UEFA Nations League 2020/21 Divisie C

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

De Divisie C van de UEFA Nations League 2020/21 is de derde divisie van de UEFA Nations League. Het toernooi, dat de vriendschappelijke wedstrijden tussen landen vervangt, begint in september 2020 en eindigt in november 2020. De vier groepswinnaars van divisie C promoveren naar divisie D. De verliezer van de play-outs degradeert naar divisie D.

Aan het toernooi doen de 16 landen mee die op basis van de eindstand van het seizoen 2018/19 zijn ingedeeld. Bij die eindstand werden de landen die oorspronkelijk zouden degraderen onder de gepromoveerde landen geplaatst.

Beslissingscriteria

Wanneer er twee of meer landen in een groep gelijk eindigen met evenveel punten, dan wordt er gekeken naar onderstaande criteria om te bepalen welk land hoger eindigt dan de ander op de ranglijst:

  1. Het hoogste aantal punten bij de onderlinge wedstrijden tussen de landen
  2. Het doelsaldo bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk geëindigde landen (als er meer dan twee teams gelijk eindigen)
  3. Meeste aantal doelpunten gescoord bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk geëindigde landen (als er meer dan twee teams gelijk eindigen)
  4. Meeste aantal uitdoelpunten gescoord bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk geëindigde landen (als er meer dan twee teams gelijk eindigen)

Als er na criteria 1 tot en met 4 nog steeds landen gelijk staan wordt gekeken naar onderstaande criteria:

  1. Het doelsaldo in alle groepswedstrijden
  2. Aantal gescoorde doelpunten in alle groepswedstrijden
  3. Aantal gescoorde uitdoelpunten in alle groepswedstrijden
  4. Het aantal gewonnen groepswedstrijden
  5. Het aantal gewonnen groepswedstrijden in uitwedstrijden
  6. Fair-Playklassement van het toernooi (1 punt voor een gele kaart, 3 punten voor een rode kaart bij twee gele kaarten, 3 punten voor een directe rode kaart, 4 punten voor een gele kaart gevolgd door een directe rode kaart)
  7. De positie op de UEFA-coëfficiëntenranglijst

Deelnemende landen

De loting voor de groepen vond op 3 maart 2020 plaats in Amsterdam, Nederland.

Pot 1
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Griekenland Griekenland 33
Albanië Albanië 34
Montenegro Montenegro 35
Georgië Georgië Gestegen 36
Pot 2
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Noord-Macedonië Noord-Macedonië Gestegen 37
Kosovo Kosovo Gestegen 38
Wit-Rusland Wit-Rusland Gestegen 39
Cyprus Cyprus 40
Pot 3
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Estland Estland 41
Slovenië Slovenië 42
Litouwen Litouwen 43
Luxemburg (land) Luxemburg Gestegen * 44
Pot 4
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Armenië Armenië Gestegen * 45
Azerbeidzjan Azerbeidzjan Gestegen * 46
Kazachstan Kazachstan Gestegen * 47
Moldavië Moldavië Gestegen * 48

Legenda

Gestegen Gepromoveerd naar hogere divisie.
In dezelfde divisie gebleven na degradatie na wijzigingen.
Gestegen * Gepromoveerd naar hogere divisie na wijzigingen.
Gepromoveerd naar divisie B.
PO Gekwalificeerd voor play-offs voor het WK 2022.
Gekwalificeerd voor play-outs tegen degradatie.
Gedegradeerd naar divisie D.

Groepen en wedstrijden

Groep 1

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Montenegro Montenegro 6 4 1 1 13 10 2 +8
2 Vlag van Luxemburg Luxemburg 6 3 1 2 10 7 5 +2
3 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan 6 1 3 2 6 2 4 −2
4 Vlag van Cyprus Cyprus 6 1 1 4 4 2 10 −8
Thuis ╲ Uit Azerbeidzjan Cyprus Luxemburg (land) Montenegro
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 0 - 0 1 - 2 0 - 0
Cyprus Vlag van Cyprus 0 - 1 2 - 1 0 - 2
Luxemburg Vlag van Luxemburg 0 - 0 2 - 0 0 - 1
Montenegro Vlag van Montenegro 2 - 0 4 - 0 1 - 2
Legenda

 Promotie naar divisie B

 Play-outs tegen degradatie naar divisie D


5 september 2020
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 – 2 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Engeland Chris Kavanagh
Emreli Weggestuurd in de 25e minuut 25'
Sjejdajev Goal 43'
Verslag Goal 48' (e.d.) Krivotsjoek
Goal 72' (pen.) Rodrigues

5 september 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus 0 – 2 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Duitsland Harm Osmers
Verslag Goal 60'Goal 73' Jovetić

8 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Cyprus Vlag van Cyprus 0 – 1 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Slowakije Filip Glova
Verslag Goal 29' Medvedev

8 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Luxemburg Vlag van Luxemburg 0 – 1 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: België Lawrence Visser
Martins Kreeg geel in de 2e minuut Kreeg opnieuw geel in de 85e minuutWeggestuurd in de 85e minuut 2', 85' Verslag Goal 90+3' (pen.) Bećiraj

10 oktober 2020
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Luxemburg Vlag van Luxemburg 2 – 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 1.334
Scheidsrechter: Schotland Donald Robertson
Sinani Goal 12'Goal 26' Verslag

10 oktober 2020
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Montenegro Vlag van Montenegro 2 – 0 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Ricardo de Burgos Bengoetxea
Jovetić Goal 9'
Ivanović Goal 71'
Verslag

13 oktober 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 0 – 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Elbasan Arena, Elbasan (Vlag van Albanië Albanië)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Kroatië Fran Jović
Verslag

De wedstrijd Azerbeidzjan – Cyprus van 13 oktober 2020 was oorspronkelijk gepland in het Olympisch Stadion in Bakoe, Azerbeidzjan, maar vanwege het Nagorno-Karabach conflict werd de wedstrijd naar neutraal terrein verplaatst, in dit geval de Elbasan Arena in Elbasan, Albanië.


13 oktober 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Montenegro Vlag van Montenegro 1 – 2 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Duitsland Sascha Stegemann
Ivanović Goal 34'
Janković Weggestuurd in de 90+6e minuut 90+6'
Simić Kreeg geel in de 40e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+7e minuutWeggestuurd in de 90+7e minuut 40', 90+7'
Verslag Goal 42' Muratović
Goal 86' Sinani
Weggestuurd in de 90+7e minuut 90+7' Thill

14 november 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 0 – 0 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Stadion Ivan Laljak-Ivić, Zaprešić (Vlag van Kroatië Kroatië)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Rusland Sergej Ivanov
Verslag Kreeg geel in de 43e minuut Kreeg opnieuw geel in de 45+2e minuutWeggestuurd in de 45+2e minuut 43', 45+2' Ivanović

De wedstrijd Azerbeidzjan – Montenegro van 14 november 2020 was oorspronkelijk gepland in het Olympisch Stadion in Bakoe, Azerbeidzjan, maar vanwege het Nagorno-Karabach conflict werd de wedstrijd naar neutraal terrein verplaatst, naar het Stadion Ivan Laljak-Ivić in Zaprešić, Kroatië.


14 november 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Cyprus Vlag van Cyprus 2 – 1 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Finland Mattias Gestranius
Kastanos Goal 34' (pen.)Goal 71' Verslag Goal 5' (e.d.) Kousoulos
Weggestuurd in de 33e minuut 33' Selimović

17 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Luxemburg Vlag van Luxemburg 0 – 0 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg
Toeschouwers: 100
Scheidsrechter: Duitsland Felix Zwayer
Verslag

17 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Montenegro Vlag van Montenegro 4 – 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Israël Eitan Shemeulevitch
Jovetić Goal 14'
Boljević Goal 25'Goal 28'
Mugoša Goal 60'
Verslag

Groep 2

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Armenië Armenië 6 3 2 1 11 9 6 +3
2 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië 6 2 3 1 9 9 8 +1
3 Vlag van Georgië Georgië 6 1 4 1 7 6 6 0
4 Vlag van Estland Estland 6 0 3 3 3 5 9 −4
Thuis ╲ Uit Armenië Estland Georgië Noord-Macedonië
Armenië Vlag van Armenië 2 - 0 2 - 2 1 - 0
Estland Vlag van Estland 1 - 1 0 - 1 3 - 3
Georgië Vlag van Georgië 1 - 2 0 - 0 1 - 1
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 2 - 1 2 - 1 1 - 1
Legenda

 Promotie naar divisie B

 Play-outs tegen degradatie naar divisie D


5 september 2020
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 2 – 1 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Alioski Goal 5' (pen.)
Nestorovski Goal 38' (pen.)
Verslag Goal 90+4' (pen.) Barsegjan

5 september 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland 0 – 1 Vlag van Georgië Georgië Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Litouwen Donatas Rumšas
Verslag Goal 32' Katsjarava

8 september 2020
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Armenië Vlag van Armenië 2 – 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Engeland David Coote
Karapetjan Goal 43'
Wbeymar Goal 65'
Verslag

8 september 2020
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 1 – 1 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Denemarken Peter Kjærsgaard-Andersen
Okriasjvili Goal 13' (pen.) Verslag Goal 33' Ristovski
Kreeg geel in de 58e minuut Weggestuurd in de 64e minuut 58', 64' Musliu

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Armenië Vlag van Armenië 2 – 2 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Tychystadion, Tychy (Vlag van Polen Polen)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Kroatië Ivan Bebek
Bajramjan Goal 6'
Mchitarjan Goal 89' (pen.)
Verslag Goal 46' Katsjarava
Goal 74' Okriasjvili

De wedstrijd Armenië – Georgië van 11 oktober 2020 was oorspronkelijk gepland in het Republikeins Stadion Vazgen Sargsian in Jerevan, Armenië, maar vanwege het Nagorno-Karabach conflict werd de wedstrijd naar neutraal terrein verplaatst, in dit geval het Tychystadion in Tychy, Polen.


11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland 3 – 3 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 908
Scheidsrechter: Zweden Mohammed Al-Hakim
Sappinen Goal 33'Goal 61'
Liivak Goal 76' (pen.)
Verslag Goal 3' (e.d.) Kuusk
Goal 80' Pandev
Goal 88' Zajkov

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Estland Vlag van Estland 1 – 1 Vlag van Armenië Armenië Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 1.007
Scheidsrechter: Portugal Luís Godinho
Sappinen Goal 14' Verslag Goal 8' K. Hovhannisjan

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 1 – 1 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Bartosz Frankowski
Dimitrievski Weggestuurd in de 67e minuut 67'
Alioski Goal 90+3' (pen.)
Verslag Goal 74' Kvaratschelia

15 november 2020
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 2 – 1 Vlag van Estland Estland Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Roemenië Marius Avram
Tričkovski Goal 29'
Stojanovski Goal 68'
Verslag Goal 52' Sappinen

15 november 2020
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 1 – 2 Vlag van Armenië Armenië Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Marco Guida
Kazaisjvili Goal 65' (pen.) Verslag Goal 33' Gazarjan
Goal 86' Adamyan

18 november 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+2)
Armenië Vlag van Armenië 1 – 0 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: GSP-stadion, Nicosia (Vlag van Cyprus Cyprus)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Schotland Robert Madden
Hambartsumyan Goal 55' Verslag

De wedstrijd Armenië – Noord-Macedonië van 18 november 2020 was oorspronkelijk gepland in het Republikeins Stadion Vazgen Sargsian in Jerevan, Armenië, maar vanwege het Nagorno-Karabach conflict werd de wedstrijd naar neutraal terrein verplaatst, in het GSP-stadion in Nicosia, Cyprus.


18 november 2020
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+4)
Georgië Vlag van Georgië 0 – 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Verslag

Groep 3

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Slovenië Slovenië 6 4 2 0 14 8 1 +7
2 Vlag van Griekenland Griekenland 6 3 3 0 12 6 1 +5
3 Vlag van Kosovo Kosovo 6 1 2 3 5 4 6 –2
4 Vlag van Moldavië Moldavië 6 0 1 5 1 1 11 –10
Thuis ╲ Uit Griekenland Kosovo Moldavië Slovenië
Griekenland Vlag van Griekenland 0 - 0 2 - 0 0 - 0
Kosovo Vlag van Kosovo 1 - 2 1 - 0 0 - 1
Moldavië Vlag van Moldavië 0 - 2 1 - 1 0 - 4
Slovenië Vlag van Slovenië 0 - 0 2 - 1 1 - 0
Legenda

 Promotie naar divisie B

 Play-outs tegen degradatie naar divisie D


3 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Moldavië Vlag van Moldavië 1 – 1 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Stadio Ennio Tardini, Parma (Vlag van Italië Italië)
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Noorwegen Kai Erik Steen
Nicolaescu Goal 20' Verslag Goal 71' Kololli

Deze wedstrijd werd op neutraal terrein gespeeld, vanwege politieke redenen tussen de twee landen.


3 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slovenië Vlag van Slovenië 0 – 0 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Schotland Robert Madden
Verslag

6 september 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Slovenië Vlag van Slovenië 1 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Frankrijk Jérôme Brisard
Bohar Goal 28' Verslag

6 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kosovo Vlag van Kosovo 1 – 2 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Tsjechië Pavel Královec
B. Berisha Goal 82' Verslag Goal 2' Limnios
Goal 51' Siovas

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Griekenland Vlag van Griekenland 2 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Nederland Dennis Higler
Bakasetas Goal 45+3' (pen.)
Mantalos Goal 50'
Verslag Weggestuurd in de 45+1e minuut 45+1' Posmac

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Kosovo Vlag van Kosovo 0 – 1 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Engeland Andrew Madley
Verslag Goal 22' Vučkić

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Griekenland Vlag van Griekenland 0 – 0 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Israël Roi Reinshreiber
Verslag Weggestuurd in de 90+6e minuut 90+6' Kololli

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Moldavië Vlag van Moldavië 0 – 4 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Portugal João Pedro da Silva Pinheiro
Verslag Goal 8' Lovrić
Goal 37' (pen.)Goal 42'Goal 55' (pen.) Vučkić

15 november 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Moldavië Vlag van Moldavië 0 – 2 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Kroatië Fran Jović
Verslag Goal 32' Fortounis
Goal 41' Bakasetas

15 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Slovenië Vlag van Slovenië 2 – 1 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Bartosz Frankowski
Kurtić Goal 63'
Iličić Goal 90+4' (pen.)
Verslag Goal 58' Muriqi

18 november 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Griekenland Vlag van Griekenland 0 – 0 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Georgios Kamarasstadion, Athene
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Carlos del Cerro Grande
Hatzidiakos Weggestuurd in de 90e minuut 90' Verslag

18 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Kosovo Vlag van Kosovo 1 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Estland Roomer Tarajev
Kastrati Goal 31'
Drešević Weggestuurd in de 85e minuut 85'
Verslag

Groep 4

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Albanië Albanië 6 3 2 1 11 8 4 +4
2 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland 6 3 1 2 10 10 8 +2
3 Vlag van Litouwen Litouwen 6 2 2 2 8 5 7 −2
4 Vlag van Kazachstan Kazachstan 6 1 1 4 4 5 9 −4
Thuis ╲ Uit Albanië Kazachstan Litouwen Wit-Rusland
Albanië Vlag van Albanië 3 - 1 0 - 1 3 - 2
Kazachstan Vlag van Kazachstan 0 - 0 1 - 2 1 - 2
Litouwen Vlag van Litouwen 0 - 0 0 - 2 2 - 2
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 - 2 2 - 0 2 - 0
Legenda

 Promotie naar divisie B

 Play-outs tegen degradatie naar divisie D


4 september 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen 0 – 2 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Slovenië Rade Obrenovič
Verslag Goal 3' Zajnoetdinov
Goal 86' Koeat

4 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 – 2 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zweden Kristoffer Karlsson
Verslag Goal 23' Cikalleshi
Goal 78' Bare

7 september 2020
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+6)
Kazachstan Vlag van Kazachstan 1 – 2 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Almaty
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Georgië Giorgi Kroeasjvili
Ajmbetov Goal 62' Verslag Goal 53' Bordatsjov
Goal 86' Lisakovitsj

7 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Albanië Vlag van Albanië 0 – 1 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Oekraïne Sergiej Bojko
Hysaj Kreeg geel in de 45+3e minuut Kreeg opnieuw geel in de 87e minuutWeggestuurd in de 87e minuut 45+3', 87' Verslag Goal 52' D. Kazlauskas

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+6)
Kazachstan Vlag van Kazachstan 0 – 0 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Almaty
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Moldavië Dumitru Muntean
Verslag

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen 2 – 2 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 963
Scheidsrechter: Oostenrijk Julian Weinberger
Novikovas Goal 7'
Laukžemis Goal 75'
Verslag Goal 59' (pen.) Lisakovitsj
Goal 66' Satsjyvka

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Litouwen Vlag van Litouwen 0 – 0 Vlag van Albanië Albanië Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 696
Scheidsrechter: Frankrijk Karim Abed
Verslag

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 2 – 0 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 2.074
Scheidsrechter: Noord-Macedonië Aleksandar Stavrev
Jablonski Goal 36'
Joezeptsjoek Goal 90+3'
Verslag

15 november 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+1)
Albanië Vlag van Albanië 3 – 1 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Xavier Estrada
Cikalleshi Goal 16'
Ismajli Goal 23'
Manaj Goal 63' (pen.)
Verslag Goal 25' Abiken

15 november 2020
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 2 – 0 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 1.985
Scheidsrechter: Engeland Chris Kavanagh
Jablonski Goal 5'
Ebong Goal 20'
Verslag

18 november 2020
«onderlinge duels»
16:00 (UTC+1)
Albanië Vlag van Albanië 3 – 2 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Roemenië Radu Petrescu
Cikalleshi Goal 20'Goal 27' (pen.)
Manaj Goal 44'
Verslag Goal 35' Skavysj
Goal 80' Ebong

18 november 2020
«onderlinge duels»
21:00 (UTC+6)
Kazachstan Vlag van Kazachstan 1 – 2 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Almaty
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Turkije Hüseyin Göçek
Ajmbetov Goal 38'
Koeat Kreeg geel in de 44e minuut Kreeg opnieuw geel in de 50e minuutWeggestuurd in de 50e minuut 44', 50'
Verslag Goal 40' Vorobjovas
Goal 90+4' Novikovas

Play-outs tegen degradatie

Stand nummers 4

Pos. Grp. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 4 Vlag van Kazachstan Kazachstan 6 1 1 4 4 5 9 −4
2 1 Vlag van Cyprus Cyprus 6 1 1 4 4 2 10 −8
3 2 Vlag van Estland Estland 6 0 3 3 3 5 9 −4
4 3 Vlag van Moldavië Moldavië 6 0 1 5 1 1 11 −10
Legenda

 Degradatie naar divisie D

Wedstrijdschema
Finale (24 – 29 maart 2022)
         
4. (48.)  Vlag van Moldavië Moldavië
1. (45.)  Vlag van Kazachstan Kazachstan
Finale (24 – 29 maart 2022)
         
3. (47.)  Vlag van Estland Estland
2. (46.)  Vlag van Cyprus Cyprus
Heen- en terugwedstrijden

24–25 maart 2022
«onderlinge duels»
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van Kazachstan Kazachstan

28–29 maart 2022
«onderlinge duels»
Kazachstan Vlag van Kazachstan Vlag van Moldavië Moldavië


24–25 maart 2022
«onderlinge duels»
Estland Vlag van Estland Vlag van Cyprus Cyprus

28–29 maart 2022
«onderlinge duels»
Cyprus Vlag van Cyprus Vlag van Estland Estland

Eindstand

De eindstand werd bepaald op basis van de regels die de UEFA opstelde. Onderstaande tabel begint bij nummer 33 omdat de nummers 1 t/m 32 in divisie A (1-16) en B (17-32) zijn ingedeeld.

Pos Land Grp Wed W G V Pnt Doelsaldo
DV DT +/−
33. Slovenië Slovenië 3 6 4 2 0 14 8 1 +7
34. Montenegro Montenegro 1 6 4 1 1 13 10 2 +8
35. Albanië Albanië 4 6 3 2 1 11 8 4 +4
36. Armenië Armenië 2 6 3 2 1 11 9 6 +3
37. Griekenland Griekenland 3 6 3 3 0 12 6 1 +5
38. Wit-Rusland Wit-Rusland 4 6 3 1 2 10 10 8 +2
39. Luxemburg (land) Luxemburg 1 6 3 1 2 10 7 5 +2
40. Noord-Macedonië Noord-Macedonië 2 6 2 3 1 9 9 8 +1
41. Litouwen Litouwen 4 6 2 2 2 8 5 7 −2
42. Georgië Georgië 2 6 1 4 1 7 6 6 0
43. Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1 6 1 3 2 6 2 4 −2
44. Kosovo Kosovo 3 6 1 2 3 5 4 6 −2
45. Kazachstan Kazachstan 4 6 1 1 4 4 5 9 −4
46. Cyprus Cyprus 1 6 1 1 4 4 2 10 −8
47.* Estland Estland 2 6 0 3 3 3 5 9 −4
48.* Moldavië Moldavië 3 6 0 1 5 1 1 11 −10

* Als een nummer 4 uit een van de groepen van deze divisie zich plaatst voor de play-offs van het WK 2022 wordt er geen play-outs promotie/degradatie divisie C/divisie D gespeeld. In dat geval degraderen de nummers 47 en 48 van de eindstand naar divisie D.

Doelpuntenmakers

4 doelpunten


3 doelpunten

2 doelpunten


1 doelpunt


Eigen doelpunt


Play-offs WK 2022

Externe links

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=UEFA_Nations_League_2020/21_Divisie_C&oldid=658634"