Wikikids:Boomhut: verschil tussen versies
Regel 5: | Regel 5: | ||
Hallo allemaal, er is een storing geweest op de mailserver van WikiKids. Deze is ongeveer op 25 april begonnen en is nu verholpen. Dit houd in dat alle berichten die vanaf 25 april verzonden zijn via de functie "Gebruiker E-mailen" niet bij de betreffende gebruiker aangekomen zijn. Ook de berichten over een gewijzigde overlegpagina of pagina op je volglijst zijn in die periode niet verstuurd. We raden je aan om bij het versturen van een e-mail altijd de optie "''Een kopie van dit bericht naar mijn e-mailadres sturen.''" aan te vinken, zo kun je zien of je bericht ook daadwerkelijk verstuurd wordt. Excuses voor het ongemak. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 8 mei 2013 17:34 (CEST) | Hallo allemaal, er is een storing geweest op de mailserver van WikiKids. Deze is ongeveer op 25 april begonnen en is nu verholpen. Dit houd in dat alle berichten die vanaf 25 april verzonden zijn via de functie "Gebruiker E-mailen" niet bij de betreffende gebruiker aangekomen zijn. Ook de berichten over een gewijzigde overlegpagina of pagina op je volglijst zijn in die periode niet verstuurd. We raden je aan om bij het versturen van een e-mail altijd de optie "''Een kopie van dit bericht naar mijn e-mailadres sturen.''" aan te vinken, zo kun je zien of je bericht ook daadwerkelijk verstuurd wordt. Excuses voor het ongemak. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 8 mei 2013 17:34 (CEST) | ||
− | :Oké!{{Gebruiker:Cookie/Handtekening}} 8 mei 2013 19:01 (CEST) | + | :Oké! {{Gebruiker:Cookie/Handtekening}} 8 mei 2013 19:01 (CEST) |
Versie van 8 mei 2013 19:02
Welkom in de Boomhut! | |
![]() |
Welkom in de Boomhut van WikiKids! Hier kun je als gebruiker je vragen stellen aan andere gebruikers of moderatoren over hoe WikiKids werkt, en hoe je kan helpen. Heb je een vraag? Klik dan op "nieuw bericht" bovenaan de pagina of klik hieronder om direct een nieuwe vraag te stellen!
|
Storing Mailservers
Hallo allemaal, er is een storing geweest op de mailserver van WikiKids. Deze is ongeveer op 25 april begonnen en is nu verholpen. Dit houd in dat alle berichten die vanaf 25 april verzonden zijn via de functie "Gebruiker E-mailen" niet bij de betreffende gebruiker aangekomen zijn. Ook de berichten over een gewijzigde overlegpagina of pagina op je volglijst zijn in die periode niet verstuurd. We raden je aan om bij het versturen van een e-mail altijd de optie "Een kopie van dit bericht naar mijn e-mailadres sturen." aan te vinken, zo kun je zien of je bericht ook daadwerkelijk verstuurd wordt. Excuses voor het ongemak. apoo overleg 8 mei 2013 17:34 (CEST)