Wikikids:Awards: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 11: | Regel 11: | ||
# {{voor}} - Ik vind het zelf een mooi artikel omdat er voor bijvoorbeeld een spreekbeurt genoeg informatie instaat. [[Gebruiker:Anoniem0220|Groet, Anoniem0220]] ([[Overleg gebruiker:Anoniem0220|overleg]]) 8 apr 2020 09:31 (CEST) | # {{voor}} - Ik vind het zelf een mooi artikel omdat er voor bijvoorbeeld een spreekbeurt genoeg informatie instaat. [[Gebruiker:Anoniem0220|Groet, Anoniem0220]] ([[Overleg gebruiker:Anoniem0220|overleg]]) 8 apr 2020 09:31 (CEST) | ||
# {{voor}} - Mooi artikel, Heel mooi gemaakt. {{Gebruiker:Matthias969/Handtekening}} 8 apr 2020 10:36 (CEST) | # {{voor}} - Mooi artikel, Heel mooi gemaakt. {{Gebruiker:Matthias969/Handtekening}} 8 apr 2020 10:36 (CEST) | ||
− | + | # {{neutraal}} -Zeker geen slecht artikel, maar er zitten best veel kleine minpuntjes aan. Er zijn te veel type/spel/grammaticafoutjes. Er mist bijvoorbeeld heel vaak een komma. Verder wordt er veel gelinkt naar pagina's die niet nodig zijn en meestal niet bestaan en wordt er te weinig gelinkt naar pagina's die wel nodig zijn. En Spaanse begrippen (bijvoorbeeld van een plaats dat je kunt bezoeken) worden niet altijd duidelijk uitgelegd. En het artikel mag ook iets neutraler, want nu staat er vaak zoiets als: "Dit is een prachtige stad". Al is het ook weer niet zo erg dat ik tegen ben, sorry, maar er zijn veel betere artikelen. {{Gebruiker:Didi05/Handtekening}} 8 apr 2020 10:54 (CEST) | |
==== Opmerkingen ==== | ==== Opmerkingen ==== | ||
* Mag ik voor stemmen? Ik heb het artikel namelijk niet zelf genomineerd. [[Gebruiker:Anoniem0220|Groet, Anoniem0220]] ([[Overleg gebruiker:Anoniem0220|overleg]]) 8 apr 2020 08:58 (CEST) | * Mag ik voor stemmen? Ik heb het artikel namelijk niet zelf genomineerd. [[Gebruiker:Anoniem0220|Groet, Anoniem0220]] ([[Overleg gebruiker:Anoniem0220|overleg]]) 8 apr 2020 08:58 (CEST) |
Versie van 8 apr 2020 09:54
WikiKids Awards (Klik op de plus hieronder om een nominatie toe te voegen) | |
---|---|
Klik op de plus hierboven om een artikel te nomineren! |
Algemeen:
Op deze pagina kun je een artikel nomineren voor een WikiKids Award. Als je genoeg voor-stemmen hebt gekregen op je nominatie dan:
Regels voor het nomineren:
Regels voor het stemmen:
|
Nominaties |
Lanzarote
Een artikel met veel informatie en plaatjes. Er is (heel) veel over het onderwerp verteld en in een duidelijke taal geschreven. Helaas net buiten de top 3 gevallen bij de SuperSchrijfwedstrijd, maar ik vind dat dit artikel zeker een award verdient! apoo overleg 7 apr 2020 22:34 (CEST)
Stemmen
Voor - Mooi artikel, een voorbeeld wat je allemaal kan vertellen over een eiland. Er is mooi ingegaan op alle aspecten van het eiland.
Mike1023
7 apr 2020 22:52 (CEST)
Voor - Per Mike: alles wat een kind moet weten over het eiland staat erin!
DeGroteEmojii 8 apr 2020 07:39 (CEST)
Voor - Mooi artikel, was inderdaad net niet in de top 3 gekomen.
Rots61
Overleg
· (MOD) 8 apr 2020 08:15 (CEST)Voor - Ik vind het zelf een mooi artikel omdat er voor bijvoorbeeld een spreekbeurt genoeg informatie instaat. Groet, Anoniem0220 (overleg) 8 apr 2020 09:31 (CEST)
Voor - Mooi artikel, Heel mooi gemaakt. 😀 Matthias969 😀 Overleggen? 8 apr 2020 10:36 (CEST)
Neutraal -Zeker geen slecht artikel, maar er zitten best veel kleine minpuntjes aan. Er zijn te veel type/spel/grammaticafoutjes. Er mist bijvoorbeeld heel vaak een komma. Verder wordt er veel gelinkt naar pagina's die niet nodig zijn en meestal niet bestaan en wordt er te weinig gelinkt naar pagina's die wel nodig zijn. En Spaanse begrippen (bijvoorbeeld van een plaats dat je kunt bezoeken) worden niet altijd duidelijk uitgelegd. En het artikel mag ook iets neutraler, want nu staat er vaak zoiets als: "Dit is een prachtige stad". Al is het ook weer niet zo erg dat ik tegen ben, sorry, maar er zijn veel betere artikelen. Groetjes, Didi - Wil je overleggen? 8 apr 2020 10:54 (CEST)
Opmerkingen
- Mag ik voor stemmen? Ik heb het artikel namelijk niet zelf genomineerd. Groet, Anoniem0220 (overleg) 8 apr 2020 08:58 (CEST)
Beleg van Leiden (1573-1574)
Winnaar van de SuperSchrijfwedstrijd. apoo overleg 7 apr 2020 22:34 (CEST)
Stemmen
Voor- Ik heb het artikel al gelezen en het is een heel groot artikel voor een aanval die maar één jaar duurde. Het artikel is bijna net zo groot als het artikel Tachtigjarige Oorlog, die wel tachtig jaar duurde, dus daar is meer over te vertellen. Ik geef het een hele dikke voor!
DeGroteEmojii 8 apr 2020 07:36 (CEST)
Voor - Inderdaad een pracht artikel!
Rots61
Overleg
· (MOD) 8 apr 2020 08:15 (CEST)Voor - Heel goed artikel, ik zou het niet beter kunnen! Genoeg informatie en ook niet teveel. Groet, Anoniem0220 (overleg) 8 apr 2020 08:57 (CEST)