Overleg gebruiker:Bobbobby: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Regel 1: Regel 1:
 
Fietscross is een sport waar je over obstakels moet rijden wij noemen het bulten.
 
Fietscross is een sport waar je over obstakels moet rijden wij noemen het bulten.
je heb heel veel fietscross clubs dit zijn clubs die aan de knwu zijn veronden.  
+
je heb heel veel fietscross clubs dit zijn een paar clubs die aan de knwu zijn verbonden.  
The Wheely's
+
fcc de flyingbikes
NCC Nijkerk
+
fcc putten
UWTC Uithoorn
+
fcc apedoorn
FCC de Heideclub
+
 
FCC Flying Bikes
+
Een wedstrijd wordt op een baan van ca.400 meter lang.
KWC Kampen
+
je heb heel veel obstakels: Bubbel, enkel, tafel of table, opstaptafel en op het eind heeft bijna iedere baan een dwarsbord dat zijn allemaal obstakels achter elkaar die je zo ritmes mogelijk moet nemen.
FCC Barendrecht
+
iedere baan heeft een startheuvel met een starthek.
FCv Zoetermeer
+
bij een wedstrijd moet je niet zo mooi mogelijk springen ofzo maar bij fietscross ligt dit anders je moet zo snel mogelijk bij de finish komen dus als je een bult op het achterwiel neemt is sneller dan springen.
DVO Haaksbergen
+
een ding is bij fietscross altijd het zelfde de wielen 20'en bij de cruiser is dat 24'of 26'
Boscrossers Heiloo
+
[[Bestand:voorbeeld.png]]
FCC Oss
 
FCC Putten
 
Fcc de Kley-Drivers - Langedijk
 
FCV Geldermalsen
 
De Weirijders Tiel
 
F.C.C. The Derrick Crossers
 
De lochsprinters
 
FCC.ijsselcrossers
 
fcc Wijkeroog
 
fcc Rijswijk
 
FCC de Spartanen
 
Fcc Flying Devils
 
f.c.v. d'n urste
 
rapidwheels
 
Fcc Nuland
 
FCC Wheels - Veghel
 
FCC Apeldoorn
 
FCV Flying Birds Winschoten
 
fcc-ammersoyen 
 
fcc de vaart
 
FCC De Durtrappers
 
FC Unitas Assen
 
rapidwheels
 
fc Volkel (nieuw)
 
Fcc de kombocht
 
Fcv Veldhoven
 
Fcv Wycross
 

Versie van 2 nov 2010 12:51

Fietscross is een sport waar je over obstakels moet rijden wij noemen het bulten. je heb heel veel fietscross clubs dit zijn een paar clubs die aan de knwu zijn verbonden. fcc de flyingbikes fcc putten fcc apedoorn

Een wedstrijd wordt op een baan van ca.400 meter lang. je heb heel veel obstakels: Bubbel, enkel, tafel of table, opstaptafel en op het eind heeft bijna iedere baan een dwarsbord dat zijn allemaal obstakels achter elkaar die je zo ritmes mogelijk moet nemen. iedere baan heeft een startheuvel met een starthek. bij een wedstrijd moet je niet zo mooi mogelijk springen ofzo maar bij fietscross ligt dit anders je moet zo snel mogelijk bij de finish komen dus als je een bult op het achterwiel neemt is sneller dan springen. een ding is bij fietscross altijd het zelfde de wielen 20'en bij de cruiser is dat 24'of 26' Bestand:Voorbeeld.png

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Bobbobby&oldid=164768"