Wikikids:Boomhut: verschil tussen versies
(→Portaal:Godsdienst: nieuwe subkop) |
|||
Regel 8: | Regel 8: | ||
:Dag 0318, de uitleg daarover vind je op [[Wikikids:Handleiding-wiki/Afbeeldingen|deze pagina]] {{Gebruiker:Gerarddummer/Handtekening}} 12 aug 2014 16:43 (CEST). | :Dag 0318, de uitleg daarover vind je op [[Wikikids:Handleiding-wiki/Afbeeldingen|deze pagina]] {{Gebruiker:Gerarddummer/Handtekening}} 12 aug 2014 16:43 (CEST). | ||
+ | |||
+ | == [[Portaal:Godsdienst]] == | ||
+ | |||
+ | Ik vraag hier toestemming voor een [[portaal:Godsdienst]] of een [[portaal:Religie]]. Er zijn over deze onderwerpen een paar erg goede artikelen ([[shintoïsme]], [[Rooms-Katholieke Kerk]], [[Jezus Christus]]) en er is geen portaal wat hier een beetje op lijkt. Ik wil geen portaal met inschrijving, maar een overzicht van geloven met leuke plaatjes en zo. Lijkt het jullie wat? {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 14 aug 2014 22:11 (CEST) |
Versie van 14 aug 2014 22:11
Welkom in de Boomhut! | |
![]() |
Welkom in de Boomhut van WikiKids! Hier kun je als gebruiker je vragen stellen aan andere gebruikers of moderatoren over hoe WikiKids werkt, en hoe je kan helpen. Heb je een vraag? Klik dan op "nieuw bericht" bovenaan de pagina of klik hieronder om direct een nieuwe vraag te stellen!
|
bastand [foto]
hoe zet je een foto erop? ik heb de foto opgeslagen in de computer en het bestand erin geschreven. maar als ik het opsla zie je alleen in het rood: bestand:....} hoe moet dat? gr 03180318 (overleg)
- Dag 0318, de uitleg daarover vind je op deze pagina Gerard Dummer_overleg
· (MOD) 12 aug 2014 16:43 (CEST).
Portaal:Godsdienst
Ik vraag hier toestemming voor een portaal:Godsdienst of een portaal:Religie. Er zijn over deze onderwerpen een paar erg goede artikelen (shintoïsme, Rooms-Katholieke Kerk, Jezus Christus) en er is geen portaal wat hier een beetje op lijkt. Ik wil geen portaal met inschrijving, maar een overzicht van geloven met leuke plaatjes en zo. Lijkt het jullie wat? Vviktorie!! Overleg 14 aug 2014 22:11 (CEST)