Overleg gebruiker:Freek500: verschil tussen versies

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
 
Regel 18: Regel 18:
 
Je bent goed bezig op WikiKids zag ik al. Hartstikke mooi. Ik zag ook dat je een aantal afbeeldingen had geüpload. Deze komen waarschijnlijk van Wikipedia. Zou je hiervoor het schema van de afbeeldingen nog even in willen vullen? Dan houden we dat ook mooi bij. Alvast bedankt.  
 
Je bent goed bezig op WikiKids zag ik al. Hartstikke mooi. Ik zag ook dat je een aantal afbeeldingen had geüpload. Deze komen waarschijnlijk van Wikipedia. Zou je hiervoor het schema van de afbeeldingen nog even in willen vullen? Dan houden we dat ook mooi bij. Alvast bedankt.  
 
[[Gebruiker:Gerarddummer|Gerarddummer]] 29 mei 2007 20:39 (CEST)
 
[[Gebruiker:Gerarddummer|Gerarddummer]] 29 mei 2007 20:39 (CEST)
 +
 +
Hallo Freek499,
 +
Ik heb gezien dat je al met het Limburgs bezig bent geweest, heb dar overigens nog iets genoteerd op de overlegpagina, Je hebt iets geschreven over Tongeren, wellicht dat je daar mer van weet, je kunt in het kader van de Wikikids -Atlas ook meer uitgebreidere info kijt over deze plaats. Wie weet met foto's ed.
 +
[[Gebruiker:Harry.spoelstra|Harry.spoelstra]] 31 mei 2007 01:26 (CEST)

Huidige versie van 31 mei 2007 om 01:26

Welkom op WikiKids!
Emblem-earth.svg
Hoi, Freek500!

Leuk dat je er bent! WikiKids is een Nederlandse online kinderencyclopedie. We richten ons op kinderen van 8 tot 15 jaar, maar als je jonger, ouder of volwassen bent dan ben je hier ook van harte welkom.

Dit bericht staat op je overlegpagina. Via deze pagina kunnen andere gebruikers van WikiKids contact met je zoeken om vragen aan je te stellen of om je tips te geven over een artikel dat je hebt gemaakt. Lees de berichten op deze pagina daarom altijd goed door!

Om je snel wegwijs te maken op WikiKids hebben we hieronder een paar handige pagina's verzameld.

Patricia 29 mei 2007 11:23 (CEST)

Links

Beschrijving
Volledige link
Auteur
Toestemming? Ja
Licentie


Dag Freek500, Je bent goed bezig op WikiKids zag ik al. Hartstikke mooi. Ik zag ook dat je een aantal afbeeldingen had geüpload. Deze komen waarschijnlijk van Wikipedia. Zou je hiervoor het schema van de afbeeldingen nog even in willen vullen? Dan houden we dat ook mooi bij. Alvast bedankt. Gerarddummer 29 mei 2007 20:39 (CEST)

Hallo Freek499, Ik heb gezien dat je al met het Limburgs bezig bent geweest, heb dar overigens nog iets genoteerd op de overlegpagina, Je hebt iets geschreven over Tongeren, wellicht dat je daar mer van weet, je kunt in het kader van de Wikikids -Atlas ook meer uitgebreidere info kijt over deze plaats. Wie weet met foto's ed. Harry.spoelstra 31 mei 2007 01:26 (CEST)

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Overleg_gebruiker:Freek500&oldid=31560"