Overleg gebruiker:Suikerdruifje: verschil tussen versies
(Onze Wereld) |
|||
Regel 7: | Regel 7: | ||
Wat gaat precies de bedoeling van het portaal "Onze Wereld" worden? Is dat ook een WikiKidsAtlas, alleen dan van de hele wereld zonder NL en Vlaanderen? Ik ben benieuwd wat het wordt, of het zin heeft en of ik misschien kan helpen :) {{Knowledge}} 11 jun 2007 06:28 (CEST) | Wat gaat precies de bedoeling van het portaal "Onze Wereld" worden? Is dat ook een WikiKidsAtlas, alleen dan van de hele wereld zonder NL en Vlaanderen? Ik ben benieuwd wat het wordt, of het zin heeft en of ik misschien kan helpen :) {{Knowledge}} 11 jun 2007 06:28 (CEST) | ||
+ | |||
+ | ==Beginnetje Voeding== | ||
+ | Heey Suikerdruifje, ik zag dat je een categorie Beginnetje voeding hebt gemaakt, maar ik denk niet dat het handig is. Als je het sjabloon:Beginnetje op een artikel plakt, dan gaat het automatisch naar categorie Beginnetjes, en anders moeten de moderators zelf steeds die categorieën erbij zetten en er daarna weer afhalen omdat het een goed artikel is, en dus geen beginnetje meer. Dat is juist het goede van een sjabloon, je hoeft het niet appart bij elk artikel neer te zetten. Wat vind jij? [[Gebruiker:Patricia|{{Patricia}}]] 1 jul 2007 17:59 (CEST) |
Versie van 1 jul 2007 17:59
Archieven
Archief maart-april-mei 2007 Zie ook
Onze Wereld
Wat gaat precies de bedoeling van het portaal "Onze Wereld" worden? Is dat ook een WikiKidsAtlas, alleen dan van de hele wereld zonder NL en Vlaanderen? Ik ben benieuwd wat het wordt, of het zin heeft en of ik misschien kan helpen :) Knowledge 11 jun 2007 06:28 (CEST)
Beginnetje Voeding
Heey Suikerdruifje, ik zag dat je een categorie Beginnetje voeding hebt gemaakt, maar ik denk niet dat het handig is. Als je het sjabloon:Beginnetje op een artikel plakt, dan gaat het automatisch naar categorie Beginnetjes, en anders moeten de moderators zelf steeds die categorieën erbij zetten en er daarna weer afhalen omdat het een goed artikel is, en dus geen beginnetje meer. Dat is juist het goede van een sjabloon, je hoeft het niet appart bij elk artikel neer te zetten. Wat vind jij? {{Patricia}} 1 jul 2007 17:59 (CEST)