Javamos: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k (Categorie:Bladmossen verwijderd met HotCat) |
k (Categorie:Mossen toegevoegd met HotCat) |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
Javamos wordt veel gebruikt in [[aquarium|aquaria]] waar de [[garnaal|garnalen]] in kunnrn schuilen voor eventuele [[vissen]], ook eten ze de [[algen]] die op het Javamos groeien. | Javamos wordt veel gebruikt in [[aquarium|aquaria]] waar de [[garnaal|garnalen]] in kunnrn schuilen voor eventuele [[vissen]], ook eten ze de [[algen]] die op het Javamos groeien. | ||
+ | |||
+ | [[Categorie:Mossen]] |
Huidige versie van 21 apr 2025 om 08:17
Javamos Vesicularia dubyana | |
---|---|
Leefgebied | Azië |
Leefomgeving | in zoet water |
Behoort tot de | bladmossen, mossen, planten, Eukaryoten |
Portaal ![]() |
Javamos (Vesicularia dubyana) is een soort bladmos. De soort leeft in zoet water in Azië. Deze mossoort is groen van kleur en groeit zowel onder als boven water, zolang de luchtvochtigheid maar hoog genoeg is.
Javamos wordt veel gebruikt in aquaria waar de garnalen in kunnrn schuilen voor eventuele vissen, ook eten ze de algen die op het Javamos groeien.