Gebruiker:Sumurai8/zandbak: verschil tussen versies
		
		
		
		
		
		Naar navigatie springen
		Naar zoeken springen
		
				
		
 
		
	
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
== [[MediaWiki:Editnotice-1]] of [[MediaWiki:talkpagetext]] ==  | == [[MediaWiki:Editnotice-1]] of [[MediaWiki:talkpagetext]] ==  | ||
=== Huidig ===  | === Huidig ===  | ||
| Regel 67: | Regel 28: | ||
</div>  | </div>  | ||
| − | ==== Op eigen of andermans gebruikerspagina (let op: twee verschillende teksten ====  | + | ==== Op eigen of andermans gebruikerspagina (let op: twee verschillende teksten) ====  | 
<div class="overlegintro">  | <div class="overlegintro">  | ||
Dit is een <u>gebruikerspagina</u>. {{#ifeq:{{REVISIONUSER}}|{{PAGENAME}}|Je kunt hier wat over jezelf vertellen. Wees voorzichtig met welke dingen je over jezelf verteld, omdat je nooit weet wie dit leest. We raden het af om je voor en achternaam op te schrijven. Emailadressen, telefoonnummers an (huis)adressen worden sowieso verwijderd. <font color="red">Let op! Deze pagina gaat over een gebruiker (jij dus!). Als je iets over een onderwerp wil schrijven, vul dan het onderwerp boven in het zoekvak in en druk op 'Ok'.</font>|Dit is de gebruikerspagina van "{{BASEPAGENAME}}", waar hij of zij iets over zichzelf kan vertellen. Het is meestal niet de bedoeling dat jij daar iets veranderd. Vraag dus eerst toestemming op [[{{ns:3}}:{{BASEPAGENAME}}|de overlegpagina van "{{PAGENAME}}"]] voor je hier iets doet.}}  | Dit is een <u>gebruikerspagina</u>. {{#ifeq:{{REVISIONUSER}}|{{PAGENAME}}|Je kunt hier wat over jezelf vertellen. Wees voorzichtig met welke dingen je over jezelf verteld, omdat je nooit weet wie dit leest. We raden het af om je voor en achternaam op te schrijven. Emailadressen, telefoonnummers an (huis)adressen worden sowieso verwijderd. <font color="red">Let op! Deze pagina gaat over een gebruiker (jij dus!). Als je iets over een onderwerp wil schrijven, vul dan het onderwerp boven in het zoekvak in en druk op 'Ok'.</font>|Dit is de gebruikerspagina van "{{BASEPAGENAME}}", waar hij of zij iets over zichzelf kan vertellen. Het is meestal niet de bedoeling dat jij daar iets veranderd. Vraag dus eerst toestemming op [[{{ns:3}}:{{BASEPAGENAME}}|de overlegpagina van "{{PAGENAME}}"]] voor je hier iets doet.}}  | ||
Versie van 22 jan 2012 07:31
MediaWiki:Editnotice-1 of MediaWiki:talkpagetext
Huidig
Voorstel
- [1] importeren
 - MediaWiki:Editnotice-1 (Overleg) aanmaken met editnotice en standaardtekst
 - MediaWiki:Editnotice-2 (Gebruiker) aanmaken met editnotice en standaardtekst
 - MediaWiki:Editnotice-3 (Overleg gebruiker) aanmaken met editnotice en standaardtekst
 - MediaWiki:Talkpagetext verwijderen
 
Op eigen of andermans overlegpagina (let op: twee verschillende teksten)
Dit is een gebruikers-overlegpagina. Je kunt op deze pagina vragen stellen aan Sumurai8/zandbak. Doe het volgende als je een vraag wil stellen:
- Druk bovenaan op de pagina op het tabje 'Nieuw bericht'
 - Schrijf een passende titel in het bovenste vakje
 - Schrijf je bericht in het grote onderste vak
 - Als je klaar bent met je bericht moet je nog even ~~~~ achter je bericht zetten. Als je opslaat wordt dat automatisch vervangen door je gebruikersnaam en tijd, zodat anderen ook weten wie het bericht geschreven heeft.
 
Let op! Als je iets wil schrijven over een onderwerp en niet wil praten tegen een ander persoon, dan vul je het onderwerp linksboven in in het zoekveld en klik je op 'Ok'.
Op eigen of andermans gebruikerspagina (let op: twee verschillende teksten)
Dit is een gebruikerspagina. Dit is de gebruikerspagina van "Sumurai8", waar hij of zij iets over zichzelf kan vertellen. Het is meestal niet de bedoeling dat jij daar iets veranderd. Vraag dus eerst toestemming op de overlegpagina van "Sumurai8/zandbak" voor je hier iets doet.
Op een overlegpagina
Dit is een overlegpagina. Je kunt deze pagina gebruiken om met andere gebruikers te overleggen over het artikel "Sumurai8/zandbak".
Let op
Als je informatie wil toevoegen over "Sumurai8/zandbak", dan moet je dat niet hier neerzetten, maar proberen toe te voegen aan Sumurai8/zandbak (klik). Als je het hier neerzet wordt het direct weer verwijderd.
Als je informatie wil toevoegen over "Sumurai8/zandbak", dan moet je dat niet hier neerzetten, maar proberen toe te voegen aan Sumurai8/zandbak (klik). Als je het hier neerzet wordt het direct weer verwijderd.