Overleg gebruiker:Gustaafff: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(+antwoord -dubbele vraag)
 
(350 tussenliggende versies door 46 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
 
{{Gebruiker:Gustaafff/Kop}}
 
{{Gebruiker:Gustaafff/Kop}}
* Ook actief op Wikipedia, onder de naam Gustaafff. - [[Gebruiker:Gustaafff/Artikelen|Artikelen]] {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 8 jul 2014 16:18 (CEST)
 
{| width="100%" style="background:#FFFFFF; border:solid 1px #4169E1;" cellspacing="0" cellpadding="10"
 
|-
 
| colspan="2" |
 
== Aanspreken van gebruikers ==
 
  
Hey Guustaafff, WikiKids werkt net iets anders dan Wikipedia. We hebben hier de regel dat gebruikers slechts een {{tl|w}} of {{tl|zb}} mogen geven. {{tl|brp}} of {{tl|ws}} wordt alleen gegeven door een moderator. Dit hebben we besloten omdat kinderen zulke boodschappen vaak anders opvatten dan bijvoorbeeld volwassenen en we vaak zien dat gebruikers niet helemaal goed weten wanneer ze het juiste sjabloon moeten geven. In dit geval vind ik namelijk ook een waarschuwing voor Julia234 veel te zwaar, een {{tl|zb}} volstaat prima. Bij [[Speciaal:Bijdragen/Carmel234|Carmel234]] kon ik helemaal geen ongewenste bewerkingen vinden, in tegendeel juist: ze heeft een heel mooi artikel gemaakt. Nu weet je hoe het zit! Je doet trouwens goed werk met de Amerikaanse presidenten! Groetjes, {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 19 aug 2014 17:18 (CEST)
+
== Zilveren bewerkster (veel te laat maar alsnog want je hebt eigenlijk al bijna 3500 edits xD) ==
:Hoi Apoo, oh, mijn excuus. Ik was blijkbaar in de war met Wikipedia :-).  Bij Julia moest dus een zandbaksjabloon ingevoerd worden... ik dacht al dat dat te "licht" was. Met Carmel heb ik me wellicht vergist in de gebruiker; excuses voor het ongemak. Ik zal in het vervolg beter opletten.
 
:Heeft Wikikids ook een blad met instructies wat betreft vandalismebestrijding? Ik kon er geen vinden. Met hartelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 19 aug 2014 17:26 (CEST)
 
::Qua vandalismebestrijding is het eigenlijk hetzelfde als op Wikipedia, behalve dat je dus als gebruiker het met een {{tl|zb}} moet doen. Je zou het [[Portaal:Moderator|moderatorportaal]] eens door kunnen lezen en [[Wikikids:Boomhut/archief24#Samenwerking|dit bericht]] in de boomhut is ook een aanrader. Groet, {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 19 aug 2014 17:57 (CEST)
 
  
==[[Rooms-Katholieke Kerk]]==
+
[[Bestand:Resilient Barnstar Hires.png|thumb|right|Gefeliciteerd! 2500 bewerkingen! {{Gebruiker:Wiki7/Handtekening}} 23 nov 2017 18:43 (CET)]]
Hoi Gustaaf, ik meen me toch te herinneren dat het rooms-katholicisme een van jouw werkterreinen is? Ik heb kort geleden op bovengenoemd artikel evenals een aantal andere consequent een spellingswijziging doorgevoerd naar drie hoofdletters, dus ''Rooms-Katholieke Kerk'', dat is namelijk de spelling die o.a. de Taalunie voorschrijft. Ik neem tenminste aan dat we die spelling hier willen volgen, dus dan is het ook het beste  om die spelling voortaan aan te houden in andere artikelen. De schrijfwijze die op de meeste artikelen op Wikipedia wordt gehanteerd kan hier beter niet worden overgenomen, die gaat tegen alle officiële voorschriften in (het is een min of meer zelfbedachte spelling). Groeten, [[Gebruiker:De Wikischim|De Wikischim]] ([[Overleg gebruiker:De Wikischim|overleg]]) 2 dec 2014 17:04 (CET)
+
Hallo  Gustaafff, jij hebt al bijna 3500 edits maar geen Zilveren Bewerkster?? Dat kan natuurlijk niet! Daarom bij deze alsnog :D. Groetjes, {{Gebruiker:Wiki7/Handtekening}} 23 nov 2017 18:43 (CET)
:Hoi De Wikischim, ik ben het roerend met je eens. Ik heb zojuist de gezaghebbende bronnen geraadpleegd en die zeggen ook dat het zo moet. Naar ik meen hanteert Wikikids niet dezelfde, zelfbedachte kolderspelling "omdat het", (heb me op Wikipedia zojuist even ingelezen), "volgens de afspraak is" als Wikipedia. Dus wat mij betreft; voer maar door! Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 3 dec 2014 10:36 (CET)
+
:Dankjewel! {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 1 dec 2017 11:40 (CET)
  
== Vrolijk kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar!!! ==
+
== Moderator ==
  
<div style="border:1px dashed red;">
+
Hoe wordt je moderator weet jij dat ik ben nieuw {{afz|Siyarboy12}}
[[File:Christmas pudding.JPG|right|150px]]
+
:Ik heb je vraag in de Boomhut beantwoord. {{Gebruiker:Wiki7/Handtekening}} 7 dec 2017 09:08 (CET)
:Hoi,
+
::Dank, Wiki7. {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 8 dec 2017 16:20 (CET)
Een prettig kerstfeest en een gelukkig nieuw jaar! Ik stuur die misschien te vroeg maar ik ben inactief en waarschijnlijk kan ik in de kerstvakantie niet komen, jammer genoeg {{smiley| :-(}}
 
Ik moet eerlijk zijn dat ik kerst niet vier. Maar ik dacht dat het wel zo netjes was om toch even iedereen een vrolijk kerstfeest te vieren. Ik wens jullie veel geluk op het (verrukkelijk uitziende)diner, en natuurlijk de pudding, en wat dacht je van de feeststol die je overal kan kopen tijdens kerst. Een paar gebruikers wil ik ophemelen, omdat ze het verdienen. Mike1023, Vviktorie, Beem, Southparkfan, Gustaafff, Gerarddummer (ofzo),Apoo, en Wikischim. Deze mensen stonden dit jaar maar de hele tijd voor me klaar! (Dat rijmt {{smiley| :-D}}) Verder: ik hoop iedereen een gelukkig 2015, poef poef, alweer bijna een jaar voorbij. De tijd vliegt hé? Verder wil ik Mike1023 bedanken door hem weet ik hoe je zo'n sjabloon achtig iets maak. Verder: Bedankt WikiKids dat jullie me vergeven van mijn gedrag.
 
Fijne kerst en een gelukkig nieuw jaar!! {{Gebruiker:Nadah/Handtekening}} 18 dec 2014 18:50 (CET)
 
</div>
 
::Hallo,
 
::Bedankt voor de beste wensen en de leuke banner! Ik wens jou natuurlijk fijne feestdagen toe en een heel gelukkig 2015!~
 
::Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 19 dec 2014 08:48 (CET)
 
  
== Feestdagen ==
+
==Fijne feestdagen!==
 +
{{Gebruiker:Wouter15/kerst2017|{{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 23 dec 2017 19:03 (CET)}}
  
{{Gebruiker:Stef 1999/Feestdagen2014}}
+
== Lid zijn van de portaal van politiek  ==
{{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 18 dec 2014 21:20 (CET)
 
::Dankjewel! Ik wens jou natuurlijk ook hele prettige feestdagen toe en een gelukkig 2015! Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 19 dec 2014 08:49 (CET)
 
  
==Fijne kerstdagen en een gelukkig 2015!==
+
Ik wil graag in de portaal van politiek lid worden
{{Gebruiker:Wouter15/kerst|{{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 19 dec 2014 19:56 (CET)}}
+
:Hoi, ik beantwoord je vraag omdat {{@|Gustaafff}} helaas niet meer actief is. Je kunt altijd lid worden van een portaal door op de inschrijfpagina je handtekening neer te zetten, je mag ook als je je niet in hebt geschreven artikelen over politiek schrijven. Groetjes {{Gebruiker:Rots61/Handtekening}} 17 feb 2020 20:35 (CET)

Huidige versie van 17 feb 2020 om 21:36

Gebruikerspagina - Overlegpagina - Archief


 Klik hier om een nieuw bericht te plaatsen 


Zilveren bewerkster (veel te laat maar alsnog want je hebt eigenlijk al bijna 3500 edits xD)

Gefeliciteerd! 2500 bewerkingen! Grab hand animation.gifWiki7 overleg 23 nov 2017 18:43 (CET)

Hallo Gustaafff, jij hebt al bijna 3500 edits maar geen Zilveren Bewerkster?? Dat kan natuurlijk niet! Daarom bij deze alsnog :D. Groetjes, Grab hand animation.gifWiki7 overleg 23 nov 2017 18:43 (CET)

Dankjewel!  Gustaafff  (contact) 1 dec 2017 11:40 (CET)

Moderator

Hoe wordt je moderator weet jij dat ik ben nieuw - Deze reactie werd toegevoegd door Siyarboy12 (overleg | bijdragen)

Ik heb je vraag in de Boomhut beantwoord. Grab hand animation.gifWiki7 overleg 7 dec 2017 09:08 (CET)
Dank, Wiki7.  Gustaafff  (contact) 8 dec 2017 16:20 (CET)

Fijne feestdagen!


Papai noel (versão colorida) - trufas - chocolate + fondant.jpg



Fijne Feestdagen!


Hallo Gustaafff,

Ik wens je fijne kerstdagen en een gelukkig 2018!

Hartelijke kerstgroeten,

Wouter15 overleg · (MOD). 23 dec 2017 19:03 (CET)



Lid zijn van de portaal van politiek

Ik wil graag in de portaal van politiek lid worden

Hoi, ik beantwoord je vraag omdat @Gustaafff helaas niet meer actief is. Je kunt altijd lid worden van een portaal door op de inschrijfpagina je handtekening neer te zetten, je mag ook als je je niet in hebt geschreven artikelen over politiek schrijven. Groetjes Vinkje.png Rots61 Overleg· (MOD) 17 feb 2020 20:35 (CET)
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Gustaafff&oldid=596210"