Er zijn 2 meldingen beschikbaar.
GYMNASIUM! PROEFCITO SCORE: 546! :D
2, 3 en 4 februari 2010: Citotoets! Ik zal meer afwezig zijn, ivm uitrusten, vroeger naar bed en dat soort dingen.
|
Ik ben Gebruiker:TahR, beter gezegd TahR78. Ik bewerk hier soms met kleine dingen en help wel eens. Ik werk op KinderWiki erg veel, maar omdat die nu hierheen komt begin ik ook maar hier :)
Ik ben 10 jaar. Meer informatie vindt je op mijn KinderWiki pagina.
Dit is mijn overlegpagina. Hier kan je contact met mij opnemen! Wil je een heel nieuw bericht achterlaten, druk op het plusje bovenaan naast bewerk. Ik antwoordt meestal binnen 3 dagen terug. Overleg wat niet zo leuk is kan ik archiveren of verwijderen. Voor vragen over Wikipedia: zie gebruikerspagina. Questions about international wiki's: please see my user page.
SVP Nederlands, Engels of Duits! - Please speak Dutch, English or German! - Bitte Niederlandisch, Englisch oder Deutsch! - Archieven svp niet bewerken.
Huidig overleg - Archief 1 - Archief 2
Elke 20 kopjes archiveer ik. Steeds weer in een nieuw archief.
KinderWiki Journaal
KinderWiki Journaal
Sindskort houd ik met de verhuizing, het overzetten en de storingen een KinderWiki journaal bij op mijn overleg.
ZA 13-6-09 18:37: Er is nu een storing op KinderWiki waardoor je de site niet op kan. Dit is niet gepland, geen scene en hoort ook niet bij de verhuizing. Sterker nog, dit kunnen we niet gebruiken. De stewards kunnen ook niet bij de database enzovoorts. Er zijn mogelijk technische problemen. Tot die tijd houd ik je even op de hoogte!
ZA 13-6-09 23:05: Sumurai8 bezit een backup. Wat hij hiermee gaat doen, is nog binnen de moderatorgroep. We houden wel jullie op de hoogte via #kinderwiki-nl op de chat. Gebruik www.mibbit.com.
ZO 14-6-09 12:50: Binnenkort komt hier mijn kinderwiki overleg archief! Wat ik ook verder wil doen is om de hoofdpagina hier te veranderen. Met enkele onderdelen van de KinderWiki hoofdpagina! Zoals de afbeeldingenbalk. Maar we zien wel, of de gemeenschap een nieuwe hoofdpagina wil.
ZO 14-6-09 23:03: De meeste mods van KinderWiki kunnen op de schone wiki verder met indexeren en reviewen. Liever GEEN artikelen aanmaken of verbeteren! We moeten wel helemaal opnieuw beginnen met reviewen. De lijst van mij ging van Irak tot Limburg (België).
|
ICT
Geef eens een hint, wat kan er nog verbeterd worden aan de ICT-pagina? Jwvassem 28 jun 2009 23:47 (CEST)
- Nja, inleidingen, afbeeldingen goed geregeld, links, ik ga er later nog mee aan de slag ;)
TahR (123) 29 jun 2009 17:31 (CEST)