Wikikids:Boomhut: verschil tussen versies
(→Wikipedia-tabellen: nieuwe subkop) |
|||
Regel 28: | Regel 28: | ||
:::Maar Wikikids heeft hiermee niks te maken, misschien moet je het vragen aan de moderatoren zelf. {{Gebruiker:Nadah/Handtekening}} 3 mrt 2015 19:09 (CET) | :::Maar Wikikids heeft hiermee niks te maken, misschien moet je het vragen aan de moderatoren zelf. {{Gebruiker:Nadah/Handtekening}} 3 mrt 2015 19:09 (CET) | ||
::::Maxie1hoi, Stef heeft gelijk - en het heeft ook weinig nut om het hier te vragen omdat wij geen inspraak hebben over Vikidia noch dat we allemaal ervaren zijn hoe het uploaden daar werkt. {{Gebruiker:Southparkfan/Handtekening}} 3 mrt 2015 19:43 (CET) | ::::Maxie1hoi, Stef heeft gelijk - en het heeft ook weinig nut om het hier te vragen omdat wij geen inspraak hebben over Vikidia noch dat we allemaal ervaren zijn hoe het uploaden daar werkt. {{Gebruiker:Southparkfan/Handtekening}} 3 mrt 2015 19:43 (CET) | ||
+ | |||
+ | == Wikipedia-tabellen == | ||
+ | |||
+ | Beste gebruikers, | ||
+ | |||
+ | Mij valt de laatste tijd op dat er veel tabellen van Wikipedia afkomstig zijn. Dit vind ik belachelijk! Dat Wikipedia-tekst vrij is gegeven onder GFDL-licentie betekend niet dat je het klakkeloos kan kopieren. Als je niet zelf in staat bent een ander tabel te bedenken, alleen al andere kolommen is naar mijn mening al voldoend, dan vraag je andere gebruiker om hulp of kopieer je het gewoon niet. Ik weet dat dit vroeger gewoon toegestaan was, maar ik heb het over de laatste maanden. Ik weet dat ik aan het begin ook heb gedaan, maar weet sinds een aantal maanden zelf oplossingen te vinden. Voorbeelden van kopieerde tabellen zijn bijv. die van de [[lijst van Nederlandse rijkswegen]] en de tabel op het artikel [[Afghanistan]]. Het maakt me werkelijk helemaal niets uit of je Wikipedia gebruikt als bron voor een tabel, dat doe ik ook, maar dan moet het wel bij een bron blijven. Ik vind een gekopieerde tabel er moeiteloos uitzien en lijkt het alsof je geen zin hebt om zelf er energie en tijd in te steken. Ik wil graag jullie mening weten. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 7 mrt 2015 17:58 (CET) |
Versie van 7 mrt 2015 18:58
Welkom in de Boomhut! | |
![]() |
Welkom in de Boomhut van WikiKids! Hier kun je als gebruiker je vragen stellen aan andere gebruikers of moderatoren over hoe WikiKids werkt, en hoe je kan helpen. Heb je een vraag? Klik dan op "nieuw bericht" bovenaan de pagina of klik hieronder om direct een nieuwe vraag te stellen!
|
Gouden Apenstaart
Dag allemaal,
Zojuist heb ik WikiKids aangemeld voor de Gouden Apenstaart (voor beste online content). Misschien helpt het als jullie dit ook nog een keer doen! Aanmelden kan hier. Gerard Dummer_overleg · (MOD) 2 mrt 2015 12:13 (CET)
dank
Dank dat mijn zoon niet met is geblokeerd
- De blokkade is opgeheven. Ik hoop dat er dit keer een veilig wachtwoord is gekozen. Plaats er bijvoorbeeld speciale tekens in, zoals een # of een @. Kort om welkom terug. Ik hoop dat het bijdragen dit maal goed verloopt.
Mike1023
3 mrt 2015 14:27 (CET)
help
Hoi, ik zit sinds kort op vikidia English maar heel veel dingen werken daar niet! Zo bestaat er geen infobox artiest en zo kan ik niet eens een afbeelding uplouden! Ik wil graag die foto van Melise ook op vikida zetten omdat ze op de engelse vikidai ook staat! Maar ik snap echt niks van foto uplouden enzo...-- Maxie1Hoi E-mail 3 mrt 2015 18:45 (CET)
- Hoi Maxie, daar kunnen wij niks mee, want dit is Wikikids en geen Vikida. –
STEF 1999 · OVERLEG » 3 mrt 2015 18:47 (CET)
- Ja maar, ik vroeg dit niets vor niks! De wikikiders hier en moderatoren zin ook actief op vikida dus vandaar dat ik het hier vraag en bovendien is mijn Engels slecht. Dus een beetje hulp kan geen kwaad.-- Maxie1Hoi E-mail 3 mrt 2015 19:07 (CET)
Wikipedia-tabellen
Beste gebruikers,
Mij valt de laatste tijd op dat er veel tabellen van Wikipedia afkomstig zijn. Dit vind ik belachelijk! Dat Wikipedia-tekst vrij is gegeven onder GFDL-licentie betekend niet dat je het klakkeloos kan kopieren. Als je niet zelf in staat bent een ander tabel te bedenken, alleen al andere kolommen is naar mijn mening al voldoend, dan vraag je andere gebruiker om hulp of kopieer je het gewoon niet. Ik weet dat dit vroeger gewoon toegestaan was, maar ik heb het over de laatste maanden. Ik weet dat ik aan het begin ook heb gedaan, maar weet sinds een aantal maanden zelf oplossingen te vinden. Voorbeelden van kopieerde tabellen zijn bijv. die van de lijst van Nederlandse rijkswegen en de tabel op het artikel Afghanistan. Het maakt me werkelijk helemaal niets uit of je Wikipedia gebruikt als bron voor een tabel, dat doe ik ook, maar dan moet het wel bij een bron blijven. Ik vind een gekopieerde tabel er moeiteloos uitzien en lijkt het alsof je geen zin hebt om zelf er energie en tijd in te steken. Ik wil graag jullie mening weten. Mike1023
7 mrt 2015 17:58 (CET)