Overleg gebruiker:Vviktorie!!: verschil tussen versies
(→Feestdagen: nieuwe subkop) |
|||
Regel 127: | Regel 127: | ||
:Hartstikke bedankt! Natuurlijk ook van mij: Fijne feestdagen! Je bent heel goed bezig en dat je eerst een paar foutjes hebt gemaakt, ach, zand erover. I wish you a merry Christmas and a happy new year! {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 18 dec 2014 19:25 (CET) | :Hartstikke bedankt! Natuurlijk ook van mij: Fijne feestdagen! Je bent heel goed bezig en dat je eerst een paar foutjes hebt gemaakt, ach, zand erover. I wish you a merry Christmas and a happy new year! {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 18 dec 2014 19:25 (CET) | ||
+ | |||
+ | == Feestdagen == | ||
+ | |||
+ | {{Gebruiker:Stef 1999/Feestdagen2014}} | ||
+ | {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 18 dec 2014 21:17 (CET) |
Versie van 18 dec 2014 22:17

E-mail me (alleen in speciale gevallen)!
Kijk op mijn ToDo-lijst voor mijn huidige bezigheden!
![]() |
![]() |
40px | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Profiel | Overleg | Steden | Handtekeningen | Bijdragen | fotoalbum | Projecten |
Categorie:Weg?
Hoi Vvik, zou voor me de categorie:Weg? even kunnen legen. Er staan veel artikelen in van de herbenoeming van Nederlandse gemeenten. Als je ze voor of op zaterdag zou willen verwijderen, kan ik de laatste wijzigingen doen en mijn project afsluiten. Bij voorbaat dank. Mike1023
16 okt 2014 17:57 (CEST)
- Ik ben al zo aardig geweest om de categorie te legen. heb nog wel wat laten staan voor Vviktorie!! aangezien ik geen idee heb wat ik ermee moet. Wouter15 overleg · (MOD). 16 okt 2014 18:24 (CEST)
- Done.
Vviktorie!! Overleg 17 okt 2014 15:42 (CEST)
- Done.
Niet nodig
Hoi Vviktorie, Het is niet nodig om te zetten geboren op en in enzoo. Snap je? Je hebt het weer teruggedraaid! Het is geen probleem om geboren te zetten want bij andere artikelen van artiest enzo staat ook geboren op snap je? En je haalt steeds dit weg [[]] waarom eigenlijk? Want bij andere artikelen waar geboorrte datum op staat staat er ook dit [[]].-- Maxie1Hoi E-mail 25 okt 2014 12:12 (CEST)
- Hoi Maxie. Ik heb dat "geboren in" er bij gezet omdat ik dat er duidelijk vind uitzien, bij andere artikelen doe ik het zelf ook. Die haakjes haal ik weg, omdat het me niet realistisch lijkt dat van elk jaar vanaf 1 na Christus een artikel wordt gemaakt. Het is niet logisch om daar naar te linken.
Vviktorie!! Overleg 25 okt 2014 12:14 (CEST)
Klopt! In het begin dee ik ook gewoon dit niet [[]] bij het artikel Melise de Winter. Maar toen had één van deze gebruikers van WikiKids dit gewoon gedaan [[]]. Bij het geboorte datum van het artikel Melise de Winter.-- Maxie1Hoi E-mail 25 okt 2014 12:17 (CEST)
- Ik doe dat altijd omdat het op Wikipedia ook zo staat, vandaar. –
STEF 1999 · OVERLEG » 25 okt 2014 13:02 (CEST)
geen zin
Hoi Viktorie, Ik zag dat je bij mij melding zij: het is niet oke dat hij daarvoor niet is aangesproken maar nu heeft het geen zin om geblokeert te zijn! Wat wil je er mee zeggen dan? Want hij schreef wel hele erg dingen hij schreef iets over kondooms bij het artikel komkommer is toch niet normaal!-- Maxie1Hoi E-mail 26 okt 2014 11:08 (CET)
- Dat is zo, maar hij heeft al vier jaar geen wijziging meer gedaan en zal dat waarschijnlijk ook nooit meer doen. Blokkeren is een straf, maar als hij toch niks van die straf merkt heeft het geen zin.
Vviktorie!! Overleg 26 okt 2014 11:38 (CET)
Verwijderen
Hey Vikktorie!!,
Mag ik vragen waarom je Categorie:Burgemeester van Amersfoort en Categorie:Burgemeester van Krimpen aan de Lek hebt verwijderd?
Groeten,
Wouter15 overleg · (MOD). 27 okt 2014 18:44 (CET)
Je mag helpen
Hoi Viktorie hier bij de antwoordo p je vraag: Je mag mij helpen met het artikel PEZ! Graag zelfs!-- Maxie1Hoi E-mail 27 okt 2014 18:49 (CET)
Films in plaats van Film´´s
Hoi Vviktorie, Ik zag dat je film`s in films veranderede! Als je een meerdere woord van maakt van iets dan doen ze voor de S altijd dit`.-- Maxie1Hoi E-mail 1 nov 2014 14:57 (CET)
- Dat is niet juist. Alleen bij meervoud afkortingen of woorden die eindigen op een klinker (a, -i, -o, -u of -y) schrijf je een -'s. Groet,
apoo overleg 1 nov 2014 15:30 (CET)
- Klopt. Overigens is hier wel een uitzondering voor op de E, dan schrijf je het weer aan elkaar. ~ Groetjes, | «_Jager_» | ~ | «_overleg! :-)_» | 2 nov 2014 02:04 (CET)
De top 7 van WikiKidsers
Hoi vviktorie, Hier een lijstje met wie de actiefste gebruikers zijn! 1.Vviktorie 2.Beem 3.Maxie1hoi 4.Mike 5.Josse. 6.Stef 7.12345dan, maar 1234dan is er bijna niet meer actief.-- Maxie1Hoi E-mail 2 nov 2014 12:31 (CET)
Niet-categoriseerde categorieën
Hoi Vvik, Zou jij de pagina Niet-categoriseerde categorieën voor mij verder willen opruimen. De pagina heb ik een tijdje geleden helemaal ingeruimd, maar de laatste lukken me niet. Ik wil het wek zelf doen, maar alle categorieën zijn beveiligd. Op de categorie:Alles na, moet alles worden categoriseerd. Zou jij dat willen doen? Mike1023
2 nov 2014 17:49 (CET)
Hoi hoe kan ik projecten zoeken? Julia thnx (overleg) 3 dec 2014 16:49 (CET)
- Projecten hebben lang niet altijd een eigen pagina. Je hebt wel portalen (klik hier voor een overzicht). Die hebben vaak een zogenaamde "projectpagina".
Vviktorie!! Overleg 3 dec 2014 16:52 (CET)
Krim
Hoi vviktorie, mag je zomaar meedoen met het project Krim of moet je dat eerst vragen? Zo ja, bij deze; mag ik meedoen? --Eitje
. 14 nov 2014 19:39 (CET)
- Hoi Eitje. Natuurlijk mag dat! Ik heb zelf het project al afgerond, maar als jij wil meedoen, prima!
Vviktorie!! Overleg 14 nov 2014 20:07 (CET)
Verwijderen
Hoi Vvik, zou je misschien de pagina Portaal:Luxemburg/Projectpagina willen verwijderen. Ik vindt de pagina overbodig en ik wil graag de pagina met gewenste artikelen over dit onderwerp naar deze naam veranderen. Bovendien wil ik nog een galerij bij het portaal aanmaken met wat leuke plaatjes over de groothertogen, de districten en kantons, steden en een paar andere dingen. Mike1023
16 nov 2014 14:18 (CET)
- Prima.
Vviktorie!! Overleg 16 nov 2014 15:31 (CET)
kijken
Hoi viktorie, Op welke pagina kan ik bekijken hoe groot ik de afbeelding wil?
- Hoi Maxie. Als je achter een afbeelding "|100px" zet regel je de grootte van het bestand. Als je 100px invult is het erg klein, maar als je 400px invoert krijg je de afbeelding veel groter te zien.
Vviktorie!! Overleg 23 nov 2014 20:54 (CET)
Nieuwe Ster!
Wauw Vviktorie, je helpt mensen op weg, maakt prachtige artikelen etc. Dat verdient een: JE KAN HET AL RADEN: EEN STER!!- Bedankt Nadah, wat een prachtige ster!
Vviktorie!! Overleg 18 dec 2014 19:27 (CET)
Vrolijk kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar!!!
- Hoi,
Een prettig kerstfeest en een gelukkig nieuw jaar! Ik stuur die misschien te vroeg maar ik ben inactief en waarschijnlijk kan ik in de kerstvakantie niet komen, jammer genoeg
Ik moet eerlijk zijn dat ik kerst niet vier. Maar ik dacht dat het wel zo netjes was om toch even iedereen een vrolijk kerstfeest te vieren. Ik wens jullie veel geluk op het (verrukkelijk uitziende)diner, en natuurlijk de pudding, en wat dacht je van de feeststol die je overal kan kopen tijdens kerst. Een paar gebruikers wil ik ophemelen, omdat ze het verdienen. Mike1023, Vviktorie, Beem, Southparkfan, Gustaafff, Gerarddummer (ofzo),Apoo, en Wikischim. Deze mensen stonden dit jaar maar de hele tijd voor me klaar! (Dat rijmt
) Verder: ik hoop iedereen een gelukkig 2015, poef poef, alweer bijna een jaar voorbij. De tijd vliegt hé? Verder wil ik Mike1023 bedanken door hem weet ik hoe je zo'n sjabloon achtig iets maak. Verder: Bedankt WikiKids dat jullie me vergeven van mijn gedrag.
Fijne kerst en een gelukkig nieuw jaar!! Nadah Questions
18 dec 2014 18:50 (CET)
- Hartstikke bedankt! Natuurlijk ook van mij: Fijne feestdagen! Je bent heel goed bezig en dat je eerst een paar foutjes hebt gemaakt, ach, zand erover. I wish you a merry Christmas and a happy new year!
Vviktorie!! Overleg 18 dec 2014 19:25 (CET)