Gebruiker:Wezoom/GP: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(jullie weten nu mijn echte naam :))
 
Regel 3: Regel 3:
 
{{Gebruiker:Wezoom/BalkOverleg}}
 
{{Gebruiker:Wezoom/BalkOverleg}}
 
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><<br><br><br><br>br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><div style="moz-transform:rotate({{#expr:{{#time:U}}}}.0deg); webkit-transform:rotate({{#expr:{{#time:U}}}}.0deg); transform:rotate({{#expr:{{#time:U}}}}.0deg);">
 
<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><<br><br><br><br>br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><div style="moz-transform:rotate({{#expr:{{#time:U}}}}.0deg); webkit-transform:rotate({{#expr:{{#time:U}}}}.0deg); transform:rotate({{#expr:{{#time:U}}}}.0deg);">
<center><big><big><big><big><big>Je vraagt je zeker af: 'Wezoom, wat is er met je gebruikerspagina gebeurd?' En dan antwoord ik:'Idk, vond ik leuk.' Dus ja, ik ben wezoom. Of wezoomie, wzoom, of.... nou ja, wezoom is prima maar die naam heb ik net zelf bedacht. Op zo'n gebruikerspagina moet je allemaal dingen over jezelf schrijven. Daar had ik niet écht zin in in dus dit is het geworden. Ik ben echt heel aardig voor je, want nu moet je je hoofd draaien om dit te lezen. Leuk toch :P. Als je denkt: 'Draait dat ding nou de hele tijd'? 'Jup, dat doet hij'.  
+
<center><big><big><big><big><big> IK ben boudewijn of wezoom. Je vraagt je zeker af: 'Wezoom, wat is er met je gebruikerspagina gebeurd?' En dan antwoord ik:'Idk, vond ik leuk.' Dus ja, ik ben wezoom. Of wezoomie, wzoom, of.... nou ja, wezoom is prima maar die naam heb ik net zelf bedacht. Op zo'n gebruikerspagina moet je allemaal dingen over jezelf schrijven. Daar had ik niet écht zin in in dus dit is het geworden. Ik ben echt heel aardig voor je, want nu moet je je hoofd draaien om dit te lezen. Leuk toch :P. Als je denkt: 'Draait dat ding nou de hele tijd'? 'Jup, dat doet hij'.  
Als je vragen hebt over weet ik het, mag je ze altijd aan mij stellen. Daar hou ik van :D:D:D:D:D:D:D. (mijn echte naam is boudewijn). </big></big></big></big></big> </center>
+
Als je vragen hebt over weet ik het, mag je ze altijd aan mij stellen. Daar hou ik van :D:D:D:D:D:D:D. </big></big></big></big></big> </center>
 
  [[Bestand:Bradypus.jpg|miniatuur|left|Dit is een luiaard. Hij is net zo lui als mij.]]
 
  [[Bestand:Bradypus.jpg|miniatuur|left|Dit is een luiaard. Hij is net zo lui als mij.]]
 
  [[Bestand:Fries and Mayo (54127453546).jpg|miniatuur|Left|Dit vind wezoom jummie jum]]
 
  [[Bestand:Fries and Mayo (54127453546).jpg|miniatuur|Left|Dit vind wezoom jummie jum]]

Huidige versie van 3 okt 2025 om 08:56


Home Icon by Lakas.svg
Gebruikerspagina
FAQ icon (Noun like).svg
Overlegpagina
Inkwell icon - Noun Project 2512.svg
Mijn bijdragen
Book designed by Benny Forsberg from the Noun Project - with lines.svg
Mijn archief













<



br>









IK ben boudewijn of wezoom. Je vraagt je zeker af: 'Wezoom, wat is er met je gebruikerspagina gebeurd?' En dan antwoord ik:'Idk, vond ik leuk.' Dus ja, ik ben wezoom. Of wezoomie, wzoom, of.... nou ja, wezoom is prima maar die naam heb ik net zelf bedacht. Op zo'n gebruikerspagina moet je allemaal dingen over jezelf schrijven. Daar had ik niet écht zin in in dus dit is het geworden. Ik ben echt heel aardig voor je, want nu moet je je hoofd draaien om dit te lezen. Leuk toch :P. Als je denkt: 'Draait dat ding nou de hele tijd'? 'Jup, dat doet hij'. Als je vragen hebt over weet ik het, mag je ze altijd aan mij stellen. Daar hou ik van :D:D:D:D:D:D:D.
Dit is een luiaard. Hij is net zo lui als mij.
Dit vind wezoom jummie jum
Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Gebruiker:Wezoom/GP&oldid=977662"