Gebruiker:Bobbyjohn10: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 1: Regel 1:
<center> <big> '''Veel actief, 3400 bewerkingen!''' </center> </big>
+
<center> <big> '''Inactief tot en met 30-3-2018 wegens vakantie [[Zwitserland]]! ''' </center> </big>
 
{{/Navigatie}}
 
{{/Navigatie}}
 
<!--
 
<!--

Versie van 23 mrt 2018 07:42

Inactief tot en met 30-3-2018 wegens vakantie Zwitserland!

Navigatie
Go-home.svg Nuvola apps edu languages.png Crystal Clear app email.png Crystal Clear action bookmark.png Crystal Clear app kjobviewer.png Crystal Clear app kaddressbook.png Crystal Clear app sharemanager.png Crystal Clear app kword.png
Gebruikerspagina Overlegpagina E-mail Prijzenkast Artikelen Projecten Op reis Gastenboek
Welkom! Het is nu 10:05 en het is vandaag 17/10/2025

Speciaal:Willekeurig

Hongkong

Taalvaardigheid

Deze gebruiker heeft het Nederlands als moedertaal
fr-2
Cette personne peut contribuer avec un niveau intermédiaire de français.
en-3
This user is able to contribute with an advanced level of English.
la-1
Hic usor simplici latinate contribuere potest.

Zoeken op taalvaardigheid

Flag of Belgium.svg
Deze gebruiker woont in Belgisch Limburg
Flag of the Netherlands.svg
Deze gebruiker is geboren in Nederland
Male.png
Deze gebruiker is een man

EFX

Deze gebruiker speelt graag Euro Truck Simulator 2 en Microsoft Flight Simulator X

PRX

Deze gebruiker gebruikt Proximus
Wikipedia-logo.png
8 jaar en 262 dagen actief met ruim 4100 bewerkingen
Zmobie.svg
Deze gebruiker is
18 jaar en 354 dagen
(6929 dagen)
Actueel op de Aarde
Deze gebruiker houdt zich vooral bezig met actuele gebeurtenissen
Emblem-very-very-evil.svg
Deze gebruiker reageert soms bij dingen onbeschoft

IQ

Deze gebruiker heeft een IQ van 110/15

REIS

Deze gebruiker reist veel
Etihad-airways-logo.svg
Deze gebruiker is groot fan van Etihad
Ichthus.svg
Deze gebruiker is een aanhanger van het christendom


Hallo!
Hallo! Ik ben Bobby-John of te wel Bobbyjohn10. Ik ben zeer actief op WikiKids, misschien elke dag even. Ik ben ook actief op de Engelse Vikidia en op de Engelse Wikipedia. Op de Engelse Vikidia heb ik best veel artikelen en op Wikipedia een paar. Ik ben geboren in Veldhoven, een gemeente in Nederland en woon in het Belgische Limburg. Lang geleden was ik ook lid op de Nederlandse Wikipedia maar op 1 maart 2016 ging het niet goed en ben ik overgegaan naar WikiKids onder BobbyJohnDB, nu anderhalf jaar later ben ik nog steeds actief met ruim 2800 bewerkingen op BobbyJohnDB en 3000 op Bobbyjohn10. Dus samen 5800 en met beide accounts 150 artikelen.
Wat doe ik hier?
Ik doe hier tenslotte bewerken. Bewerken is eigenlijk een doel op WikiKids. Alleen wel goed bewerken. Ik ben als een goede gebruiker gezien maar ik denk dat niet iedereen dat vind. Ik vind de moderatoren hier heel vriendelijk en heb al meer dan 100 artikelen. Ik maak hier vooral artikelen aan van geografie, geschiedenis, personen en actualiteit. Dus dingen over het recente nieuws. Ik werk samen met MakiBoy en Coolenleuk op Wikikids.
Maak ik goede bewerkingen?
Ja dat wel maar ik heb een broer en die maakt soms foute bewerkingen. Het ligt zo, als ik op het toilet zit of even kleren moet passen. Gaat hij op mijn computer en gaat hij foute bewerkingen aanmaken en dan krijg ik soms de schuld dat ik dat heb gedaan. Maar maak je geen zorgen dat komt altijd goed omdat ik het uitleg en mijn broer krijgt straf. Maar goede bewerkingen zijn meestal bij mijn eigen artikelen dat ik er net als ik gezegd heb meer dan 100. Bij sommige andere artikelen is dat ook. Ook ben ik op school heel goed in rekenen en taal en zwemmen. In ieder geval, ik probeer mijn best te doen!

Uitleg vandalisme

Vandalisme is het opzettelijk vernielen van de artikelen op Wikikids. Een gebruiker die zich schuldig maakt aan vandalisme noemt men een vandaal. Vandalisme bestaat in alle soorten en maten. Soms is het moeilijk te zien of iets echt vandalisme is of niet. Hieronder staan de meest voorkomende manieren van vandaliseren en hoe dat op te lossen is.

  • Op pagina's kliederen, pagina's worden bekladt met bijvoorbeeld hoi, lol, poep of piemel (schuttingwoorden; scheldwoorden). In de bewerkingsgeschiedenis dient dit direct teruggedraaid te worden (klik: ongedaan maken).
  • Onzinpagina's aanmaken. Dat zijn vaak pagina's waar alleen maar onzin op staat afgebeeld. Deze voegen niets toe aan WikiKids en dienen direct verwijderd te worden. Je kunt de moderatoren verzoeken deze pagina te verwijderen door bovenaan een {{nuweg|onzin}} te plaatsen. Let op: haal de pagina niet leeg.
  • Cyberpesten. Als een vandaal een onzinpagina aanmaakt waarbij hij iemand uitscheldt (die bij naam en toenaam wordt genoemd) heet dat cyberpesten. Een dergelijke bewerking wordt direct teruggedraaid. Bij de moderatoren kun je een verzoek doen de wijziging te verbergen.
  • Expres foutieve informatie plaatsen. Een moeilijk te herkennen vorm van vandalisme. Vandalen plaatsen dan vaak informatie die echt lijkt, maar toch niet klopt. Als je twijfelt: zoek op of het juist is. Als het onjuiste informatie is dient de bewerking direct teruggedraaid te worden.
  • Onzinnige titelwijziging. Dat houdt in dat een vandaal de titel van een pagina hernoemd naar een onzintitel. Voorbeeld: een vandaal hernoemd Aap naar Apen is stom. Een lastig te herstellen vorm van vandalisme. De pagina dient direct hernoemd te worden naar de oorspronkelijke titel.
  • Account aanmaken met ongewenste gebruikersnaam. Dat houdt in dat een gebruiker een account aanmaakt met een gebruikersnaam die niet door de beugel kan. Dus bijvoorbeeld: Gebruiker:Poep. Bij Blokverzoek kun je direct een verzoek doen om het account te blokkeren. Hier vind je alle regels omtrent een gebruikersnaam.
  • Privacyschending. Als een vandaal andermans persoonsgegevens openbaar maakt op Wikikids noemen we dat privacyschending. Het is belangrijk dat je een online moderator vraagt de wijziging van de gebruiker "onzichtbaar" te maken. Daarna plaats je een waarschuwing op de overlegpagina van een vandaal.
  • Persoonlijke aanval. Als een (pas ingelogde) vandaal een (mede)gebruiker uitscheldt is dat ook vandalisme. De bewerking dient teruggedraaid te worden en de vandaal moet een waarschuwing krijgen.
  • Kopiëren van andere websites. Soms plaatsen vandalen tekst van andere websites (bijv. Wikipedia) op WikiKids. Dat is niet toegestaan en moet onmiddellijk teruggedraaid worden! Maar het kan ook zijn dat gebruikers niet weten dat dat niet toegestaan is en kun je dat even uitleggen (zie ook "Per ongeluk").

Gekopieerd van de pagina Wikikids:Vandalismebestrijding, dit is gekopieerd om nieuwe gebruikers te helpen die mijn GP bekijken.

Weetjes van de week

Elke zaterdag schrijf ik hier 7 leuke weetjes:

  • Struisvogels kunnen sneller rennen dan paarden.
  • Een bij kan 300 keer zijn eigen gewicht tillen en een mier 50 keer zijn gewicht.
  • Slakken kunnen 3 jaar slapen.
  • De mensenhaai heeft ongeveer 3000 tanden.
  • De meest populaire voornaam ter wereld is Mohammed (of variaties daarvan).
  • De beroemde wiskundige, natuurkundige, astronoom en filosoof Isaac Newton was ook uitvinder van… het kattenluikje.
  • Een van de oudste mensen ooit, Jeanne Calment, rookte maar liefst 96 jaar van haar leven en at lange tijd 1 kilo chocolade per week. Ze is 122 jaar geworden. Ze kwam overigens uit een rijke familie en hoefde nooit te werken.
  • De olifant is het enige zoogdier op aarde dat niet kan springen. Dat is een rare weetje hè!

© - 2018

Lijst met afkortingen:
N
Nieuwe pagina aangemaakt (lijst met nieuwe pagina's)
k
Dit is een kleine bewerking
b
Deze bewerking is uitgevoerd door een bot
(±123)
Verschil in aantal bytes

17 okt 2025

N    10:05  Lijst van winnaars van de Nobelprijs voor Scheikunde wijzgesch +2.687 Mike1023 overleg bijdragen Nieuwe pagina aangemaakt met '{{werk}} Hieronder vindt je een overzicht van '''alle winnaars van de Nobelprijs voor Scheikunde.''' De prijs wordt sinds 1901 uitgereikt door de Zweedse Acad...'
     09:46  Lijst van winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur‎‎ 8 wijzigingen geschiedenis +9.776 [Mike1023‎ (8×)]
     
09:46 (huidig | vorige) -9 Mike1023 overleg bijdragen
     
09:46 (huidig | vorige) +1.532 Mike1023 overleg bijdragen →‎Statistieken
     
09:36 (huidig | vorige) +377 Mike1023 overleg bijdragen
     
00:55 (huidig | vorige) +128 Mike1023 overleg bijdragen
     
00:39 (huidig | vorige) +1.203 Mike1023 overleg bijdragen →‎2020-2029
     
00:32 (huidig | vorige) +2.390 Mike1023 overleg bijdragen →‎2010-2019
     
00:17 (huidig | vorige) +2.114 Mike1023 overleg bijdragen →‎2000-2009
     
00:05 (huidig | vorige) +2.041 Mike1023 overleg bijdragen
     09:20  Bestand:Westminster Abbey WK.jpg‎‎ 2 wijzigingen geschiedenis +52 [Groempdebeer‎ (2×)]
 k   
09:20 (huidig | vorige) +38 Groempdebeer overleg bijdragen Categorie:AfbVerenigd Koninkrijk toegevoegd met HotCat
     
09:17 (huidig | vorige) +14 Groempdebeer overleg bijdragen
     09:18  Westminster Abbey wijzgesch +36 Groempdebeer overleg bijdragen
     09:16  Bestand:Westlmlinstee clhlurch.jpg wijzgesch +2 Groempdebeer overleg bijdragen Doorverwijzingsdoel gewijzigd van Bestand:Westminster church.jpg naar Bestand:Westminster Abbey WK.jpg Label: Doorverwijzingsdoel gewijzigd
     09:15  (Logboek titelwijzigingen) [Groempdebeer‎ (2×)]
     
09:15 Groempdebeer overleg bijdragen heeft pagina Bestand:Westminster church.jpg hernoemd naar Bestand:Westminster Abbey WK.jpg
     
09:14 Groempdebeer overleg bijdragen heeft pagina Bestand:Westlmlinstee clhlurch.jpg hernoemd naar Bestand:Westminster church.jpg(Welkom in Wales...)
     08:56 Uploadlogboek Wezoom overleg bijdragen heeft Bestand:Westlmlinstee clhlurch.jpg geüpload ‎(Uploaded own work with UploadWizard) Label: UploadWizard
     08:47  Nobelprijs‎‎ 5 wijzigingen geschiedenis +648 [Hanssain‎ (5×)]
     
08:47 (huidig | vorige) +173 Hanssain overleg bijdragen
     
08:44 (huidig | vorige) +324 Hanssain overleg bijdragen →‎Lijsten van Nobelprijzen
     
08:41 (huidig | vorige) +26 Hanssain overleg bijdragen →‎Lijsten van Nobelprijzen
     
08:40 (huidig | vorige) +121 Hanssain overleg bijdragen
     
08:36 (huidig | vorige) +4 Hanssain overleg bijdragen
     08:45  Nairobi wijzgesch -3 Groempdebeer overleg bijdragen
     08:35  Nobelprijs voor Literatuur‎‎ 2 wijzigingen geschiedenis +76 [Mike1023‎; Hanssain‎]
     
08:35 (huidig | vorige) +4 Hanssain overleg bijdragen
     
00:57 (huidig | vorige) +72 Mike1023 overleg bijdragen
     07:23  Overleg gebruiker:Hippogryph wijzgesch +83 Thijmen4 overleg bijdragen →‎Sjabloon/Hoofdpagina/Nieuw

16 okt 2025

     23:20  Tweede Kamerverkiezingen 2025 wijzgesch +2.474 Hippogryph overleg bijdragen Update
     23:16  Nairobi‎‎ 3 wijzigingen geschiedenis +593 [Hanssain‎ (3×)]
     
23:16 (huidig | vorige) -1 Hanssain overleg bijdragen →‎Links
     
23:15 (huidig | vorige) +66 Hanssain overleg bijdragen →‎Kibera
     
23:10 (huidig | vorige) +528 Hanssain overleg bijdragen
     23:14  Sjabloon:Infobox Nairobi wijzgesch +181 Hanssain overleg bijdragen
     23:14  Lijst van winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur‎‎ 3 wijzigingen geschiedenis +4.552 [Mike1023‎ (3×)]
     
23:14 (huidig | vorige) +306 Mike1023 overleg bijdragen
     
23:09 (huidig | vorige) +2.146 Mike1023 overleg bijdragen →‎1980-1989
     
22:58 (huidig | vorige) +2.100 Mike1023 overleg bijdragen →‎1970-1979
     23:12  Gebruiker:Groempdebeer/Project Infobox/Afstreeplijst wijzgesch +9 Hanssain overleg bijdragen
     23:01  Wikikids:Blokverzoek wijzgesch +503 Hippogryph overleg bijdragen
     23:00  (Blokkeerlogboek) [Hippogryph‎ (2×)]
     
23:00 Hippogryph overleg bijdragen heeft Sjhaubfv overleg bijdragen geblokkeerd voor de duur van permanent (autoblokkeren is uitgeschakeld) ‎(Jouw gebruikersnaam is niet toegestaan)
     
23:00 Hippogryph overleg bijdragen heeft &é"'( overleg bijdragen geblokkeerd voor de duur van permanent (autoblokkeren is uitgeschakeld) ‎(Jouw gebruikersnaam is niet toegestaan)
     23:00  Overleg gebruiker:Sjhaubfv wijzgesch +534 Hippogryph overleg bijdragen
     23:00  Overleg gebruiker:&é"'( wijzgesch +529 Hippogryph overleg bijdragen
     22:58  Dyspraxie wijzgesch +32 Hanssain overleg bijdragen
     22:55  Dysgrafie wijzgesch +108 Hanssain overleg bijdragen
     22:54  Overleg gebruiker:Hippogryph wijzgesch +191 Hippogryph overleg bijdragen →‎Sjabloon/Hoofdpagina/Nieuw
     22:52  Dysorthografie wijzgesch +49 Hanssain overleg bijdragen
     22:49  Taalontwikkelingsstoornis wijzgesch +22 Hanssain overleg bijdragen
     22:46  Niet-verbale leerstoornis wijzgesch +23 Hanssain overleg bijdragen
     22:43  Foetale-alcoholsyndroom wijzgesch 0 Hanssain overleg bijdragen
     22:39  Autisme‎‎ 4 wijzigingen geschiedenis +430 [Hanssain‎ (4×)]
     
22:39 (huidig | vorige) +130 Hanssain overleg bijdragen →‎Zie ook
     
22:34 (huidig | vorige) +160 Hanssain overleg bijdragen →‎Omgang met autisme
     
22:30 (huidig | vorige) +130 Hanssain overleg bijdragen →‎Diversiteit bij Autisme
     
22:28 (huidig | vorige) +10 Hanssain overleg bijdragen →‎Autisme is niet zomaar een label
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Gebruiker:Bobbyjohn10&oldid=510165"