Variabele | Waarde |
Aantal bewerkingen gebruiker (user_editcount) | 0 |
Gebruikersaccountnaam (user_name) | 'HongerigeSprinkhaan' |
Groepen (inclusief impliciete) waar gebruiker lid van is (user_groups) | [
0 => '*',
1 => 'user'
] |
Rechten die een gebruiker heeft (user_rights) | [
0 => 'createaccount',
1 => 'read',
2 => 'writeapi',
3 => 'viewmywatchlist',
4 => 'editmywatchlist',
5 => 'viewmyprivateinfo',
6 => 'editmyprivateinfo',
7 => 'editmyoptions',
8 => 'abusefilter-log-detail',
9 => 'abusefilter-view',
10 => 'abusefilter-log',
11 => 'move-rootuserpages',
12 => 'edit',
13 => 'createpage',
14 => 'createtalk',
15 => 'upload',
16 => 'reupload',
17 => 'reupload-shared',
18 => 'minoredit',
19 => 'editmyusercss',
20 => 'editmyuserjson',
21 => 'editmyuserjs',
22 => 'editmyuserjsredirect',
23 => 'purge',
24 => 'sendemail',
25 => 'applychangetags',
26 => 'changetags',
27 => 'editcontentmodel',
28 => 'skipcaptcha',
29 => 'spamblacklistlog'
] |
Pagina-ID (page_id) | 0 |
Paginanaamruimte (page_namespace) | 0 |
Paginanaam (zonder naamruimte) (page_title) | 'Gifkikker' |
Volledige paginanaam (page_prefixedtitle) | 'Gifkikker' |
Handeling (action) | 'edit' |
Bewerkingssamenvatting (summary) | 'TLDR; kwakkwak' |
Oude inhoudsmodel (old_content_model) | '' |
Nieuw inhoudsmodel (new_content_model) | 'wikitext' |
Wikitekst van de oude pagina vóór de bewerking (old_wikitext) | '' |
Wikitekst van de nieuwe pagina ná de bewerking (new_wikitext) | 'Hallo allemaal.
Een Gifkikker is giftig. Vandaar ook de naam. Wat is de mensheid toch creatief geworden. Fascinerend gewoon. Eveneens is het een kikker, weer terug te vinden in deze ingenieuze naam. Spring Spring. Dat is het geluid dat hij maakt als hij springt. Dit prachtige, soms gele, excentrieke individu kwaakt om te communiceren met z districtmanager. De crazy frog van youtube is het dichtbijzijndste familielid van deze kikker. Daarom zingt deze kikker vaak mee met axel van crazy frog op youtube. Crazy frog van youtube is een bedreigde diersoort, en daarom is Crazy frog van youtube de enige van zijn soort.
~kermit' |
Unified diff van wijzigingen in bewerking (edit_diff) | '@@ -1,0 +1,3 @@
+Hallo allemaal.
+Een Gifkikker is giftig. Vandaar ook de naam. Wat is de mensheid toch creatief geworden. Fascinerend gewoon. Eveneens is het een kikker, weer terug te vinden in deze ingenieuze naam. Spring Spring. Dat is het geluid dat hij maakt als hij springt. Dit prachtige, soms gele, excentrieke individu kwaakt om te communiceren met z districtmanager. De crazy frog van youtube is het dichtbijzijndste familielid van deze kikker. Daarom zingt deze kikker vaak mee met axel van crazy frog op youtube. Crazy frog van youtube is een bedreigde diersoort, en daarom is Crazy frog van youtube de enige van zijn soort.
+~kermit
' |
Nieuwe paginagrootte (new_size) | 626 |
Oude paginagrootte (old_size) | 0 |
Groottewijziging (edit_delta) | 626 |
Regels toegevoegd in bewerking (added_lines) | [
0 => 'Hallo allemaal.',
1 => 'Een Gifkikker is giftig. Vandaar ook de naam. Wat is de mensheid toch creatief geworden. Fascinerend gewoon. Eveneens is het een kikker, weer terug te vinden in deze ingenieuze naam. Spring Spring. Dat is het geluid dat hij maakt als hij springt. Dit prachtige, soms gele, excentrieke individu kwaakt om te communiceren met z districtmanager. De crazy frog van youtube is het dichtbijzijndste familielid van deze kikker. Daarom zingt deze kikker vaak mee met axel van crazy frog op youtube. Crazy frog van youtube is een bedreigde diersoort, en daarom is Crazy frog van youtube de enige van zijn soort.',
2 => '~kermit'
] |
Regels verwijderd in bijdrage (removed_lines) | [] |
Of de wijziging wel of niet is gemaakt via een Tor-exitnode (tor_exit_node) | false |
UNIX-tijdstempel van wijziging (timestamp) | 1647861648 |