Overleg gebruiker:Maxie1hoi: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
 
(159 tussenliggende versies door 17 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{geel}}
+
== Lidwoorden ==
<font face="Tahoma">
 
<font color=""groen">
 
== [[Dora The Explorer]] ==
 
  
Hallo,
+
Dag Maxie1hoi, je hebt in het artikel Lidwoord verschillende wijzigingen aangebracht ([https://wikikids.nl/index.php?title=Lidwoord&diff=681760&oldid=681724 ZIEHIER]). Kun je me even uitleggen waarom?<BR>
Misschien ben je het hier niet mee eens, maar aan het einde van [[Dora The Explorer]] staat er stemmen die ''Dora'' heeft ingesproken, moet dit niet in een aparte artikel? Want dit heeft niets met Dora te maken. {{Gebruiker:Nadah/Handtekening}} 14 mei 2015 18:17 (CEST)
+
In het eerste geval voeg je "het" toe omdat dat niets zegt over het znw dat er op volgt. Maar dat is onjuist, want op "het" volgt een onzijdig znw.
:Dat stond er ook al toen ik hier niet eens was dus mischien kun je beter de gebruiker aanspreken die dit artikel maakte die heeft dit er ook bij gezet en verder bewerkt door mij en andere.-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 14 mei 2015 18:21 (CEST)
+
In het tweede geval laat je "een is altijd goed" (als lidwoord) weg. Maar die vermelding was correct, omdat een nooit gevolgd wordt door een meervoud.
::Oké, maar ik vroeg het aan jou, omdat je het net bewerkte {{smiley|;-)}} {{Gebruiker:Nadah/Handtekening}} 14 mei 2015 18:23 (CEST)
+
Graag even een toelichting, anders draai ik je wijzigingen weer terug.  {{Gebruiker:PaulD/Handtekening}} 28 aug 2021 12:18 (CEST) mijn fout. Ging iets te enthousiast en snel met bewerken. Dank voor het corrigeren.-- {{Gebruiker:Maxie1hoi/Handtekening}} 28 aug 2021 16:44 (CEST)
:::Als ik me ermee mag bemoeien.... Nadah, beter kan je in dit geval een berichtje zetten op de overlegpagina van het artikel. Aangezien Maxie (voor zover ik weet) het er niet bij heeft gezet, heeft Maxie in principe er niets mee te maken (echter kan Maxie meebeslissen). {{Gebruiker:Mike1023/Handtekening}} 14 mei 2015 18:44 (CEST)
+
: Ik heb het aangepast. Bedankt voor je antwoord! {{Gebruiker:PaulD/Handtekening}} 28 aug 2021 17:34 (CEST)
Ik verwarde het inderdaad, maar heb het erna op de OP van het artikel gezet. Die jij hebt beantwoord {{smiley|;-)}} {{Gebruiker:Nadah/Handtekening}} 14 mei 2015 18:45 (CEST)
 
::Hey Maxie, misschien was je het vergeten, maar jij bent wel degelijk degene geweest die deze informatie erbij heeft gezet, zoals je [http://wikikids.nl/index.php?title=Dora_the_Explorer&diff=399405&oldid=318232 hier] ziet, inderdaad, tussendoor hebbe Josse, Mike en Wouter wat kleine dingetjes aangepast, maar jij had de info over stemacteurs erbij gezet. Das niet erg, het zijn gewoon prima stukjes, alleen op de verkeerde plek. Nou ja, 't is nu in ieder geval goed opgelost. Maar controleer dus voortaan even de paginageschiedenis voordat in de aanval gaat! {{Gebruiker:Beem/handtekening}} 14 mei 2015 19:52 (CEST)
 

Huidige versie van 28 aug 2021 om 17:34

Lidwoorden

Dag Maxie1hoi, je hebt in het artikel Lidwoord verschillende wijzigingen aangebracht (ZIEHIER). Kun je me even uitleggen waarom?
In het eerste geval voeg je "het" toe omdat dat niets zegt over het znw dat er op volgt. Maar dat is onjuist, want op "het" volgt een onzijdig znw. In het tweede geval laat je "een is altijd goed" (als lidwoord) weg. Maar die vermelding was correct, omdat een nooit gevolgd wordt door een meervoud. Graag even een toelichting, anders draai ik je wijzigingen weer terug. Groetjes, Paul -PaulD (Overleg) 28 aug 2021 12:18 (CEST) mijn fout. Ging iets te enthousiast en snel met bewerken. Dank voor het corrigeren.-- Maxie1Hoi E-mail 28 aug 2021 16:44 (CEST)

Ik heb het aangepast. Bedankt voor je antwoord! Groetjes, Paul -PaulD (Overleg) 28 aug 2021 17:34 (CEST)
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Maxie1hoi&oldid=681878"