Goedemiddag, dit is de overlegpagina van BobbyJohnDB van harte welkom
|
Regels!
Om foute dingen te voorkomen op mijn overlegpagina, vraag ik je om deze dingen te doen:
- Begin geen ruzie's, ruzie's is niet bedoelt op een overlegpagina, maak daarom alsjeblieft GEEN ruzie's.
- Onderteken je tekst altijd met vier tildes. Dan weet ik handiger van wie het bericht is.
- Als iemand een bericht plaatst op mijn overlegpagina, reageer ik ALTIJD alleen bij tijden zoals, de nacht. Maar iets handiger is, kijk naar mijn status op mijn gebruikerspagina.
- Als ik niet bereikbaar ben, dan verstuur je het bericht via email funtcie. Als ik dan niet reageer, moet je even wachten..
Regels gelezen? Dan mag je nu een bericht achterlaten als dat moet.
|
- Speciaal
- Overleg gebruiker:BobbyJohnDB/kopiëren 2 mrt 2016 - heden
- Overleg gebruiker:BobbyJohnDB/archief1
- Overleg gebruiker:BobbyJohnDB/archief2
- Overleg gebruiker:BobbyJohnDB/archief3
- Overleg gebruiker:BobbyJohnDB/archief4
Zandbak
Hallo BobbyJohn, Je sprak Gebruiker:Annikaa aan op kliederen in de zandbak, maar daarvoor is de zandbak juist.
Ze typte in de zandbak:
ssdd
Dit mag gewoon, wat niet mag is:
<ziekte> Wikikids, **** iedereen
en dergelijke.
Ik stel voor dat je even je excuses aan Annikaa aanbied en hier in de toekomst op let. Wiki7 overleg 14 mei 2016 12:40 (CEST)
- Maar Wiki7, dat was het werk van Webmaster en je mag toch niet iemand anders werk vernielen, nou niet vernielen maar ik ben het woord vergeten.
Bobby John overleg? 14 mei 2016 12:53 (CEST)
- De Zandbak is hiervan een uitzondering. Daarnaast verwijderde ze helemaal niets van wat er stond, ze typte alleen ssdd. Dit mag gewoon.
Wiki7 overleg 14 mei 2016 13:25 (CEST)
Goed lezen
Dag BobbyJohnDB, het is misschien een groot bericht wat ik in de boomhut heb geplaatst, maar wel heel belangrijk! Het zijn de regels voor vandalismebestrijding. Jij doet ook vandalismebestrijding dus moet jij ook de regels weten! Lees het bericht nog eens goed door! Ik heb er ook duidelijk ingezet dat het niet is toegestaan om andermans handtekening te gebruiken. Je kan het {{afz}}-sjabloon gebruiken als iemand niet heeft ondertekend. Groet, apoo overleg 14 mei 2016 20:38 (CEST)
- Het lijkt er op dat ik iets slechter ben geworden na die discussie sorry voor mijn slechte gedrag de laatste tijden.

Bobby John overleg? 14 mei 2016 20:39 (CEST)
- Ik heb het je voor de discussie ook al zien doen, dus lees de regels goed door en probeer ze goed te onthouden. Als je ze niet meer weet kun je ze altijd nog even opzoeken. Succes!
apoo overleg 14 mei 2016 20:41 (CEST)
- Bedankt Apoo!
Bobby John overleg? 14 mei 2016 20:41 (CEST)
Omslag
Heb je de achtergrond zelf gefotografeerd? Wiki7 overleg 15 mei 2016 14:49 (CEST)
- Ik niet, maar wel een familielid van me, die was in New York en heeft vanaf een hoog gebouw (weet niet meer welke) gefotografeerd, ze is een fotograaf.
Bobby John overleg? 15 mei 2016 14:51 (CEST)
- Ze is wel helaas dood nu op 74-jarige leeftijd.
Bobby John overleg? 15 mei 2016 14:51 (CEST)
- Veel mensen waren toen ook aan het fotograferen en één iemand heeft net bijna precies dezelfde foto als onze.
Bobby John overleg? 15 mei 2016 14:53 (CEST)
|