Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 (kwalificatie UEFA)
Kwalificatie Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 | |
Geen afbeelding
beschikbaar | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 16 september 2021 – 11 oktober 2022 |
Teams | 51 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Tijdens de UEFA kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 proberen 51 landen zich te kwalifcieren voor het eindtoernooi, dat in Australië en Nieuw-Zeeland zal worden gehouden. 11 landen kunnen zich direct plaatsen, één land speelt in een intercontinentale play-off om plaatsing voor het eindtoernooi. De kwalificatiewedstrijden zullen tussen 13 september 2021 en 11 oktober 2022 worden gespeeld. Cyprus doet voor het eerst mee aan kwalificatiewedstrijden voor het WK vrouwenvoetbal. Luxemburg speelt voor het eerst in de groepsfase mee.
Opzet en speeldata
Het kwalificatietoernooi bestaat uit de groepsfase en de play-offs. In de groepsfase zijn de 51 deelnemende landen verdeeld in negen groepen van vijf of zes landen. In elke groep spelen landen uit- en thuiswedstrijden tegen elkaar. De loting voor de kwalificatiegroepen vond op 30 april 2021 om 13:30 (UTC+2) plaats op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon, Zwitserland. De negen groepswinnaars plaatsen zich direct voor het eindtoernooi, terwijl de negen nummers twee doorgaan naar de play-offs.
In de play-offs spelen de negen landen om de twee laatste beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. De drie beste nummers twee van de groepsfase spelen in de tweede ronde, terwijl de andere zes landen in de eerste ronde spelen. In de tweede ronde plaatsen de twee beste landen van de play-offs zich direct voor het eindtoernooi, terwijl het derde land in een intercontinentale play-off speelt om zich alsnog te kunnen plaatsen.
Vanwege politieke redenen tussen sommige landen konden deze landen niet in één groep bij elkaar worden geloot:
- Azerbeidzjan en Armenië
- Kosovo en Bosnië en Herzegovina
- Kosovo en Servië
- Kosovo en Rusland
- Oekraïne en Rusland
Bij de loting werd Armenië in groep E geloot, Azerbeidzjan later ook. Omdat dit om politieke redenen niet mogelijk was, schoof Armenië naar groep F en werd Montenegro in groep E geloot.
De UEFA heeft de kalender van de wedstrijden nog niet bekend gemaakt.
Speeldata
Fase | FIFA Internationale data |
---|---|
Groepsfase | 13–21 september 2021 |
18–26 oktober 2021 | |
22–30 november 2021 | |
4–12 april 2022 | |
29 augustus – 6 september 2022 | |
Play-offs | 3–11 oktober 2022 |
Deelnemende landen
Alle landen zijn gerangschikt via de UEFA-coëfficiëntenranglijst. De positie van een land op die ranglijst is volgens onderstaande punten berekend:
- Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (20%)
- Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (40%)
- De kwalificatiewedstrijden van het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022: alleen de groepsfase, play-offs niet meegerekend (40%)
Op 9 december 2019 besloot het World Anti-Doping Agency (WADA) om Rusland voor vier jaar te verbannen van internationale sportwedstrijden, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter zou het Russisch vrouwenvoetbalelftal nog wel mee mogen doen aan de kwalificatiewedstrijden. Rusland ging tegen deze schorsing in beroep bij het Hof van Arbitrage voor Sport (CAS), dat later besloot om de schorsing terug te brengen van vier naar twee jaar. Ook besloot het CAS dat Russische speelsters 'Rusland' op hun tenue mochten hebben staan, net als 'neutraal team' of 'neutrale sporter'. Als Rusland zich weet te kwalificeren voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 mag het, in tegenstelling tot het mannelijke elftal, wél de naam, vlag en het volkslied van hun land laten zien, omdat de schorsing van het WADA op 16 december 2022 eindigt en het eindtoernooi in de zomer van 2023 plaatsvindt.
Op 20 april 2021 maakte de UEFA bekend dat er een recordaantal landen meedoet aan de kwalificatiewedstrijden, namelijk 51 van de 55 aangesloten landen.
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
Gekwalificeerde landen
Team | Gekwalificeerd als | Datum | Aantal keer gekwalificeerd |
Aantal keer achter elkaar |
Beste prestatie | FIFA- classificatie |
---|---|---|---|---|---|---|
Winnaar Groep A | 2022 | |||||
Winnaar Groep B | 2022 | |||||
Winnaar Groep C | 2022 | |||||
Winnaar Groep D | 2022 | |||||
Winnaar Groep E | 2022 | |||||
Winnaar Groep F | 2022 | |||||
Winnaar Groep G | 2022 | |||||
Winnaar Groep H | 2022 | |||||
Winnaar Groep I | 2022 | |||||
1e beste winnaar play-offs | oktober 2022 | |||||
2e beste winnaar play-offs | oktober 2022 |
Groepsfase
Groep A
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Slowakije | v | Zweden | Stadion: NTC Senec, Senec |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 |
Georgië | v | Ierland | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 18.15 (UTC+3) |
Finland | v | Slowakije | Stadion: Veritasstadion, Turku |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 18.30 (UTC+2) |
Zweden | v | Georgië | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Ierland | v | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Georgië | v | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Finland | v | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Slowakije | v | Georgië | Stadion: NTC Poprad, Poprad |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Zweden | v | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Ierland | v | Slowakije | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Zweden | v | Slowakije | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Ierland | v | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Georgië | v | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Slowakije | v | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Zweden | v | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Finland | v | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2022 |
Ierland | v | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2022 |
Georgië | v | Slowakije | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Finland | v | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Slowakije | v | Ierland | |
Verslag | ||||
Groep B
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 |
Faeröer | v | Spanje | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 |
Hongarije | v | Schotland | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Hongarije | v | Spanje | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | v | Faeröer | Stadion: Hampden Park, Glasgow |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Oekraïne | v | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | v | Hongarije | Stadion: Hampden Park, Glasgow |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Oekraïne | v | Spanje | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC) |
Faeröer | v | Hongarije | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Spanje | v | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Schotland | v | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Hongarije | v | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Spanje | v | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Oekraïne | v | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Hongarije | v | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Schotland | v | Spanje | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Oekraïne | v | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Spanje | v | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Faeröer | v | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Spanje | v | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Faeröer | v | Schotland | |
Verslag | ||||
Groep C
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 20.45 (UTC+2) |
Nederland | v | Tsjechië | Stadion: Euroborg, Groningen |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 |
Wit-Rusland | v | Cyprus | Stadion: Dinamostadion, Minsk |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Tsjechië | v | Cyprus | Stadion: Stadion u Nisy, Liberec |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
IJsland | v | Nederland | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 |
Cyprus | v | Nederland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 |
IJsland | v | Tsjechië | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Wit-Rusland | v | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
IJsland | v | Cyprus | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Cyprus | v | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Tsjechië | v | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Tsjechië | v | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Cyprus | v | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Wit-Rusland | v | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Nederland | v | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Nederland | v | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Tsjechië | v | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Cyprus | v | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
IJsland | v | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Wit-Rusland | v | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Nederland | v | IJsland | |
Verslag | ||||
Groep D
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 |
Noord-Ierland | v | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Engeland | v | Noord-Macedonië | Stadion: St. Mary's Stadium, Southampton |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 |
Letland | v | Oostenrijk | Stadion: Daugavastadion, Liepāja |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Noord-Ierland | v | Letland | Stadion: Windsor Park, Belfast |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Luxemburg | v | Engeland | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Noord-Macedonië | v | Oostenrijk | Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Letland | v | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 |
Oostenrijk | v | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
23 oktober 2021 17.15 (UTC+1) |
Engeland | v | Noord-Ierland | Stadion: Wembley Stadium, Londen |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Noord-Macedonië | v | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Letland | v | Engeland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Noord-Ierland | v | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Noord-Macedonië | v | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Letland | v | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
27 november 2021 |
Engeland | v | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Noord-Ierland | v | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Engeland | v | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Luxemburg | v | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Luxemburg | v | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Noord-Macedonië | v | Engeland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Oostenrijk | v | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Luxemburg | v | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Noord-Ierland | v | Engeland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Oostenrijk | v | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2022 |
Noord-Macedonië | v | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Luxemburg | v | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2022 |
Oostenrijk | v | Engeland | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Letland | v | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Engeland | v | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Oostenrijk | v | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
Groep E
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | v | Malta | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | v | Montenegro | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Rusland | v | Azerbeidzjan | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 18.00 (UTC+3) |
Rusland | v | Montenegro | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Malta | v | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Azerbeidzjan | v | Denemarken | Stadion: Shafastadion, Bakoe |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Montenegro | v | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Rusland | v | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | v | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Azerbeidzjan | v | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Montenegro | v | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 14.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | v | Rusland | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Azerbeidzjan | v | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Bosnië en Herzegovina | v | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Malta | v | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Denemarken | v | Rusland | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Bosnië en Herzegovina | v | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Azerbeidzjan | v | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Bosnië en Herzegovina | v | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Montenegro | v | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Malta | v | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Montenegro | v | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Denemarken | v | Azerbeidzjan | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Malta | v | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Malta | v | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Rusland | v | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Denemarken | v | Montenegro | Stadion: Viborgstadion, Viborg |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Rusland | v | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Azerbeidzjan | v | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Montenegro | v | Malta | |
Verslag | ||||
Groep F
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 |
Noorwegen | v | Armenië | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo |
Verslag | ||||
| ||||
16 september 2021 |
Albanië | v | Kosovo | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 |
Polen | v | België | Stadion: Polsat Plus Arena Gdańsk, Gdańsk |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 19.30 (UTC+4) |
Armenië | v | Polen | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Kosovo | v | Noorwegen | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
België | v | Albanië | Stadion: Den Dreef, Leuven |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Albanië | v | Armenië | |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
België | v | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Polen | v | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Armenië | v | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Noorwegen | v | België | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Polen | v | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Kosovo | v | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Albanië | v | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
België | v | Armenië | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Armenië | v | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Kosovo | v | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
België | v | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Noorwegen | v | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Albanië | v | België | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Polen | v | Armenië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Armenië | v | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Noorwegen | v | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Kosovo | v | België | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2022 |
Kosovo | v | Armenië | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2022 |
Albanië | v | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
België | v | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Armenië | v | België | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Noorwegen | v | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Polen | v | Kosovo | |
Verslag | ||||
Groep G
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 |
Roemenië | v | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Italië | v | Moldavië | Stadion: Stadio del Conero, Triëst |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | v | Litouwen | Stadion: Stockhorn Arena, Thun |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Roemenië | v | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Kroatië | v | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Moldavië | v | Zwitserland | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | v | Roemenië | Stadion: Letzigrund, Zürich |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 |
Italië | v | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | v | Kroatië | Stadion: Letzigrund, Zürich |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Litouwen | v | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Kroatië | v | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Roemenië | v | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Italië | v | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Roemenië | v | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Litouwen | v | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Kroatië | v | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Italië | v | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Roemenië | v | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Moldavië | v | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Moldavië | v | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Kroatië | v | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Zwitserland | v | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
24 juni 2022 |
Moldavië | v | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
28 juni 2022 |
Litouwen | v | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Moldavië | v | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Kroatië | v | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Litouwen | v | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Zwitserland | v | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Litouwen | v | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Italië | v | Roemenië | |
Verslag | ||||
Groep H
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 |
Turkije | v | Portugal | Stadion: Bahçeşehir Okullarıstadion, Alanya |
Verslag | ||||
| ||||
18 september 2021 16.10 (UTC+2) |
Duitsland | v | Bulgarije | Stadion: Stadion der Freundschaft, Cottbus |
Verslag | ||||
| ||||
19 september 2021 |
Israël | v | Portugal | Stadion: Ramat Ganstadion, Ramat Gan |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Duitsland | v | Servië | Stadion: Stadion an der Gellertstraße, Chemnitz |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Israël | v | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Turkije | v | Bulgarije | |
Verslag | ||||
| ||||
21 oktober 2021 |
Portugal | v | Servië | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Servië | v | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Duitsland | v | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Bulgarije | v | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Servië | v | Bulgarije | |
Verslag | ||||
| ||||
25 november 2021 |
Portugal | v | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Duitsland | v | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Bulgarije | v | Servië | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Turkije | v | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Portugal | v | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
23 februari 2022 |
Turkije | v | Servië | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Bulgarije | v | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
7 april 2022 |
Servië | v | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
9 april 2022 |
Duitsland | v | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Portugal | v | Bulgarije | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Israël | v | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Servië | v | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
23 juni 2022 |
Bulgarije | v | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2022 |
Israël | v | Bulgarije | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Servië | v | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
3 september 2022 |
Turkije | v | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Portugal | v | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Israël | v | Servië | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Bulgarije | v | Duitsland | |
Verslag | ||||
Groep I
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 |
Estland | v | Slovenië | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 |
Griekenland | v | Frankrijk | Stadion: Theodoros Vardinoyannisstadion, Iraklion |
Verslag | ||||
| ||||
17 september 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | v | Kazachstan | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Slovenië | v | Frankrijk | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Griekenland | v | Kazachstan | Stadion: Theodoros Vardinoyannisstadion, Iraklion |
Verslag | ||||
| ||||
21 september 2021 |
Estland | v | Wales | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 |
Slovenië | v | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 |
Frankrijk | v | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
22 oktober 2021 |
Kazachstan | v | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | v | Estland | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Griekenland | v | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
26 oktober 2021 |
Kazachstan | v | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Slovenië | v | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Wales | v | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
26 november 2021 |
Frankrijk | v | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Slovenië | v | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
30 november 2021 |
Frankrijk | v | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Estland | v | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Kazachstan | v | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 april 2022 |
Wales | v | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Griekenland | v | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Kazachstan | v | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
12 april 2022 |
Frankrijk | v | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
28 juni 2022 |
Estland | v | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Slovenië | v | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Estland | v | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2022 |
Griekenland | v | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Kazachstan | v | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Wales | v | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
6 september 2022 |
Frankrijk | v | Griekenland | |
Verslag | ||||
Stand nummers twee
De drie beste nummers 2 uit de groepen stromen in de tweede ronde van de play-offs in. Bij de groepen met zes teams (groep D t/m I), tellen de resultaten tegen de nummer zes in de groep niet mee voor de stand.
Play-offsDe drie beste nummers twee stromen in de tweede ronde in en de overige zes landen spelen in de eerste ronde. De datum en details over de loting wordt op een later moment door de UEFA bekend gemaakt. Tussen 3 en 11 oktober 2022 worden de play-offwedstrijden gespeeld. Schema
Stand winnaars play-offs
DoelpuntenmakersExterne links
|