Individuele wijzigingen onderzoeken
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Via deze pagina kunt u de door het filter aangemaakte variabelen voor een individuele wijziging onderzoeken, en deze testen tegen filters.
Variabelen voor deze wijziging
Variabele | Waarde |
---|---|
Aantal bewerkingen gebruiker (user_editcount) | 0 |
Gebruikersaccountnaam (user_name) | 'Lottiepetottie' |
Groepen (inclusief impliciete) waar gebruiker lid van is (user_groups) | [
0 => '*',
1 => 'user'
] |
Rechten die een gebruiker heeft (user_rights) | [
0 => 'createaccount',
1 => 'read',
2 => 'writeapi',
3 => 'viewmywatchlist',
4 => 'editmywatchlist',
5 => 'viewmyprivateinfo',
6 => 'editmyprivateinfo',
7 => 'editmyoptions',
8 => 'abusefilter-log-detail',
9 => 'abusefilter-view',
10 => 'abusefilter-log',
11 => 'move-rootuserpages',
12 => 'edit',
13 => 'createpage',
14 => 'createtalk',
15 => 'upload',
16 => 'reupload',
17 => 'reupload-shared',
18 => 'minoredit',
19 => 'editmyusercss',
20 => 'editmyuserjson',
21 => 'editmyuserjs',
22 => 'editmyuserjsredirect',
23 => 'purge',
24 => 'sendemail',
25 => 'applychangetags',
26 => 'changetags',
27 => 'editcontentmodel',
28 => 'skipcaptcha',
29 => 'spamblacklistlog'
] |
Pagina-ID (page_id) | 0 |
Paginanaamruimte (page_namespace) | 0 |
Paginanaam (zonder naamruimte) (page_title) | 'Levensbeschouwing japan' |
Volledige paginanaam (page_prefixedtitle) | 'Levensbeschouwing japan' |
Handeling (action) | 'edit' |
Bewerkingssamenvatting (summary) | 'levensbeschouwing' |
Oude inhoudsmodel (old_content_model) | '' |
Nieuw inhoudsmodel (new_content_model) | 'wikitext' |
Wikitekst van de oude pagina vóór de bewerking (old_wikitext) | '' |
Wikitekst van de nieuwe pagina ná de bewerking (new_wikitext) | 'de piemel komt uit het geloof Boeddhisme. men gelooft dat de piemel is ontstaan door de bhoedda. de bhoedda wou een dochter maar had geen man. zoals jullie weten kon een bhoedda toveren. het enige wat ze niet kon toveren was een man. mannen en vrouwen hadden toen nog geen geslachtsdelen. wat ze wel kon toveren was een piemel. ze toverde dus een piemel en bij haar zelf een vagina ze stopte de piemel in haar vagina en zo werd ze zwanger. zo zijn de penisen en vagina's ontstaan en zo is sex ook ontstaan.' |
Unified diff van wijzigingen in bewerking (edit_diff) | '@@ -1,0 +1,1 @@
+de piemel komt uit het geloof Boeddhisme. men gelooft dat de piemel is ontstaan door de bhoedda. de bhoedda wou een dochter maar had geen man. zoals jullie weten kon een bhoedda toveren. het enige wat ze niet kon toveren was een man. mannen en vrouwen hadden toen nog geen geslachtsdelen. wat ze wel kon toveren was een piemel. ze toverde dus een piemel en bij haar zelf een vagina ze stopte de piemel in haar vagina en zo werd ze zwanger. zo zijn de penisen en vagina's ontstaan en zo is sex ook ontstaan.
' |
Nieuwe paginagrootte (new_size) | 506 |
Oude paginagrootte (old_size) | 0 |
Groottewijziging (edit_delta) | 506 |
Regels toegevoegd in bewerking (added_lines) | [
0 => 'de piemel komt uit het geloof Boeddhisme. men gelooft dat de piemel is ontstaan door de bhoedda. de bhoedda wou een dochter maar had geen man. zoals jullie weten kon een bhoedda toveren. het enige wat ze niet kon toveren was een man. mannen en vrouwen hadden toen nog geen geslachtsdelen. wat ze wel kon toveren was een piemel. ze toverde dus een piemel en bij haar zelf een vagina ze stopte de piemel in haar vagina en zo werd ze zwanger. zo zijn de penisen en vagina's ontstaan en zo is sex ook ontstaan.'
] |
Regels verwijderd in bijdrage (removed_lines) | [] |
Of de wijziging wel of niet is gemaakt via een Tor-exitnode (tor_exit_node) | false |
UNIX-tijdstempel van wijziging (timestamp) | 1706273593 |