Overleg gebruiker:Kianod1: verschil tussen versies
(Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
Beste Kianod1, het is niet de bedoeling om zelfverzonnen begrippen op WikiKids te plaatsen. Je mag alleen artikelen schrijven over dingen die bestaan. Groetjes, {{Gebruiker:S.Perquin/Handtekening}} ✯ 20 sep 2023 12:05 (CEST) | Beste Kianod1, het is niet de bedoeling om zelfverzonnen begrippen op WikiKids te plaatsen. Je mag alleen artikelen schrijven over dingen die bestaan. Groetjes, {{Gebruiker:S.Perquin/Handtekening}} ✯ 20 sep 2023 12:05 (CEST) | ||
− | :Ik zie | + | :Ik zie nu dat zoiets als een ruimtevuilnisman toch wel bestaat. Misschien kun je informatie halen van https://schooltv.nl/video/wie-haalt-het-afval-in-de-ruimte-op-clipje-uit-studio-snugger/ en dit plaatsen in het artikel (en de tekst die er nu staat weghalen). Met vriendelijke groet, {{Gebruiker:S.Perquin/Handtekening}} ✯ 20 sep 2023 12:08 (CEST) |
+ | |||
+ | |||
+ | Beste S.Perquin, ik zie nu uw berichten pas, vandaar mijn late reactie. Ik ben momenteel met een vriend de pagina aan het herstellen en een nieuw leven te geven. Als u opmerkingen heeft hoor ik het graag. Met vriendelijke groet, Kianod1[[Gebruiker:Kianod1|Kianod1]] ([[Overleg gebruiker:Kianod1|overleg]]) 17 sep 2025 10:04 (CEST) |
Huidige versie van 17 sep 2025 om 10:04
Welkom op WikiKids! | |
![]() |
Hoi, Kianod1!
Leuk dat je er bent! WikiKids is een Nederlandse online kinderencyclopedie. We richten ons op kinderen van 8 tot 15 jaar, maar als je jonger, ouder of volwassen bent dan ben je hier ook van harte welkom. Dit bericht staat op je overlegpagina. Via deze pagina kunnen andere gebruikers van WikiKids contact met je zoeken om vragen aan je te stellen of om je tips te geven over een artikel dat je hebt gemaakt. Lees de berichten op deze pagina daarom altijd goed door! Om je snel wegwijs te maken op WikiKids hebben we hieronder een paar handige pagina's verzameld.
|
Welkom op WikiKids! S.Perquin (overleg) ✯ 20 sep 2023 12:01 (CEST)
Ruimtevuilnisman
Beste Kianod1, het is niet de bedoeling om zelfverzonnen begrippen op WikiKids te plaatsen. Je mag alleen artikelen schrijven over dingen die bestaan. Groetjes, S.Perquin (overleg) ✯ 20 sep 2023 12:05 (CEST)
- Ik zie nu dat zoiets als een ruimtevuilnisman toch wel bestaat. Misschien kun je informatie halen van https://schooltv.nl/video/wie-haalt-het-afval-in-de-ruimte-op-clipje-uit-studio-snugger/ en dit plaatsen in het artikel (en de tekst die er nu staat weghalen). Met vriendelijke groet, S.Perquin (overleg) ✯ 20 sep 2023 12:08 (CEST)
Beste S.Perquin, ik zie nu uw berichten pas, vandaar mijn late reactie. Ik ben momenteel met een vriend de pagina aan het herstellen en een nieuw leven te geven. Als u opmerkingen heeft hoor ik het graag. Met vriendelijke groet, Kianod1Kianod1 (overleg) 17 sep 2025 10:04 (CEST)