Wikikids:Boomhut: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
 
Regel 1: Regel 1:
{{Boomhut}}
+
{{boomhut}}
 +
[[Bestand:Bericht ondertekenen.gif|500px|center|link=]]
 +
[[ca:Vikidia:La cabanya]]
 +
[[en:Vikidia:Talk]]
 +
[[es:Vikidia:Patio]]
 +
[[fr:Vikidia:Bavardages]]
 +
[[it:Vikidia:La casa sull'Albero]]
 +
[[pt:Vikidia:Pátio]]
 +
[[ru:Vikidia:Текущие события]]
 +
[[scn:Vikidia:Chiazza di Nappi]]
 
<!-- Stel hieronder je vraag -->
 
<!-- Stel hieronder je vraag -->
[[Bestand:Ondertekenen.gif|500px|center]]
 
  
== vervanger ==
+
== Plinius Maior ==
 +
Hallo
  
Hoi WikiKiders en moderators hier,
+
Recentelijk heb ik de pagina [[Plinius Maior]] aangemaakt oftewel Plinius de oudere. Nu lees ik bij het portaal van Griekse oudheid dat hij een belangrijk figuur was. Plinius was nochtans een Romein. Hoort hij dan niet onder het portaal Romeinse oudheid? Ook staat hij hieronder de naam Plinius de oudere. Zo er iemand er voor kunnen zorgen dat deze niet bestaande pagina doorgewezen wordt naar het artikel [[Plinius Maior]]?
Ik heb 12345dan een mailtje gestuurt waneer hij terug komt ik heb het eerder al gedaan maar hij houd zich met andere project bezig zei hij! En weetje wat hij zei? Hij zei: volgens mij ben jij de perfecte vervanger voor mij! Dit heeft hij echt gezegt! Voor die geen die het niet geloven ik stuur anders het gesprek wel door! Maar dus kan ik zijn vervanger worden van 12345dan want hij vind mij de perfecte vervanger blijkbaar omdat ik hier ook bij dit project betrokken ben!-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 21 dec 2014 20:42 (CET)
 
:Ja, maar wat wil je hier nou mee zeggen? Want dit is een overbodig bericht. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 dec 2014 20:57 (CET)
 
::Wat ik hiermee wil zeggen Stef is of ik zijn vervanger kan worden als moderator. Omdat hij dat zij.-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 21 dec 2014 21:00 (CET)
 
:::12345dan was geen moderator hoor. En als hij dat wel was kun je (helaas) niet zomaar moderator worden. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 dec 2014 21:02 (CET)
 
  
::::Maxie, neem niet alles zo vreselijk serieus. 12345dan heeft het meestal heel druk en hij vindt het leuk dat anderen zijn plaats innemen, hij probeert alleen maar te zeggen dat hij het leuk vindt dat er nog nieuwe gebruikers aan WikiKids werken. {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 21 dec 2014 21:12 (CET)
+
Groetjes {{Gebruiker:Elinevr111/Handtekening}} 28 mrt 2025 14:25 (CET)
:@Maxie: Dit is trouwens weer kletsen en Apoo heeft daar nog geen maand geleden iets over gezegd. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 dec 2014 21:19 (CET)
+
:Dag Eline, ik heb de links van Portaal:Griekse Oudheid verwijderd, aangezien Plinius Maior inderdaad een Romein was. Ook heb ik een doorverwijspagina gemaakt van "Plinius de Oudere" naar "Plinius Maior". Je kunt dat laatste doen door de pagina aan te maken en #redirect[[]] of #doorverwijspagina[[]] toe te voegen. Tussen de haakjes voeg je dan de pagina toe, waar je naartoe wilt verwijzen. Mvg, {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 28 mrt 2025 14:54 (CET)
  
== GP-wedstrijd 2015 / Verkeerstest 2015 ==
+
== artiekel ==
 +
waneer komt de wiki krant van maart?[[File:Shiba inu taiki.png|16px|link=]] [[Gebruiker:Memer|<span style="font-family:Comic Sans MS;background-image:linear-gradient(gold,goldenrod,darkgoldenrod);color:transparent;background-clip:text;-webkit-background-clip:text">'''Memer'''</span>]] [[File:Shiba inu taiki.png|16px|link=]] <small>([[Overleg gebruiker:Memer|talk tuah]])</small> 2 apr 2025 10:58 (CEST)
 +
:Die ga ik vandaag of morgen maken! Ik heb wel nog meer onderwerpen nodig, denk ik, want anders wordt het een klein magazine. Op [[Overleg Wikikids:WikiKids Magazine/5]] kun je met ideeën voor in het magazine komen! Groetjes, {{Gebruiker:S.Perquin/Handtekening}} ✯ 2 apr 2025 11:44 (CEST)
  
Hallo,
+
== hoi ==
 +
hoi ik ben er weer {{Gebruiker:Hahoi/Handtekening}} 9 apr 2025 13:16 (CEST)
 +
:Hoi Hahoi! Leuk dat je er weer bent!! Groetjes, {{Gebruiker:S.Perquin/Handtekening}} ✯ 9 apr 2025 13:18 (CEST)
 +
:: hoi  {{Gebruiker:Thijmen4/Handtekening}} 13 apr 2025 19:30 (CEST)
  
Zoals ik een paar maanden geleden al aangaf, zou ik twee wedstrijden willen organiseren in 2015:
+
== skibidi ==
 +
skibidi toilet {{Gebruiker:Hahoi/Handtekening}} 9 apr 2025 13:22 (CEST)
 +
:Nee sorry, daar klopt helemaal niks van... {{Gebruiker:DeGroteEmojii/Handtekening}} 11 apr 2025 13:56 (CEST)
 +
:: Ik kan je daar niet mee veder helpen sry. MVG  {{Gebruiker:Thijmen4/Handtekening}} 13 apr 2025 19:31 (CEST)
 +
::: skibidi sauce sadzzzz {{Gebruiker:Zozo7077/Handtekening}} 3 mei 2025 18:18 (CEST)
 +
::::{{@|Zozo7077}}, wat betekent dat? Ik ben trouwens van plan om voor het volgende WikiKids Magazine een stukje te schrijven over allerlei termen en begrippen die momenteel populair zijn onder kinderen/jongeren. Op [[Wikikids:Boomhut/archief143#LOW TAPER FADE]] zag ik dat jij samen met onder andere {{@|Memer}} en {{@|DeGroteEmojii}} het ook over bepaalde termen had die ik niet ken. Zou je het leuk vinden om op [[Overleg Wikikids:WikiKids Magazine/6]] een stukje te schrijven over de verschillende woorden en over wat dat allemaal betekent? Ik hoor graag van je! 😄 Groetjes, {{Gebruiker:S.Perquin/Handtekening}} ✯ 3 mei 2025 18:23 (CEST)
 +
::::: ik heb wat sites gegeven die de schrijfer van het stukje misschien kan helpen {{@|S.Perquin}} en de schrijver van de tekst op deze pagina [[Overleg Wikikids:WikiKids Magazine/6]]  {{Gebruiker:Thijmen4/Handtekening}} 5 mei 2025 11:06 (CEST)
  
* GP-wedstrijd 2015 ''(14 feb t/m 1 mrt 2015 - Voorjaarsvakantie)''
+
== hulp ==
* Verkeerstest 2015 ''(eind maart 2015)''
 
  
(Deze datums zijn een voorstel)
+
hallo, ik heb hulp nodig met deze reken vraag, als ben dover 20 frietjes heeft, dan fandum taxed hem 10 frietjes, maar hoeveel fandum tax hij als hij 40 apples heeft?[[File:Shiba inu taiki.png|16px|link=]] [[Gebruiker:Memer|<span style="font-family:Comic Sans MS;background-image:linear-gradient(gold,goldenrod,darkgoldenrod);color:transparent;background-clip:text;-webkit-background-clip:text">'''Memer'''</span>]] [[File:Shiba inu taiki.png|16px|link=]] <small>([[Overleg gebruiker:Memer|talk tuah]])</small> 15 apr 2025 19:21 (CEST)
 +
: Ik Denk: Fandum taxte 10 frietjes van 20, dus 50%. Bij 40 appels wordt ook 50% getaxed: dat zijn 20 appels. ik hoop dat dit je een beetje helpt MVG  {{Gebruiker:Thijmen4/Handtekening}} 15 apr 2025 19:25 (CEST)
  
Is dit een idee?
+
== Reminder: Bewerkingsstilte Nationale Dodenherdenking (4 mei) om 20.00 uur.  ==
  
{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 dec 2014 21:48 (CET)
+
[[File:Zwolle_Oorlogsmonument_4_MEI.JPG|right|300px]]
:Zitten ze niet iets te dicht op elkaar. Ik weet dat je zit met de centrale examens, maar kan niet één in februari worden gehouden en de ander misschien in april/juni. Dat is meer verspreid. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 21 dec 2014 21:53 (CET)
+
Dag allemaal, zondag 4 mei wordt in Nederland [[Nationale Dodenherdenking]] herdacht. De dag staat in het teken van de herdenking van de (Nederlandse) slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en vredesmissies. Daarnaast herdenken veel Nederlanders slachtoffers van ander oorlogsgeweld. Op Nationale Dodenherdenking wordt jaarlijks om 20.00 uur twee minuten stilte gehouden. Op WikiKids staan we bij de Nationale Dodenherdenking stil door om 8 uur 's avonds (20.00 uur) twee minuten een ''bewerkingsstilte'' te houden. Dat betekent dat we je vragen om geen bewerkingen te doen en geen pagina's op te slaan tussen 20.00 en 20.02 uur. Je kunt eventueel als herinnering een paar minuten van tevoren een alarm zetten of inschakelen via televisie of livestream op sociale media. Alvast bedankt voor jullie medewerking! Mvg, {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 2 mei 2025 14:45 (CEST)
::Eigenlijk moet het inderdaad iets meer verspreid zitten, maar in April(?) is de verkeerstest en daarom wou ik die test in eind maart houden. Voor de GP-wedstrijd dacht ik dat januari nog iets te snel is. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 dec 2014 21:56 (CET)
 
:::Je kan ook één van de twee laten vallen en verplaatsen naar het najaar, wat ook nog een openstaande optie is. De verkeerstest kan dan gewoon in maart. Everbody happy seems me. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 21 dec 2014 21:59 (CET)
 
:Dan kan ik beter die GP-wedstrijd verplaatsen na het najaar. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 dec 2014 22:00 (CET)
 
::Dat bedoelde ik ook. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 21 dec 2014 22:08 (CET)
 
:::De GP-wedstrijd verplaatsen naar het najaar lijkt mij een goed idee. Ik zou het nog wel even aan Gerard vragen allemaal. {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 21 dec 2014 22:29 (CET)
 
 
 
== 2014 ==
 
 
 
{{Gebruiker:Stef 1999/Samenvatting 2014}}
 
Ditmaal een algemeen bericht; iedereen fijne Feestdagen en een goed 2015 gewenst! {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 23 dec 2014 12:53 (CET)
 
 
 
== Schrijfweek ==
 
 
 
Beste gebruikers, ik zat laatst na te denken en dacht vorig jaar was het project:Krim erg goed gelukt. Ik dacht waarom beginnen we in 2015 niet weer zo'n project. Daarnaast is op Wikipedia de schrijfweek over de Baltische regio (Letland, Estland, Litouwen en Oblast Kralininggrad) in gang, waarvan ik denk dat dat ook leuk is voor WikiKids. Ik wil deze twee combineren en wil vanaf 1 januari 2015 beginnen met een project over de de landen van de Europese Unie. Hierbij kunnen er artikelen aangemaakt worden over de landen, steden, deelgebieden, personen, geschiedenis, cultuur, infrastructuur..... Ik ben eigenlijk wel benieuwd wat jullie van dit idee vinden. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 23 dec 2014 17:17 (CET)
 
:Leuk idee! Er mag inderdaad wel wat meer geschreven worden over de EU. Alleen beginnen vanaf 1 januari? Als je zo vroeg wil beginnen, lijkt het begin van school me een handigere datum. {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 23 dec 2014 17:31 (CET)
 
:@Mike: Hoort het schrijven van artikelen over plaatsen wat ik nu doe er ook bij? :) {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 23 dec 2014 17:31 (CET)
 
::Ik ben Mike niet, maar ik denk dat Nederlandse dorpjes iets te ver van het centrale onderwerp "de EU" afstaan, wat natuurlijk niet betekent dat je er niet over mag schrijven. {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 23 dec 2014 17:33 (CET)
 
:::@Beem: Oke. @Mike: Zal ik je helpen bij het maken van een infopagina over de wedstrijd? {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 23 dec 2014 17:35 (CET)
 
::::Wedstrijd?! {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 23 dec 2014 17:37 (CET)
 
:::::#Beem: Die datum is ook goed ;-) #Stef: Het staat inderdaad iets te ver van het onderwerp EU. Dorpjes in Gelderland zouden beter tot zijn recht komen in een project over Gelderland of Oost-Nederland. Ik bedoel een stad als Antwerpen is veel bekender dan het dorpje Laken. Het wordt geen wedstrijd, maar meer een project om de EU in het zonnetje te zetten. Fijn dat iedereen enthousiast, ik begin al vast met het maken van een projectpagina in m'n naamruimte. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 23 dec 2014 17:39 (CET)
 
:Moet ik je helpen Mike? {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 23 dec 2014 17:45 (CET)
 
 
 
::Ik vind een project leuk, een wedstrijd niet. {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 23 dec 2014 18:29 (CET)
 
:::Een project is inderdaad best leuk. {{Gebruiker:WikiPro/Handtekening}} 25 dec 2014 11:50 (CET)
 
 
 
== Aanpassen ==
 
 
 
Hallo,
 
kan je woorden ook aanpassen?
 
doei
 
:Hoi je kan hier op WikiKids iederepagina aanpassen! Behalve als het een brontekst pagina is. Of iets anders maar hier op WikiKids mag iedereen paginas van artikelen aanpassen.-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 25 dec 2014 09:17 (CET)
 
 
 
== nieuwe {{}} ==
 
 
 
Hoi,
 
Ik heb gemerkt dat bij allefilms een nieuwe samenvatting sjabloon opstaat! Vroeger stond er gewoon films maar nu is dat in verhaal! Wie heeft die nieuwe sjabloon gemaakt?-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 26 dec 2014 10:35 (CET)
 
:Mike1023. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 26 dec 2014 10:37 (CET)
 
 
 
::Dit had je zelf ook makkelijk kunnen zien door naar de sjabloonpagina te gaan en daar in de geschiedenis te kijken. {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 26 dec 2014 11:01 (CET)
 
 
 
== voetbal ==
 
 
 
hoelang bestaat voetbal {{afz|Jika}}
 
:Dat kun je opzoeken bij het artikel [[Voetbal]] {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 26 dec 2014 13:25 (CET)
 
 
 
== geld ==
 
 
 
door wie en waar is geld bedacht? {{afz|Jika}}
 
:Dat kun je opzoeken bij het artikel [[Geld]] {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 26 dec 2014 13:25 (CET)
 
 
 
== wikikids.nl ==
 
 
 
hoe lang bestaat wikikids.nl {{afz|Jika}}
 
:Wikikids is opgericht in 2006, ik weet alleen niet welke datum. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 26 dec 2014 13:25 (CET)
 
::Hoi Jika,
 
Hier nog een antwoord van mij.
 
WikiKids is precies op 29 januari 2006 is WikiKids bedacht!
 
Ik heb het aan de maker gevraagt.-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 26 dec 2014 14:43 (CET)
 
 
 
== godsdiensten  ==
 
 
 
hallo wikikids kinderen, ik zocht op wikikids en op wikipedia maar ik weet het nog steeds niet, mijn vraag is voor jullie en voor wikikids, hoeveel godsdiensten zijn er? {{afz|Jika}}
 
:Je kunt het beter zelf opzoeken op Google o.i.d. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 26 dec 2014 13:25 (CET)
 
 
 
== Nederland, plaatsen ==
 
 
 
hallo ik heb een vraag, hoeveel plaatsen zitten er ongeveer in Nederland? groeten jika {{afz|Jika}}
 
:WikiKids is geen helpdesk, je kan zelf het artikel opzoeken {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 26 dec 2014 14:11 (CET)
 
 
 
== vliegtuiggroep KLM ==
 
 
 
HOEVEEL VLIEGTUIGEN ZIJN ER VAN VLIEGTUIGGROEP KLM? {{afz|Jika}}
 
:WikiKids is geen helpdesk, je kan zelf het artikel opzoeken. {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 26 dec 2014 14:11 (CET)
 
 
 
== Artikel van de week van 2014 ==
 
 
 
Dag allemaal,
 
 
 
Wat vinden we het mooiste artikel van de week van 2014? Daar kunnen jullie over stemmen op de pagina [[Wikikids:Artikelvandeweek2014| Artikel van de week 2014]]. Hopelijk wordt het een leuke verkiezing waarbij we een artikel in het zonnetje kunnen zetten. Ben benieuwd naar jullie stemmen! {{Gebruiker:Gerarddummer/Handtekening}} 27 dec 2014 11:06 (CET)
 
:Ik heb al gestemd {{smiley|:D}} {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 27 dec 2014 11:07 (CET)
 
::Ik zag het! Jij bent snel! Ben benieuwd naar de stemmen van de andere gebruikers! {{Gebruiker:Gerarddummer/Handtekening}} 27 dec 2014 11:08 (CET)
 
 
 
:::Leuk dat er weer eens een verkiezing is! {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 27 dec 2014 12:00 (CET)
 
 
 
Nog 3,5 dagen om te stemmen op het artikel van de week van 2014! {{Gebruiker:Gerarddummer/Handtekening}} 28 dec 2014 14:22 (CET)
 
:Leuk dat er al zoveel gestemd wordt. Het is nu een nek aan nek race tussen [[Zweden]] en [[Rooms-Katholieke Kerk]]. Ben benieuwd of daar nog verandering in komt. {{Gebruiker:Gerarddummer/Handtekening}} 28 dec 2014 22:29 (CET)
 
 
 
== afbeelding ==
 
 
 
Help ik weet niet hoe ik een afbeelding moet invoegen
 
[[Gebruiker:Anne.v|Anne.v]] ([[Overleg gebruiker:Anne.v|overleg]]) 27 dec 2014 13:14 (CET)
 
:Hoi Anne! Je kan [http://commons.wikimedia.org/wiki/Hoofdpagina?uselang=nl op deze site] een plaatje uitzoeken. Dan kan je de instructies [http://wikikids.nl/Wikikids:Handleiding-wiki/Afbeeldingen#Plaatje_in_het_artikel_zetten hier] volgen. Groetjes {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 27 dec 2014 13:24 (CET)
 
::Als je er niet uitkomt, zeg het dan maar! ;) {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 27 dec 2014 13:26 (CET)
 
 
 
== inhoud ==
 
 
 
Hallo lezer ik weet niet hoe je zo een inhoud kan maken na de samenvatting.
 
[[Gebruiker:Anne.v|Anne.v]] ([[Overleg gebruiker:Anne.v|overleg]]) 27 dec 2014 13:21 (CET)
 
:Hey Anne, een inhoud wordt automatisch gemaakt. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 27 dec 2014 13:22 (CET)
 
 
 
== afbeelding ==
 
 
 
hallo lezer ik heb een pagina gemaak over prezi's ik wou een afbeelding invoegen maar niet zo groot. Kijk~maar op mijn pagina kan jij hem bewerken en klijner maken???
 
[[Gebruiker:Anne.v|Anne.v]] ([[Overleg gebruiker:Anne.v|overleg]]) 27 dec 2014 13:52 (CET)
 
 
 
:Dat doe je door achter "Bestand:<naamvanhetbestand>" "|300px" te zetten. Dan wordt de afbeelding best groot weergegeven. Als je "400px" doet wordt de afbeelding wat groter weergegeven, maar met "200px" juist wat kleiner. {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 27 dec 2014 14:00 (CET)
 
::Dankjewel {{afz|Anne.v}}
 
 
 
== Mondriaan ==
 
 
 
Ik ben bezig om een pagina te maken over Mondriaan. Maar daarna kwam ik erachter dat er al een pagina is over Piet Mondriaan. Willen jullie mijn pagina niet wegdoen. Ik ga de informatie gebruiken om de pagina over Piet Mondriaan te bewerken. Ik heb er nu geen tijd voor, dus ik wil er morgen verder mee gaan.
 
 
 
Groeten,
 
anne.v
 
:Hoi Anne, je kunt de info op [[Mondriaan]] inderdaad invoegen op [[Piet Mondriaan]]. Ik ben dan geen moderator, maar ik denk dat je info vast nog wel even blijft staan ;) {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 27 dec 2014 21:21 (CET)
 
 
 
== HOE VEEL JAAR ==
 
 
 
HOEVEEL JAAR BESTAAT WIKKIDS
 
op 29 januari 2006 is Wikkikids bedacht ik ben geen moderator maar ik weet wel wanneer het is bedacht.[[Gebruiker:Anne.v|Anne.v]] ([[Overleg gebruiker:Anne.v|overleg]]) 28 dec 2014 08:55 (CET)
 
:Zeker bij mij afgekeken {{smiley|(:}}.-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 28 dec 2014 09:24 (CET)
 
Maxie1hoi ja maar het werkt wel[[Gebruiker:Anne.v|Anne.v]] ([[Overleg gebruiker:Anne.v|overleg]]) 28 dec 2014 16:53 (CET)
 
 
 
== Aap ==
 
is een aap een zoogdier? {{afz|Merlijnv6}}
 
:Dat kun je zelf opzoeken op het artikel [[aap]]. {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 28 dec 2014 16:52 (CET)
 
 
 
== Afbeeldingen kwijt ==
 
 
 
Vandaag heb ik plaatjes geüpload, maar ik kan ze nergens terugvinden. Het zijn plaatjes van schilderijen van Piet Mondriaan. Ik heb  ze boom Piet Mondriaan genoemd.
 
 
 
Anne.v[[Gebruiker:Anne.v|Anne.v]] ([[Overleg gebruiker:Anne.v|overleg]]) 28 dec 2014 18:24 (CET)
 
:Lees je overlegpagina daarvoor even {{smiley|;)}} {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 28 dec 2014 18:26 (CET)
 
 
 
== fout ht ==
 
 
 
Hoi,
 
Ik heb gemerkt dat er een fout zit bij mijn ht!
 
Als ik onderteken krijg ik dit:
 
-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 29 dec 2014 12:12 (CET).
 
Twee streepjes voor mijn ondertekening. De andere hebben dit niet!-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 29 dec 2014 12:12 (CET)
 
:Jij gebruikt het handtekeningknopje (boven het bewerkveld) om je handtekening in te voegen, en die zet die streepjes ervoor. De meesten van ons typen gewoon vier tildes (&#126;&#126;&#126;&#126;) in plaats van te klikken op het handtekeningknopje. Ik heb zelf nooit het handtekeningknopje gebruikt, maar deed om de een of andere reden er wel altijd streepjes voor (geen idee waarom), maar nu niet meer. {{Gebruiker:Southparkfan/Handtekening}} 29 dec 2014 12:20 (CET)
 
 
 
== Dox Hotel ==
 
 
 
Hallo,
 
 
 
Kan ik een onderwerp maken over een spelletje????
 
Kan ik Informatie van anderen krijgen!
 
 
 
Thank you!
 
:Natuurlijk mag je een stukje schrijven over het Dox Hotel. Alleen zal je toch zelf informatie moeten zoeken, misschien kan Wikipedia, Google of andere site gebruiken. Je kan natuurlijk ook mailen naar het Dox Hotel (al kan het zijn dat je geen antwoord terug krijgt). Veel succes! {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 29 dec 2014 13:10 (CET)
 
::In tegenstelling tot bovenstaande informatie mag je geen artikel maken over dit spel. Ten eerste is het niet bekend genoeg om op een encyclopedie te zetten. Daar naast zijn zulke habbo retro's bij wet verboden en we gaan hier geen illegale zaken promoten. Ik heb het artikel daarom genomineerd voor verwijdering. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 29 dec 2014 14:35 (CET)
 
 
 
== Moderator ==
 
Kan ik moderator worden? {{afz|TakeItEasy}}
 
:Nee, want we zijn ten eerste niet op zoek naar een moderator en je hebt te weinig ervaring. Ook ben je pas veel te kort lid van WikiKids. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 30 dec 2014 18:55 (CET)
 
 
 
== ein frage stellen ==
 
 
 
Braucht Wikikids quellen oder nicht ?  (Ich spreche Niederländisch nicht)... aber ich habe ein artikel geschreibt : [[Poolhaas]]). Danke schön, [[Gebruiker:ElisaKonijn|ElisaKonijn]] ([[Overleg gebruiker:ElisaKonijn|overleg]]) 31 dec 2014 12:21 (CET)
 
:We don't use references like they are used on Wikipedia. Please keep in mind that this is a Dutch wiki and that we communicate in Dutch and English. If you are not a native Dutch speaker, it is not a good idea to use translating machines to make articles. Therefore we kindly ask you to not use Google Translate anymore. Best regards, {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 31 dec 2014 12:26 (CET)
 
::Maby you can make a account on the German grundschulewiki (if I spell it right). That's the same idea as WikiKids, but than in German. That's easier for you, I think so. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 31 dec 2014 12:40 (CET)
 
 
 
== Benieuwd ==
 
 
 
Als ik het goed zie op de pagina van artikel 2014 zie ik dat ik de enige ben die op die artikel gestemt heeft! Dus ik ben nu wel benieuwd waarvoor er juist geen gebruiker op mijn artikel stemde!-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 31 dec 2014 13:29 (CET)
 
:Ik vond andere artikelen beter, met name omdat ze veel meer informatie bevatten. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 31 dec 2014 13:35 (CET)
 
::Het is geen slecht artikel. Ik vond alleen de artikelen [[Zweden]], [[Rooms-Katholieke kerk]] en [[Bedoeïenen]] beter, ik vond deze artikelen iets leuker om te lezen(maar dat kan aan mij liggen), meer informatie bevatten en er beter uitzien. maar dat is mijn mening, het zou een beetje raar zijn als we allemaal dezelfde hadden. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 31 dec 2014 13:53 (CET)
 

Huidige versie van 5 mei 2025 om 11:06

Welkom in de Boomhut!
Boomhut1.png

Welkom in de Boomhut van WikiKids! Hier kun je als gebruiker je vragen stellen aan andere gebruikers of moderatoren over hoe WikiKids werkt, en hoe je kan helpen. Heb je een vraag? Klik dan op "nieuw bericht" bovenaan de pagina of klik hieronder om direct een nieuwe vraag te stellen!

  • Oude vragen vind je in het archief van de Boomhut.


Klik hier om een vraag over WikiKids te stellen!
Bericht ondertekenen.gif

Plinius Maior

Hallo

Recentelijk heb ik de pagina Plinius Maior aangemaakt oftewel Plinius de oudere. Nu lees ik bij het portaal van Griekse oudheid dat hij een belangrijk figuur was. Plinius was nochtans een Romein. Hoort hij dan niet onder het portaal Romeinse oudheid? Ook staat hij hieronder de naam Plinius de oudere. Zo er iemand er voor kunnen zorgen dat deze niet bestaande pagina doorgewezen wordt naar het artikel Plinius Maior?

Groetjes Ελίηενρ111 (συμβούλιον)Deus Griekse oudheid.png 28 mrt 2025 14:25 (CET)

Dag Eline, ik heb de links van Portaal:Griekse Oudheid verwijderd, aangezien Plinius Maior inderdaad een Romein was. Ook heb ik een doorverwijspagina gemaakt van "Plinius de Oudere" naar "Plinius Maior". Je kunt dat laatste doen door de pagina aan te maken en #redirect[[]] of #doorverwijspagina[[]] toe te voegen. Tussen de haakjes voeg je dan de pagina toe, waar je naartoe wilt verwijzen. Mvg, Sunflower clip art.svg Mike1023 Sunflower clip art.svg 28 mrt 2025 14:54 (CET)

artiekel

waneer komt de wiki krant van maart?Shiba inu taiki.png Memer Shiba inu taiki.png (talk tuah) 2 apr 2025 10:58 (CEST)

Die ga ik vandaag of morgen maken! Ik heb wel nog meer onderwerpen nodig, denk ik, want anders wordt het een klein magazine. Op Overleg Wikikids:WikiKids Magazine/5 kun je met ideeën voor in het magazine komen! Groetjes, S.Perquin (overleg) ✯ 2 apr 2025 11:44 (CEST)

hoi

hoi ik ben er weer Hahoi Cartoon steamer duck walking animation.gif (overleg) 9 apr 2025 13:16 (CEST)

Hoi Hahoi! Leuk dat je er weer bent!! Groetjes, S.Perquin (overleg) ✯ 9 apr 2025 13:18 (CEST)
hoi Thijmen4🎮OpWegNaarDe250Artikelen🏙️🌆 13 apr 2025 19:30 (CEST)

skibidi

skibidi toilet Hahoi Cartoon steamer duck walking animation.gif (overleg) 9 apr 2025 13:22 (CEST)

Nee sorry, daar klopt helemaal niks van... Face-wink.svgDeGroteEmojii 11 apr 2025 13:56 (CEST)
Ik kan je daar niet mee veder helpen sry. MVG Thijmen4🎮OpWegNaarDe250Artikelen🏙️🌆 13 apr 2025 19:31 (CEST)
skibidi sauce sadzzzz m.v.g. Cat Laptop - Idil Keysan - Wikimedia Giphy stickers 2019.gif Zozo7077 (overleg) 3 mei 2025 18:18 (CEST)
@Zozo7077, wat betekent dat? Ik ben trouwens van plan om voor het volgende WikiKids Magazine een stukje te schrijven over allerlei termen en begrippen die momenteel populair zijn onder kinderen/jongeren. Op Wikikids:Boomhut/archief143#LOW TAPER FADE zag ik dat jij samen met onder andere @Memer en @DeGroteEmojii het ook over bepaalde termen had die ik niet ken. Zou je het leuk vinden om op Overleg Wikikids:WikiKids Magazine/6 een stukje te schrijven over de verschillende woorden en over wat dat allemaal betekent? Ik hoor graag van je! 😄 Groetjes, S.Perquin (overleg) ✯ 3 mei 2025 18:23 (CEST)
ik heb wat sites gegeven die de schrijfer van het stukje misschien kan helpen @S.Perquin en de schrijver van de tekst op deze pagina Overleg Wikikids:WikiKids Magazine/6 Thijmen4🎮OpWegNaarDe250Artikelen🏙️🌆 5 mei 2025 11:06 (CEST)

hulp

hallo, ik heb hulp nodig met deze reken vraag, als ben dover 20 frietjes heeft, dan fandum taxed hem 10 frietjes, maar hoeveel fandum tax hij als hij 40 apples heeft?Shiba inu taiki.png Memer Shiba inu taiki.png (talk tuah) 15 apr 2025 19:21 (CEST)

Ik Denk: Fandum taxte 10 frietjes van 20, dus 50%. Bij 40 appels wordt ook 50% getaxed: dat zijn 20 appels. ik hoop dat dit je een beetje helpt MVG Thijmen4🎮OpWegNaarDe250Artikelen🏙️🌆 15 apr 2025 19:25 (CEST)

Reminder: Bewerkingsstilte Nationale Dodenherdenking (4 mei) om 20.00 uur.

Zwolle Oorlogsmonument 4 MEI.JPG

Dag allemaal, zondag 4 mei wordt in Nederland Nationale Dodenherdenking herdacht. De dag staat in het teken van de herdenking van de (Nederlandse) slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en vredesmissies. Daarnaast herdenken veel Nederlanders slachtoffers van ander oorlogsgeweld. Op Nationale Dodenherdenking wordt jaarlijks om 20.00 uur twee minuten stilte gehouden. Op WikiKids staan we bij de Nationale Dodenherdenking stil door om 8 uur 's avonds (20.00 uur) twee minuten een bewerkingsstilte te houden. Dat betekent dat we je vragen om geen bewerkingen te doen en geen pagina's op te slaan tussen 20.00 en 20.02 uur. Je kunt eventueel als herinnering een paar minuten van tevoren een alarm zetten of inschakelen via televisie of livestream op sociale media. Alvast bedankt voor jullie medewerking! Mvg, Sunflower clip art.svg Mike1023 Sunflower clip art.svg 2 mei 2025 14:45 (CEST)

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Wikikids:Boomhut&oldid=936352"