Overleg gebruiker:Pietersw

Uit Wikikids
Versie door Wezoom (overleg | bijdragen) op 10 jul 2025 om 13:44 (→‎Het verwelkomen van gebruikers.: nieuwe subkop)
(wijz) ← Oudere versie | toon huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
  • WikiLeeftijd V
  • Bewerkingen V
  • Dagen bewerkt I
  • Gebruikerspagina
  • Bevestigde gebruiker
Aan het oefenen met WikiKids?
Mypaint-icon.svg
Welkom, Pietersw!

Het ziet er naar uit dat je aan het oefenen bent met WikiKids. Dat lijkt zo omdat je misschien gekke woorden, zomaar wat letters, smileys of wikicode hebt toegevoegd aan een artikel. Helaas hebben we dit moeten verwijderen omdat het niet thuis hoort in een artikel. Omdat je hier voor de eerste keer bent vinden we het niet erg dat je dit hebt gedaan, maar we willen wel aan je vragen om verder te gaan met oefenen op de juiste plek.

Je kunt oefenen in onze speciale WikiKids:Zandbak. Op deze pagina mag je oefenen en kliederen, zolang je maar netjes blijft. Wil je daarom vanaf nu de zandbak gebruiken?

  • De Zandbak - Hier moet je verder gaan met oefenen!
  • Regels - Lees de WikiKids regels eens door.
  • De snelcurus - Een handleiding om te leren werken met WikiKids.
  • Het Kidsportaal - Hier vind je alle informatie over bewerken op WikiKids.
  • De Boomhut - Heb je nog vragen of snap je iets niet? Stuur ons een bericht!

Volgende actie: {{zb-2}} + 1 uur ban

Welkom op WikiKids! Hanssain (overleg) 10 okt 2024 13:30 (CEST)

Hallo Pietersw, het is niet de bedoeling om te oefenen met WikiKids op bestaande artikelen. Als je wilt oefenen met WikiKids, dan mag dat in de zandbak. Bekijk de regels voor meer informatie. Ik hoop je hiermee verder te hebben geholpen. Met vriendelijke groet, Hippogryph Overleg · (MOD) 11 okt 2024 12:18 (CEST)

Leeghalen en kliederen

Beste Pietersw, het is niet de bedoeling om te kliederen of pagina's leeg te halen. Met vriendelijke groet, S.Perquin (overleg) ✯ 8 jan 2025 09:36 (CET)

Tweede waarschuwing

Beste Pietersw, ik zie dat je gekliederd hebt op de pagina Donald Trump door de tussennaam van Trump te veranderen in een raar woord. Dit is niet de bedoeling. Ook is het niet de bedoeling om berichten van je overlegpagina te verwijderen. Niet meer doen dus! Groetjes, S.Perquin (overleg) ✯ 3 jul 2025 13:21 (CEST)

Chat

hoi pieter is dit een soort chat zoals in google docs? Aiméehendriks! (overleg) 7 jul 2025 14:11 (CEST)

Dag Aiméehendriks!, ik zag dat Pietersw dit bericht had verwijderd, dus ik ga ervan uit dat hij er niet op gaat reageren. Dus vandaar dat ik even reageer. Een overlegpagina zoals deze kun je zien als een soort chat. Maar het is eigenlijk bedoeld om dingen te bespreken om WikiKids te verbeteren. Dus gesprekken voeren over dingen die niets met WikiKids te maken hebben, horen in principe niet op overlegpagina's! Groetjes, S.Perquin (overleg) ✯ 7 jul 2025 14:23 (CEST)

Het verwelkomen van gebruikers.

Beste pietersw. Ik zag dat je bezig was om gebruikers te verwelkomen. Goedzo! Ik heb wel een tip. Als je iemand wilt verwelkomen schrijf je eerst {{W}} en dan bijvoorbeeld welkom op wikikids! Ik hoop dat de tip je gaat helpen😁! Groetjes van Laurel-left.svgWEZOOMLaurel-right.svg Overleggen is leuk! 😄 10 jul 2025 13:44 (CEST)

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Pietersw&oldid=953133"