Overleg gebruiker:Gekkeling
Een moderator is ingelicht! | |
![]() |
Let op!
Een gebruiker heeft jou gerapporteerd. Dit kan zijn omdat je:
Een moderator is ingelicht. Daarna gaat hij een besluit nemen wat hij gaat doen. Dit kan betekenen dat je een waarschuwing krijgt of geblokkeerd wordt. Geen dossier gevonden voor Gebruiker:Gekkeling, klik hier om er een aan te maken.
Volgende actie: Kijk naar de bewerkingen die deze gebruiker heeft gedaan en neem volgens de richtlijnen een beslissing. |
Welkom op WikiKids! Ik zag dat je mijn overlegpagina had leeggemaakt (wat niet de bedoeling is) en de tekst had vervangen voor: "Jij bent echt raar". Ik ben wel benieuwd waarom je dat vindt! Graag uitleg! 😉 Groetjes, S.Perquin (overleg) ✯ 6 sep 2025 15:11 (CEST)
- Hetzelfde geldt voor de overlegpagina van Thijmen4. Je mag berichten toevoegen aan overlegpagina's, maar niet verwijderen! S.Perquin (overleg) ✯ 6 sep 2025 15:12 (CEST)
Waarschuwing
Beste Gekkeling, je hebt nu al drie keer mijn overlegpagina leeggehaald en de tekst vervangen voor "Jij bent echt raar". Zoals ik hierboven al aangaf, is het leeghalen van pagina's niet de bedoeling. Ik draai het nog één keer zelf terug, en als je dan weer de fout in gaat, dien ik een blokverzoek in. Dus hierbij ben je gewaarschuwd! Met vriendelijke groet, S.Perquin (overleg) ✯ 6 sep 2025 15:16 (CEST)