UEFA Nations League 2020/21 Divisie B

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

De Divisie B van de UEFA Nations League 2020/21 was de tweede divisie van de UEFA Nations League. Het toernooi, dat de vriendschappelijke wedstrijden tussen landen vervangt, begon in september 2020 en eindigde in november 2020. De vier groepswinnaars van divisie B promoveerden naar divisie A, de hoogste divisie. De nummers vier van alle groepen degradeerden naar divisie C.

Aan het toernooi deden de 16 landen mee die op basis van de eindstand van het seizoen 2018/19 waren ingedeeld. Bij die eindstand werden de landen die oorspronkelijk zouden degraderen onder de gepromoveerde landen geplaatst.

Beslissingscriteria

Wanneer er twee of meer landen in een groep gelijk eindigen met evenveel punten, dan wordt er gekeken naar onderstaande criteria om te bepalen welk land hoger eindigt dan de ander op de ranglijst:

  1. Het hoogste aantal punten bij de onderlinge wedstrijden tussen de landen
  2. Het doelsaldo bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk geëindigde landen (als er meer dan twee teams gelijk eindigen)
  3. Meeste aantal doelpunten gescoord bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk geëindigde landen (als er meer dan twee teams gelijk eindigen)
  4. Meeste aantal uitdoelpunten gescoord bij de onderlinge wedstrijden tussen de gelijk geëindigde landen (als er meer dan twee teams gelijk eindigen)

Als er na criteria 1 tot en met 4 nog steeds landen gelijk staan wordt gekeken naar onderstaande criteria:

  1. Het doelsaldo in alle groepswedstrijden
  2. Aantal gescoorde doelpunten in alle groepswedstrijden
  3. Aantal gescoorde uitdoelpunten in alle groepswedstrijden
  4. Het aantal gewonnen groepswedstrijden
  5. Het aantal gewonnen groepswedstrijden in uitwedstrijden
  6. Fair-Playklassement van het toernooi (1 punt voor een gele kaart, 3 punten voor een rode kaart bij twee gele kaarten, 3 punten voor een directe rode kaart, 4 punten voor een gele kaart gevolgd door een directe rode kaart)
  7. De positie op de UEFA-coëfficiëntenranglijst

Deelnemende landen

De loting voor de groepen vond op 3 maart 2020 plaats in Amsterdam, Nederland.

Pot 1
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Rusland Rusland 17
Oostenrijk Oostenrijk 18
Wales Wales 19
Tsjechië Tsjechië 20
Pot 2
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Schotland Schotland Gestegen 21
Noorwegen Noorwegen Gestegen 22
Servië Servië Gestegen 23
Finland Finland Gestegen 24
Pot 3
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Slowakije Slowakije 25
Turkije Turkije 26
Ierland Ierland 27
Noord-Ierland Noord-Ierland 28
Pot 4
Land Gestegen / † / Gestegen * Plaats
Bulgarije Bulgarije Gestegen * 29
Israël Israël Gestegen * 30
Hongarije Hongarije Gestegen * 31
Roemenië Roemenië Gestegen * 32

Legenda

In dezelfde divisie gebleven na degradatie na wijzigingen.
Gestegen * Gepromoveerd naar hogere divisie na wijzigingen.
Gepromoveerd naar divisie A.
PO Gekwalificeerd voor play-offs voor het WK 2022.
Gedegradeerd naar divisie C.

Groepen en wedstrijden

Groep 1

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 6 4 1 1 13 9 6 +3
2 Vlag van Noorwegen Noorwegen 6 3 1 2 10 12 7 +5
3 Vlag van Roemenië Roemenië 6 2 2 2 8 8 9 −1
4 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 6 0 2 4 2 4 11 −7
Thuis ╲ Uit Noord-Ierland Noorwegen Oostenrijk Roemenië
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 1 - 5 0 - 1 1 - 1
Noorwegen Vlag van Noorwegen 1 - 0 1 - 2 4 - 0
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 - 1 1 - 1 2 - 3
Roemenië Vlag van Roemenië 1 - 1 3 - 0 0 - 1
Legenda

 Promotie naar divisie A

 Degradatie naar divisie C


4 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 1 – 2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Finland Mattias Gestranius
Håland Goal 66' Verslag Goal 35' Gregoritsch
Goal 54' (pen.) Sabitzer

4 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Roemenië Vlag van Roemenië 1 – 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Frankrijk François Letexier
Pușcaș Goal 25' Verslag Kreeg geel in de 13e minuut Kreeg opnieuw geel in de 39e minuutWeggestuurd in de 39e minuut 13', 39' Magennis
Goal 86' Whyte

7 september 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 1 – 5 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Bartosz Frankowski
McNair Goal 6' Verslag Goal 2' Elyounoussi
Goal 7'Goal 58' Håland
Goal 19'Goal 47' Sørloth

7 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 – 3 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Wörthersee Stadion, Klagenfurt
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zweden Glenn Nyberg
Baumgartner Goal 17'
Onisiwo Goal 81'
Verslag Goal 3' Alibec
Goal 51' Grigore
Goal 70' Maxim

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 4 – 0 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Slowakije Ivan Kružliak
Håland Goal 13'Goal 64'Goal 74'
Sørloth Goal 39'
Verslag

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 – 1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 600
Scheidsrechter: Tsjechië Petr Ardeleánu
Verslag Goal 42' Gregoritsch

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Noorwegen Vlag van Noorwegen 1 – 0 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 200
Scheidsrechter: Estland Kristo Tohver
Dallas Goal 68' (e.d.) Verslag

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Roemenië Vlag van Roemenië 0 – 1 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Daniel Stefański
Verslag Goal 76' Schöpf

15 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 2 – 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Maurizio Mariani
Schaub Goal 81'
Grbić Goal 87'
Verslag Goal 75' Magennis

15 november 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Roemenië Vlag van Roemenië 3 – 0
Afgelast
Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Arena Națională, Boekarest
Scheidsrechter: Turkije Ali Palabıyık
Verslag

De wedstrijd tussen Roemenië en Noorwegen, oorspronkelijk gepland op 15 november 2020 om 21:45 (UTC+2), werd afgelast omdat de Noorse regering de selectie van Noorwegen verbood om naar Roemenië te vliegen vanwege een positieve coronatest bij het Noorse team. Uiteindelijk besloot de UEFA om Roemenië een reglementaire 3-0 overwinning toe te kennen, zie hier (Engels).


18 november 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+0)
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 1 – 1 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 1.060
Scheidsrechter: Zwitserland Sandro Schärer
Boyce Goal 56' Verslag Goal 81' Bicfalvi

18 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 1 – 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Frankrijk Benoît Bastien
Grbić Goal 90+4' Verslag Goal 61' Zahid

Groep 2

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Tsjechië Tsjechië 6 4 0 2 12 9 5 +4
2 Vlag van Schotland Schotland 6 3 1 2 10 5 4 +1
3 Vlag van Israël Israël 6 2 2 2 8 7 7 0
4 Vlag van Slowakije Slowakije 6 1 1 4 4 5 10 −5
Thuis ╲ Uit Israël Schotland Slowakije Tsjechië
Israël Vlag van Israël 1 - 0 1 - 1 1 - 2
Schotland Vlag van Schotland 1 - 1 1 - 0 1 - 0
Slowakije Vlag van Slowakije 2 - 3 1 - 0 1 - 3
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 - 0 1 - 2 2 - 0
Legenda

 Promotie naar divisie A

 Degradatie naar divisie C


4 september 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 1 – 1 Vlag van Israël Israël Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Slovenië Slavko Vinčić
Christie Goal 45' (pen.) Verslag Goal 73' Zahavi

4 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slowakije Vlag van Slowakije 1 – 3 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Tehelné pole, Bratislava
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Letland Andris Treimanis
Schranz Goal 88' Verslag Goal 48' Coufal
Goal 53' (pen.) Dočkal
Goal 86' Krmenčík

7 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Israël Vlag van Israël 1 – 1 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Montenegro Nikola Dabanović
Elmkies Goal 90+1' Verslag Goal 14' Ďuriš

7 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 – 2 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Nederland Serdar Gözübüyük
Pešek Goal 12' Verslag Goal 27' Dykes
Goal 52' (pen.) Christie

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Israël Vlag van Israël 1 – 2 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Portugal Tiago Martins
Zahavi Goal 56' Verslag Goal 14' (e.d.) Abu Hanna
Goal 48' Vydra

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 1 – 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Davide Massa
Dykes Goal 54' Verslag

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+1)
Schotland Vlag van Schotland 1 – 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 299
Scheidsrechter: Duitsland Felix Zwayer
Fraser Goal 6' Verslag

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Slowakije Vlag van Slowakije 2 – 3 Vlag van Israël Israël Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Alejandro Hernández
Hamšík Goal 16'
Mak Goal 38'
Verslag Goal 68'Goal 76'Goal 89' Zahavi

15 november 2020
«onderlinge duels»
15:00 (UTC+1)
Slowakije Vlag van Slowakije 1 – 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Roemenië István Kovács
Greguš Goal 32' Verslag

15 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 1 – 0 Vlag van Israël Israël Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Servië Srđan Jovanović
Darida Goal 7' Verslag Weggestuurd in de 82e minuut 82' Elhamed

18 november 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+2)
Israël Vlag van Israël 1 – 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Netanjastadion, Netanja
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Paweł Raczkowski
Solomon Goal 44' Verslag

18 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Tsjechië Vlag van Tsjechië 2 – 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Turkije Cüneyt Çakır
Souček Goal 17'
Ondrášek Goal 55'
Verslag

Groep 3

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Hongarije Hongarije 6 3 2 1 11 7 4 +3
2 Vlag van Rusland Rusland 6 2 2 2 8 9 12 −3
3 Vlag van Servië Servië 6 1 3 2 6 9 7 +2
4 Vlag van Turkije Turkije 6 1 3 2 6 6 8 −2

Gelijk in head-to-head punten (2) en doelsaldo (0). Head-to-head uitdoelpunten: Servië 2, Turkije 0.

Thuis ╲ Uit Hongarije Rusland Servië Turkije
Hongarije Vlag van Hongarije 2 - 3 1 - 1 2 - 0
Rusland Vlag van Rusland 0 - 0 3 - 1 1 - 1
Servië Vlag van Servië 0 - 1 5 - 0 0 - 0
Turkije Vlag van Turkije 0 - 1 3 - 2 2 - 2
Legenda

 Promotie naar divisie A

 Degradatie naar divisie C


3 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland 3 – 1 Vlag van Servië Servië Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Schotland William Collum
Dzjoeba Goal 48' (pen.)Goal 81'
Karavajev Goal 69'
Verslag Goal 78' A. Mitrović

3 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 0 – 1 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Yeni 4 Eylül Stadion, Sivas
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Portugal Artur Soares Dias
Verslag Goal 80' Szoboszlai

6 september 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Hongarije Vlag van Hongarije 2 – 3 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Maurizio Mariani
Sallai Goal 62'
Nikolić Goal 70'
Verslag Goal 15' Mirantsjoek
Goal 34' Ozdojev
Goal 46' Fernandes

6 september 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Servië Vlag van Servië 0 – 0 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Kolarov Kreeg geel in de 45+2e minuut Kreeg opnieuw geel in de 49e minuutWeggestuurd in de 49e minuut 45+2', 49' Verslag

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland 1 – 1 Vlag van Turkije Turkije Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 5.019
Scheidsrechter: Slovenië Matej Jug
Mirantsjoek Goal 28' Verslag Goal 62' Karaman

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+2)
Servië Vlag van Servië 0 – 1 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zwitserland Sandro Schärer
Verslag Goal 20' Könyves

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Rusland Vlag van Rusland 0 – 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: VTB Arena, Moskou
Toeschouwers: 4.821
Scheidsrechter: Engeland Michael Oliver
Verslag

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 2 – 2 Vlag van Servië Servië Stadion: Türk Telekom Stadyumu, Istanboel
Toeschouwers: 519
Scheidsrechter: Bulgarije Georgi Kabakov
Çalhanoğlu Goal 57'
Tufan Goal 76'
Yılmaz Kreeg geel in de 44e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+1e minuutWeggestuurd in de 90+1e minuut 44', 90+1'
Verslag Goal 22' Milinković-Savić
Goal 49' (pen.) A. Mitrović

15 november 2020
«onderlinge duels»
20:00 (UTC+3)
Turkije Vlag van Turkije 3 – 2 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Toeschouwers: 812
Scheidsrechter: Polen Szymon Marciniak
Karaman Goal 26'
Ünder Goal 32'
Tosun Goal 52' (pen.)
Verslag Goal 11' Tsjerysjev
Weggestuurd in de 24e minuut 24' Semjonov
Goal 57' Koezjajev

15 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Hongarije Vlag van Hongarije 1 – 1 Vlag van Servië Servië Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zweden Glenn Nyberg
Kalmár Goal 39' Verslag Goal 17' Radonjić

18 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Hongarije Vlag van Hongarije 2 – 0 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Puskás Aréna, Boedapest
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Slowakije Ivan Kružliak
Sigér Goal 57'
Varga Goal 90+5'
Verslag

18 november 2020
«onderlinge duels»
20:45 (UTC+1)
Servië Vlag van Servië 5 – 0 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Polen Daniel Stefański
Radonjić Goal 10'
Jović Goal 25'Goal 45+1'
Vlahović Goal 41'
Mladenović Goal 64'
Verslag

Groep 4

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Wales Wales 6 5 1 0 16 7 1 +6
2 Vlag van Finland Finland 6 4 0 2 12 7 5 +2
3 Vlag van Ierland Ierland 6 0 3 3 3 1 4 −3
4 Vlag van Bulgarije Bulgarije 6 0 2 4 2 2 7 −5
Thuis ╲ Uit Bulgarije Finland Ierland Wales
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 - 2 1 - 1 0 - 1
Finland Vlag van Finland 2 - 0 1 - 0 0 - 1
Ierland Vlag van Ierland 0 - 0 0 - 1 0 - 0
Wales Vlag van Wales 1 - 0 3 - 1 1 - 0
Legenda

 Promotie naar divisie A

 Degradatie naar divisie C


3 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 – 1 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Oostenrijk Manuel Schüttengruber
Kraev Goal 56' Verslag Goal 90+3' Duffy

3 september 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland 0 – 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Duitsland Daniel Siebert
Verslag Goal 80' Moore

6 september 2020
«onderlinge duels»
14:00 (UTC+1)
Wales Vlag van Wales 1 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Portugal Fábio Veríssimo
N. Williams Goal 90+4' Verslag

6 september 2020
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 1 Vlag van Finland Finland Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Fabio Maresca
Verslag Goal 64' Jensen

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
14:00 (UTC+1)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 0 Vlag van Wales Wales Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Sidiropoulos
McClean Kreeg geel in de 79e minuut Kreeg opnieuw geel in de 84e minuutWeggestuurd in de 84e minuut 79', 84' Verslag

11 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland 2 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 6.587
Scheidsrechter: België Erik Lambrechts
Taylor Goal 52'
Jensen Goal 67'
Verslag

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
19:00 (UTC+3)
Finland Vlag van Finland 1 – 0 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Olympisch Stadion, Helsinki
Toeschouwers: 7.900
Scheidsrechter: Zwitserland Lionel Tschudi
Jensen Goal 66' Verslag

14 oktober 2020
«onderlinge duels»
21:45 (UTC+3)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 0 – 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 478
Scheidsrechter: Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Verslag Goal 85' J. Williams

15 november 2020
«onderlinge duels»
18:00 (UTC+2)
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 – 2 Vlag van Finland Finland Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Litouwen Donatas Rumšas
Iliev Goal 68' (pen.) Verslag Goal 7' Pukki
Goal 45+1' Lod

15 november 2020
«onderlinge duels»
17:00 (UTC+0)
Wales Vlag van Wales 1 – 0 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Tsjechië Petr Ardeleánu
Brooks Goal 67' Verslag Kreeg geel in de 81e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuutWeggestuurd in de 90+4e minuut 81', 90+4' Hendrick

18 november 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+0)
Ierland Vlag van Ierland 0 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: België Lawrence Visser
Verslag

18 november 2020
«onderlinge duels»
19:45 (UTC+0)
Wales Vlag van Wales 3 – 1 Vlag van Finland Finland Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Spanje Jesús Gil Manzano
Wilson Goal 29'
James Goal 46'
Moore Goal 84'
Verslag Weggestuurd in de 12e minuut 12' Uronen
Goal 63' Pukki

Eindstand

De eindstand werd bepaald op basis van de regels die de UEFA opstelde. Onderstaande tabel begint bij nummer 17 omdat de nummers 1 t/m 16 in divisie A zijn ingedeeld.

Pos Land Grp Wed W G V Pnt Doelsaldo
DV DT +/−
17. Wales Wales 4 6 5 1 0 16 7 1 +6
18. Oostenrijk Oostenrijk 1 6 4 1 1 13 9 6 +3
19. Tsjechië Tsjechië 2 6 4 0 2 12 9 5 +4
20. Hongarije Hongarije 3 6 3 2 1 11 7 4 +3
21. Finland Finland 4 6 4 0 2 12 7 5 +2
22. Noorwegen Noorwegen 1 6 3 1 2 10 12 7 +5
23. Schotland Schotland 2 6 3 1 2 10 5 4 +1
24. Rusland Rusland 3 6 2 2 2 8 9 12 −3
25. Israël Israël 2 6 2 2 2 8 7 7 0
26. Roemenië Roemenië 1 6 2 2 2 8 8 9 −1
27. Servië Servië 3 6 1 3 2 6 9 7 +2
28. Ierland Ierland 4 6 0 3 3 3 1 4 −3
29. Turkije Turkije 3 6 1 3 2 6 6 8 −2
30. Slowakije Slowakije 2 6 1 1 4 4 5 10 −5
31. Bulgarije Bulgarije 4 6 0 2 4 2 2 7 −5
32. Noord-Ierland Noord-Ierland 1 6 0 2 4 2 4 11 −7

Doelpuntenmakers

6 doelpunten

5 doelpunten

3 doelpunten


2 doelpunten


1 doelpunt


Eigen doelpunt


Play-offs WK 2022

Externe links

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=UEFA_Nations_League_2020/21_Divisie_B&oldid=657470"