Overleg gebruiker:Apoo: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(Versie 877237 van Silhelmus (overleg) ongedaan gemaakt)
Label: Ongedaan maken
 
Regel 1: Regel 1:
{{Gebruiker:Apoo/OP}}
+
__NOINDEX__
<!-- Plaats hieronder je bericht -->
+
{{Gebruiker:Apoo/OP|Per 1 maart 2021 ben ik niet langer actief op WikiKids. Je berichtjes zullen niet meer worden beantwoord.}}
== Herfstvakantie. ==
 
  
Hoi Apoo, weet jij waneer de herfstvakntie valt? <br>
+
== bedankt ==
Dan kunnen we de wedstrijd organiseren. --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 20 augustus 2011 11:53 (CEST)
 
:Heb de datum al gevonden. Mag ik een oproep plaatsen a.j.b.? PLEASE???? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 20 augustus 2011 12:31 (CEST)
 
::De herfstvakantie is nog ver weg. Ga eerst de wedstrijd maar verder uitwerken. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 20 augustus 2011 12:46 (CEST)
 
:::Wat is uitwerken? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 10:00 (CEST)
 
::::De regels inkorten. Sommige zijn niet echt regels maar meer TIPs. Een overzichtelijk programma maken (van mij hoeft er geen programma, maar als jij dat graag wilt..). En 1 week voordat de wedstrijd begint zal ik boven aan de pagina een oproep plaatsen. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:02 (CEST)
 
:::::Ok. Waarom is dan die OP verwijderd? Groetjes, {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:06 (CEST)
 
::::::Overbodige troep over de vorige wedstrijd, en we gaan niet 54 dagen lang aftellen. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:10 (CEST)
 
:Ok. Vind je de wedstrijd er verder wel goed uitzien? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:11 (CEST)
 
::Ik zei al, de pagina is wat rommelig, een programma is niet nodig denk ik, en de regels moeten wat worden ingekort.. ik weet ook niet hoeveel Juryleden je wilde hebben, maar het beste is 1 of 2. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:13 (CEST)
 
:In de herfstvakantie zijn er toch wel veel gebruikers actief? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:16 (CEST)
 
::Dat weet ik niet, meestal gaan mensen op vakantie in de vakantie dus daarom zijn vakanties altijd rustiger op WikiKids. '''<u>LET OP DE PUNTJES</u>''' {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:18 (CEST)
 
:::Wil jij een oproep zetten voor de jury's? Ze kunnen zich dan opgeven via mijn OP. --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:20 (CEST)
 
::::Hoeveel wil je er hebben? {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:21 (CEST)
 
:::::5 --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:23 (CEST)
 
::::::Dat is veel te veel.. want juryleden mogen niet mee doen aan de wedstrijd neem ik aan? Er doen misschien maar 5 mensen mee aan de GP-Wedstrijd. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:24 (CEST)
 
:3? Wil jij je dan opgeven? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:25 (CEST)
 
::Zit je zelf in de jury? In dat geval zou ik er gewoon 1 iemand bij zoeken. En die oproep plaats ik 2 weken voordat de wedstrijd begint. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:27 (CEST)
 
:Ik denk dit ik er inzit. Anders mag jij er ook wel bij of iemand anders. Wil je even antwoorden op mijn OP dan? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:28 (CEST)
 
::Nee, we zijn hier met het gesprek bezig, dan ga ik niet op andere overlegpagina's verder. En, als jij in de jury zit, dan plaats ik 2 weken voordat de wedstrijd begint een oproep voor 1 jurylid, oke? Of ik er bij wil weet ik nog niet, want ik ga op vakantie namelijk. <big><big><big><big><font color="red"><i><b><u>DENK AAN DE PUNJTES.</u></b></i></font></big></big></big></big>. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 21 augustus 2011 11:34 (CEST)
 
:::Ok, is goed --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 21 augustus 2011 11:35 (CEST)
 
  
== Ehm.. iets.. ==
+
ookal ga je dit waarschijnlijk niet meer lezen...
''Heel erg bedankt ! Ik heette op habbo MOD-Abon. Ik kende de baas van habbo (Anouk) via de Badminton. Nu is Anouk er helaas mee gestopt en is er een nieuwe baas. Verder heb ik 3 retro hotel's gehad (dat zijn van die na-maak habbo's waar je bijv. 1000 gratis credits krijgt).
+
alsnog bedankt voor al je hulp en steun op wikikids en het zou leuk zijn als je soms nog online zou zijn (-:
 +
grote groet, {{Gebruiker:BIGsmile/Handtekening}} 18 mei 2021 17:56 (CEST)
  
Groetjes''
+
== Spijt/thanks ==
{{afz|Grootbrein}}
 
:Wel, ik heb even gereageerd op je overlegpagina {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 22 augustus 2011 15:52 (CEST)
 
  
== Account ==
+
Hoi Apoo,
 +
Misschien lees je dit niet meer maar hopelijk ben je nog een keertje online en lees je dit. Waarschijnlijk ken je me nog wel en heb ik niet echt een goede reputatie bij je, maar toch wil ik je bedanken voor al je hulp. Ik ben sinds heel lange tijd weer actief op dit account want ik denk dat ik nu wel serieus op Wikikids kan werken. Ik hoop dus dat je me wil vergeven. {{Gebruiker:Wikipower/handtekening6}} 28 mrt 2022 10:50 (CEST)
  
Hoi apoo, ik wil er een 2e account bij maken. Mag dat? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 24 augustus 2011 15:43 (CEST)
+
== [[Gebruiker:S.Perquin/Project:WikiKidsHistorie|Project WikiKidsHistorie]] ==
:Tuurlijk, je bent vrij om een nieuw account aan te maken. Alleen is het niet de bedoeling om met meerdere accounts te bewerken, je moet er wel een goede reden voor hebben om een nieuw account te maken. Wat is jouw reden? {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 24 augustus 2011 16:15 (CEST)
+
Beste Apoo, een tijdje geleden ben ik begonnen met het project WikiKidsHistorie, dat gaat over de geschiedenis van WikiKids achter de schermen. Nu heb ik veel over je gehoord en gelezen op WikiKids, en jij was vroeger volgens mij een best prominente gebruiker/moderator. Ik vroeg me af of het jou leuk lijkt om een paar vragen die ik heb over onder andere de vroegere community van WikiKids en ontwikkelingen binnen de website te beantwoorden. Laat maar weten of je dit leuk lijkt! Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:S.Perquin/Handtekening}} 19 aug 2023 01:21 (CEST)
::Hoe maak ik hem aan? --{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 25 augustus 2011 19:42 (CEST)
+
:[[Speciaal:GebruikerE-mailen/Apoo|Mail]] je vragen maar! Groet, {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 2 sep 2023 02:26 (CEST)
:::Zoals je ook dit account hebt aangemaakt. Via de [http://wikikids.wiki.kennisnet.nl/Speciaal:Aanmelden?type=signup registreren] pagina. Maar, je geeft nog geen antwoord op mijn vraag. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 25 augustus 2011 19:43 (CEST)
 
  
== GP ==
+
== Enquête ==
  
Ik heb jou zwarte vlak gekopieerd ok? --[[Gebruiker:Sammie &amp; Sandra|Sammie &amp; Sandra]] 28 augustus 2011 14:45 (CEST)
+
In het kader van de zelfscan (zelfonderzoek) in hoeverre WikiKids voldoet aan de eisen van een digitaal leermiddel, wil ik je vragen (mede namens Mike1023) deze enquête in te vullen. Je kunt antwoorden met eens, oneens of neutraal/n.v.t. De antwoorden zullen automatisch verwerkt worden. [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfv68oYGR1SmBr2dxIgbqmrO-vCqBpg5CdVnCB3MBt-nIzg3Q/viewform?usp=sf_link Volg deze link] om bij de enquête te komen. Bij voorbaat dank. [[Gebruiker:Hanssain|Hanssain]] ([[Overleg gebruiker:Hanssain|overleg]]) 6 nov 2023 13:27 (CET)
:Nou, nee dat is niet "ok". Ik wil liever dat je dat niet doet. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 28 augustus 2011 15:01 (CEST)
 
::Sorry, mag hij anders blauw ofzo? --[[Gebruiker:Sammie &amp; Sandra|Sammie &amp; Sandra]] 28 augustus 2011 15:02 (CEST)
 
:::Je mag best een blauwe achtergrond, maar het lettertype en zo dat "Gebruiker:Sammie & Sandra" moet ook weg. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 28 augustus 2011 15:10 (CEST)
 
::::Goedzo Stef, nu alleen nog een ander lettertype. Groetjes, {{Gebruiker:TahR78/Mijn handtekening}} 28 augustus 2011 15:14 (CEST)
 
:::::Ik krijg Comic Sains MS er niet op, want dan zie ik Arial. --[[Gebruiker:Sammie &amp; Sandra|Sammie &amp; Sandra]] 28 augustus 2011 15:46 (CEST)
 
::::::En een andere opmaak, dat lijnje weg.. het lijkt nog steeds op mijn GP. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 28 augustus 2011 15:52 (CEST)
 
:::::::Wat bedoel je? --[[Gebruiker:Sammie &amp; Sandra|Sammie &amp; Sandra]] 28 augustus 2011 15:53 (CEST)
 
::::::::Het lijkt nog steeds op mijn GP, maar dan alleen met een ander kleurtje. Verwijder hem alsjeblieft en maak zelf een nieuwe. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 28 augustus 2011 15:55 (CEST)
 
:::::::::Ik heb alles al weggehaald ;) --[[Gebruiker:Sammie &amp; Sandra|Sammie &amp; Sandra]] 28 augustus 2011 15:57 (CEST)
 
:Is de GP nu goed/mooi aapje? ;) --[[Gebruiker:Sammie &amp; Sandra|Sammie &amp; Sandra]] 28 augustus 2011 16:56 (CEST)
 
::Jahoor. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 28 augustus 2011 18:17 (CEST)
 
 
 
HeIi SgattJj,, aLeles Gotet Mt Jauu? xx NatTte AliaAa hihi xx
 

Huidige versie van 27 jul 2024 om 11:53


Overleg gebruiker:Apoo

Mededeling: Per 1 maart 2021 ben ik niet langer actief op WikiKids. Je berichtjes zullen niet meer worden beantwoord.


bedankt

ookal ga je dit waarschijnlijk niet meer lezen... alsnog bedankt voor al je hulp en steun op wikikids en het zou leuk zijn als je soms nog online zou zijn (-: grote groet, BIGsmileKlik hier om een vraag te stellen! 18 mei 2021 17:56 (CEST)

Spijt/thanks

Hoi Apoo, Misschien lees je dit niet meer maar hopelijk ben je nog een keertje online en lees je dit. Waarschijnlijk ken je me nog wel en heb ik niet echt een goede reputatie bij je, maar toch wil ik je bedanken voor al je hulp. Ik ben sinds heel lange tijd weer actief op dit account want ik denk dat ik nu wel serieus op Wikikids kan werken. Ik hoop dus dat je me wil vergeven. Met vriendelijke groet, Wikipower🌱💖🌹overleg? 28 mrt 2022 10:50 (CEST)

Project WikiKidsHistorie

Beste Apoo, een tijdje geleden ben ik begonnen met het project WikiKidsHistorie, dat gaat over de geschiedenis van WikiKids achter de schermen. Nu heb ik veel over je gehoord en gelezen op WikiKids, en jij was vroeger volgens mij een best prominente gebruiker/moderator. Ik vroeg me af of het jou leuk lijkt om een paar vragen die ik heb over onder andere de vroegere community van WikiKids en ontwikkelingen binnen de website te beantwoorden. Laat maar weten of je dit leuk lijkt! Met vriendelijke groet, S.Perquin (overleg) ✯ 19 aug 2023 01:21 (CEST)

Mail je vragen maar! Groet, :) apoo overleg 2 sep 2023 02:26 (CEST)

Enquête

In het kader van de zelfscan (zelfonderzoek) in hoeverre WikiKids voldoet aan de eisen van een digitaal leermiddel, wil ik je vragen (mede namens Mike1023) deze enquête in te vullen. Je kunt antwoorden met eens, oneens of neutraal/n.v.t. De antwoorden zullen automatisch verwerkt worden. Volg deze link om bij de enquête te komen. Bij voorbaat dank. Hanssain (overleg) 6 nov 2023 13:27 (CET)

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Apoo&oldid=877238"