Wikikids:Awards/archief/2017

Uit Wikikids
< Wikikids:Awards‎ | archief
Versie door Apoo (overleg | bijdragen) op 29 jun 2017 om 23:17 (archief)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Cyprus

Nou, hier is ie dan: de eerste nominatie voor een Award! Ik nomineer hierbij Cyprus. Ik zie jullie al denken: alweer een landenartikel.. Maar zelf ben ik van mening dat dit artikel echt een goede toevoeging is aan het Award Museum. Ik vind het artikel lang genoeg, met veel plaatjes en overzichten. Er zijn veel bronnen gebruikt en ik denk dat je met dit artikel echt iemand goed informeert over dit bijzondere land. Dollar symbol gold.svgVviktorie!! Overleg 1 jan 2017 16:51 (CET)

Stemmen

  1. Voor Voor - Het is een mooi, lang en goed artikel! Ook zie je maar een paar rode links voorbij komen en dat leest voor mij wel erg prettig (je stoort je er niet aan). Wat mij betreft een Award waard! – Antu vcs-normal.svg STEF 1999 · OVERLEG » 1 jan 2017 16:59 (CET)
  2. Voor Voor - Ik ben het eens met Vviktorie zijn nominatie reden. Het artikel bevat voldoende informatie, afgewisseld met mooie plaatjes. De informatie is divers en ook niet te veel of te moeilijk. Mooie kandidaat voor de eerste WikiKids Award. :) apoo overleg 1 jan 2017 17:44 (CET)
  3. Voor Voor - Heldere uitleg en bovendien een Cypriotische sfeer. Een echt Award-artikel. Sunflower clip art.svg Mike1023 Sunflower clip art.svg 1 jan 2017 18:02 (CET)
  4. Voor Voor - Vergeleken met enkele andere artikelen over landen is dit vergelijkbaar een mooi, goed en lang artikel! Het is dus een goede kandidaat. Animated-Flag-Netherlands.gif Aspiringshortlot overleg? 1 jan 2017 20:18 (CET)

Opmerkingen

  • De stemming is gesloten! Met 4 voorstemmen (100%) heeft Cyprus een Zilveren WikiKids Award ontvangen! :) apoo overleg 8 jan 2017 16:39 (CET)

Verenigd Koninkrijk

En hier is de tweede nominatie, het Verenigd Koninkrijk. En ook jullie denken ook alweer een landenartikel zoalss Cyprus maar ik vind dit artikel gewoon top en mooi! Ik vind dat het echt goed duidelijk is uitgelegd en dat Mike hier wel goed moeite voor heeft gedaan. Artikel is erg lang en dat is juist goed volgens mij want dan is er meer uit te leggen en meer te vertellen. Er zijn veel plaatjes, en tabellen waar je alles goed duidelijk kan zien. Ook zijn er leuke weetjes. Als je goed doorleest begrijp je waarom ik dit ook nomineer. Animated-Flag-Netherlands.gif Aspiringshortlot overleg? 1 jan 2017 20:18 (CET)

Stemmen

  1. ...

Opmerkingen

  • De stemming is gesloten! Met 0 voorstemmen is de nominatie ongeldig. Over een maand kan er een nieuwe nominatie worden gestart. :) apoo overleg 8 jan 2017 16:41 (CET)

Planten

Wetenschap is vrij onbeschreven op WikiKids. Vorig maakte ik het artikel Planten, wat vele positieve reacties ontving. Ik hoop dat dit artikel in aanmerking komt voor een Award. Sunflower clip art.svg Mike1023 Sunflower clip art.svg 8 jan 2017 17:51 (CET)

Stemmen

  1. Voor Voor - Mooi artikel met veel informatie. De tekst is op een leuke manier geschreven en te begrijpen voor een grote groep kinderen. :) apoo overleg 14 jan 2017 11:49 (CET)
  2. Voor Voor - echt een artikel waar we trots op mogen zijn. Dollar symbol gold.svgVviktorie!! Overleg 14 jan 2017 18:30 (CET)

Opmerkingen

  • De stemming is gesloten! Met 2 voorstemmen is de nominatie ongeldig. Over een maand kan er een nieuwe nominatie worden gestart. :) apoo overleg 15 jan 2017 20:02 (CET)

Efteling

In de moderne cultuur zijn niet alleen boeken en schilderijen van belang. Ook films en zelf attractieparken hebben er aandeel in. Een tijdje geleden ben in begonnen om het artikel uitbreiden om te kijken wat je allemaal kan met een artikel over een attractiepark en daarvoor heb in Nederlands bekendste attractiepark gekozen. Persoonlijk vind ik dat het goed gelukt is; de geschiedenis is helder, de rijken zijn kor samengevat en door het consequent gebruikt van plaatjes is een bezoek aan de Efteling haast niet nodig (hoewel het wel leuker is natuurlijk ;-)). Hiervoor meld ik het aan voor een award. Sunflower clip art.svg Mike1023 Sunflower clip art.svg 3 mei 2017 12:05 (CEST)

Stemmen

  1. Voor Voor - hard werk wordt beloond. Aarde Bobbyjohn10 Overleg? 3 mei 2017 15:13 (CEST)
  2. Voor Voor - goed geschreven artikel, keurig! :) apoo overleg 8 mei 2017 00:15 (CEST)

Opmerkingen

  • De stemming is gesloten! Met 2 voorstemmen is de nominatie ongeldig. Over een maand kan er een nieuwe nominatie worden gestart. :) apoo overleg 7 jun 2017 09:48 (CEST)

Boudewijn Seapark

het artikel miste ik op wikikids en ik heb het snel tot een goed artikel gemaakt met genoeg plaatjes.Ik vindt dat dit een artikel is zoals die hoort daarom vindt ik dat het een award verdient! - Deze reactie werd toegevoegd door coolenleuk (overleg | bijdragen)

Stemmen

  1. Tegen Tegen - Sorry, ik wil je niet kwetsen. Maar ik vind het naar mijn smaak nog niet geschikt. Het is eigenlijk een (best) kort artikel(tje) vergeleken met de andere awards. Misschien lijkt het lang door de attracties die je hebt toegevoegd, maar als je dit attracties weg doet, lijkt het redelijk kort. Echt sorry! Misschien heb je geluk dat je van andere gebruikers voor stemmen krijgt. Maar helaas zeg ik tegen. Maar het is wel een mooi artikel vind ik en je hebt in ieder geval je best gedaan. Volgende keer beter! Groeten, Aarde Bobbyjohn10 Overleg? 7 jun 2017 12:58 (CEST)
  2. Tegen Tegen - Ik sluit me hierbij aan. Ondanks dat het een prachtig artikel is, is het niet geschikt als award-artikel. Ik mis vooral afbeeldingen en tekst. Sunflower clip art.svg Mike1023 Sunflower clip art.svg 7 jun 2017 17:47 (CEST)
  3. Tegen Tegen - Er zit potentie in om een goed award artikel te worden. Ik kan zien dat er nu ook al hard aan is gewerkt. Ik denk dat er de komende maand nog iets meer tekst en plaatjes bij moeten en dat het dan een mooi artikel kan worden die zeker kans maakt op een award! Succes. :) apoo overleg 7 jun 2017 18:04 (CEST)
  4. Neutraal Neutraal - Ik zie dat je er hard aan hebt gewerkt. Het is nu nog te kort, maar als je nog effe doorschrijft (schrijf bijv een korte omschrijving bij elke attractie) en ik stem volgende nominatie voor! Grab hand animation.gifWiki7 overleg 7 jun 2017 23:45 (CEST)
  5. Voor Voor - Mooi artikel. Uitgebreide geschiedenis van het park. Leuke plaatjes. Toegankelijk overzicht van alle attracties. Verdient een plek in het zonnetje! PaulD (overleg) 9 jun 2017 19:32 (CEST)

Opmerkingen

  • De stemming is gesloten! Met 1 voorstem (20%), 1 neutrale stem (20%) en 3 tegenstemmen (60%) heeft het artikel géén Award. Over een maand kan er een nieuwe nominatie worden gestart. Grab hand animation.gifWiki7 overleg 15 jun 2017 16:02 (CEST)

Herakles

Is al weleens artikel van de week geweest. Over de Grieks-Romeinse mythologie staat weinig op Wikikids, maar dit artikel is mooi uitgebreid! Grab hand animation.gifWiki7 overleg 7 jun 2017 23:55 (CEST)

Stemmen

  1. Voor Voor - Geen heel uitgebreid artikel, maar kort en bondig beschreven. Leuk om te lezen en informatief! :) apoo overleg 8 jun 2017 00:01 (CEST)
  2. Voor Voor - Een gewoon goed artikel dat zeker een award verdiend. Sunflower clip art.svg Mike1023 Sunflower clip art.svg 8 jun 2017 07:12 (CEST)
  3. Voor Voor mooi! - Deze reactie werd toegevoegd door Coolenleuk (overleg | bijdragen)
  4. Neutraal Neutraal - Te lange lappen tekst voor de doelgroep. Zesje voor de moeite. PaulD (overleg) 11 jun 2017 18:13 (CEST)

Opmerkingen

  • De stemming is gesloten! Met 3 voorstemmen (75%) en 1 neutrale stem (25%) heeft het artikel de Award toegewezen gekregen. Grab hand animation.gifWiki7 overleg 15 jun 2017 16:02 (CEST)
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Wikikids:Awards/archief/2017&oldid=483368"