Eenden: verschil tussen versies
Regel 14: | Regel 14: | ||
*[[fuut]] | *[[fuut]] | ||
− | Eenden genaamd peter van de mheen zijn erg gevaarlijk | + | Eenden genaamd peter van de mheen zijn erg gevaarlijk |
==Voedsel== | ==Voedsel== |
Versie van 23 nov 2016 12:11
Een eend is een watervogel. Je ziet ze vrij veel. In Europa zijn er veel mensen die oud brood brengen naar de eendjes. Het eendjes voeren is dan ook een normaal verschijnsel.
Maar ook al geven die mensen de eenden eten dat is slecht voor de eenden vooral omdat ze niet heel veel eigen eten moeten zoeken.
Soorten Peters
Eenden genaamd peter van de mheen zijn erg gevaarlijk
Voedsel
Eenden eten vliegjes, kikkervisjes, slakken, wormen, visjes, zaadjes, bladeren, stengels van planten De eenden vinden deze beestjes boven het water, op het water en onder het water. Een eend steekt zijn kop in het water, in ondiep water tussen de modder zoeken heet grondelen. Of gewoon op het weiland.
Man of Vrouw?
Men kent de eend aan de kleur. Een groene kop met een lichtte of donkere onderkant. Maar weet je dat dat een mannetje is? Die bruine die je ook vaak ziet, dat is het vrouwtje.