Arnhemse trolleybus
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Werk in uitvoering! Aan dit artikel wordt de komende uren of dagen nog gewerkt. Belangrijk: Laat dit sjabloon niet langer staan dan nodig is, anders ontmoedig je anderen om het artikel te verbeteren. De maximale houdbaarheid van dit sjabloon is twee weken na de laatste bewerking aan het artikel. Kijk in de geschiedenis of je het artikel kunt bewerken zonder een bewerkingsconflict te veroorzaken. |
Dit artikel is nog niet af. |
Dit zijn de lijnen van het Arnhems trolleybusnet:
Oosterbeek - Het Duifje | Oosterbeek (NS) – Centraal Station – Centrum – Malburgen Oost – Immerloo – Het Duifje (Keizershof) v.v. | |
Station - Hoogkamp | Centraal Station – Centrum - Zijpendaalseweg - Izaak Evertslaan - Jacob Marislaan - Hoogkamp (Bakenbergseweg) v.v. | |
Velp - Alteveer | Velp (Beekhuizenseweg) – Centraal Station – Alteveer / Burgers' Zoo v.v. | |
Kronenburg - Malburgen (toekomstig) | Halte's nog niet bekend | |
De Laar West - Elsweide HAN | De Laar West (Bredasingel) / Schuytgraaf – Elderveld – Centrum (Rijnstraat) – Centraal Station – Centrum – `t Broek – Elsweide HAN / Presikhaaf (Kamphuizenlaan) v.v. | |
Geitenkamp - Rijkerswoerd | Geitenkamp (Wielewaalstraat) – Klarendal (Station Velperpoort) – Centrum – Station – Centrum(Rijnstraat) – Gelredome – Rijkerswoerd (E. Hemmingwaystraat) v.v. |