Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022 (kwalificatie): verschil tussen versies
Regel 2.267: | Regel 2.267: | ||
|stadium = [[Rohonci út]], [[Szombathely]] |
|stadium = [[Rohonci út]], [[Szombathely]] |
||
|attendance = |
|attendance = |
||
− | |referee = |
+ | |referee = {{Vlag|BLR}} [[Volha Tsiareshka]] |
|report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027322/index.html Verslag] |
|report = [https://www.uefa.com/womenseuro/season=2021/matches/round=2001107/match=2027322/index.html Verslag] |
||
}} |
}} |
Versie van 10 nov 2019 23:00
Kwalificatie Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2021 | |
Geen afbeelding
beschikbaar | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 29 augustus 2019 – 27 oktober 2020 |
Teams | 46 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Wedstrijden | 74 |
Doelpunten | 328 (4,43 per wedstrijd) |
Topscorer(s) | 10 doelpunten: Caroline Hansen |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Aan dekwalificatiewedstrijden voor het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2021 doen 47 van de 55 aaneengesloten landen van de UEFA mee. Via deze wedstrijden kunnen 15 teams zich kwalificeren voor deelname aan het eindtoernooi. Engeland, dat gastland is op het EK in 2021, is automatisch gekwalificeerd voor deelname en hoeft dus niet mee te doen aan de kwalificatiewedstrijden.
Cyprus en Kosovo doen allebei voor het eerst mee. Voor Cyprus is dit het eerste grote toernooi waar ze aan meedoen sinds het land het vrouwenvoetbal heeft opgezet en Kosovo deed nog nooit eerder mee aan een Europees eindtoernooi voor vrouwen.
De eerste wedstrijd werd op 29 augustus 2019 gespeeld en de laatste wedstrijden zullen op 27 oktober 2020 worden gespeeld.
Speelschema
Het speelschema voor de kwalificatiewedstrijden ziet er als volgt uit:
Fase | Data |
---|---|
Groepsfase | 26 augustus – 3 september 2019 |
30 september – 8 oktober 2019 | |
4–12 november 2019 | |
2–11 maart 2020 | |
6–14 april 2020 | |
1–9 juni 2020 | |
14–22 september 2020 | |
Play-offs | 19–27 oktober 2020 |
Gekwalificeerde landen
Land | Gekwalificeerd als | Kwalificatiedatum | Deelnames aan EK's | Winnaar van EK |
---|---|---|---|---|
Engeland | Gastland | 3 december 2018 | (8) 1984, 1987, 1995, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017 | (0) |
Groepsfase
Groep A
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
30 augustus 2019 18:00 |
Estland | 0 – 7 | Nederland | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.881 Scheidsrechter: Olga Zadinová |
Verslag | 27', 69' Miedema 31' Roord 40', 51' Spitse 81' Bloodworth 85' E. Jansen | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:00 |
Kosovo | 2 – 0 | Turkije | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 3.200 Scheidsrechter: Emilie Dokset |
Uka 33' L. Syla 39' |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:00 |
Slovenië | 0 – 1 | Rusland | Stadion: Ob Jezeru Stadion, Velenje Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Dimitrina Milkova |
Verslag | 25' Tsjernomyrdina | |||
| ||||
3 september 2019 17:00 |
Slovenië | 5 – 0 | Kosovo | Stadion: Športni Center Dravograd, Dravograd Toeschouwers: 450 Scheidsrechter: Rasa Imanalijeva |
Prašnikar 14', 62' Zver 41', 56' Kolbl 48' |
Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Rusland | 4 – 0 | Estland | Stadion: Sapsan Arena, Moskou Toeschouwers: 667 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Korovkina 10', 57' Fjodorova 29' Mjagkova 82' |
Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 20:00 |
Nederland | 3 – 0 | Turkije | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Van der Gragt 13' Van de Donk 55' Spitse 85' (pen.) |
Verslag | |||
| ||||
4 oktober 2019 15:00 |
Turkije | 0 – 0 | Estland | Stadion: 15 Temmuz Stadion, Istanboel Toeschouwers: 220 Scheidsrechter: Marta Frias Acedo |
Verslag | ||||
| ||||
Kosovo | – | Rusland | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina | |
Verslag | ||||
Wedstrijd uitgesteld vanwege veiligheidsredenen, een nieuwe datum is nog niet bekend.
| ||||
4 oktober 2019 19:00 |
Slovenië | 2 – 4 | Nederland | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota Toeschouwers: 1.050 Scheidsrechter: Petra Pavliková |
Zver 11' Korošec 68' |
Verslag | 28' Miedema 47' Beerensteyn 78', 83' Spitse | ||
| ||||
8 oktober 2019 15:00 |
Turkije | 1 – 6 | Slovenië | Stadion: Izmit Ismetpaşastadion, İzmit Toeschouwers: 256 Scheidsrechter: Silvia Domingos |
Kara 90+1' | Verslag | 12', 38', 41' Prašnikar 25' Rozmarič 28' (pen.) Zver 51' Kolbl | ||
| ||||
8 oktober 2019 18:15 |
Estland | 1 – 2 | Kosovo | Stadion: Tamme Staadion, Tartu Toeschouwers: 377 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Loo 22' (pen.) | Verslag | 41', 56' Uka | ||
| ||||
8 oktober 2019 20:00 |
Nederland | 2 – 0 | Rusland | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven Toeschouwers: 23.887 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Van de Donk 12' Miedema 60' |
Verslag | |||
| ||||
8 november 2019 17:00 |
Turkije | 0 – 8 | Nederland | Stadion: Bornova Doğanlar Stadion, İzmir Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Verslag | 26' Van de Sanden 31' (pen.), 90+1' Spitse 45+2', 62' Miedema 56', 68', 73' Van de Donk | |||
| ||||
12 november 2019 20:00 |
Nederland | – | Slovenië | Stadion: GelreDome, Arnhem Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 |
Kosovo | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Kosovo | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Slovenië | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Rusland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Nederland | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Rusland | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Turkije | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Estland | – | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Estland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Rusland | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Kosovo | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Rusland | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Slovenië | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Estland | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Nederland | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Turkije | – | Rusland | |
Verslag | ||||
Groep B
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 17:30 |
Israël | 2 – 3 | Italië | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan Toeschouwers: 1.430 Scheidsrechter: Volha Tsiareshka |
Goor 32' Awad 90+1' |
Verslag | 45+2' Girelli 64' Bartoli 71' Giacinti | ||
| ||||
29 augustus 2019 18:00 |
Denemarken | 8 – 0 | Malta | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 3.890 Scheidsrechter: Angelika Söder |
Troelsgaard 5', 45+2' Harder 19' Sevecke 28' Larsen 58', 90+2' Jensen 75' Sørensen 86' |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2019 17:00 |
Bosnië en Herzegovina | 7 – 1 | Georgië | Stadion: Nogometni kamp Reprezentacije BiH, Zenica Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-sek |
Spasojević 5' Hasanbegović 10' Nikolić 13', 51' (pen.) Hadžić 23' Aleksić 44' (pen.) Krajšumović 80' |
Verslag | 90+1' Cheminava | ||
| ||||
3 september 2019 14:15 |
Georgië | 0 – 1 | Italië | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Vivian Peeters |
Verslag | 24' Girelli | |||
| ||||
3 september 2019 17:00 |
Bosnië en Herzegovina | 2 – 0 | Malta | Stadion: Asim Ferhatović Hasestadion, Sarajevo Toeschouwers: 96 Scheidsrechter: Cansu Tryak |
Nikolić 72', 80' | Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Israël | 0 – 3 | Denemarken | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan Toeschouwers: 1.070 Scheidsrechter: Sandra Strub |
Verslag | 13' (e.d.) Barkai 80' Nadim 84' Harder | |||
| ||||
4 oktober 2019 17:00 |
Denemarken | 2 – 0 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 4.552 Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
St. Pedersen 13' Troelsgaard 68' |
Verslag | |||
| ||||
4 oktober 2019 17:30 |
Malta | 0 – 2 | Italië | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 764 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Verslag | 69' Bartoli 90+2' (pen.) Girelli | |||
| ||||
8 oktober 2019 17:30 |
Italië | 2 – 0 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Stadio Renzo Barbera, Palermo Toeschouwers: 5.100 Scheidsrechter: Hristiana Guteva |
Girelli 3' Giugliano 28' |
Verslag | 59', 89' Kršo | ||
| ||||
8 oktober 2019 18:00 |
Georgië | 0 – 2 | Denemarken | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 287 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Verslag | 14' Gejl 58' Sørensen | |||
| ||||
7 november 2019 17:00 |
Malta | 1 – 1 | Israël | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 317 Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
Farrugia 37' | Verslag | 63' Beck | ||
| ||||
8 november 2019 17:30 |
Italië | 6 – 0 | Georgië | Stadion: Stadio Ciro Vigorito, Benevento Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Linari 10' Guagni 25' Girelli 28' Sabatino 32', 45+1' Rosucci 52' |
Verslag | |||
| ||||
12 november 2019 14:15 |
Italië | – | Malta | Stadion: Stadio Teofilo Patini, Castel di Sangro Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 17:00 |
Israël | – | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan Scheidsrechter: Marta Frias Acedo |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 18:00 |
Denemarken | – | Georgië | Stadion: Viborgstadion, Viborg Scheidsrechter: Silvia Domingos |
Verslag | ||||
| ||||
5 maart 2020 |
Bosnië en Herzegovina | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
5 maart 2020 |
Malta | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 |
Israël | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 maart 2020 |
Malta | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2020 |
Bosnië en Herzegovina | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Italië | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Bosnië en Herzegovina | – | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Georgië | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Malta | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
3 juni 2020 |
Georgië | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
4 juni 2020 |
Denemarken | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Italië | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Denemarken | – | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Georgië | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Israël | – | Malta | |
Verslag | ||||
Groep C
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 18:00 |
Faeröer | 0 – 6 | Wales | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Ivana Pejkovic |
Verslag | 3', 57' (pen.), 79' Harding 5' Jones 67' (e.d.) Arge 90+3' Roberts | |||
| ||||
30 augustus 2019 20:45 |
Noord-Ierland | 0 – 6 | Noorwegen | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Toeschouwers: 1.046 Scheidsrechter: Veronika Kovarova |
Verslag | 5' Reiten 16', 63', 72' Caroline Hansen 82', 90' Eikeland | |||
| ||||
3 september 2019 19:00 |
Wit-Rusland | 6 – 0 | Faeröer | Stadion: Haradskistadion, Borisov Toeschouwers: 2.350 Scheidsrechter: Jelena Jermolajeva |
Olchovik 6', 74' Sjtsjerbatsjenia 24', 54' Charlanova 77' (pen.), 82' |
Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 20:05 |
Wales | 2 – 2 | Noord-Ierland | Stadion: Rodney Parade, Newport Toeschouwers: 1.676 Scheidsrechter: Acevedo Dudley |
James 22' K. Green 69' |
Verslag | 11' Magill 90+4' Hutton | ||
| ||||
4 oktober 2019 18:45 |
Wit-Rusland | 1 – 7 | Noorwegen | Stadion: Haradskistadion, Borisov Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Sjtsjerbatsjenia 18' | Verslag | 36', 40' Herlovsen 45' Thorisdottir 60' Reiten 71', 89' Caroline Hansen 87' Utland | ||
| ||||
8 oktober 2019 18:00 |
Faeröer | 0 – 13 | Noorwegen | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 361 Scheidsrechter: Galiya Echeva |
Verslag | 8' Utland 23' (pen.), 40', 52' Caroline Hansen 36' Eikeland 53', 66', 77' Herlovsen 60' Sævik 63', 76' Engen 65' Maanum 87' Thorsnes | |||
| ||||
8 oktober 2019 18:00 |
Wit-Rusland | 0 – 1 | Wales | Stadion: Haradskistadion, Borisov Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Tanja Subotič |
Verslag | 82' Rowe | |||
| ||||
8 november 2019 18:00 |
Noorwegen | 6 – 0 | Noord-Ierland | Stadion: Vikingstadion, Stavanger Scheidsrechter: Meliz Özçiğdem |
Utland 3', 12' Reiten 51' Engen 53' Caroline Hansen 69', 90+3' |
Verslag | |||
| ||||
12 november 2019 20:45 |
Noord-Ierland | – | Wales | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Scheidsrechter: Karoline Wacker |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Wales | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Wales | – | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Wit-Rusland | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Noord-Ierland | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Noorwegen | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Wales | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Noord-Ierland | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Noorwegen | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Faeröer | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Noorwegen | – | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Faeröer | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
Groep D
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
30 augustus 2019 19:00 |
Moldavië | 0 – 7 | Tsjechië | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 370 Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Verslag | 28' (pen.), 38' Svitková 41' Bertholdová 48' L. Martínková 53' Cahynová 73' Stašková 85' Voňková | |||
| ||||
4 oktober 2019 21:30 |
Spanje | 4 – 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Estadio Municipal de Riazor, La Coruña Toeschouwers: 10.444 Scheidsrechter: Paula Brady |
Guijarro 8' Torrecilla 26' Bonmatí 54', 76' |
Verslag | |||
| ||||
8 oktober 2019 19:00 |
Tsjechië | 1 – 5 | Spanje | Stadion: Ďolíček, Praag Toeschouwers: 1.895 Scheidsrechter: Tess Olofsson |
Voňková 89' | Verslag | 7' (e.d.) Sedláčková 11' Caldentey 23' Bonmatí 35' Paredes 79' Hermoso | ||
| ||||
7 november 2019 16:00 |
Azerbeidzjan | 0 – 4 | Tsjechië | Stadion: Bayilstadion, Bakoe Toeschouwers: 550 Scheidsrechter: Maria Marotta |
Verslag | 36', 69' Voňková 60' Stašková 73' Dubcová 80', 85' Bertholdová | |||
| ||||
10 november 2019 15:00 |
Moldavië | 3 – 1 | Azerbeidzjan | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Țabur 24' Munteanu 50' (pen.), 62' (pen.) Prisăcari 38' Topal 50', 77' |
Verslag | 39' Dorofeeva 34', 74' Seyfatdinova 58', 90+1' Hajiyeva | ||
| ||||
12 november 2019 18:00 |
Polen | – | Spanje | Stadion: Arena Lublin, Lublin Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Verslag | ||||
| ||||
7 maart 2020 |
Polen | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
11 maart 2020 |
Azerbeidzjan | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2020 |
Spanje | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Polen | – | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
13 april 2020 |
Spanje | – | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Moldavië | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Tsjechië | – | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Spanje | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Tsjechië | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
16 september 2020 |
Azerbeidzjan | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2019 |
Tsjechië | – | Polen | Stadion: Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Scheidsrechter: Shona Shukrula |
Verslag | ||||
Wedstrijd verplaatst van 3 september 2019 naar 17 september 2020 vanwege voedselvergiftiging bij de spelers van Tsjechië.
| ||||
19 september 2020 |
Moldavië | – | Spanje | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Polen | – | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Azerbeidzjan | – | Spanje | |
Verslag | ||||
Groep E
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
30 augustus 2019 20:35 |
Schotland | 8 – 0 | Cyprus | Stadion: Easter Road, Edinburgh Toeschouwers: 6.206 Scheidsrechter: Maria Sole Caputi |
Emslie 11' Little 20', 40', 61', 83', 88' Ross 52' Weir 90+1' |
Verslag | |||
| ||||
2 september 2019 17:00 |
Albanië | 0 – 3 | Finland | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Roezanna Petrosjan |
Verslag | 10', 38' Sällström 26' Kollanen | |||
| ||||
4 oktober 2019 18:00 |
Albanië | 0 – 1 | Portugal | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Roezanna Petrosjan |
Verslag | 16' Silva | |||
| ||||
8 oktober 2019 18:00 |
Finland | 8 – 1 | Albanië | Stadion: Hietalahtistadion, Vaasa Toeschouwers: 2.702 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Westerlund 2' Kollanen 9' Franssi 17' Öling 19' Sällström 35', 75', 89', 90+4' |
Verslag | 77' (e.d.) Kuikka | ||
| ||||
7 november 2019 17:00 |
Finland | 4 – 0 | Cyprus | Stadion: Telia 5G -areena, Helsinki Toeschouwers: 1.857 Scheidsrechter: Zuzana Valentová |
Sällström 36' Alanen 45+1' Kuikka 59' Koivisto 79' |
Verslag | |||
| ||||
8 november 2019 18:10 |
Albanië | 0 – 5 | Schotland | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Scheidsrechter: Emilie Dokset |
Verslag | 15' Emslie 24' Ross 59' Cuthbert 64' Godfrey 77' Murray | |||
| ||||
12 november 2019 19:30 |
Portugal | – | Finland | Stadion: Estádio Municipal, Vila Nova de Famalicão Scheidsrechter: Cheryl Foster |
Verslag | ||||
| ||||
11 maart 2020 |
Cyprus | – | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2020 |
Cyprus | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Finland | – | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Cyprus | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Schotland | – | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Schotland | – | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Cyprus | – | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Finland | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Portugal | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Albanië | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Portugal | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Schotland | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Portugal | – | Albanië | |
Verslag | ||||
Groep F
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 20:45 |
IJsland | 4 – 1 | Hongarije | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 2.019 Scheidsrechter: Abigail Marriott |
Jensen 10', 90+2' Eiríksdóttir 59' Brynjarsdóttir 65' |
Verslag | 42' Csiszár | ||
| ||||
2 september 2019 20:45 |
IJsland | 1 – 0 | Slowakije | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 2.346 Scheidsrechter: Irena Velevačkoska |
Jensen 65' | Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 19:00 |
Letland | 1 – 4 | Zweden | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Toeschouwers: 673 Scheidsrechter: Emanuela Rusta |
Ševcova 14' | Verslag | 32' Sembrant 50' Ilestedt 59' (pen.) Seger 68' Asllani | ||
| ||||
4 oktober 2019 18:00 |
Letland | 1 – 2 | Slowakije | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Toeschouwers: 206 Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
Miksone 3' | Verslag | 34' Hmírová 74' Vojteková | ||
| ||||
4 oktober 2019 20:15 |
Hongarije | 0 – 5 | Zweden | Stadion: DVTK Stadion, Miskolc Toeschouwers: 1.428 Scheidsrechter: Meliz Özçiğdem |
Verslag | 13' Eriksson 46', 51' Janogy 90+3' Jakobsson 90+5' Kullashi | |||
| ||||
8 oktober 2019 18:45 |
Zweden | 7 – 0 | Slowakije | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg Toeschouwers: 9.748 Scheidsrechter: Elvira Nurmustafina |
Asllani 26' Hurtig 30' Sembrandt 34' Björn 60' Blackstenius 65', 68' Rolfö 90' |
Verslag | |||
| ||||
8 oktober 2019 19:00 |
Letland | 0 – 6 | IJsland | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Toeschouwers: 84 Scheidsrechter: Vivian Peeters |
Verslag | 17', 45+2' Friðriksdóttir 29' Brynjarsdóttir 50' Jensen 81' Jóhannsdóttir 90+5' Viðarsdóttir | |||
| ||||
8 november 2019 17:00 |
Slowakije | 0 – 0 | Hongarije | Stadion: NTC Senec, Senec Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 20:00 |
Hongarije | – | Letland | Stadion: Rohonci út, Szombathely Scheidsrechter: Volha Tsiareshka |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Slowakije | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Hongarije | – | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Slowakije | – | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Zweden | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
4 juni 2020 |
Slowakije | – | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
4 juni 2020 |
IJsland | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Letland | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
IJsland | – | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2020 |
Zweden | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Zweden | – | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Hongarije | – | Slowakije | |
Verslag | ||||
Groep G
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
1 september 2019 12:00 |
Kazachstan | 0 – 3 | Servië | Stadion: Qajımuqan Muñaytpasovstadion, Şımkent Toeschouwers: 700 Scheidsrechter: Alina Peşu |
Verslag | 58' Mijatović 81' Poljak 84' Matić | |||
| ||||
3 september 2019 18:00 |
Oostenrijk | 3 – 0 | Noord-Macedonië | Stadion: Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf Toeschouwers: 1.560 Scheidsrechter: Aleksandra Ponomarjova |
Feiersinger 25' Hickelsberger 43' Dunst 45+3' |
Verslag | |||
| ||||
2 oktober 2019 15:00 |
Noord-Macedonië | 4 – 1 | Kazachstan | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje Toeschouwers: 253 Scheidsrechter: Justina Lavrenovaite |
Andonova 6', 28' (pen.) Rochi 14', 75' |
Verslag | 73' Myasnikova | ||
| ||||
5 oktober 2019 15:00 |
Noord-Macedonië | 0 – 6 | Servië | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Maria Sole Caputi |
Verslag | 4', 34' Blagojević 38' Filipović 46', 61' Vuković 82' Stefanović | |||
| ||||
8 oktober 2019 17:00 |
Kazachstan | 0 – 3 | Frankrijk | Stadion: Qajımuqan Muñaytpasovstadion, Şımkent Toeschouwers: 1.193 Scheidsrechter: Laura Rapp |
Verslag | 57' Gauvin 70' Le Sommer 89' Katoto | |||
| ||||
8 oktober 2019 18:00 |
Servië | 0 – 1 | Oostenrijk | Stadion: Čair Stadion, Niš Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Verslag | 12' Billa | |||
| ||||
8 november 2019 18:00 |
Noord-Macedonië | 0 – 3 | Oostenrijk | Stadion: Petar Miloševski Training Centre, Skopje Scheidsrechter: Lucie Šulcová |
Verslag | 35' (pen.) Billa 45+3' Zadrazil 78' Dunst | |||
| ||||
9 november 2019 21:00 |
Frankrijk | 6 – 0 | Servië | Stadion: Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
Majri 7', 12', 63' Geyoro 31' Katoto 52' Asseyi 90+3' |
Verslag | |||
| ||||
12 november 2019 17:55 |
Oostenrijk | – | Kazachstan | Stadion: Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf |
Verslag | ||||
| ||||
6 maart 2020 |
Servië | – | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Frankrijk | – | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
11 april 2020 |
Servië | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Oostenrijk | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
3 juni 2020 |
Kazachstan | – | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Frankrijk | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Frankrijk | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Oostenrijk | – | Servië | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Servië | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Noord-Macedonië | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Kazachstan | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
Groep H
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
29 augustus 2019 17:30 |
Litouwen | 1 – 2 | Kroatië | Stadion: Savivaldybėstadion, Šiauliai Toeschouwers: 423 Scheidsrechter: Laura Rapp |
Gailevičiūtė 86' | Verslag | 37' Dujmenović 48' Nevrkla | ||
| ||||
3 september 2019 19:00 |
Zwitserland | 4 – 0 | Litouwen | Stadion: LIPO Park Schaffhausen, Schaffhausen Toeschouwers: 3.123 Scheidsrechter: Merima Čelik |
Liužinaitė 19' (e.d.) Humm 47' Bachmann 68' Crnogorčević 79' |
Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 20:30 |
België | 6 – 1 | Kroatië | Stadion: Den Dreef, Leuven Toeschouwers: 3.344 Scheidsrechter: Henrikke Nervik |
Cayman 18', 59', 66' De Caigny 44' Deloose 74' Vanmechelen 78' |
Verslag | 84' Lojna | ||
| ||||
4 oktober 2019 17:30 |
Litouwen | 0 – 3 | Zwitserland | Stadion: Savivaldybėstadion, Šiauliai Toeschouwers: 237 Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Verslag | 35' (pen.) Crnogorčević 66' Kiwic 70' (e.d.) Neverdauskaitė | |||
| ||||
8 oktober 2019 17:30 |
Roemenië | 0 – 1 | België | Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca Toeschouwers: 1.073 Scheidsrechter: Marta Huerta De Aza |
Verslag | 9' De Neve | |||
| ||||
8 oktober 2019 19:00 |
Zwitserland | 2 – 0 | Kroatië | Stadion: Stockhorn Arena, Thun Toeschouwers: 4.512 Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-Sęk |
Crnogorčević 9' Reuteler 31' |
Verslag | |||
| ||||
8 november 2019 17:00 |
Roemenië | 3 – 0 | Litouwen | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Scheidsrechter: Petra Pavlikova |
Vătafu 17' (pen.) Neverdauskaitė 29' (e.d.) Voicu 70' (pen.) |
Verslag | |||
| ||||
8 november 2019 18:00 |
Kroatië | 1 – 4 | België | Stadion: Stadion ŠRC Zaprešić, Zaprešić Scheidsrechter: Tess Olofsson |
Lubina 40' | Verslag | 16' (pen.) Wullaert 31', 55' Philtjens 81' De Caigny | ||
| ||||
12 november 2019 19:00 |
Zwitserland | – | Roemenië | Stadion: LIPO Park Schaffhausen, Schaffhausen |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2019 20:30 |
België | – | Litouwen | Stadion: Den Dreef, Leuven |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Kroatië | – | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
België | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Kroatië | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Litouwen | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Litouwen | – | België | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Roemenië | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
België | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2020 |
Kroatië | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Zwitserland | – | België | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Roemenië | – | Kroatië | |
Verslag | ||||
Groep I
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het EK 2021
Beste nummer 3, geplaatst voor het EK 2021
Play-offs voor deelname aan het EK 2021
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
31 augustus 2019 12:30 |
Duitsland | 10 – 0 | Montenegro | Stadion: Auestadion, Kassel Toeschouwers: 6.275 Scheidsrechter: Zulema González González |
Huth 3' Popp 8', 24', 38' Bühl 34', 59' Doorsoun 52' Knaak 54' Schüller 84' Dallmann 88' |
Verslag | |||
| ||||
3 september 2019 16:00 |
Oekraïne | 0 – 8 | Duitsland | Stadion: Arena Lviv, Lviv Toeschouwers: 988 Scheidsrechter: Tess Olofsson |
Verslag | 5', 80', 88' Däbritz 29' Magull 32' Rauch 54' Oberdorf 85' Huth 90+2' Maier | |||
| ||||
3 september 2019 20:30 |
Ierland | 2 – 0 | Montenegro | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 3.423 Scheidsrechter: Catarina Campos |
Toland 7' McCabe 69' (pen.) |
Verslag | |||
| ||||
5 oktober 2019 14:00 |
Duitsland | 8 – 0 | Oekraïne | Stadion: Tivoli, Aken Toeschouwers: 5.504 Scheidsrechter: Lorraine Clark |
Bühl 7', 58', 61' Gwinn 30' Magull 37', 42', 90+3' Leupolz 87' |
Verslag | |||
| ||||
8 oktober 2019 14:00 |
Griekenland | 0 – 5 | Duitsland | Stadion: Kleanthis Vikelidis-stadion, Thessaloniki Toeschouwers: 510 Scheidsrechter: Vera Opejkina |
Verslag | 33' Popp 40' Oberdorf 66' Starke 75' Bremer 90' Bühl | |||
| ||||
8 oktober 2019 20:30 |
Ierland | 3 – 2 | Oekraïne | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 5.328 Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
McCabe 25' Jarrett 28' Sjmatko 53' (e.d.) |
Verslag | 34' Sjmatko 43' Ovdiejtsjoek | ||
| ||||
6 november 2019 13:00 |
Montenegro | 0 – 4 | Griekenland | Stadion: DG Arena, Podgorica Scheidsrechter: Reelika Turi |
Verslag | 14', 78' Sidira 51' Kokoviadou 90+3' Vardali | |||
| ||||
12 november 2019 14:00 |
Griekenland | – | Ierland | Stadion: Nea Smyrni Stadium, Athene |
Verslag | ||||
| ||||
6 maart 2020 |
Ierland | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
11 maart 2020 |
Montenegro | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
10 april 2020 |
Montenegro | – | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
11 april 2020 |
Duitsland | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Montenegro | – | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 april 2020 |
Oekraïne | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
3 juni 2020 |
Griekenland | – | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juni 2020 |
Oekraïne | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 juni 2020 |
Griekenland | – | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
19 september 2020 |
Duitsland | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Oekraïne | – | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
22 september 2020 |
Ierland | – | Duitsland | |
Verslag | ||||
Stand beste nummers 3
Pos. | Grp. | Land | Wed | W | G | V | PT | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F | IJsland | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 1 | +10 |
2 | B | Italië | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 6 | 2 | +4 |
3 | C | Wales | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 2 | +7 |
4 | G | Servië | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 1 | +8 |
5 | A | Slovenië | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 6 | +7 |
6 | H | België | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 7 | 1 | +6 |
7 | I | Ierland | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 2 | +3 |
8 | E | Schotland | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | +8 |
9 | D | Tsjechië | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 5 | +3 |
Play-offs
Op 25 september 2020 zal de loting plaatsvinden om te bepalen welke landen tegen elkaar spelen in de play-offs.
Duel 1
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Duel 2
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Duel 3
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
| ||||
19-27 oktober 2020 |
TBA | – | TBA | |
Doelpuntenmakers
Spelers die 3 of meer doelpunten hebben gemaakt:
8 doelpunten
6 doelpunten
5 doelpunten
4 doelpunten
Externe links
- (en) Officiële website
Europees kampioenschap voetbal vrouwen | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|