Wikikids:Blokverzoek: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(Tekst vervangen door "{{Wikikids:Blokverzoek/info}} == Verzoeken ==")
Regel 2: Regel 2:
  
 
== Verzoeken ==
 
== Verzoeken ==
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Rida|Rida]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Rida
 
|reden = [[Speciaal:Bijdragen/Rida|Voortdurend vandalisme]], waaronder het uitschelden van gebruikers. Hij is al gewaarschuwd, maar het moet een keer stoppen. Genoeg geweest. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 3 nov 2015 13:42 (CET)
 
}}
 
:{{done}} - Geblokkeerd voor 1 dag. {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 3 nov 2015 14:15 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Ienez|Ienez]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Ienez
 
|reden = Plaatsen van [http://wikikids.nl/index.php?title=Altsaxofoon&curid=89707&diff=420870&oldid=420869 porno] {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 4 nov 2015 19:10 (CET)
 
}}
 
:{{done}} - permanent geblokkeerd. {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 4 nov 2015 19:33 (CET)
 
::Misschien het artikel ook nog even verwijderen? {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 4 nov 2015 20:13 (CET)
 
:::Verwijderd. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 5 nov 2015 06:36 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Koelie de poepie|Koelie de poepie]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = <!-- niet aanpassen -->
 
|gebruiker = Koelie de poepie
 
|reden = OG? Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 5 nov 2015 13:05 (CET)
 
}}
 
:Ik twijfel eerlijk gezegd of dit een OG is. Wat denken de andere mods ervan? {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 9 dec 2015 15:29 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Rida|Rida]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Rida
 
|reden = Gaarne een stevige blokkade voor deze gebruiker. De OP van deze gebruiker staat al vol waarschuwingen, vanwege sokpoppen, schelden, vloeken, kliederen en vernieling. Vandaag heeft hij de Boomhut en het Clubhuid nog eens beklad. Ik denk niet dat deze gebruiker ooit nog de intentie heeft om constructief bij te dragen. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 5 nov 2015 13:08 (CET)
 
}}
 
:{{uitgevoerd}}, zou je overigens in het vervolg geen berichten willen plaatsen in de vorm van waarschuwing als je een blokverzoek indient. Ten eerste is dit overbodig, ten tweede levert het alleen maar verwarring op. Ik heb even de gebruiker op mijn manier aangesproken, die meestal wel met het gewenste effect werkt. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 5 nov 2015 14:23 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:‎Odishasamaya|‎Odishasamaya]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = ‎Odishasamaya
 
|reden = SB. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 10 nov 2015 13:14 (CET)
 
}}
 
:Geblokt door Southparkfan. {{Gebruiker:Wouter15/Handtekening}}. 9 dec 2015 15:29 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Hjdgsa|Hjdgsa]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Hjdgsa
 
|reden = Voortdurend [[Speciaal:Bijdragen/Hjdgsa|vandalisme]] (een ws staat al op zijn OP) en tweemaal ([[Gebruiker:Hjdgsa|1]], {{binnen|1=http://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Gustaafff&diff=421527&oldid=421436|2=2}}) schelden tegen gebruikers. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 12 nov 2015 09:27 (CET)
 
}}
 
Blokeer hdsjga van wikikids hij zit de heletijd te klooien {{afz|Divagirl}}
 
:{{done}} 1 maand voor de persoonlijke aanval(len) en het geklieder. {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 12 nov 2015 10:58 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Vviktorie!!|Vviktorie!!]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = not done
 
|gebruiker =  Vviktorie
 
|reden = {{afz|Hjdgsa}}
 
}}
 
:{{notdone}} Pure onzin {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 12 nov 2015 10:58 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Jack1234567891011|Jack1234567891011]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done <!-- niet aanpassen -->
 
|gebruiker = Jack1234567891011
 
|reden = [[Wikikids:Gebruikersnaam|OG]]. {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 18 nov 2015 11:19 (CET)
 
}}
 
:{{done}} - {{Gebruiker:Southparkfan/Handtekening}} 18 nov 2015 14:09 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Mohammedb31|Mohammedb31]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = not done
 
|gebruiker = Mohammedb31
 
|reden = [[Wikikids:Gebruikersnaam|Idem]]. {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 18 nov 2015 11:21 (CET)
 
}}
 
:{{tegen}} - Half het Midden Oosten heet Mohammed. Het is gewoon een voornaam. We gaan namen als David, Job, etc. ook niet blokkeren omdat ze toevallig in de Bijbel voorkomen. De regel is overigens namen afgeleid van een God en Mohammed was een profeet, dus het voldoet daarnaast ook niet aan de richtlijn. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 18 nov 2015 11:49 (CET)
 
::Dat is waar, ja, (en het kan zomaar zijn dat ik er nu veel te veel achter zoek), maar [https://nl.wikipedia.org/wiki/Moord_op_Theo_van_Gogh deze moordenaar] stond ook algemeen bekend als Mohammed B. Maar ja, het kan zijn dat ik er volledig naast zit en dat ik mezelf hier voor gek zet. Zeggen jullie het maar. Groeten, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 18 nov 2015 12:03 (CET)
 
:::Ja. Je zoekt er veel te veel achter. Zo kun je met een vergezochte reden iedere naam wel als OG bestempelen. Voorbeeld: "Gustaaf" is namelijk de naam van een restaurant in Tilburg, dat maakt jouw naam een bedrijfsnaam en dus ook ongepast. Groet, {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 18 nov 2015 12:26 (CET)
 
::::Dan trek ik bij deze het Blokverzoek in. Geen tijd meer aan verspillen. Groeten, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 18 nov 2015 12:32 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Hector|Hector]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = not done
 
|gebruiker = Hector
 
|reden = Hernoem vandalisme. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 18 nov 2015 12:00 (CET)
 
}}
 
:{{notdone}} - Voordeel van de twijfel. Ws lijkt effect te hebben.  {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 18 nov 2015 12:26 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Rida|Rida]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done <!-- niet aanpassen -->
 
|gebruiker = Rida
 
|reden = Graag een permanente blokkade voor deze gebruiker. Sinds hij/zij hier actief is, richt hij/zij alleen maar schade aan. Hij heeft al verschillende banns achter de rug, maar weigert zijn gedrag te verbeteren. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 19 nov 2015 12:52 (CET)
 
}}
 
:Ik vind het erg vervelend voor jullie dat Rida blijkbaar niet lezen, maar het enige wat er na mijn 1 week blok is gebeurd is het aanmaken van een pagina met 'hoi'.
 
:Enerzijds wil ik een OT uitdelen (geen goede wil te bespeuren), anderzijds lijkt toepassing van de verdubbelingsregel (2 weken blokkade, en anders 1 maand of 3 maanden) mij ook wel een idee. Ik weet het even niet. {{Gebruiker:Southparkfan/Handtekening}} 19 nov 2015 14:51 (CET)
 
::Het is alleen jammer dat deze gebruiker, na een hoop waarschuwingen en blokkades, nog steeds zijn gang kan gaan. Ik vermoed dat deze gebruiker, na drie maanden blokkade, het vandaliseren stug voortzet. Ik weet niet wat de richtlijnen zijn, maar wat mij betreft geef je hem maar een stevige bann. Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 19 nov 2015 15:14 (CET)
 
:::Voor een OT lijkt het me nog wat te snel. Persoonlijk zou ik een ban van 3 maanden geven. Heeft de gebruiker een zeer ruime tijd om eens na te denken en een beetje ouder te worden, mocht het daarna nog niet werken kun je een OT overwegen. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 19 nov 2015 17:48 (CET)
 
::::{{done}} - 3 maanden vind ik goed. {{Gebruiker:Southparkfan/Handtekening}} 20 nov 2015 19:12 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Haantjes.nl|Haantjes.nl]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Haantjes.nl
 
|reden = OG, domeinnaam. {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 20 nov 2015 09:43 (CET)
 
}}
 
:{{uitgevoerd}}, een checkuseraanvraag is tevens voor deze gebruiker ingediend bij Wouter. {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 20 nov 2015 18:04 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Puffer|Puffer]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Puffer
 
|reden = Na meerdere waarschuwingen te hebben gehad gaat ie gewoon doodleuk door. Graag een (lange) blokkade voor deze gebruiker. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 20 nov 2015 14:20 (CET)
 
}}
 
:Stef, je bent zelf moderator????!! {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 20 nov 2015 17:35 (CET)
 
::Ja, maar ik mag van jou toch geen blokkades van langer dan 1 week (wel permanent bij OG) geven? {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 20 nov 2015 17:51 (CET)
 
:::Ik heb je 6 weken geleden gemaild dat je vanaf toen alles mocht doen. Je kunt nu dus gewoon de verdubbelingsregel toepassen en voor een maand blokkeren. (Overigens heb je bovenstaande OG ook nog niet geblokkeerd....) {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 20 nov 2015 17:55 (CET)
 
::::Sorry, ik heb die mail blijkbaar over het hoofd gezien. Maar ik zal deze gebruiker voor 1 maand blokkeren. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 20 nov 2015 18:38 (CET)
 
:{{done}} - 1 maand. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 20 nov 2015 18:42 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:IssacFenstermach|IssacFenstermach]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = not done
 
|gebruiker = IssacFenstermach
 
|reden = Ik weet niet zeker of dit een SB is. De gebruiker heeft wel een rare naam en op de GP stond alleen "%About%yourself", of zoiets. Zeggen jullie het maar. Groet, {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 23 nov 2015 11:10 (CET)
 
:{{not done}} - Alleen een vermoeden is niet genoeg, alleen als er ook echt daadwerkelijk spam geplaatst wordt volgt pas een permanente blokkade. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 23 nov 2015 19:34 (CET)
 
}}
 
::Uit ervaring durf ik met 100% zekerheid te zeggen dat dit een spambot is. De combinatie van de naam met de text op de gebruikerspagina zegt voldoende. Alleen hoef je voor spambots geen blokverzoek in te dienen. Als ze niks plaatsen is er niet voldoende 'bewijs' om te blokkeren en plaatsen ze wel spam dan zullen moderatoren uit zichzelf(!) een blokkade geven. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 23 nov 2015 20:08 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Lol.com!!!|Lol.com!!!]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Lol.com!!!
 
|reden = OG. {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 30 nov 2015 12:00 (CET)
 
}}
 
:{{uitgevoerd}} - {{Gebruiker:Vviktorie!!/handtekening2}} 30 nov 2015 16:14 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Ffgirl|Ffgirl]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Ffgirl
 
|reden = Sinds deze gebruiker hier actief is, houdt hij zich alleen maar bezig met het bekladden van artikelen en het schrijven van nutteloze berichten op overlegpagina's (zie uitgebreide argumentatie {{binnen|1=http://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Ffgirl&diff=423492&oldid=423486|2=van mij hier}}). Deze gebruiker lijkt doelbewust de werksfeer te willen verstoren. Ik heb die gebruiker daar [[Overleg gebruiker:Ffgirl#Jij krijgt een laatste kans!|hier]] ook al op aangesproken. Gebruiker blijft stelselmatig waarschuwingen negeren en trekt zich helemaal nergens wat van aan. Vandaag volgde {{binnen|1=http://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Vviktorie!!&curid=45413&diff=423581&oldid=420591|2=dit}} (nutteloze) bericht op de overlegpagina van Vviktorie!!, wat voor mij echt de druppel was. Gebruiker doelde hier op een allang  [[Overleg gebruiker:Ffgirl#Onjuiste informatie|afgedane zaak]], die hij/zij blijkbaar niet los wil laten. Met deze houding is de gebruiker andere, serieuze, gebruikers alleen maar "last", door de werksfeer willens en wetens te (blijven) verzieken. Hij brengt de kinderencyclopedie alleen maar schade toe door onjuiste informatie te verspreiden en te blijven volharden in zijn bewering dat zijn informatie toch juist is. Ik verzoek de moderatoren deze gebruiker dan een afkoelblokkade te geven. {{Gebruiker:Gustaafff/Signature}} 1 dec 2015 09:15 (CET)
 
}}
 
:{{done}} - 3 dagen lijkt mij voor nu voldoende, hopelijk gaat deze gebruiker vanaf a.s. donderdagmiddag serieus bijdragen. {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 1 dec 2015 16:55 (CET)
 
 
=== Blokkeer: [[Gebruiker:Dakota Blue Richards|Dakota Blue Richards]] ===
 
{{blokverzoek
 
|status = done
 
|gebruiker = Dakota Blue Richards
 
|reden = Gebruiker was via zijn IP verbannen tot juli 2015 en is nu weer actief op WikiKids. Meer informatie [[Overleg_gebruiker:Wouter15#CheckUser|hier]]. Wouter heeft een CU gedaan en mij het IP-adres gemaild. In tegen stelling tot zijn bericht is dit wel degelijk van Dakota. Zou een moderator de volgende [[Overleg_gebruiker:92.149.0.0/16|drie IP-ranges]] voor 2 jaar willen blokkeren? Zijn we van hem ook weer een tijdje af. Gr, {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 5 dec 2015 01:03 (CET)
 
}}
 
:Alle drie de IP-adressen zijn voor 2 jaar geblokkeerd door mij. Heb ik het zo goed gedaan of moet ik nog meer IP-adressen blokkeren? {{Gebruiker:Stef 1999/Handtekening}} 5 dec 2015 08:34 (CET)
 
::Nee, het is goed zo! Dankjewel. {{Gebruiker:Apoo/handtekening2}} 5 dec 2015 10:56 (CET)
 

Versie van 12 dec 2015 21:17

Gnome-lockscreen.svg
Klik hier om direct een blokkadeverzoek te doen!
Geen moderator aanwezig, maar wel hulp nodig? Heb je een gebruiker hebt gezien die vandaliseert op WikiKids, de regels overtreedt of een ongepaste gebruikersnaam heeft, maar is er geen moderator aanwezig? Dan kun je de gebruiker hier melden! Een moderator zal dan automatisch een berichtje ontvangen en je verzoek bekijken. Om je te helpen staat hier een lijst waarvoor iemand geblokkeerd kan worden.
Je verzoek zal door een moderator worden bekeken. De moderator beslist dan verder wat hij met het verzoek gaat doen, zo kan hij besluiten de gebruiker te blokkeren, maar ook om een waarschuwing te geven.
Zo doe je een nieuw verzoek om een gebruiker te laten blokkeren:
{{blokverzoek
|status = <!-- niet aanpassen -->
|gebruiker = Vul hier de gebruikersnaam in, zonder "Gebruiker:" ervoor.
|reden = Vul hier de reden in waarom de gebruiker geblokkeerd moet worden. Onderteken met 4x ~
}}

Kopiëer het sjabloon en vul de gegevens in, of klik op "Klik hier om direct een blokkadeverzoek te doen!" bovenaan om snel een nieuw verzoek te plaatsen.

Oude verzoeken zijn terug te vinden in het archief.

Verzoeken

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Wikikids:Blokverzoek&oldid=424577"