Overleg gebruiker:Willem Wever: verschil tussen versies
Regel 4: | Regel 4: | ||
==Je site== | ==Je site== | ||
Leuk dat je meehelpt, maar het is heus niet de bedoeling je site hier te komen promoten via de artikelen ;) [[Gebruiker:Greenday2|Greenday2]] 24 jun 2009 18:08 (CEST) | Leuk dat je meehelpt, maar het is heus niet de bedoeling je site hier te komen promoten via de artikelen ;) [[Gebruiker:Greenday2|Greenday2]] 24 jun 2009 18:08 (CEST) | ||
+ | :Uhm, ik weet niet van jou Gd2, maar willem wever is een bekende site en volgensmij ook tv-serie waar je nogal veel van kan leren.. {{Gebruiker:TahR/Handtekening}} 24 jun 2009 18:19 (CEST) |
Versie van 24 jun 2009 18:19
Welkom op WikiKids! | |
![]() |
Hoi, Willem Wever!
Leuk dat je er bent! WikiKids is een Nederlandse online kinderencyclopedie. We richten ons op kinderen van 8 tot 15 jaar, maar als je jonger, ouder of volwassen bent dan ben je hier ook van harte welkom. Dit bericht staat op je overlegpagina. Via deze pagina kunnen andere gebruikers van WikiKids contact met je zoeken om vragen aan je te stellen of om je tips te geven over een artikel dat je hebt gemaakt. Lees de berichten op deze pagina daarom altijd goed door! Om je snel wegwijs te maken op WikiKids hebben we hieronder een paar handige pagina's verzameld.
|
voor vragen kan je bij mij terecht. TahR (123) 24 jun 2009 14:41 (CEST)
Je site
Leuk dat je meehelpt, maar het is heus niet de bedoeling je site hier te komen promoten via de artikelen ;) Greenday2 24 jun 2009 18:08 (CEST)