Overleg gebruiker:Ambatublow123

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
  • Bewerkingen I
Je artikel is verwijderd!
Edit-delete-2.svg
Hoi, Ambatublow123!

Welkom op Wikikids! Leuk dat je hier bent gekomen en bedankt voor het nieuwe artikel dat je hebt aangemaakt. Helaas hebben we je artikel direct weer moeten verwijderen. Het was in deze vorm niet geschikt voor op WikiKids. De reden van de verwijdering en wat tips om een goed artikel te maken vind je hieronder.

  • Reden voor de verwijdering: Het was geklieder of ander vandalisme (meer informatie)

Vinkje.png Rots61 Overleg· (MOD) 11 sep 2023 17:40 (CEST)

Zandbak

Beste Ambatublow123, ik zie dat je aan het oefenen bent met WikiKids. Dat kun je het beste doen in de Zandbak in plaats van 4 artikelen met random namen en zonder informatie erin achter elkaar aan te maken. Succes! S.Perquin (overleg) ✯ 13 sep 2023 18:57 (CEST)

Na deze waarschuwing heb je dat niet gedaan, er is daarom een blokkadeverzoek tegen je ingediend. GroempdebeerOverlegpagina 13 sep 2023 20:46 (CEST)
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Ambatublow123&oldid=811776"