Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 (kwalificatie UEFA): verschil tussen versies
Regel 3.740: | Regel 3.740: | ||
| '''1''' |
| '''1''' |
||
|style="text-align:left;"| {{FRAfv}} |
|style="text-align:left;"| {{FRAfv}} |
||
− | | |
+ | | 3 || 3 || 0 || 0 || '''9''' || 24 || 2 || +22 |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
|- align=center style="background:#bbf3ff;" |
||
| '''2''' |
| '''2''' |
||
|style="text-align:left;"| {{WALfv}} |
|style="text-align:left;"| {{WALfv}} |
||
− | | |
+ | | 3 || 2 || 1 || 0 || '''7''' || 8 || 1 || +7 |
|- align=center |
|- align=center |
||
| '''3''' |
| '''3''' |
||
Regel 3.752: | Regel 3.752: | ||
| '''4''' |
| '''4''' |
||
|style="text-align:left;"| {{SLOfv}} |
|style="text-align:left;"| {{SLOfv}} |
||
− | | |
+ | | 3 || 1 || 1 || 1 || '''4''' || 7 || 4 || +3 |
|- align=center |
|- align=center |
||
| '''5''' |
| '''5''' |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
|style="text-align:left;"| {{KAZfv}} |
|style="text-align:left;"| {{KAZfv}} |
||
| 3 || 0 || 0 || 3 || '''0''' || 2 || 10 || −8 |
| 3 || 0 || 0 || 3 || '''0''' || 2 || 10 || −8 |
||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
⚫ | |||
|} |
|} |
||
| style="width: 40em;" | |
| style="width: 40em;" | |
||
Regel 3.772: | Regel 3.772: | ||
! width=30|{{Vlag|EST}} |
! width=30|{{Vlag|EST}} |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{FRAfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| <small>30 nov</small>||bgcolor=| <small>12 apr '22</small>||bgcolor=| <small>6 sep '22</small>||bgcolor=| <small>26 nov</small>||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{FRAfv-r}} ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| <small>30 nov</small>||bgcolor=| <small>12 apr '22</small>||bgcolor=| <small>6 sep '22</small>||bgcolor=| <small>26 nov</small>||bgcolor="#C0F0D0"| {{nowrap|11 - 0}} |
|- |
|- |
||
|align=right| {{WALfv-r}} ||bgcolor=| <small>8 apr '22</small>||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| <small>6 sep '22</small>||bgcolor=| <small>26 nov</small>||bgcolor="#C0F0D0"| 6 - 0 ||bgcolor=| <small>26 okt</small> |
|align=right| {{WALfv-r}} ||bgcolor=| <small>8 apr '22</small>||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| <small>6 sep '22</small>||bgcolor=| <small>26 nov</small>||bgcolor="#C0F0D0"| 6 - 0 ||bgcolor=| <small>26 okt</small> |
||
|- |
|- |
||
− | |align=right| {{SLOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 3 ||bgcolor=| |
+ | |align=right| {{SLOfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| 2 - 3 ||bgcolor="#BBEBFF"| 1 - 1 ||bgcolor="#808080"| ||bgcolor=| <small>30 nov</small>||bgcolor=| <small>2 sep '22</small>||bgcolor=| <small>26 nov</small> |
|- |
|- |
||
|align=right| {{GREfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor=| <small>2 sep '22</small>||bgcolor=| <small>26 okt</small>||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor=| <small>12 apr '22</small> |
|align=right| {{GREfv-r}} ||bgcolor="#FFCCCC"| {{nowrap|0 - 10}} ||bgcolor=| <small>2 sep '22</small>||bgcolor=| <small>26 okt</small>||bgcolor="#808080"| ||bgcolor="#C0F0D0"| 3 - 2 ||bgcolor=| <small>12 apr '22</small> |
||
Regel 3.891: | Regel 3.891: | ||
| time = 20.15 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 20.15 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{SI-r}} |
| team1 = {{SI-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 1 – 1 |
| team2 = {{WL}} |
| team2 = {{WL}} |
||
− | | goals1 = |
+ | | goals1 = [[Manja Rogan|Rogan]] {{goal|69}} |
+ | | goals2 = {{goal|71}}, {{rode kaart|2|44|76}} [[Kayleigh Green|K. Green]] |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Mestni stadion Lendava|Športni park Lendava]], [[Lendava (plaats)|Lendava]] |
| stadium = [[Mestni stadion Lendava|Športni park Lendava]], [[Lendava (plaats)|Lendava]] |
||
| attendance = |
| attendance = |
||
Regel 3.905: | Regel 3.905: | ||
| time = 21.10 <small>([[UTC+2]])</small> |
| time = 21.10 <small>([[UTC+2]])</small> |
||
| team1 = {{FR-r}} |
| team1 = {{FR-r}} |
||
− | | score = |
+ | | score = 11 – 0 |
| team2 = {{EE}} |
| team2 = {{EE}} |
||
+ | | goals1 = [[Grace Geyoro|Geyoro]] {{goal|5}}<br />[[Marie-Antoinette Katoto|Katoto]] {{goal|15}}<br />[[Ève Périsset|Périsset]] {{goal|25|pen.}}<br />[[Delphine Cascarino|Cascarino]] {{goal|29}}<br />[[Sandie Toletti|Toletti]] {{goal|45}}<br />[[Maria Orav|Orav]] {{goal|52|e.d.}}<br />[[Kadidiatou Diani|Diani]] {{goal|53}}<br />[[Aïssatou Tounkara|Tounkara]] {{goal|65||72}}<br />[[Heleri Saar|Saar]] {{goal|79|e.d.}}<br />[[Kenza Dali|Dali]] {{goal|90}} |
||
− | | goals1 = |
||
− | | goals2 = |
||
| stadium = [[Stade Dominique Duvauchelle]], [[Créteil]] |
| stadium = [[Stade Dominique Duvauchelle]], [[Créteil]] |
||
| attendance = |
| attendance = |
Versie van 22 okt 2021 23:32
Kwalificatie Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 | |
Geen afbeelding
beschikbaar | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 16 september 2021 – 11 oktober 2022 |
Teams | 51 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Wedstrijden | 56 |
Doelpunten | 256 (4,57 per wedstrijd) |
Topscorer(s) | 9 doelpunten: Signe Bruun |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Tijdens de UEFA kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 proberen 51 landen zich te kwalifcieren voor het eindtoernooi, dat in Australië en Nieuw-Zeeland zal worden gehouden. 11 landen kunnen zich direct plaatsen, één land speelt in een intercontinentale play-off om plaatsing voor het eindtoernooi. De kwalificatiewedstrijden zullen tussen 13 september 2021 en 11 oktober 2022 worden gespeeld. Cyprus doet voor het eerst mee aan kwalificatiewedstrijden voor het WK vrouwenvoetbal. Luxemburg speelt voor het eerst in de groepsfase mee.
Opzet en speeldata
Het kwalificatietoernooi bestaat uit de groepsfase en de play-offs. In de groepsfase zijn de 51 deelnemende landen verdeeld in negen groepen van vijf of zes landen. In elke groep spelen landen uit- en thuiswedstrijden tegen elkaar. De loting voor de kwalificatiegroepen vond op 30 april 2021 om 13:30 (UTC+2) plaats op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon, Zwitserland. De negen groepswinnaars plaatsen zich direct voor het eindtoernooi, terwijl de negen nummers twee doorgaan naar de play-offs.
In de play-offs spelen de negen landen om de twee laatste beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. De drie beste nummers twee van de groepsfase spelen in de tweede ronde, terwijl de andere zes landen in de eerste ronde spelen. In de tweede ronde plaatsen de twee beste landen van de play-offs zich direct voor het eindtoernooi, terwijl het derde land in een intercontinentale play-off speelt om zich alsnog te kunnen plaatsen.
Vanwege politieke redenen tussen sommige landen konden deze landen niet in één groep bij elkaar worden geloot:
- Azerbeidzjan en Armenië
- Kosovo en Bosnië en Herzegovina
- Kosovo en Servië
- Kosovo en Rusland
- Oekraïne en Rusland
Bij de loting werd Armenië in groep E geloot, Azerbeidzjan later ook. Omdat dit om politieke redenen niet mogelijk was, schoof Armenië naar groep F en werd Montenegro in groep E geloot.
De UEFA heeft de kalender van de wedstrijden nog niet bekend gemaakt.
Speeldata
Fase | FIFA Internationale data |
---|---|
Groepsfase | 13–21 september 2021 |
18–26 oktober 2021 | |
22–30 november 2021 | |
4–12 april 2022 | |
29 augustus – 6 september 2022 | |
Play-offs | 3–11 oktober 2022 |
Deelnemende landen
Alle landen zijn gerangschikt via de UEFA-coëfficiëntenranglijst. De positie van een land op die ranglijst is volgens onderstaande punten berekend:
- Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2017: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (20%)
- Wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2019: eindtoernooi en kwalificatiewedstrijden (40%)
- De kwalificatiewedstrijden van het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022: alleen de groepsfase, play-offs niet meegerekend (40%)
Op 9 december 2019 besloot het World Anti-Doping Agency (WADA) om Rusland voor vier jaar te verbannen van internationale sportwedstrijden, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter zou het Russisch vrouwenvoetbalelftal nog wel mee mogen doen aan de kwalificatiewedstrijden. Rusland ging tegen deze schorsing in beroep bij het Hof van Arbitrage voor Sport (CAS), dat later besloot om de schorsing terug te brengen van vier naar twee jaar. Ook besloot het CAS dat Russische speelsters 'Rusland' op hun tenue mochten hebben staan, net als 'neutraal team' of 'neutrale sporter'. Als Rusland zich weet te kwalificeren voor het wereldkampioenschap voetbal vrouwen 2023 mag het, in tegenstelling tot het mannelijke elftal, wél de naam, vlag en het volkslied van hun land laten zien, omdat de schorsing van het WADA op 16 december 2022 eindigt en het eindtoernooi in de zomer van 2023 plaatsvindt.
Op 20 april 2021 maakte de UEFA bekend dat er een recordaantal landen meedoet aan de kwalificatiewedstrijden, namelijk 51 van de 55 aangesloten landen.
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
Gekwalificeerde landen
Team | Gekwalificeerd als | Datum | Aantal keer gekwalificeerd |
Aantal keer achter elkaar |
Beste prestatie | FIFA- classificatie |
---|---|---|---|---|---|---|
Winnaar Groep A | 2022 | |||||
Winnaar Groep B | 2022 | |||||
Winnaar Groep C | 2022 | |||||
Winnaar Groep D | 2022 | |||||
Winnaar Groep E | 2022 | |||||
Winnaar Groep F | 2022 | |||||
Winnaar Groep G | 2022 | |||||
Winnaar Groep H | 2022 | |||||
Winnaar Groep I | 2022 | |||||
1e beste winnaar play-offs | oktober 2022 | |||||
2e beste winnaar play-offs | oktober 2022 |
Groepsfase
Groep A
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Slowakije | 0 – 1 | Zweden | Stadion: NTC Senec, Senec Scheidsrechter: Shona Shukrula |
Verslag | 10' Rolfö |
| ||||
21 september 2021 18.15 (UTC+3) |
Finland | 2 – 1 | Slowakije | Stadion: Veritasstadion, Turku Scheidsrechter: Marta Frías Acedo |
Engman 37' Öling 68' |
Verslag | 63' Mikolajová |
| ||||
21 september 2021 18.30 (UTC+2) |
Zweden | 4 – 0 | Georgië | Stadion: Gamla Ullevi, Göteborg Scheidsrechter: Lucie Šulcová |
Angeldal 40' Eriksson 45+4' Seger 84' (pen.), 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 20.00 (UTC+4) |
Georgië | 0 – 3 | Finland | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Scheidsrechter: Ljoedmyla Telboech |
Verslag | 17' Sällström 68' Franssi 71' (pen.) Alanen |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC) |
Ierland | 0 – 1 | Zweden | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Scheidsrechter: Deborah Anex |
Verslag | 39' (e.d.) Lo. Quinn |
| ||||
26 oktober 2021 16.30 (UTC+2) |
Slowakije | Georgië | Stadion: NTC Poprad, Poprad Scheidsrechter: Lizzy van der Helm | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.15 (UTC+3) |
Finland | Ierland | Stadion: Olympiastadion, Helsinki Scheidsrechter: Alexandra Collin | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Zweden | Finland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Ierland | Slowakije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Zweden | Slowakije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Ierland | Georgië | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Georgië | Zweden | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Slowakije | Finland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Zweden | Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Finland | Georgië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
juni 2022 |
Georgië | Ierland | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Scheidsrechter: Melis Özçiğdem | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Ierland | Finland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Georgië | Slowakije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Finland | Zweden | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Slowakije | Ierland | Stadion: | |
Verslag |
Groep B
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+1) |
Faeröer | 0 − 10 | Spanje | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Scheidsrechter: Paula Brady |
Verslag | 7', 32', 55', 60' Sarriegi 8' Irene 50' Alèxia 58' L. García 64' Guijarro 70' Mariona 90+5' Aleixandri |
| ||||
17 september 2021 20.00 (UTC+2) |
Hongarije | 0 − 2 | Schotland | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Scheidsrechter: Frida Nielsen |
Verslag | 17' Cuthbert 73' Thomas |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+2) |
Hongarije | 0 – 7 | Spanje | Stadion: Hidegkuti Nándorstadion, Boedapest Scheidsrechter: Sabina Bolić |
Verslag | 8', 21' Gonzalez 23', 90+3' Mariona 50' Athenea 79', 86' Sarriegi |
| ||||
21 september 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | 7 – 1 | Faeröer | Stadion: Hampden Park, Glasgow Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Cuthbert 19' Arthur 21', 28' Grimshaw 39' Thomas 62' Clark 81' Emslie 84' |
Verslag | 49' Biskopstø |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+3) |
Oekraïne | 4 – 0 | Faeröer | Stadion: Kolosstadion, Kovalivka Scheidsrechter: Tatjana Sorokopoedova |
Kozlova 16' Kravtsjoek 45' Bojtsjenko 57' Korsoen 79' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 19.35 (UTC+1) |
Schotland | Hongarije | Stadion: Hampden Park, Glasgow Scheidsrechter: Maria Sole Caputi | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 17.00 (UTC+3) |
Oekraïne | Spanje | Stadion: Kolosstadion, Kovalivka Scheidsrechter: Galia Etsjeva | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC) |
Faeröer | Hongarije | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Scheidsrechter: Minka Vekkeli | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Spanje | Faeröer | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 19.35 (UTC) |
Schotland | Oekraïne | Stadion: Hampden Park, Glasgow | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Hongarije | Oekraïne | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Spanje | Schotland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Oekraïne | Schotland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Hongarije | Faeröer | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Schotland | Spanje | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Oekraïne | Hongarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Spanje | Hongarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Faeröer | Oekraïne | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Spanje | Oekraïne | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Faeröer | Schotland | Stadion: | |
Verslag |
Groep C
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 18.00 (UTC+3) |
Wit-Rusland | 4 – 1 | Cyprus | Stadion: Dinamostadion, Minsk Scheidsrechter: Marina Kroepskaja |
Kozjoepa 6' Sjoeppo 45+4' (pen.) Pilipenko 51' Sjlapakova 59' |
Verslag | 57' Violari |
| ||||
17 september 2021 20.45 (UTC+2) |
Nederland | 1 – 1 | Tsjechië | Stadion: Euroborg, Groningen Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Miedema 83' | Verslag | 47' Stašková |
| ||||
21 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Tsjechië | 8 – 0 | Cyprus | Stadion: Stadion u Nisy, Liberec Scheidsrechter: Henrikke Nervik |
Stašková 10', 63' Charalambous 12' (e.d.) K. Dubcová 26' Krejčiříková 42' L. Martínková 56', 65' Cvrčková 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 18.45 (UTC) |
IJsland | 0 – 2 | Nederland | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Verslag | 23' Van de Donk 65' Groenen |
| ||||
22 oktober 2021 21.45 (UTC+3) |
Cyprus | 0 – 8 | Nederland | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Scheidsrechter: Triinu Laos |
Verslag | 3' Miedema 11' Van de Donk 19', 49', 53' Roord 51' (e.d.) Charalambous 81' Smits 87' Van Dongen |
| ||||
22 oktober 2021 19.45 (UTC) |
IJsland | 4 – 0 | Tsjechië | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
Votíková 12' (e.d.) Brynjarsdóttir 59' Guðmundsdóttir 81' G. Jónsdóttir 83' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.30 (UTC+3) |
Wit-Rusland | Nederland | Stadion: Dinamostadion, Minsk Scheidsrechter: Araksja Saribekjan | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.45 (UTC) |
IJsland | Cyprus | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik Scheidsrechter: Anastasia Romanjoek | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Cyprus | Wit-Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Tsjechië | Nederland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Tsjechië | Wit-Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Cyprus | IJsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Wit-Rusland | IJsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Nederland | Cyprus | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Nederland | Wit-Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Tsjechië | IJsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Cyprus | Tsjechië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
IJsland | Wit-Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Wit-Rusland | Tsjechië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Nederland | IJsland | Stadion: | |
Verslag |
Groep D
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 8 | Oostenrijk | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Scheidsrechter: Triinu Laos |
Zaičikova 12' | Verslag | 17' Höbinger 30', 79' (pen.) Billa 61' Dunst 63' (e.d.) Voitāne 86' Feiersinger 88', 90+3' Wienerroither |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Engeland | 8 – 0 | Noord-Macedonië | Stadion: St. Mary's Stadium, Southampton Scheidsrechter: María Dolores Martínez Madrona |
Toone 13' White 42', 67' (pen.) Zivikj 45' (e.d.) England 77', 90' Kolarovska 79' (e.d.) Mead 90+1' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 4 – 0 | Luxemburg | Stadion: Inver Park, Larne Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Callaghan 16' Furness 23' Wilson 41' Wade 70' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | 0 – 6 | Oostenrijk | Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje Scheidsrechter: Sara Persson |
Verslag | 12' Höbinger 20' (pen.), 67', 71' Billa 37', 65' Hanshaw |
| ||||
21 september 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | 4 – 0 | Letland | Stadion: Windsor Park, Belfast Scheidsrechter: Esther Staubli |
McDaniel 48' McGuinness 65' Callaghan 78' Furness 82' (pen.) |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.15 (UTC+2) |
Luxemburg | 0 – 10 | Engeland | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
Verslag | 12', 17' White 27' Parris 37', 47' Greenwood 62' (e.d.) Berscheid 79', 90+1' Bright 90+3' Daly 90+4' England |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Letland | 1 – 4 | Noord-Macedonië | Stadion: Daugavastadion, Riga Scheidsrechter: Frederikke Lydia Søkjær |
Baļičeva 30' | Verslag | 9' Rochi 28', 63' (pen.) Andonova 51' Maksuti |
| ||||
22 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Oostenrijk | 5 – 0 | Luxemburg | Stadion: Wiener Neustadt Arena, Wiener Neustadt Scheidsrechter: Zoe Stavrou |
Billa 42', 50' Naschenweng 45+2' Enzinger 66' Puntigam 84' (pen.) |
Verslag |
| ||||
23 oktober 2021 17.15 (UTC+1) |
Engeland | Noord-Ierland | Stadion: Wembley Stadium, Londen Scheidsrechter: Ivana Martinčić | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 13.30 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | Luxemburg | Stadion: SRC Biljanini Izvori, Ohrid Scheidsrechter: Nadezjda Gorinova | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 20.30 (UTC+3) |
Letland | Engeland | Stadion: Daugavastadion, Riga Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-Sęk | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+1) |
Noord-Ierland | Oostenrijk | Stadion: Seaviewstadion, Belfast Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Noord-Macedonië | Noord-Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Letland | Luxemburg | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
27 november 2021 |
Engeland | Oostenrijk | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Noord-Ierland | Noord-Macedonië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Engeland | Letland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Luxemburg | Oostenrijk | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Luxemburg | Letland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Noord-Macedonië | Engeland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Oostenrijk | Noord-Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Luxemburg | Noord-Macedonië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Noord-Ierland | Engeland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Oostenrijk | Letland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Noord-Macedonië | Letland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Luxemburg | Noord-Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
3 september 2022 |
Oostenrijk | Engeland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Letland | Noord-Ierland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Engeland | Luxemburg | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Oostenrijk | Noord-Macedonië | Stadion: | |
Verslag |
Groep E
Stand en uitslagen
a Gerangschikt op onderling aantal uitdoelpunten: Bosnië en |
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 7 − 0 | Malta | Stadion: Viborgstadion, Viborg Scheidsrechter: Karoline Wacker |
Troelsgaard 14' Bruun 23', 48' S. Larsen 26' Harder 47' Sevecke 78' Thrige 89' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | 2 – 3 | Montenegro | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Scheidsrechter: Justina Lavrenovaitė-Perez |
M. Hasanbegović 12' Nikolić 19' |
Verslag | 5', 9' Kuč 60' (pen.) Bulatović 73', 90+3' Karličić 45+1', 90+4' Đukić |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Rusland | 2 – 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou Scheidsrechter: Viola Raudziņa |
Fjodorova 42' Korovkina 75' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 17.00 (UTC+3) |
Rusland | 5 − 0 | Montenegro | Stadion: Sportivny Gorodok, Moskou Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Korovkina 10' Smirnova 54', 59', 88' Belomyttseva 90' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | 0 − 8 | Denemarken | Stadion: Shafastadion, Bakoe Scheidsrechter: Zuzana Valentová |
Verslag | 3', 62' Bruun 11', 26', 60' S. Larsen 43' (e.d.) Mollayeva 75' Gejl 76' Snerle |
| ||||
21 september 2021 18.30 (UTC+2) |
Malta | 2 − 2 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Scheidsrechter: Lina Lehtovaara |
M. Farrugia 81' S. Farrugia 90+5' |
Verslag | 6' Nikolić 33' Jelčić |
| ||||
21 oktober 2021 14.00 (UTC+2) |
Montenegro | 2 − 0 | Azerbeidzjan | Stadion: Fudbalski tereni FSCG, Podgorica Scheidsrechter: Kristina Georgieva |
Bulatović 5' Tošković 83' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 17.00 (UTC+3) |
Rusland | 3 − 0 | Malta | Stadion: Arena Chimki, Chimki Scheidsrechter: Miriama Matulová |
Korovkina 45' Masjkova 47' Belomyttseva 88' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Denemarken | 8 − 0 | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Viborgstadion, Viborg Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Bruun 7', 27', 35', 39', 58' Gejl 65' Harder 80' Thrige 90' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 14.00 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | Rusland | Stadion: Trening centar Zenica - NFSBiH, Zenica Scheidsrechter: Cristina Trandafir | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | Malta | Stadion: Shafastadion, Bakoe Scheidsrechter: Réka Molnar | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Montenegro | Denemarken | Stadion: Fudbalski tereni FSCG, Podgorica Scheidsrechter: Olivia Tschon | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Azerbeidzjan | Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Bosnië en Herzegovina | Denemarken | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Malta | Montenegro | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Denemarken | Rusland | Stadion: Viborgstadion, Viborg | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Bosnië en Herzegovina | Malta | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Azerbeidzjan | Montenegro | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Bosnië en Herzegovina | Azerbeidzjan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Montenegro | Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Malta | Denemarken | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Montenegro | Bosnië en Herzegovina | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Denemarken | Azerbeidzjan | Stadion: Viborgstadion, Viborg | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Malta | Rusland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Malta | Azerbeidzjan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Rusland | Bosnië en Herzegovina | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Denemarken | Montenegro | Stadion: Viborgstadion, Viborg | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Rusland | Denemarken | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Azerbeidzjan | Bosnië en Herzegovina | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Montenegro | Malta | Stadion: | |
Verslag |
Groep F
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 18.00 (UTC+2) |
Noorwegen | 10 – 0 | Armenië | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Scheidsrechter: Rasa Grigonė |
Bergsvand 10' Graham Hansen 28' (pen.), 78', 90+5' Sævik 38' Karlseng Utland 47', 79', 87' Blakstad 62' Terland 90' |
Verslag |
| ||||
16 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Albanië | 1 – 1 | Kosovo | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Doçi 43' (pen.) | Verslag | 71' Limani |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Polen | 1 – 1 | België | Stadion: Polsat Plus Arena Gdańsk, Gdańsk Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Pajor 40' | Verslag | 79' Cayman |
| ||||
21 september 2021 19.30 (UTC+4) |
Armenië | 0 – 1 | Polen | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Scheidsrechter: Catarina Campos |
Verslag | 27' Zawistowska |
| ||||
21 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Kosovo | 0 – 3 | Noorwegen | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina Scheidsrechter: Reelika Turi |
Verslag | 12' (e.d.) Avduli 36' Blakstad 56' Karlseng Utland |
| ||||
21 september 2021 20.30 (UTC+2) |
België | 7 – 0 | Albanië | Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel Scheidsrechter: Désirée Grundbacher |
Cayman 6' De Caigny 26', 50' Blom 77', 78', 85' Wullaert 81' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 17.00 (UTC+2) |
Albanië | 5 – 0 | Armenië | Stadion: Air Albania Stadion, Tirana Scheidsrechter: Maria Marotta |
Doci 12', 44' Hamidi 16', 62' Lufo 90+1' |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.15 (UTC+2) |
Polen | 0 – 0 | Noorwegen | Stadion: Stadion ŁKS, Łódź Scheidsrechter: Jana Adámková |
Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 20.00 (UTC+2) |
België | 7 – 0 | Kosovo | Stadion: Den Dreef, Leuven Scheidsrechter: Jelena Kumer |
Vanhaevermaet 3', 36' Cayman 9' Wullaert 16', 51', 69' De Caigny 28' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+4) |
Armenië | Kosovo | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Scheidsrechter: Viola Raudziņa | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Noorwegen | België | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo Scheidsrechter: Rebecca Welch | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.45 (UTC+2) |
Polen | Albanië | Stadion: Tychystadion, Tychy Scheidsrechter: Simona Ghisletta | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Kosovo | Polen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Albanië | Noorwegen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 20.00 (UTC+1) |
België | Armenië | Stadion: Den Dreef, Leuven | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Armenië | Noorwegen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Kosovo | Albanië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 20.00 (UTC+1) |
België | Polen | Stadion: Den Dreef, Leuven | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Noorwegen | Kosovo | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Albanië | België | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Polen | Armenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Armenië | Albanië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Noorwegen | Polen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Kosovo | België | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Kosovo | Armenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Albanië | Polen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
België | Noorwegen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Armenië | België | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Noorwegen | Albanië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Polen | Kosovo | Stadion: | |
Verslag |
Groep G
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Italië | 3 – 0 | Moldavië | Stadion: Stadio del Conero, Triëst Scheidsrechter: Lorraine Watson |
Girelli 16', 28' (pen.) Giacinti 35' |
Verslag |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 4 – 1 | Litouwen | Stadion: Stockhorn Arena, Thun Scheidsrechter: Victoria Beye |
Lehmann 15' Sow 33' Bachmann 65' Fölmli 90+2' |
Verslag | 50' Jonušaitė |
| ||||
17 september 2021 19.30 (UTC+2) |
Roemenië | 2 – 0 | Kroatië | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Scheidsrechter: Lizzy van der Helm |
Rus 12' Carp 32' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 17.30 (UTC+2) |
Kroatië | 0 – 5 | Italië | Stadion: Stadion Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac Scheidsrechter: Marta Huerta de Aza |
Verslag | 17' Gama 31', 47' Giacinti 50' Girelli 65' Giuliani 90+1' (pen.) Cernoia |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Moldavië | 0 – 6 | Zwitserland | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Scheidsrechter: Anastasia Romanjoek |
Verslag | 39' (pen.) Crnogorčević 41' Sow 42' Humm 44' Fölmli 52' Xhemaili 87' Lehmann |
| ||||
21 september 2021 19.30 (UTC+2) |
Roemenië | 3 – 0 | Litouwen | Stadion: Stadionul Mogoșoaia, Mogoșoaia Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos |
Ciolacu 24' (pen.) Rus 36', 76' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 17.30 (UTC+2) |
Italië | 3 – 0 | Kroatië | Stadion: Stadio Teofilo Patini, Castel di Sangro Scheidsrechter: Petra Pavliková |
Cernoia 2' Girelli 9' (pen.) Pirone 64' |
Verslag |
| ||||
22 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | 2 – 0 | Roemenië | Stadion: Letzigrund, Zürich Scheidsrechter: Riem Hussein |
Crnogorčević 48', 90' (pen.) | Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.30 (UTC+3) |
Litouwen | Italië | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Scheidsrechter: Jelena Međedović | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.00 (UTC+2) |
Zwitserland | Kroatië | Stadion: Letzigrund, Zürich Scheidsrechter: Frida Nielsen | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Kroatië | Litouwen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Roemenië | Moldavië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Italië | Zwitserland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Roemenië | Italië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Litouwen | Zwitserland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Kroatië | Moldavië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Italië | Litouwen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Roemenië | Zwitserland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Moldavië | Kroatië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Moldavië | Litouwen | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Kroatië | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Zwitserland | Italië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
24 juni 2022 |
Moldavië | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
28 juni 2022 |
Litouwen | Moldavië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Moldavië | Italië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Kroatië | Zwitserland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Litouwen | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Zwitserland | Moldavië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Litouwen | Kroatië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Italië | Roemenië | Stadion: | |
Verslag |
Groep H
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
16 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Turkije | 1 – 1 | Portugal | Stadion: Bahçeşehir Okullarıstadion, Alanya Scheidsrechter: Maika Vanderstichel |
Uraz 30' | Verslag | 58' J. Silva |
| ||||
18 september 2021 16.07 (UTC+2) |
Duitsland | 7 – 0 | Bulgarije | Stadion: Stadion der Freundschaft, Cottbus Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Schüller 21', 72' Magull 24', 33' Dallmann 67', 82' Waßmuth 76' |
Verslag |
| ||||
19 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Israël | 0 – 4 | Portugal | Stadion: Haberfeldstadion, Rishon LeZion Scheidsrechter: Maria Marotta |
Verslag | 2' Encarnação 7' (pen.) Do. Silva 64' Gomes 84' C. Costa |
| ||||
21 september 2021 16.00 (UTC+2) |
Duitsland | 5 – 1 | Servië | Stadion: Stadion an der Gellertstraße, Chemnitz Scheidsrechter: Kirsty Dowle |
Schüller 49', 54', 71', 77' Leupolz 79' |
Verslag | 3' Matejić |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Turkije | 1 – 0 | Bulgarije | Stadion: Esenyurt Necmi Kadıoğlustadion, Istanboel Scheidsrechter: Jurgita Mačikunytė |
Uraz 76' | Verslag |
| ||||
21 oktober 2021 19.00 (UTC+3) |
Israël | 0 – 1 | Duitsland | Stadion: HaMoshavastadion, Petach Tikwa Scheidsrechter: Tanja Subotič |
Verslag | 18' Huth |
| ||||
21 oktober 2021 18.00 (UTC+1) |
Portugal | 2 – 1 | Servië | Stadion: Estádio do Bonfim, Setúbal Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Borges 28' Do. Silva 52' (pen.) |
Verslag | 45+2' Matejić |
| ||||
26 oktober 2021 16.05 (UTC+2) |
Duitsland | Israël | Stadion: Stadion Essen, Essen Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+3) |
Bulgarije | Portugal | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv Scheidsrechter: Ionela Alina Peşu | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 18.00 (UTC+2) |
Servië | Turkije | Stadion: Metalacstadion, Gornji Milanovac Scheidsrechter: Katalin Sipos | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Servië | Bulgarije | Stadion: Sportski centar FSS, Stara Pazova | |
Verslag |
| ||||
25 november 2021 |
Portugal | Israël | Stadion: Estádio de São Luís, Faro | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Duitsland | Turkije | Stadion: Eintracht-Stadion, Braunschweig | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Bulgarije | Servië | Stadion: Lokomotivstadion, Plovdiv | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Turkije | Israël | Stadion: Mersin Arena, Mersin | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Portugal | Duitsland | Stadion: Estádio de São Luís, Faro | |
Verslag |
| ||||
23 februari 2022 |
Turkije | Servië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Bulgarije | Turkije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
7 april 2022 |
Servië | Israël | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
9 april 2022 |
Duitsland | Portugal | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Portugal | Bulgarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Israël | Turkije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Servië | Duitsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
23 juni 2022 |
Bulgarije | Israël | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
1 september 2022 |
Israël | Bulgarije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Servië | Portugal | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
3 september 2022 |
Turkije | Duitsland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Portugal | Turkije | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Israël | Servië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Bulgarije | Duitsland | Stadion: | |
Verslag |
Groep I
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2023
Play-offs voor deelname aan het WK 2023
Uitgeschakeld
Wedstrijden
| ||||
17 september 2021 18.00 (UTC+3) |
Griekenland | 0 – 10 | Frankrijk | Stadion: Pampeloponnisiako Stadion, Patras Scheidsrechter: Anastasia Poestovojtova |
Verslag | 14' Majri 15', 40' Geyoro 18', 25', 53' Katoto 30' (e.d.) Palama 38' Diani 65' Asseyi 90+2' (pen.) Renard |
| ||||
17 september 2021 19.00 (UTC+3) |
Estland | 0 – 4 | Slovenië | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu Scheidsrechter: Hristiyana Guteva |
Verslag | 21', 48' Prašnikar 31' Golob 54' Agrež |
| ||||
17 september 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | 6 – 0 | Kazachstan | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
K. Green 17', 71' Harding 30' Rowe 54' Evans 90+1' Holland 90+3' |
Verslag |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Estland | 0 – 1 | Wales | Stadion: Pärnu Rannastaadion, Pärnu Scheidsrechter: Kateryna Monzoel |
Verslag | 5' Harding |
| ||||
21 september 2021 20.00 (UTC+3) |
Griekenland | 3 – 2 | Kazachstan | Stadion: Pampeloponnisiako Stadion, Patras Scheidsrechter: Eszter Urbán |
Spyridonidou 7', 72' Ajtymova 45+2' (e.d.) |
Verslag | 19' Bortnikova 81' Kirgizbajeva |
| ||||
21 september 2021 21.00 (UTC+2) |
Slovenië | 2 – 3 | Frankrijk | Stadion: Fazanerijastadion, Murska Sobota Scheidsrechter: Riem Hussein |
Prašnikar 20' Zver 88' (pen.) |
Verslag | 28', 60' Katoto 90+4' (pen.) Majri |
| ||||
22 oktober 2021 17.00 (UTC+6) |
Kazachstan | 0 – 1 | Griekenland | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Scheidsrechter: Marina Kroepskaja |
Verslag | 85' Pouliou |
| ||||
22 oktober 2021 20.15 (UTC+2) |
Slovenië | 1 – 1 | Wales | Stadion: Športni park Lendava, Lendava Scheidsrechter: Lovisa Johansson |
Rogan 69' | Verslag | 71', 44', 76' K. Green |
| ||||
22 oktober 2021 21.10 (UTC+2) |
Frankrijk | 11 – 0 | Estland | Stadion: Stade Dominique Duvauchelle, Créteil Scheidsrechter: Abigail Marriott |
Geyoro 5' Katoto 15' Périsset 25' (pen.) Cascarino 29' Toletti 45' Orav 52' (e.d.) Diani 53' Tounkara 65', 72' Saar 79' (e.d.) Dali 90' |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 21.00 (UTC+6) |
Kazachstan | Frankrijk | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan Scheidsrechter: Melis Özçiğdem | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 21.00 (UTC+3) |
Griekenland | Slovenië | Stadion: AEL FC Arena, Larisa Scheidsrechter: Ivana Projkovska | |
Verslag |
| ||||
26 oktober 2021 19.15 (UTC+1) |
Wales | Estland | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff Scheidsrechter: Marta Frías Acedo | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Slovenië | Estland | Stadion: Športni park Nova Gorica, Nova Gorica | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Wales | Griekenland | Stadion: Parc y Scarlets, Llanelli | |
Verslag |
| ||||
26 november 2021 |
Frankrijk | Kazachstan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Slovenië | Griekenland | Stadion: Športni park Nova Gorica, Nova Gorica | |
Verslag |
| ||||
30 november 2021 |
Frankrijk | Wales | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Estland | Griekenland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Kazachstan | Slovenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
8 april 2022 |
Wales | Frankrijk | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Griekenland | Estland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Kazachstan | Wales | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
12 april 2022 |
Frankrijk | Slovenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
28 juni 2022 |
Estland | Kazachstan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Slovenië | Kazachstan | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Estland | Frankrijk | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
2 september 2022 |
Griekenland | Wales | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Kazachstan | Estland | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Wales | Slovenië | Stadion: | |
Verslag |
| ||||
6 september 2022 |
Frankrijk | Griekenland | Stadion: | |
Verslag |
Stand nummers twee
De drie beste nummers 2 uit de groepen stromen in de tweede ronde van de play-offs in. Bij de groepen met zes teams (groep D t/m I), tellen de resultaten tegen de nummer zes in de groep niet mee voor de stand.
Play-offsDe drie beste nummers twee stromen in de tweede ronde in en de overige zes landen spelen in de eerste ronde. De datum en details over de loting wordt op een later moment door de UEFA bekend gemaakt. Tussen 3 en 11 oktober 2022 worden de play-offwedstrijden gespeeld. Schema
Stand winnaars play-offs
StatistiekenDoelpuntenmakers9 doelpunten 6 doelpunten
5 doelpunten
4 doelpunten
3 doelpunten 2 doelpunten 1 doelpunt Eigen doelpunt Rode kaartenExterne links
|