Overleg:ICT: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina: Wij ondertekenen onze artikels niet. Stel je voor dat er 20 mensen werken of hebben gewerkt aan een artikel dan zouden er ook 20 namen onder t ekomen staan. Dat is niet handig. In de ...)
 
(geen verschil)

Huidige versie van 13 dec 2008 om 13:04

Wij ondertekenen onze artikels niet. Stel je voor dat er 20 mensen werken of hebben gewerkt aan een artikel dan zouden er ook 20 namen onder t ekomen staan. Dat is niet handig. In de geschiedenis kan je altijd zien wie er aan hebben gewerkt. Op de overlegpagina doen we het wel omdat je dan meteen een reactie kan terug geven. Delmoro 13 dec 2008 12:04 (CET)

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg:ICT&oldid=75276"