Leger des Heils

Uit Wikikids
Versie door AjejeBot (overleg | bijdragen) op 10 okt 2021 om 16:40 (→‎top: replaced: |thumb| → |miniatuur|)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Majoor Bosshart viert kerstmis met de daklozen

Het Leger des Heils is een van oorsprong christelijke organisatie die als doel heeft te vertellen over Jezus Christus en de armen te helpen. William Booth is begonnen in 1852 in Engeland en de organisatie is inmiddels uitgegroeid tot een kerkorganisatie in meer dan 100 landen. Vroeger moest het Leger betaald worden uit giften van christenen, maar inmiddels krijgen ze veel subsidies van de regering. Vroeger was iedereen die er werkte een vrijwilliger, maar ook dit is allang niet meer zo.

De bedoeling van het Leger des Heils is een heilige oorlog tegen de armoede. De belangrijkste activiteit is het onderdak verlenen aan daklozen.

Videoclip

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Leger_des_Heils&oldid=689531"