1: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Zie ook 1 (getal) voor het getal 1
k (→top: replaced: |thumb| → |miniatuur|) |
k (1) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
Het is het enige getal dat geen [[priemgetal]] is maar alleen maar deelbaar door zichzelf. | Het is het enige getal dat geen [[priemgetal]] is maar alleen maar deelbaar door zichzelf. | ||
− | 1 is ook het [[atoomnummer]] van [[Waterstof (element)|waterstof]]. | + | '''1''' is ook het [[atoomnummer]] van [[Waterstof (element)|waterstof]]. |
[[Categorie:Jaaroverzicht]] | [[Categorie:Jaaroverzicht]] |
Versie van 8 feb 2022 10:35

Het jaar 1 (na Christus) is het eerste jaar in de 1e eeuw. In dit jaartal gebeurde er vrij weinig. Er waren ongeveer 250 miljoen mensen op de hele wereld. En het boeddhisme kwam in China aan. Het jaar 1 is niet het geboortejaar van Jezus Christus. Dat komt doordat degene die deze jaartelling bedacht heeft een rekenfoutje gemaakt.
1 is ook een cijfer, hiermee kun je rekenen. Het is het enige getal dat geen priemgetal is maar alleen maar deelbaar door zichzelf.
1 is ook het atoomnummer van waterstof.