd 3 30–31 maart 2021
Wedstrijd 4 1–2 september 2021
Wedstrijd 5 4–5 september 2021
Wedstrijd 6 7–8 september 2021
Wedstrijd 7 8–9 oktober 2021
Wedstrijd 8 11–12 oktober 2021
Wedstrijd 9 11–13 november 2021
Wedstrijd 10 14–16 november 2021
Ronde Wedstrijd Datum
Tweede ronde
(Play-offs)
Halve finales 24–25 maart 2022
Finales 28–29 maart 2022
  • De wedstrijden vinden plaats van donderdag tot en met dinsdag. Een team speelt op donderdag en zondag, vrijdag en maandag of zaterdag en dinsdag.
  • De wedstrijden uit dezelfde groep vinden plaats op dezelfde dag.

Eerste ronde

Groep A

Qatar, het gastland van het Wereldkampioenschap voetbal 2022, werd gekoppeld aan groep A. Omdat in deze groep vijf landen zitten, is er elke speelronde één land vrij. Dat land speelt dan een vriendschappelijke wedstrijd tegen Qatar, dat als gastland van het WK geen kwalificatiewedstrijden hoeft te spelen. Vanwege reisbeperkingen door de coronapandemie worden de 'thuiswedstrijden' op neutraal terrein in Europa gespeeld.

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Portugal Portugal 3 2 1 0 7 6 3 +3
2 Servië Servië 3 2 1 0 7 7 5 +2
3 Luxemburg (land) Luxemburg 2 1 0 1 3 2 3 −1
4 Ierland Ierland 2 0 0 2 0 2 4 −2
5 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 2 0 0 2 0 1 3 −2
Thuis ╲ Uit Azerbeidzjan Ierland Luxemburg (land) Portugal Servië
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 sep 11 nov 7 sep 1 - 2
Ierland Vlag van Ierland 4 sep 0 - 1 11 nov 7 sep
Luxemburg Vlag van Luxemburg 1 sep 14 nov 1 - 3 9 okt
Portugal Vlag van Portugal 1 - 0 1 sep 12 okt 14 nov
Servië Vlag van Servië 12 okt 3 - 2 4 sep 2 - 2
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Portugal Vlag van Portugal 1 – 0 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Allianz Stadium, Turijn (Italië)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Duitsland Daniel Siebert
Medvedev Goal 36' (e.d.) Verslag

24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Servië Vlag van Servië 3 – 2 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Davide Massa
Vlahović Goal 40'
A. Mitrović Goal 69'Goal 76'
Verslag Goal 18' Browne
Goal 86' Collins

27 maart 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 1 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Kroatië Fran Jović
Verslag Goal 85' Rodrigues

27 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Servië Vlag van Servië 2 – 2 Vlag van Portugal Portugal Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Nederland Danny Makkelie
A. Mitrović Goal 46'
Kostić Goal 60'
Milenković Weggestuurd in de 90+2e minuut 90+2'
Verslag Goal 11'Goal 36' Jota

30 maart 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 – 2 Vlag van Servië Servië Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Israël Roi Reinshreiber
Machmoedov Goal 59' (pen.) Verslag Goal 16'Goal 81' A. Mitrović

30 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Luxemburg Vlag van Luxemburg 1 – 3 Vlag van Portugal Portugal Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Rusland Sergej Ivanov
Rodrigues Goal 30'
Chanot Kreeg geel in de 21e minuut Kreeg opnieuw geel in de 88e minuutWeggestuurd in de 88e minuut 21', 88'
Verslag Goal 45+2' Jota
Goal 51' Ronaldo
Goal 80' Palhinha

1 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Ierland Ierland
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Avivastadion, Dublin
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Servië Vlag van Servië Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan Vlag van Portugal Portugal Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland Vlag van Servië Servië Stadion: Avivastadion, Dublin
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan Vlag van Ierland Ierland
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC)
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Servië Servië Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Luxemburg Luxemburg
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Servië Vlag van Servië Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan Vlag van Luxemburg Luxemburg
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Ierland Vlag van Ierland Vlag van Portugal Portugal Stadion: Avivastadion, Dublin
Verslag

14 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Ierland Ierland Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg
Verslag

14 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Servië Servië
Verslag

Groep B

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Spanje Spanje 3 2 1 0 7 6 3 +3
2 Zweden Zweden 2 2 0 0 6 4 0 +4
3 Griekenland Griekenland 2 0 2 0 2 2 2 0
4 Georgië Georgië 3 0 1 2 1 2 4 −2
5 Kosovo Kosovo 2 0 0 2 0 1 6 −5
Thuis ╲ Uit Georgië Griekenland Kosovo Spanje Zweden
Georgië Vlag van Georgië 9 okt 2 sep 1 - 2 11 nov
Griekenland Vlag van Griekenland 1 - 1 14 nov 11 nov 8 sep
Kosovo Vlag van Kosovo 12 okt 5 sep 8 sep 0 - 3
Spanje Vlag van Spanje 5 sep 1 - 1 3 - 1 14 nov
Zweden Vlag van Zweden 1 - 0 12 okt 9 okt 2 sep
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


25 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Spanje Vlag van Spanje 1 – 1 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Marco Guida
Morata Goal 33' Verslag Goal 57' (pen.) Bakasetas

25 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Zweden Vlag van Zweden 1 – 0 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Frankrijk Benoît Bastien
Claesson Goal 35' Verslag

28 maart 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 1 – 2 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 16.500
Scheidsrechter: Roemenië Radu Petrescu
Kvaratschelia Goal 44'
Sjengelia Weggestuurd in de 90+4e minuut 90+4'
Verslag Goal 56' Torres
Goal 90+2' Olmo

28 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kosovo Vlag van Kosovo 0 – 3 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Hongarije Tamás Bognár
Berisha Kreeg geel in de 88e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+2e minuutWeggestuurd in de 90+2e minuut 88', 90+2' Verslag Goal 12' Augustinsson
Goal 35' Isak
Goal 70' (pen.) Larsson

31 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Griekenland Vlag van Griekenland 1 – 1 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Szymon Marciniak
Kakabadze Goal 76' (e.d.) Verslag Goal 78' Kvaratskhelia

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Spanje Vlag van Spanje 3 – 1 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Estadio de La Cartuja, Sevilla
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Denemarken Jakob Kehlet
Olmo Goal 34'
Torres Goal 36'
Gerard Goal 75'
Verslag Goal 70' Halimi

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Batoemistadion, Batoemi
Verslag

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Zweden Vlag van Zweden Vlag van Spanje Spanje
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kosovo Vlag van Kosovo Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Spanje Vlag van Spanje Vlag van Georgië Georgië Stadion: Estadio Nuevo Vivero, Badajoz
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Griekenland Vlag van Griekenland Vlag van Zweden Zweden Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kosovo Vlag van Kosovo Vlag van Spanje Spanje Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië Vlag van Griekenland Griekenland
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Zweden Vlag van Zweden Vlag van Kosovo Kosovo
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kosovo Vlag van Kosovo Vlag van Georgië Georgië Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Zweden Vlag van Zweden Vlag van Griekenland Griekenland
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië Vlag van Zweden Zweden
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Griekenland Vlag van Griekenland Vlag van Spanje Spanje
Verslag

14 november 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Griekenland Vlag van Griekenland Vlag van Kosovo Kosovo
Verslag

14 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Spanje Vlag van Spanje Vlag van Zweden Zweden
Verslag

Groep C

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Italië Italië 3 3 0 0 9 6 0 +6
2 Zwitserland Zwitserland 2 2 0 0 6 4 1 +3
3 Noord-Ierland Noord-Ierland 2 0 1 1 1 0 2 −2
4 Bulgarije Bulgarije 3 0 1 2 1 1 5 −4
5 Litouwen Litouwen 2 0 0 2 0 0 3 −3
Thuis ╲ Uit Bulgarije Italië Litouwen Noord-Ierland Zwitserland
Bulgarije Vlag van Bulgarije 0 - 2 5 sep 12 okt 1 - 3
Italië Vlag van Italië 2 sep 8 sep 2 - 0 12 nov
Litouwen Vlag van Litouwen 9 okt 0 - 2 2 sep 12 okt
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 - 0 15 nov 12 nov 8 sep
Zwitserland Vlag van Zwitserland 15 nov 5 sep 1 - 0 9 okt
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


25 maart 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 – 3 Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Montenegro Nikola Dabanović
Despodov Goal 46' Verslag Goal 7' Embolo
Goal 10' Seferović
Goal 13' Zuber

25 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Italië Vlag van Italië 2 – 0 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Stadio Ennio Tardini, Parma
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Turkije Ali Palabıyık
Berardi Goal 14'
Immobile Goal 38'
Verslag

28 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 0 – 2 Vlag van Italië Italië Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Slovenië Slavko Vinčić
Verslag Goal 43' (pen.) Belotti
Goal 83' Locatelli

28 maart 2021
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+2)
Zwitserland Vlag van Zwitserland 1 – 0 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Kybunpark, St. Gallen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Finland Mattias Gestranius
Shaqiri Goal 2' Verslag

31 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen 0 – 2 Vlag van Italië Italië Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Paweł Raczkowski
Verslag Goal 48' Sensi
Goal 90+4' (pen.) Immobile

31 maart 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Israël Yigal Frid
Verslag

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Italië Vlag van Italië Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Stadio Artemio Franchi, Florence
Verslag

2 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Zwitserland Vlag van Zwitserland Vlag van Italië Italië Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Italië Vlag van Italië Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Città del Tricolore, Reggio Emilia
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Windsor Park, Belfast
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen Vlag van Bulgarije Bulgarije
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Zwitserland Vlag van Zwitserland Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen Vlag van Zwitserland Zwitserland
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Italië Vlag van Italië Vlag van Zwitserland Zwitserland
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Windsor Park, Belfast
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland Vlag van Italië Italië Stadion: Windsor Park, Belfast
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Zwitserland Vlag van Zwitserland Vlag van Bulgarije Bulgarije
Verslag

Groep D

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Frankrijk Frankrijk 3 2 1 0 7 4 1 +3
2 Oekraïne Oekraïne 3 0 3 0 3 3 3 0
3 Finland Finland 2 0 2 0 2 3 3 0
4 Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina 2 0 1 1 1 2 3 −1
5 Kazachstan Kazachstan 2 0 1 1 1 1 3 −2
Thuis ╲ Uit Bosnië en Herzegovina Finland Frankrijk Kazachstan Oekraïne
Bosnië en Herzegovina Vlag van Bosnië en Herzegovina 13 nov 0 - 1 7 sep 16 nov
Finland Vlag van Finland 2 - 2 16 nov 4 sep 9 okt
Frankrijk Vlag van Frankrijk 1 sep 7 sep 13 nov 1 - 1
Kazachstan Vlag van Kazachstan 9 okt 12 okt 0 - 2 1 sep
Oekraïne Vlag van Oekraïne 12 okt 1 - 1 4 sep 1 - 1
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


24 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Finland Vlag van Finland 2 – 2 Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina Stadion: Olympiastadion, Helsinki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Sidiropoulos
Pukki Goal 58'Goal 77' Verslag Goal 55' Pjanić
Goal 84' Stevanović

24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Frankrijk Vlag van Frankrijk 1 – 1 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Duitsland Tobias Stieler
Griezmann Goal 19' Verslag Goal 57' Sydortsjoek

28 maart 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+6)
Kazachstan Vlag van Kazachstan 0 – 2 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Verslag Goal 19' Dembélé
Goal 44' (e.d.) Maliy

28 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Oekraïne Vlag van Oekraïne 1 – 1 Vlag van Finland Finland Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Roemenië István Kovács
Júnior Moraes Goal 80'
Mykolenko Weggestuurd in de 90e minuut 90'
Verslag Goal 89' (pen.) Pukki

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Bosnië en Herzegovina Vlag van Bosnië en Herzegovina 0 – 1 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Stadion Grbavica, Sarajevo
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Daniele Orsato
Verslag Goal 60' Griezmann

31 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Oekraïne Vlag van Oekraïne 1 – 1 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Slovenië Matej Jug
Jaremtsjoek Goal 20' Verslag Goal 59' Moezjikov

1 september 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+6)
Kazachstan Vlag van Kazachstan Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Frankrijk Vlag van Frankrijk Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina Stadion: Stade de la Meinau, Straatsburg
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Olympiastadion, Helsinki
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Oekraïne Vlag van Oekraïne Vlag van Frankrijk Frankrijk
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Bosnië en Herzegovina Vlag van Bosnië en Herzegovina Vlag van Kazachstan Kazachstan
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Frankrijk Vlag van Frankrijk Vlag van Finland Finland Stadion: Parc Olympique Lyonnais, Lyon
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+6)
Kazachstan Vlag van Kazachstan Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland Vlag van Oekraïne Oekraïne
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+6)
Kazachstan Vlag van Kazachstan Vlag van Finland Finland
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Oekraïne Vlag van Oekraïne Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina
Verslag

13 november 2021
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Bosnië en Herzegovina Vlag van Bosnië en Herzegovina Vlag van Finland Finland
Verslag

13 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Frankrijk Vlag van Frankrijk Vlag van Kazachstan Kazachstan
Verslag

16 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Bosnië en Herzegovina Vlag van Bosnië en Herzegovina Vlag van Oekraïne Oekraïne
Verslag

16 november 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Finland Vlag van Finland Vlag van Frankrijk Frankrijk
Verslag

Groep E

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 België België 3 2 1 0 7 12 2 +10
2 Tsjechië Tsjechië 3 1 1 1 4 7 4 +3
3 Wales Wales 2 1 0 1 3 2 3 −1
4 Wit-Rusland Wit-Rusland 2 1 0 1 3 4 10 −6
5 Estland Estland 2 0 0 2 0 4 10 −6
Thuis ╲ Uit België Estland Tsjechië Wales Wit-Rusland
België Vlag van België 13 nov 5 sep 3 - 1 8 - 0
Estland Vlag van Estland 2 sep 2 - 6 11 okt 8 okt
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 - 1 16 nov 8 okt 2 sep
Wales Vlag van Wales 16 nov 8 sep 1 - 0 13 nov
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 8 sep 4 - 2 11 okt 5 sep
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
België Vlag van België 3 – 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Den Dreef, Leuven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Turkije Cüneyt Çakır
De Bruyne Goal 22'
T. Hazard Goal 28'
R. Lukaku Goal 72' (pen.)
Verslag Goal 11' Wilson

24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Estland Vlag van Estland 2 – 6 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Arena Lublin, Lublin (Polen)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Papapetrou
Sappinen Goal 12'
Anier Goal 86'
Verslag Goal 18' Schick
Goal 27' Barák
Goal 32'Goal 43'Goal 48' Souček
Goal 56' Jankto

27 maart 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 4 – 2 Vlag van Estland Estland Stadion: Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 3.611
Scheidsrechter: Ierland Robert Hennessy
Lisakovitsj Goal 45' (pen.)Goal 83'
Kendysj Goal 64'
Savitski Goal 81'
Verslag Goal 31'Goal 55' Anier
Kreeg geel in de 63e minuut Kreeg opnieuw geel in de 77e minuutWeggestuurd in de 77e minuut 63', 77' Õigus

27 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 – 1 Vlag van België België Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Schotland William Collum
Provod Goal 50' Verslag Goal 60' R. Lukaku

30 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
België Vlag van België 8 – 0 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Den Dreef, Leuven
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Litouwen Donatas Rumšas
Batshuayi Goal 14'
Vanaken Goal 17'Goal 89'
Trossard Goal 38'Goal 74'
Doku Goal 42'
Praet Goal 49'
Benteke Goal 70'
Verslag

30 maart 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales 1 – 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Roemenië Ovidiu Haţegan
Roberts Kreeg geel in de 49e minuut Kreeg opnieuw geel in de 77e minuutWeggestuurd in de 77e minuut 49', 77'
James Goal 82'
Verslag Weggestuurd in de 49e minuut 49' Schick

2 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland Vlag van België België
Verslag

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Tsjechië Vlag van Tsjechië Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland Vlag van Wales Wales Stadion: Dinamostadion, Minsk
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
België Vlag van België Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales Vlag van Estland Estland Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland Vlag van België België Stadion: Dinamostadion, Minsk
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Tsjechië Vlag van Tsjechië Vlag van Wales Wales
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland Vlag van Wales Wales
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Dinamostadion, Minsk
Verslag

13 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
België Vlag van België Vlag van Estland Estland
Verslag

13 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Wales Vlag van Wales Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland
Verslag

16 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië Vlag van Estland Estland
Verslag

16 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Wales Vlag van Wales Vlag van België België
Verslag

Groep F

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Denemarken Denemarken 3 3 0 0 9 14 0 +14
2 Schotland Schotland 3 1 2 0 5 7 3 +4
3 Israël Israël 3 1 1 1 4 5 4 +1
4 Oostenrijk Oostenrijk 3 1 1 1 4 5 7 −2
5 Faeröer Faeröer 3 0 1 2 1 2 8 −6
6 Moldavië Moldavië 3 0 1 2 1 2 13 −11
Thuis ╲ Uit Denemarken Faeröer Israël Moldavië Oostenrijk Schotland
Denemarken Vlag van Denemarken 12 nov 7 sep 8 - 0 12 okt 1 sep
Faeröer Vlag van Faeröer 4 sep 1 sep 7 sep 9 okt 12 okt
Israël Vlag van Israël 0 - 2 15 nov 12 okt 4 sep 1 - 1
Moldavië Vlag van Moldavië 9 okt 1 - 1 1 - 4 1 sep 12 nov
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 0 - 4 3 - 1 12 nov 15 nov 7 sep
Schotland Vlag van Schotland 15 nov 4 - 0 9 okt 4 sep 2 - 2
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


25 maart 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Israël Vlag van Israël 0 – 2 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Engeland Craig Pawson
Verslag Goal 13' Braithwaite
Goal 67' Wind

25 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Moldavië Vlag van Moldavië 1 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Wales Iwan Griffith
Nicolaescu Goal 9' Verslag Goal 83' M. Olsen

25 maart 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Schotland Vlag van Schotland 2 – 2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Carlos del Cerro Grande
Hanley Goal 71'
McGinn Goal 85'
Verslag Goal 55'Goal 80' Kalajdžić

28 maart 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Denemarken Vlag van Denemarken 8 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: MCH Arena, Herning
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Dolberg Goal 19' (pen.)Goal 48'
Damsgaard Goal 22'Goal 29'
Stryger Larsen Goal 35'
Jensen Goal 39'
Skov Goal 81'
Ingvartsen Goal 89'
Verslag

28 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Israël Vlag van Israël 1 – 1 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Duitsland Deniz Aytekin
Peretz Goal 44' Verslag Goal 56' Fraser

28 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 3 – 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Oekraïne Kateryna Monzoel
Dragović Goal 30'
Baumgartner Goal 37'
Kalajdžić Goal 44'
Verslag Goal 19' Nattestad

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 0 – 4 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Portugal Artur Soares Dias
Verslag Goal 58'Goal 74' Olsen
Goal 63' Mæhle
Goal 67' Højbjerg

31 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Moldavië Vlag van Moldavië 1 – 4 Vlag van Israël Israël Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zweden Bojan Pandžić
Carp Goal 29'
Nicolaescu Weggestuurd in de 50e minuut 50'
Verslag Goal 45+2' Zahavi
Goal 57' Solomon
Goal 64' Dabour
Goal 66' Natkho

31 maart 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 4 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Malta Trustin Farrugia Cann
McGinn Goal 7'Goal 53'
Adams Goal 60'
Fraser Goal 70'
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Schotland Schotland Stadion: Parken, Kopenhagen
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Israël Israël Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Israël Vlag van Israël Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Hampden Park, Glasgow
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Israël Israël Stadion: Parken, Kopenhagen
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk Vlag van Schotland Schotland Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland Vlag van Israël Israël
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van Denemarken Denemarken
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Oostenrijk Oostenrijk
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Schotland Schotland Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Israël Vlag van Israël Vlag van Moldavië Moldavië
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Faeröer Faeröer
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van Schotland Schotland
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk Vlag van Israël Israël
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Israël Vlag van Israël Vlag van Faeröer Faeröer
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk Vlag van Moldavië Moldavië
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Schotland Vlag van Schotland Vlag van Denemarken Denemarken
Verslag

Groep G

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Turkije Turkije 3 2 1 0 7 10 5 +5
2 Nederland Nederland 3 2 0 1 6 11 4 +7
3 Montenegro Montenegro 3 2 0 1 6 6 3 +3
4 Noorwegen Noorwegen 3 2 0 1 6 4 3 +1
5 Letland Letland 3 0 1 2 1 4 7 –3
6 Gibraltar Gibraltar 3 0 0 3 0 1 14 –13
Thuis ╲ Uit Gibraltar Letland Montenegro Nederland Noorwegen Turkije
Gibraltar Vlag van Gibraltar 16 nov 8 okt 0 - 7 0 - 3 4 sep
Letland Vlag van Letland 1 sep 1 - 2 8 okt 4 sep 11 okt
Montenegro Vlag van Montenegro 4 - 1 7 sep 13 nov 0 - 1 16 nov
Nederland Vlag van Nederland 11 okt 2 - 0 4 sep 16 nov 7 sep
Noorwegen Vlag van Noorwegen 7 sep 13 nov 11 okt 1 sep 0 - 3
Turkije Vlag van Turkije 13 nov 3 - 3 1 sep 4 - 2 8 okt
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 4 – 2 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Engeland Michael Oliver
Yılmaz Goal 15'Goal 34' (pen.)Goal 81'
Çalhanoğlu Goal 46'
Verslag Goal 75' Klaassen
Goal 77' L. de Jong

24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 – 3 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Kroatië Duje Strukan
Verslag Goal 43' Sørloth
Goal 45' Thorstvedt
Goal 57' Svensson

24 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Letland Vlag van Letland 1 – 2 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Luxemburg (land) Alain Durieux
J. Ikaunieks Goal 40' Verslag Goal 41'Goal 83' Jovetić

27 maart 2021
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Montenegro Vlag van Montenegro 4 – 1 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Oostenrijk Manuel Schüttengruber
Bećiraj Goal 25'
Simić Goal 43'
Tomašević Goal 53'
Jovetić Goal 80'
Verslag Goal 30' (pen.) Styche

27 maart 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Nederland Vlag van Nederland 2 – 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 5.000
Scheidsrechter: Frankrijk Stéphanie Frappart
Berghuis Goal 32'
L. de Jong Goal 69'
Verslag

27 maart 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 0 – 3 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Estadio La Rosaleda, Málaga (Spanje)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Alejandro Hernández
Thorstvedt Weggestuurd in de 80e minuut 80' Verslag Goal 4'Goal 59' Tufan
Goal 28' Söyüncü

De wedstrijd tussen Noorwegen en Turkije werd in Málaga (Spanje) gespeeld, vanwege de reisbeperkingen door de coronapandemie. Hierdoor mochten er ook geen toeschouwers aanwezig zijn bij de wedstrijd.


30 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 – 7 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Victoriastadion, Gibraltar
Toeschouwers: 335
Scheidsrechter: Portugal João Pinheiro
Verslag Goal 41' Berghuis
Goal 55' L. de Jong
Goal 61'Goal 88' Memphis
Goal 62' Wijnaldum
Goal 64' Malen
Goal 85' Van de Beek

30 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Montenegro Vlag van Montenegro 0 – 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Engeland Anthony Taylor
Verslag Goal 35' Sørloth

30 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 3 – 3 Vlag van Letland Letland Stadion: Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel
Toeschouwers: 223
Scheidsrechter: Polen Daniel Stefański
Karaman Goal 2'
Çalhanoğlu Goal 33'
Yılmaz Goal 52' (pen.)
Verslag Goal 35' Savaļnieks
Goal 58' Uldriķis
Goal 79' D. Ikaunieks

1 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Letland Vlag van Letland Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Daugavastadion, Riga
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Nederland Nederland Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Letland Vlag van Letland Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Daugavastadion, Riga
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Gibraltar Vlag van Gibraltar Vlag van Turkije Turkije Stadion: Victoriastadion, Gibraltar
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Nederland Vlag van Nederland Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Philips Stadion, Eindhoven
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Montenegro Vlag van Montenegro Vlag van Letland Letland Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Nederland Vlag van Nederland Vlag van Turkije Turkije Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Gibraltar Vlag van Gibraltar Vlag van Montenegro Montenegro
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Letland Vlag van Letland Vlag van Nederland Nederland Stadion: Daugavastadion, Riga
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije Vlag van Noorwegen Noorwegen
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Letland Vlag van Letland Vlag van Turkije Turkije
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Nederland Vlag van Nederland Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Verslag

13 november 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Letland Letland Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Verslag

13 november 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije Vlag van Gibraltar Gibraltar
Verslag

13 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Montenegro Vlag van Montenegro Vlag van Nederland Nederland Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Verslag

16 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Gibraltar Vlag van Gibraltar Vlag van Letland Letland
Verslag

16 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Montenegro Vlag van Montenegro Vlag van Turkije Turkije
Verslag

16 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Nederland Vlag van Nederland Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Verslag

Groep H

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Kroatië Kroatië 3 2 0 1 6 4 1 +3
2 Rusland Rusland 3 2 0 1 6 6 4 +2
3 Slowakije Slowakije 3 1 2 0 5 4 3 +1
4 Cyprus Cyprus 3 1 1 1 4 1 1 0
5 Slovenië Slovenië 3 1 0 2 3 2 3 −1
6 Malta Malta 3 0 1 2 1 3 8 −5
Thuis ╲ Uit Cyprus Kroatië Malta Rusland Slovenië Slowakije
Cyprus Vlag van Cyprus 8 okt 11 okt 4 sep 1 - 0 0 - 0
Kroatië Vlag van Kroatië 1 - 0 3 - 0 14 nov 7 sep 11 okt
Malta Vlag van Malta 1 sep 11 nov 1 - 3 8 okt 14 nov
Rusland Vlag van Rusland 11 nov 1 sep 7 sep 2 - 1 8 okt
Slovenië Vlag van Slovenië 14 nov 1 - 0 4 sep 11 okt 1 sep
Slowakije Vlag van Slowakije 7 sep 4 sep 2 - 2 2 - 1 11 nov
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


24 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Cyprus Vlag van Cyprus 0 – 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Noord-Macedonië Aleksandar Stavrev
Verslag

24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Malta Vlag van Malta 1 – 3 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Denemarken Peter Kjærsgaard-Andersen
J. Mbong Goal 56' Verslag Goal 23' Dzjoeba
Goal 35' Fernandes
Goal 90' Sobolev

24 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Slovenië Vlag van Slovenië 1 – 0 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Antonio Mateu Lahoz
Lovrić Goal 16' Verslag

27 maart 2021
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland 2 – 1 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Olympisch Stadion Fisjt, Sotsji
Toeschouwers: 13.008
Scheidsrechter: Italië Marco Di Bello
Dzjoeba Goal 26'Goal 35' Verslag Goal 36' Iličić

27 maart 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Kroatië Vlag van Kroatië 1 – 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Estland Kristo Tohver
Pašalić Goal 40' Verslag

27 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Slowakije Vlag van Slowakije 2 – 2 Vlag van Malta Malta Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Oostenrijk Harald Lechner
Strelec Goal 49'
Škriniar Goal 53'
Verslag Goal 16' Gambin
Goal 20' Satariano

30 maart 2021
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus 1 – 0 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zweden Andreas Ekberg
Pittas Goal 42' Verslag

30 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kroatië Vlag van Kroatië 3 – 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zwitserland Lionel Tschudi
Perišić Goal 62'
Modrić Goal 76' (pen.)
Brekalo Goal 90'
Verslag

30 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slowakije Vlag van Slowakije 2 – 1 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Carlos del Cerro Grande
Škriniar Goal 38'
Mak Goal 74'
Verslag Goal 71' Fernandes

1 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Malta Vlag van Malta Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou
Verslag

1 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus Vlag van Rusland Rusland
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Malta Malta Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Verslag

4 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slowakije Vlag van Slowakije Vlag van Kroatië Kroatië
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Poljudstadion, Split
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland Vlag van Malta Malta
Verslag

7 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slowakije Vlag van Slowakije Vlag van Cyprus Cyprus
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus Vlag van Kroatië Kroatië
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Malta Vlag van Malta Vlag van Slovenië Slovenië
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland Vlag van Slowakije Slowakije
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus Vlag van Malta Malta
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Slowakije Slowakije
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Rusland Rusland
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland Vlag van Cyprus Cyprus
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Malta Vlag van Malta Vlag van Kroatië Kroatië
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Slowakije Vlag van Slowakije Vlag van Slovenië Slovenië
Verslag

14 november 2021
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Rusland Rusland
Verslag

14 november 2021
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Malta Vlag van Malta Vlag van Slowakije Slowakije
Verslag

14 november 2021
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Cyprus Cyprus
Verslag

Groep I

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Engeland Engeland 3 3 0 0 9 9 1 +8
2 Hongarije Hongarije 3 2 1 0 7 10 4 +6
3 Albanië Albanië 3 2 0 1 6 3 2 +1
4 Polen Polen 3 1 1 1 4 7 5 +2
5 Andorra Andorra 3 0 0 3 0 1 8 −7
6 San Marino San Marino 3 0 0 3 0 0 10 −10
Thuis ╲ Uit Albanië Andorra Engeland Hongarije Polen San Marino
Albanië Vlag van Albanië 15 nov 0 - 2 5 sep 12 okt 8 sep
Andorra Vlag van Andorra 0 - 1 9 okt 1 - 4 12 nov 2 sep
Engeland Vlag van Engeland 12 nov 5 sep 12 okt 2 - 1 5 - 0
Hongarije Vlag van Hongarije 9 okt 8 sep 2 sep 3 - 3 12 nov
Polen Vlag van Polen 2 sep 3 - 0 8 sep 15 nov 9 okt
San Marino Vlag van San Marino 0 - 2 12 okt 15 nov 0 - 3 5 sep
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


25 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Andorra Vlag van Andorra 0 – 1 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 285
Scheidsrechter: Bulgarije Volen Tsjinkov
Verslag Goal 41' Lenjani

25 maart 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Engeland Vlag van Engeland 5 – 0 Vlag van San Marino San Marino Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Rusland Kirill Levnikov
Ward-Prowse Goal 14'
Calvert-Lewin Goal 21'Goal 53'
SterlingGoal 31'
Watkins Goal 83'
Verslag

25 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Hongarije Vlag van Hongarije 3 – 3 Vlag van Polen Polen Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Duitsland Felix Brych
Sallai Goal 6'
Ád. Szalai Goal 53'
Orban Goal 78'
Fiola Kreeg geel in de 8e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuutWeggestuurd in de 90+4e minuut 8', 90+4'
Verslag Goal 60' K. Piątek
Goal 61' Jóźwiak
Goal 83' Lewandowski

28 maart 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië 0 – 2 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Air Albania Stadion, Tirana
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Israël Orel Grinfeeld
Verslag Goal 38' Kane
Goal 63' Mount

28 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Polen Vlag van Polen 3 – 0 Vlag van Andorra Andorra Stadion: Wojska Polskiegostadion, Warschau
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: België Erik Lambrechts
Lewandowski Goal 30'Goal 55'
Świderski Goal 88'
Verslag

28 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
San Marino Vlag van San Marino 0 – 3 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Schotland Nicholas Walsh
Verslag Goal 13' (pen.) Ád. Szalai
Goal 71' Sallai
Goal 88' (pen.) Nikolić

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Andorra Vlag van Andorra 1 – 4 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 338
Scheidsrechter: IJsland Vilhjálmur Alvar Þórarinsson
Pujol Goal 90+3' (pen.) Verslag Goal 45+2' Fiola
Goal 51' Gazdag
Goal 58' Kleinheisler
Goal 90' Négo

31 maart 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Engeland Vlag van Engeland 2 – 1 Vlag van Polen Polen Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Nederland Björn Kuipers
Kane Goal 19' (pen.)
Maguire Goal 85'
Verslag Goal 58' Moder

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
San Marino Vlag van San Marino 0 – 2 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Denemarken Kai Erik Steen
Verslag Goal 63' Manaj
Goal 85' Uzuni

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Andorra Vlag van Andorra Vlag van San Marino San Marino
Verslag

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Engeland Engeland
Verslag

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Polen Vlag van Polen Vlag van Albanië Albanië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Air Albania Stadion, Tirana
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Engeland Vlag van Engeland Vlag van Andorra Andorra
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
San Marino Vlag van San Marino Vlag van Polen Polen Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië Vlag van San Marino San Marino Stadion: Air Albania Stadion, Tirana
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Andorra Andorra Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Polen Vlag van Polen Vlag van Engeland Engeland Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Andorra Vlag van Andorra Vlag van Engeland Engeland
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Albanië Albanië
Verslag

9 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Polen Vlag van Polen Vlag van San Marino San Marino
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië Vlag van Polen Polen
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Engeland Vlag van Engeland Vlag van Hongarije Hongarije
Verslag

12 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
San Marino Vlag van San Marino Vlag van Andorra Andorra Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Andorra Vlag van Andorra Vlag van Polen Polen
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
19:45 (UTC)
Engeland Vlag van Engeland Vlag van Albanië Albanië
Verslag

12 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van San Marino San Marino
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Albanië Vlag van Albanië Vlag van Andorra Andorra
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Polen Vlag van Polen Vlag van Hongarije Hongarije
Verslag

15 november 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
San Marino Vlag van San Marino Vlag van Engeland Engeland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Verslag

Groep J

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Armenië Armenië 3 3 0 0 9 6 2 +4
2 Noord-Macedonië Noord-Macedonië 3 2 0 1 6 9 4 +5
3 Duitsland Duitsland 3 2 0 1 6 5 2 +3
4 Roemenië Roemenië 3 1 0 2 3 5 6 −1
5 IJsland IJsland 3 1 0 2 3 4 6 −2
6 Liechtenstein Liechtenstein 3 0 0 3 0 1 10 −9
Thuis ╲ Uit Armenië Duitsland IJsland Liechtenstein Noord-Macedonië Roemenië
Armenië Vlag van Armenië 14 nov 2 - 0 8 sep 11 nov 3 - 2
Duitsland Vlag van Duitsland 5 sep 3 - 0 11 nov 1 - 2 8 okt
IJsland Vlag van IJsland 8 okt 8 sep 11 okt 5 sep 2 sep
Liechtenstein Vlag van Liechtenstein 0 - 1 2 sep 1 - 4 8 okt 14 nov
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 2 sep 11 okt 14 nov 5 - 0 8 sep
Roemenië Vlag van Roemenië 11 okt 0 - 1 11 nov 5 sep 3 - 2
Legenda

 Geplaatst voor het WK 2022

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Niet geplaatst voor het WK 2022

Wedstrijden


25 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Duitsland Vlag van Duitsland 3 – 0 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Servië Srđan Jovanović
Goretzka Goal 3'
Havertz Goal 7'
Gündoğan Goal 56'
Verslag

25 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Liechtenstein Vlag van Liechtenstein 0 – 1 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Oostenrijk Julian Weinberger
Verslag Goal 83' (e.d.) Frommelt

25 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Roemenië Vlag van Roemenië 3 – 2 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Portugal Fábio Veríssimo
F. Tănase Goal 28'
Mihăilă Goal 50'
Hagi Goal 86'
Verslag Goal 82' Ademi
Goal 83' Trajkovski

28 maart 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië 2 – 0 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Albanië Enea Jorgji
Barsegjan Goal 53'
Bajramjan Goal 74'
Verslag

28 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 5 – 0 Vlag van Liechtenstein Liechtenstein Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Oekraïne Mykola Balakin
Bardhi Goal 7'
Trajkovski Goal 51'Goal 54'
Elmas Goal 62'
Nestorovski Goal 82' (pen.)
Verslag

28 maart 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Roemenië Vlag van Roemenië 0 – 1 Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Frankrijk Clément Turpin
Verslag Goal 17' Gnabry

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië 3 – 2 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 4.300
Scheidsrechter: Letland Andris Treimanis
Spertsjan Goal 56'
Harojan Goal 87'
Barsegjan Goal 89' (pen.)
Verslag Goal 62'Goal 72' Cicâldău
Kreeg geel in de 41e minuut Weggestuurd in de 78e minuut 41', 78' Pușcaș

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Duitsland Vlag van Duitsland 1 – 2 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zweden Mohammed Al-Hakim
Gündoğan Goal 63' (pen.) Verslag Goal 45+2' Pandev
Goal 85' Elmas

31 maart 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Liechtenstein Vlag van Liechtenstein 1 – 4 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Rusland Sergej Karasjov
Y. Frick Goal 79' Verslag Goal 12' Sævarsson
Goal 45+1' Bjarnason
Goal 77' Pálsson
Goal 90+4' (pen.) Sigurjónsson

2 september 2021
«onderlinge duels»
18:45 (UTC)
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Verslag

2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Liechtenstein Vlag van Liechtenstein Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Kybunpark, Sankt Gallen (Zwitserland)
Verslag

De wedstrijd tussen Liechtenstein en Duitsland wordt in het Kybunpark, Sankt Gallen (Zwitserland) gespeeld, omdat het Rheinparkstadion in die periode gerenoveerd wordt.


2 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië Vlag van Armenië Armenië
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
16:00 (UTC)
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Duitsland Vlag van Duitsland Vlag van Armenië Armenië
Verslag

5 september 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Roemenië Vlag van Roemenië Vlag van Liechtenstein Liechtenstein Stadion: Arena Națională, Boekarest
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië Vlag van Liechtenstein Liechtenstein Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
18:45 (UTC)
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Verslag

8 september 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Duitsland Vlag van Duitsland Vlag van Roemenië Roemenië
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
18:45 (UTC)
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Armenië Armenië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Verslag

8 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Liechtenstein Vlag van Liechtenstein Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
18:45 (UTC)
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Liechtenstein Liechtenstein Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië Vlag van Duitsland Duitsland
Verslag

11 oktober 2021
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Roemenië Vlag van Roemenië Vlag van Armenië Armenië
Verslag

11 november 2021
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië
Verslag

11 november 2021