Bestand:De Lakenhal met het Belfort, Ieper.jpg

Uit Wikikids
Naar navigatie springen Naar zoeken springen

Afbeelding in hogere resolutie(3.678 × 2.913 pixels, bestandsgrootte: 5,49 MB, MIME-type: image/jpeg)

Dit bestand is afkomstig van Wikimedia Commons en kan ook in andere projecten gebruikt worden. De bestandsbeschrijvingspagina wordt hieronder weergegeven.

Beschrijving

Beschrijving
English: Cloth Hall and Belfry in Ypres. Rebuilt after World War I it now houses the Flanders Fields Museum

Dit is een foto van onroerend erfgoed met nummer 30236

Datum
Bron Eigen werk
Auteur Davidh820
OpenStreetMap
InfoField
Relation 2284646
Objectlocatie50° 51′ 04,24″ NB, 2° 53′ 07,07″ OL Kartographer map based on OpenStreetMap.Deze en andere afbeeldingen in: OpenStreetMapinfo

Licentie

Ik, de auteursrechthebbende van dit werk, maak het hierbij onder de volgende licentie beschikbaar:
w:nl:Creative Commons
naamsvermelding Gelijk delen
Dit bestand is gelicenseerd onder de Creative Commons-licentie Naamsvermelding-Gelijk delen 3.0 Unported
De gebruiker mag:
  • Delen – het werk kopiëren, verspreiden en doorgeven
  • Remixen – afgeleide werken maken
Onder de volgende voorwaarden:
  • naamsvermelding – U moet op een gepaste manier aan naamsvermelding doen, een link naar de licentie geven, en aangeven of er wijzigingen in het werk zijn aangebracht. U mag dit op elke redelijke manier doen, maar niet zodanig dat de indruk wordt gewekt dat de licentiegever instemt met uw werk of uw gebruik van zijn werk.
  • Gelijk delen – Als u het materiaal remixt, transformeert of erop voortbouwt, moet u uw bijdragen verspreiden onder dezelfde licentie als die van het origineel, of een licentie die daarmee verenigbaar is.


Bijschriften

De Lakenhal met het Belfort van Ieper

Items getoond in dit bestand

beeldt af

0,00625 seconde

14 millimeter

image/jpeg

50°51'4.2415"N, 2°53'7.0735"E

5.753.052 byte

2.913 pixel

3.678 pixel

b5a9d1ee588a04f1dd6e369bf89549d052f5a3eb

Bestandsgeschiedenis

Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.

Datum/tijdMiniatuurAfmetingenGebruikerOpmerking
huidige versie25 sep 2013 23:35Miniatuurafbeelding voor de versie van 25 sep 2013 23:353.678 × 2.913 (5,49 MB)Davidh820User created page with UploadWizard

Dit bestand wordt op de volgende pagina gebruikt:

Metadata

Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/Bestand:De_Lakenhal_met_het_Belfort,_Ieper.jpg"