Versie van 4 aug 2022 17:20
|
Werk in uitvoering
Aan dit artikel wordt de komende uren of dagen nog gewerkt. Belangrijk: Laat dit sjabloon niet langer staan dan nodig is, anders ontmoedig je anderen om het artikel te verbeteren. De maximale houdbaarheid van dit sjabloon is twee weken na de laatste bewerking aan het artikel. Kijk in de geschiedenis of je het artikel kunt bewerken zonder een bewerkingsconflict te veroorzaken.
|
|
|
|
Werk in uitvoering Aan dit artikel wordt nog hard gewerkt.
|
|
|
Doloris' Meta Maze Surrealistische Kunst
|
Geen afbeelding beschikbaar
|
|
Locatie
|
Spoorlaan 21, 5038 CB Tilburg
|
Openingsdatum
|
|
Architect
|
|
Oorspronkelijke naam
|
|
Jaar gesloten
|
|
Openingstijden
|
Wisselend. Maandag t/m zondag 10.30-21.00 uur
|
Oppervlakte
|
|
Type
|
Belevingsmuseum
|
Thema
|
Surealistiche kunst vormgegeven in een soort doolhof
|
Eigenaar
|
|
Directeur
|
|
Medewerkers
|
|
Monumentstatus
|
|
Monumentnummer
|
|
Bezoekers
|
|
Openbaar vervoer
|
|
Lid van
|
|
|
Website https://doloris.nl/meta-maze/
|
Portaal Kunst & Cultuur
|
In Doloris' Meta Maze volg je niet één route, iedereen mag zijn eigen weg kiezen. Er een unieke ervaring van maken voor iedereen.
Doloris nodigt je uit om haar Meta Maze binnen te gaan, een individuele kunstervaring met meer dan 40 kamers met surrealistische kunst, ontworpen en gebouwd door de makers van Karmanoia . In het rijk van Doloris dompel je jezelf onder in een wereld buiten de onze. Terwijl je schuine paden volgt, door verborgen mazen glipt, door muren loopt en mysterieuze objecten tegenkomt, wordt de tijd vloeibaar.