Delfstoffen

Uit Wikikids
Versie door Alex1953 (overleg | bijdragen) op 7 okt 2008 om 11:23 (Nieuwe pagina: Een ander woord voor '''delfstoffen''' is '''bodemschatten'''. Als we dit laatste woord gebruiken, wordt gelijk duidelijk dat we het hebben over dingen die we uit de aarde halen en da...)
(wijz) ← Oudere versie | toon huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Een ander woord voor delfstoffen is bodemschatten. Als we dit laatste woord gebruiken, wordt gelijk duidelijk dat we het hebben over dingen die we uit de aarde halen en dat het dingen zijn die we goed kunnen gebruiken. Bekende bodemschatten zijn: aardolie, steenkool, gas, bauxiet en zout. Maar ook de zogenaamde edelgesteenten zoals goud, zilver, diamant en platina.

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Delfstoffen&oldid=64094"