Overleg gebruiker:Coolenleuk: verschil tussen versies
Regel 49: | Regel 49: | ||
Hard werken wordt beloond. Voor alle artikelen over dierentuinen en attractieparken; en ik hoop dat er nog vele artikelen mogen volgen. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 17 aug 2017 14:47 (CEST) | Hard werken wordt beloond. Voor alle artikelen over dierentuinen en attractieparken; en ik hoop dat er nog vele artikelen mogen volgen. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 17 aug 2017 14:47 (CEST) | ||
::dankjewel voor de ster!Ik voel me erg vereerd. groetjes {{Gebruiker:Coolenleuk/Handtekening}} 17 aug 2017 16:32 (CEST) | ::dankjewel voor de ster!Ik voel me erg vereerd. groetjes {{Gebruiker:Coolenleuk/Handtekening}} 17 aug 2017 16:32 (CEST) | ||
+ | |||
== een vraag en een tip == | == een vraag en een tip == | ||
Hey Coolenleuk, een vraag en wat tips. Eerst mijn vraag; je doet veel berichten in het archief maar waarom het kopje Bedankt! niet? En nog de tips, je doet soms de opmaak niet goed, hier wat tips: | Hey Coolenleuk, een vraag en wat tips. Eerst mijn vraag; je doet veel berichten in het archief maar waarom het kopje Bedankt! niet? En nog de tips, je doet soms de opmaak niet goed, hier wat tips: |
Versie van 23 aug 2017 09:23
![]() |
Mijn eerste schooldag vandaag in groep 7! |
![]() |
Welkom op de Overlegpagina van Coolenleuk!Fijne dag! |
In de zomervakantie minder actief! Klik Hier voor mijn overleg archief! |
Gebruikerspagina | Overlegpagina | Mijn fotoboek | Mijn bijdrages | Stuur een mailtje | Recente wijzigingen | ||||||
Welkom op mijn overlegpagina!Dit is de overlegpagina van gebruikercoolenleuk.Je kunt er vragen stellen,discuseeren of gewwon nieuws en een bericht schrijven GRoetjes coolenleuk VOOR OUDERE BERICHTEN:Kijk in mijn archief!
Bedankt!Hard werken wordt beloond. Voor alle artikelen over dierentuinen en attractieparken; en ik hoop dat er nog vele artikelen mogen volgen.
een vraag en een tipHey Coolenleuk, een vraag en wat tips. Eerst mijn vraag; je doet veel berichten in het archief maar waarom het kopje Bedankt! niet? En nog de tips, je doet soms de opmaak niet goed, hier wat tips:
Groeten, |