Overleg gebruiker:Thijmen4

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
  • WikiLeeftijd VII
  • Bewerkingen XIII
  • Uploads X
  • Artikelen IX
  • Dagen bewerkt IX
  • Gebruikerspagina
  • Bevestigde gebruiker
  • Fijne Kerst!
  • SuperSchrijfWedstrijd Deelnemer
Octicons-home.svg
Gebruikerspagina
Octicons-comment.svg
Overlegpagina
Emojione BW 1F5C4.svg
Mijn archiefkast
Fountain pen writing (literacy).jpg
zie schetsen
Minecraft logo.png
mijn lievelings Artikel.s
Dingen op dit overleg blijven 1 week na de laatste antwoordt staan daarna gaan ze het Archief in.
WikiBanner-1.gif
Octicons-home.svg
Gebruikerspagina
Octicons-comment.svg
Overlegpagina
Emojione BW 1F5C4.svg
Mijn archiefkast
Fountain pen writing (literacy).jpg
zie schetsen
Minecraft logo.png
mijn lievelings Artikel.s
Wie ben ik?

Welkom bij mijn gebruikers pagina Ik Ben Thijmen ik hoop wat je wat leert over mij deze gebruiker houd echt van een gesprek op zijn overleg! ik ga weer door met weer nieuwe dingen leren Deze gebruiker is jarig op 17 oktober 5114 dagen oud.. of 13 jaar, 11 maanden en 24 dagen

  • Thijmen4 deed Gebruik EditCount2 om dit te kunnen zien. bewerkingen en Uploads = Gebruik EditCount2 om dit te kunnen zien. En is sinds 120 dagen weer actief!!
Spel

Als je dit leest Ga naar een random pagina en pas het aan. ๐Ÿ”— Speciaal:Random

We leven nu in...

Het is het jaar 2025.

Het is de maand 10.

Het is de dag 11.

Het is 09:23 uur.

Complimenten
  • Een mooie Gebruikerspagina Thijmen4 -S.PERQUIN โ˜† 27 mei 2023 17:45
  • Ga zo door topper! ik hoop je nog veel jaren te zien -Madridista 15 jun 2023 20:13
  • Thijmen4 ik vind je geweldig! Ga a.u.b. zo door! -Kaaaaaaaaaas 27 jun 2025 13:17

Overig Weetjes

Deze Gebruiker doet Judo en Voetbal en Hardlopen.

Mijn lievelingsdingen

Mijn favorieten onderwerp in wikikids heelal

mijn lievelingsstad is Rotterdam

mijn lievelingsclub is Feyenoord

mijn lievelingsland is Frankrijk

mijn lievelingsgame is Roblox

mijn meest gebruikte app is youtube en site wikikids

mijn lievelingsgetal is 4

mijn lievelingsletter is een --> E <--

mijn lievelingskleur is Rood/Geel

mijn lievelingsdier is een Kat

mijn lievelingsvak vroeger Wiskunde

mijn lievelingseten is Pizza(Salami) en Patat

Mijn Lievelings sport is Judo

Mijn favorieten onderwerp is het Heelal en ik schrijf er graag over.

Deze Gebruiker heeft last van ADHD (dat betekent dat consenteren op een ding tegelijk daarom kan je hem soms aan het heelal werken en dan in een aan James bond (Voorbeeld))

Deze Gebruiker zit in de 2de van Havo en houdt zeker van een praatje

Deze Gebruiker haat het vak Engels maar spreekt het vloeiend

Mijn lievelingsvak is Biologie & Natuurkunde

Mijn minst favorieten pagina op wikikids zie je hier

Deze gebruiker houdt echt van Horror Games

Deze gebruiker vindt dat het Patat is Geen --> Friet

Doelen

1.000.000 bewerkingen op wikikids al: 1.016.807!!

(40.000 gehaald) op naar 50.000 pagina's al: 50.373!!

(Ik, 1000,2500,5000,7500,10000 gehaald) ik wil zelf: 1250 bewerkingen nu al:Gebruik EditCount2 om dit te kunnen zien.!!

(gehaald 250) ik wil zelf 500 pagina's maken heb er nu: Gebruik EditCount2 om dit te kunnen zien.!!

we willen 7650 wiki beginnetjes er zijn nu: 7.931!!

Intro/Bedankt

5000!! bewerkingen gedaan ben op gegroeid ergens in Gelderland ik heb nu net 15 april 2025 5000!! bewerkingen gedaan voor wikikids en nu ben ik een ervaren bewerker bedankt wat ik allemaal heb mee gemaakt ik blijf wel gewoon doorgaan. Op naar de 10000!!

ik heb een nieuwe handtekening ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 12 apr 2025 19:41 (CEST) Overzichzelf ๐ŸŽฎ๐Ÿ˜€

Oh als je toch kijkt help ook eens mee met de Wiki beginnetjes weg te werken ๐Ÿ˜‰ !beginnetje!? Er zijn er nu 7.931!!

Ik ben 15 maart begonnen met wikikids op naar 15 juni om 10:47

Vakken
  • Let op! De uren zijn per week!
  • Engels - Al right 2 uur
  • Wiskunde - Getallen en vormen in de ruimte 2 uur
  • biologie - Bvj biologie voor jou 2 uur
  • Economie - Pincode 2 uur
  • Maatschappijleer- 2 uur
  • Nederlands - Ta!ent 2ยฝ uur
  • Duits - na klar 2ยฝ uur
  • filosofische biologie - 2 uur
  • Frans - Latenvallen
  • Natuurkunde & Scheikunde 1 (vooral natuurkunde)- Polarix 2 uur
  • Gym 1 uur
  • overige vakken 4 uur
Sterren & Bloemen
Gehaalde Doelen op Wikikids
  • 15 maart om 10:47 (2023) - begon ik voor het eerst met Wikikids
  • 23 mei 2023 10:43 - Eerst 1000 bewerkingen
  • 17 jun 2023 19:11 - Eerst 2500 bewerkingen
  • 1 september 2023 - Eerst Project georganiseerd Vlaanderen en Walloniรซ
  • 15 september 2023 - 6 maanden actief op Wikikids
  • 15 maart in 2024 - 1ste Jaar actief op Wikikids
  • 5 apr 2025 21:34 - Was ik 2 jaar actief op Wikikids
  • 15 apr 2025 - 5000 bewerkingen op Wikikids
  • 16 mei 2025 - 250 Artikelen op Wikikids geschreven
  • 17 mei 2025 - 50 Uploads op Wikikids
  • 5 Juni 2025 - Begin van het eerste Portaal:India
  • 6 Juni 2025 - Begin van het tweede project samen georganiseerd met Gebruiker:Wezoom Wikikids:Wikiproject/Werelderfgoed
  • 21 Juli 2025 - haalde de Gebruiker:Thijmen4 de badges 100 dagen achter elkaar bewerken als 5de bewerker ooit!
  • 7 Augustus 2025 - Haalde Thijmen4 als eerste bewerker ooit die meer dan 10 uur achter elkaar door wikikids bewerkten en een daar door 2 blaren op zijn vingers heeft.
  • 14 Augustus 2025 - 10.000 bewerkingen gemaakt op wikikids!
  • 24 September 2025 - 100 Uploads op wikikids!

wil je dat ik een pagina voor jou maak op wikikids en heb jij er geen zin in of maak dit af kan je het hier achter laten en dan maak ik het binnen 1 week hoop ik MVG ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜€ 12 jun 2023 13:00 (CEST) Heb je een vraag stel hem dan of een compiliment ook critiek niet te erg niet en mededelingen die niet durft te delen met iemand anders kan hier ook ik steunje

regels

Regels van mijn overleg in wikikids.

  • We maken geen ruzie in mijn overleg en we doen geen bewerkings oorlog.
  • We pesten hier niet.
  • We gebruiken altijd ~~~~ om een handtekening op de pagina te zetten om te weten wie het stuurt! verplicht!
  • Ik ben geen moderator dus geen moderator vragen dat. kan hier bij de moderator Rots61.
  • Onzin moet in de wikikids:zandbak
  • Deze pagina is een overleg deze is voor Gebruikers die willen discusseren of praten met Thijmen4 en andere gebruikers.
  • Bij overtreding van een van deze regels kan ik een blokverzoek in en wordt het onzin verwijderd.
Braun ABW30 (schwarz).jpg het is nu 09:23

Enquรชte

Hallo Thijmen. In het kader van de zelfscan (zelfonderzoek) in hoeverre WikiKids voldoet aan de eisen van een digitaal leermiddel, wil ik je vragen (mede namens Mike1023) deze enquรชte in te vullen. Je kunt antwoorden met eens, oneens of neutraal/n.v.t. De antwoorden zullen automatisch verwerkt worden. Volg deze link om bij de enquรชte te komen. Bij voorbaat dank. Hanssain (overleg) 6 nov 2023 13:47 (CET)

Nog actief?

Beste Thijmen4, ik was benieuwd of je nog actief bent op WikiKids! Laat me het maar weten! Groetjes, S.Perquin (overleg) โœฏ 9 nov 2023 19:07 (CET)

Ik ben zeker nog actief maar ik ben met twee redens wat minder vaak 1. Computer was kapot 2. Toets week komt er aan maar ik probeer weer zo veel mogelijk actief te zijn MVG ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 13 nov 2023 09:36 (CET)

hoiiiiiii thijmen

hallo thijmen EH pls

Heb je een vraag? ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 4 dec 2023 09:38 (CET)

Werksjabloon verwijderd

Hoi Thijmen, ik heb het sjabloon:Werk van je artikel Algerije op de Olympische zomerspelen 2024 gehaald omdat de laatste bewerking al in oktober was, dus ruimschoots na de twee weken na laatste bewerking. Groempdebeer โ€ข Overlegpagina 10 dec 2023 12:57 (CET)

Sorry ben ik vergeten ik ben op het moment druk met school dus ik kan het niet overzien maar bedankt want ik was de artikelen al vergeten het artikel emergancy hamburg ben ik niet vergeten mvg ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 11 dec 2023 09:04 (CET)

Fijne feestdagen

Beste Thijmen4, ik wens je fijne kerstdagen en een gelukkig 2024! Groetjes, S.Perquin (overleg) โœฏ 23 dec 2023 14:24 (CET)

jij ook een fijne feestdagen ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 25 dec 2023 09:31 (CET)

Emergency Hamburg

Hoi Thijmen, het werksjabloon op Emergency Hamburg is verstreken. Ik heb het er dan ook afgehaald. Groempdebeer โ€ข Overlegpagina 15 feb 2024 18:05 (CET)

sorry ik had techniesche problemen op mijn computer gehad ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 19 feb 2024 09:27 (CET)

Hoe is het?

Dag Thijmen4, ik was benieuwd hoe het met je is! We hebben je al even niet meer gezien op WikiKids! Ik hoor graag van je! Groetjes, S.Perquin (overleg) โœฏ 19 apr 2024 22:13 (CEST)

ik heb moeilijk met school gehad daarom kan ik aan wikikids kon werken maar ik ga proberen het nu te combineren met vrienden familie wikikids en school Grt ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 14 mei 2024 12:40 (CEST)
Ach, wat vervelend! Nog gecondoleerd! Leuk dat je weer op WikiKids bent! Voel je trouwens nooit verplicht om actief te zijn - jij bepaalt wanneer je op WikiKids zit! Groetjes, S.Perquin (overleg) โœฏ 14 mei 2024 13:03 (CEST)
ik vind het leuk om te doen maar ik doe het onregelmatig ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 14 mei 2024 13:04 (CEST)

hallo thijmen

Hallo je bent echt heel aardig en vind je het leuk op wikikids?? lachende groetjes vann Kiki&Nina 12 sep 2024 14:40 (CEST)

Hey hoi! Het kan zijn dat Thijmen niet snel gaat reageren omdat die niet meer zo actief is. Groetjes van ๐™‹๐™š๐™ฃ๐™ฃ๐™ฎ๐™ฎ๐™ฎ๐™ฎ (overleg) 12 sep 2024 14:50 (CEST)

Okidoki Kiki&Nina 15 sep 2024 07:21 (CEST)

ik ben vaak niet actief dat komt door school en door mijn vrienden ik vind dit wel leuk maar ik moet ook genoeg aandacht geven aan familie ik vind het hier bij belangrijk om rusig aan weer te beginnen mvg ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 16 okt 2024 15:09 (CEST)

Fijne verjaardag nog!

Hoi Thijmen, gefeliciteerd met je verjaardag! Ik wens je nog vele gezonde jaren en natuurlijk een fijne tijd op WikiKids! Als ik het mag weten, hoe oud ben je geworden? Heb nog een fijne dag verder ๐Ÿ˜. Groetjes van ๐™‹๐™š๐™ฃ๐™ฃ๐™ฎ๐™ฎ๐™ฎ๐™ฎ (overleg) 17 okt 2024 21:11 (CEST)

bedankt penny Mvg ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 18 okt 2024 07:39 (CEST)

Hoe is het?

Welkom terug op WikiKids!
Balloons-aj.svg
Hoi, Thijmen4!

Je bent al een tijdje niet meer actief geweest op WikiKids en hebt nu besloten om weer eens een kijkje te nemen! Leuk dat je er weer bent! Op dit moment telt WikiKids 50.373 artikelen! Benieuwd naar wat er de afgelopen tijd allemaal veranderd is op WikiKids? Neem dan een kijkje in het WikiKids Magazine!

Mocht je vragen hebben, dan kun je nog altijd terecht in de Boomhut of het Clubhuis!

Hoi Thijmen4, we hebben je al een tijdje niet meer op WikiKids gezien, maar ik zag dat je vandaag weer wat gebruikers had verwelkomd! Ik was benieuwd hoe het met je is, bijvoorbeeld met school! Ik hoor graag van je! Groetjes, S.Perquin (overleg) โœฏ 29 okt 2024 13:41 (CET)

bedankt Mvg20 feb 2025 19:35 (CET)

Doors (Roblox)

Dag Thijmen,

Ik kwam toevallig op het artikel Doors (Roblox) terecht. Ik zag dat het grootste deel door jou was geschreven. Ik merkte wel op dat er verschillende schrijffouten in staan en grammaticale foute zinsconstructies. Ik hoop dat je het niet erg vindt dat ik die fouten er uit heb gehaald. Ik heb zoveel mogelijk geprobeerd om de inhoud te houden zoals het was, maar mocht dit toch niet het geval zijn laat het mij zeker weten. Zou je alsjeblieft ook willen letten op hoofdletters en leestekens? Ik had nog een paar vraagjes over de tekst die me niet echt heel duidelijk zijn. Zo snap ik niet wat je bedoelt met "Ambush komt meestal heen terug heen terug heen soms wel vaker. " Deze zin vindt je terug onder het hoofdstuk Entiteiten. En bedoel je met Entiteiten: identiteit of echt het woord entiteit? En wat betekent het woord gejond in de inleiding? Het artikel zelf is wel mooi uitgebreid.

Groetjes ฮ•ฮปฮฏฮทฮตฮฝฯ111 (ฯƒฯ…ฮผฮฒฮฟฯฮปฮนฮฟฮฝ)Deus Griekse oudheid.png 24 jan 2025 17:02 (CET)

bedankt voor het aanpassen ik ben de laatste tijd druk met school want ik wil later een goed beroep dus fijn dat je het hebt gefixt mvg ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 20 feb 2025 19:34 (CET)

Ster

Hoi Thijmen. Je kwam allang in aanmerking voor de zilveren ster voor meer dan 2500 bewerkingen. Bij deze nog. Bedankt voor je inzet. Resilient Barnstar Hires.png Gr. Hanssain (overleg) 28 mrt 2025 22:47 (CET)

bedankt hanssain ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 5 apr 2025 21:34 (CEST)

Overleg:Amethist_Geode_(Minecraft)

Hoi Thijmen, ik heb een overleg voor je op Overleg:Amethist_Geode_(Minecraft). Gr. Hanssain (overleg) 14 apr 2025 14:11 (CEST)

ja is goed ik ga er aanwerken MVG ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 14 apr 2025 14:37 (CEST)

Gouden ster

Hoi Thijmen, je bent de 5000 bewerkingen gepasseerd en je verdient daarmee een gouden ster. Gefeliciteerd! Barnstar of Diligence Hires.svg Gr. Hanssain (overleg) 16 apr 2025 15:14 (CEST)

bedankt MvG ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 16 apr 2025 16:06 (CEST)

Vraag over het Leven

Hoi Thijmen, je had op mijn overlegpagina een vraag over het leven. Ik heb daar geantwoord, maar ik weet niet of je dat gezien hebt. Gr. Hanssain (overleg) 16 apr 2025 22:09 (CEST)

Ik had gezien dat je het kon vinden in de Geschiedenis van de Aarde MVG ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 17 apr 2025 11:15 (CEST)
Hoi Thijmen, kijk anders ook eens deze video van Schooltv! Heel interessant, vind ik zelf! Mocht je nog vragen hebben, bijvoorbeeld filosofische (die vind ik altijd leuk, haha), dan kun je mij ook altijd een bericht sturen! Groetjes, S.Perquin (overleg) โœฏ 17 apr 2025 12:31 (CEST)
Ik las het op het moment toen ik net naar school ging en ik moest gaan anders kwam ik te laat dus ik dacht dat stuur ik vanmiddag een bericht ik was dat vergeten maar iedereen bedankt voor de informatie ik probeer er een mooi werkstuk van te maken MVG ๐ŸŽฎThijmen4๐Ÿ‘๐Ÿ‘DDT๐Ÿ‘๐Ÿ‘Overleg๐Ÿ‘๐Ÿ‘ 17 apr 2025 13:35 (CEST)
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Thijmen4&oldid=932477"