La Place: verschil tussen versies
k (→top: clean up, replaced: [[Afbeelding: → [[Bestand:) |
(Update) |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:LaPlaceLogo.jpg|right|150px]] | [[Bestand:LaPlaceLogo.jpg|right|150px]] | ||
+ | '''La Place''' is een luxe [[bistro]]. La Place was oorspronkelijk onderdeel van warenhuis [[V&D]], maar werd in 2016 overgenomen door [[Jumbo]]. | ||
− | + | La Place heeft ruim 200 vestigingen in [[Nederland]]. De meeste vestigingen zitten bij de V&D in, maar je ziet La Place ook steeds meer op centrale plaatsen zoals bijvoorbeeld een winkelcentrum of een station. Er werken ongeveer 5000 mensen die samen ruim 35 miljoen gasten bedienen. La Place hecht veel waarde aan verse en luxe producten. Alles word middenin het restaurant bereid, volgens La Place om de kwaliteit te garanderen. | |
La Place is in 1986 bedacht door de Amerikaan [[Paul Brinkmann]]. De eerste La Place openden in 1987 haar deuren in [[Utrecht (stad)|Utrecht]]. Het restaurant liep vanaf de eerste dag storm, en er kwamen in een rap tempo meerdere vestigingen bij. | La Place is in 1986 bedacht door de Amerikaan [[Paul Brinkmann]]. De eerste La Place openden in 1987 haar deuren in [[Utrecht (stad)|Utrecht]]. Het restaurant liep vanaf de eerste dag storm, en er kwamen in een rap tempo meerdere vestigingen bij. | ||
[[Categorie:Nederlands bedrijf]] | [[Categorie:Nederlands bedrijf]] |
Versie van 30 jun 2024 23:51
La Place is een luxe bistro. La Place was oorspronkelijk onderdeel van warenhuis V&D, maar werd in 2016 overgenomen door Jumbo.
La Place heeft ruim 200 vestigingen in Nederland. De meeste vestigingen zitten bij de V&D in, maar je ziet La Place ook steeds meer op centrale plaatsen zoals bijvoorbeeld een winkelcentrum of een station. Er werken ongeveer 5000 mensen die samen ruim 35 miljoen gasten bedienen. La Place hecht veel waarde aan verse en luxe producten. Alles word middenin het restaurant bereid, volgens La Place om de kwaliteit te garanderen.
La Place is in 1986 bedacht door de Amerikaan Paul Brinkmann. De eerste La Place openden in 1987 haar deuren in Utrecht. Het restaurant liep vanaf de eerste dag storm, en er kwamen in een rap tempo meerdere vestigingen bij.