Wereldkampioenschap voetbal 2022 (kwalificatie UEFA): verschil tussen versies
Regel 2.448: | Regel 2.448: | ||
| goals1 = |
| goals1 = |
||
| goals2 = |
| goals2 = |
||
− | | stadium = [[ |
+ | | stadium = [[Atatürk Olympisch Stadion]], [[Istanboel]] |
| attendance = |
| attendance = |
||
| referee = |
| referee = |
Versie van 4 mrt 2021 16:50
WK voetbal kwalificatie 2022 | |
Landen van de UEFA | |
Informatie | |
---|---|
Datum | 24 maart 2021 – 29 maart 2022 |
Teams | 55 (van 1 confederatie) |
Statistieken | |
Navigatie | |
◄ Vorige | Volgende ► |
Portaal Sport |
Namens de Europese bond UEFA doen er 55 landen mee aan de UEFA kwalificaties voor het wereldkampioenschap voetbal 2022 in Qatar. Er zijn 13 plaatsen beschikbaar op het eindtoernooi. De kwalificatiewedstrijden worden tussen 25 maart 2021 en 29 maart 2022 gespeeld.
Gekwalificeerde landen
Op het Wereldkampioenschap voetbal 2022 in Qatar zijn er 13 plaatsen beschikbaar voor landen van de UEFA. De tien groepswinnaars van elke groep plaatsen zich direct voor het WK 2022. De tien nummers 2 en de twee beste groepswinnaars van de UEFA Nations League 2020/21 spelen in de play-offs om de laatste drie beschikbare plaatsen.
FIFA-lid | Confederatie | Kwalificatie | Kwal. datum |
Aantal dln. (incl. 2022) |
Eerste dln. |
Laatste dln. |
Dln. op rij |
Titels (excl. 2022) |
Beste prestatie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA | |||||||||
UEFA |
Deelnemers
Alle 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten kunnen zich kwalificeren. Op 9 december 2019 legde het World Anti-Doping Agency (WADA) Rusland een vier jaar lange schorsing op voor deelname aan grote sportevenementen, omdat het RUSADA dopingresultaten van sporters had gemanipuleerd. Echter kan het Russisch voetbalelftal zich nog steeds kwalificeren, omdat het verbod alleen geldt voor het eindtoernooi (het WK 2022) om de wereldkampioen te beslissen. Als Rusland zich weet te kwalificeren, zouden Russische voetballers mogelijk nog wel mee kunnen doen aan het WK, in afwachting van wat de FIFA daarover beslist. Een team dat Rusland vertegenwoordigt kan volgens de regels van de WADA echter niet deelnemen onder de eigen vlag en met het eigen volkslied. De beslissing van het WADA is in afwachting van het hoger beroep bij het Hof van Arbitrage voor Sport.
Opzet en loting
De opzet van de kwalificatiewedstrijden werd door het Uitvoerend Comité van de UEFA bevestigd tijdens een vergadering in Nyon, Zwitserland op 4 december 2019, in afwachting van goedkeuring van de FIFA. De kwalificatie voor het toernooi zal deels afhangen van de resultaten in de UEFA Nations League 2020/21 en ook tellen de resultaten in de reguliere kwalificatiewedstrijden mee.
- Groepsfase: De 55 landen worden in tien groepen van 5 of 6 landen (met 4 landen uit de de finale van de Nations League 2020/21 in de kleinere groepen) ingedeeld, waarbij de groepswinnaars zich rechtstreeks plaatsen voor het WK 2022.
- Play-offs: De tien nummers 2 uit alle groepen worden aangevuld met de beste twee Nations League groepswinaars, op basis van de Nations League ranglijst, die buiten de top twee van hun eigen kwalificatiegroep eindigden. Deze 12 teams worden verdeeld over drie play-off paden en spelen twee rondes met single-play play-offs (halve finales en finales, waarbij de thuisteams worden geloot), waarna er drie teams zich plaatsen voor het WK 2022.
Het Uitvoerend Comité van de UEFA keurde ook het gebruik van de videoscheidsrechter (VAR) goed voor de kwalificatiewedstrijden, onder voorbehoud van goedkeuring door de FIFA.
Oorspronkelijk zou de loting voor de indeling van de groepen op 29 november 2020 plaatsvinden, maar deze werd later verplaatst naar 7 december 2020. Ook zal de loting online plaatsvinden, vanwege de coronapandemie.
Potten
Op 7 december 2020 om 18:00 (UTC+1) vond de loting plaats in het hoofdkantoor van de UEFA in Zürich, Zwitserland. Op dat moment waren 55 landen die bij de UEFA waren aangesloten, lid van de FIFA. Voorafgaand aan de loting werden deze 55 landen op basis van de FIFA-wereldranglijst ingedeeld in zes potten naar sterkte.
|
|
|
|
|
1 Elk land wordt vanuit elke pot in een andere groep ingedeeld. Dat houdt in dat landen uit dezelfde pot dus niet tegen elkaar (kunnen) spelen.
2 Tussen haakjes is de positie op de FIFA-wereldranglijst van december 2020 aangegeven.
3 Om politieke redenen kunnen Azerbeidzjan en Armenië niet in dezelfde groep geloot worden. Omdat deze landen zich in dezelfde pot bevinden is dit sowieso niet mogelijk.
4 In elke groep kunnen maximaal twee teams worden geplaatst waarvan wordt vastgesteld dat de locaties een hoog of gemiddeld risico op strenge winterse omstandigheden hebben: Estland, Faeröer, Finland, IJsland, Letland, Litouwen, Noorwegen, Oekraïne, Rusland en Wit-Rusland. De twee "harde winterlocaties" (Faeröer en IJsland) kunnen over het algemeen geen wedstrijden organiseren in maart of november en kunnen daarom niet samen worden geloot, de anderen spelen in maart en november zo min mogelijk thuiswedstrijden.
5 Maximaal één team met een te grote reisafstand ten opzichte van andere landen kan in elke groep worden geplaatst: Azerbeidzjan met Gibraltar, IJsland en Portugal, IJsland met Armenië, Cyprus, Georgië en Israël, Kazachstan met Andorra, Engeland, Faeröer, Frankrijk, Gibraltar, Ierland, IJsland, Malta, Noord-Ierland, Portugal, Schotland, Spanje en Wales.
Speeldata
Hieronder staat het schema voor de kwalificatiewedstrijden. De wedstrijden die in juni 2021 gespeeld zouden worden, worden verplaatst vanwege het uitstellen van het EK 2020 naar 2021 (in juni en juli) als gevolg van de coronapandemie. Alle wedstrijden vinden plaats van donderdag tot en met dinsdag. Landen spelen op donderdag en zondag, vrijdag en maandag of zaterdag en dinsdag. Wedstrijden uit dezelfde groep vinden plaats op dezelfde dag.
|
|
- De wedstrijden vinden plaats van donderdag tot en met dinsdag. Een team speelt op donderdag en zondag, vrijdag en maandag of zaterdag en dinsdag.
- De wedstrijden uit dezelfde groep vinden plaats op dezelfde dag.
Eerste ronde
Groep A
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Portugal | – | Azerbeidzjan | Stadion: Allianz Stadium, Turijn ( Italië) |
Verslag | ||||
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Servië | – | Ierland | Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Ierland | – | Luxemburg | Stadion: Avivastadion, Dublin |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Servië | – | Portugal | Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | – | Servië | Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Luxemburg | – | Portugal | Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Luxemburg | – | Azerbeidzjan | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Portugal | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 17:00 (UTC+1) |
Ierland | – | Azerbeidzjan | Stadion: Avivastadion, Dublin |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+2) |
Servië | – | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | – | Portugal | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Ierland | – | Servië | Stadion: Avivastadion, Dublin |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | – | Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC) |
Luxemburg | – | Servië | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Portugal | – | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Servië | – | Azerbeidzjan | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 21:00 (UTC+4) |
Azerbeidzjan | – | Luxemburg | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Ierland | – | Portugal | Stadion: Avivastadion, Dublin |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Luxemburg | – | Ierland | Stadion: Stade de Luxembourg, Luxemburg |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Portugal | – | Servië | |
Verslag | ||||
Groep B
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Spanje | – | Griekenland | Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Zweden | – | Georgië | Stadion: Friends Arena, Solna |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Georgië | – | Spanje | Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Kosovo | – | Zweden | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Griekenland | – | Georgië | Stadion: Toumbastadion, Thessaloniki |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Spanje | – | Kosovo | Stadion: Estadio de La Cartuja, Sevilla |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Georgië | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Zweden | – | Spanje | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Kosovo | – | Griekenland | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Spanje | – | Georgië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Griekenland | – | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Kosovo | – | Spanje | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Georgië | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+2) |
Zweden | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Kosovo | – | Georgië | Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Zweden | – | Griekenland | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 21:00 (UTC+4) |
Georgië | – | Zweden | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Griekenland | – | Spanje | |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Griekenland | – | Kosovo | |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Spanje | – | Zweden | |
Verslag | ||||
Groep C
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+2) |
Bulgarije | – | Zwitserland | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Italië | – | Noord-Ierland | Stadion: Stadio Ennio Tardini, Parma |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Bulgarije | – | Italië | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Zwitserland | – | Litouwen | Stadion: Kybunpark, St. Gallen |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Litouwen | – | Italië | Stadion: LFF-stadion, Vilnius |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Noord-Ierland | – | Bulgarije | Stadion: Windsor Park, Belfast |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Italië | – | Bulgarije | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Litouwen | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+3) |
Bulgarije | – | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Zwitserland | – | Italië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Italië | – | Litouwen | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Noord-Ierland | – | Zwitserland | Stadion: Windsor Park, Belfast |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 16:00 (UTC+3) |
Litouwen | – | Bulgarije | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Zwitserland | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Bulgarije | – | Noord-Ierland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Litouwen | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Italië | – | Zwitserland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Noord-Ierland | – | Litouwen | Stadion: Windsor Park, Belfast |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Noord-Ierland | – | Italië | Stadion: Windsor Park, Belfast |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Zwitserland | – | Bulgarije | |
Verslag | ||||
Groep D
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Finland | – | Bosnië en Herzegovina | Stadion: Olympiastadion, Helsinki |
Verslag | ||||
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Frankrijk | – | Oekraïne | Stadion: Stade de France, Saint-Denis |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+6) |
Kazachstan | – | Frankrijk | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Oekraïne | – | Finland | Stadion: Arena Lviv, Lviv |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | – | Frankrijk | Stadion: Stadion Grbavica, Sarajevo |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Oekraïne | – | Kazachstan | Stadion: Arena Lviv, Lviv |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+6) |
Kazachstan | – | Oekraïne | Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Frankrijk | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+3) |
Finland | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Oekraïne | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Bosnië en Herzegovina | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Frankrijk | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+6) |
Kazachstan | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+3) |
Finland | – | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+6) |
Kazachstan | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Oekraïne | – | Bosnië en Herzegovina | |
Verslag | ||||
| ||||
13 november 2021 «onderlinge duels» 15:00 (UTC+1) |
Bosnië en Herzegovina | – | Finland | |
Verslag | ||||
| ||||
13 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Frankrijk | – | Kazachstan | |
Verslag | ||||
| ||||
16 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Bosnië en Herzegovina | – | Oekraïne | |
Verslag | ||||
| ||||
16 november 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Finland | – | Frankrijk | |
Verslag | ||||
Groep E
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+2) |
Estland | – | Tsjechië | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn |
Verslag | ||||
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
België | – | Wales | Stadion: Den Dreef, Leuven |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+3) |
Wit-Rusland | – | Estland | Stadion: Dinamostadion, Minsk |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Tsjechië | – | België | Stadion: Sinobo Stadium, Praag |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
België | – | Wit-Rusland | Stadion: Den Dreef, Leuven |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Wales | – | Tsjechië | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Estland | – | België | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Tsjechië | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 16:00 (UTC+3) |
Wit-Rusland | – | Wales | Stadion: Dinamostadion, Minsk |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
België | – | Tsjechië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Wales | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Wit-Rusland | – | België | Stadion: Dinamostadion, Minsk |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Estland | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Tsjechië | – | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Estland | – | Wales | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Wit-Rusland | – | Tsjechië | Stadion: Dinamostadion, Minsk |
Verslag | ||||
| ||||
13 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
België | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
13 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Wales | – | Wit-Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
16 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Tsjechië | – | Estland | |
Verslag | ||||
| ||||
16 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Wales | – | België | |
Verslag | ||||
Groep F
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+2) |
Israël | – | Denemarken | Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Moldavië | – | Faeröer | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Schotland | – | Oostenrijk | Stadion: Hampden Park, Glasgow |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+2) |
Denemarken | – | Moldavië | Stadion: MCH Arena, Herning |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Oostenrijk | – | Faeröer | Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Israël | – | Schotland | Stadion: Bloomfieldstadion, Tel Aviv |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Moldavië | – | Israël | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Oostenrijk | – | Denemarken | Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Schotland | – | Faeröer | Stadion: Hampden Park, Glasgow |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Denemarken | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Faeröer | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Moldavië | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Faeröer | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Israël | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Schotland | – | Moldavië | Stadion: Hampden Park, Glasgow |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Denemarken | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Faeröer | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Oostenrijk | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 17:00 (UTC+1) |
Schotland | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Faeröer | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Moldavië | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Denemarken | – | Oostenrijk | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Faeröer | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Israël | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Denemarken | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Moldavië | – | Schotland | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Oostenrijk | – | Israël | |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Israël | – | Faeröer | |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Oostenrijk | – | Moldavië | |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Schotland | – | Denemarken | |
Verslag | ||||
Groep G
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+3) |
Turkije | – | Nederland | Stadion: Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel |
Verslag | ||||
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Gibraltar | – | Noorwegen | Stadion: Victoriastadion, Gibraltar |
Verslag | ||||
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Letland | – | Montenegro | Stadion: Skontostadion, Riga |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 15:00 (UTC+1) |
Montenegro | – | Gibraltar | Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+1) |
Nederland | – | Letland | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+1) |
Noorwegen | – | Turkije | Stadion: Estadio La Rosaleda, Málaga ( Spanje) Toeschouwers: 0 |
Verslag | ||||
De wedstrijd tussen Noorwegen en Turkije wordt in Málaga (Spanje) gespeeld, vanwege de reisbeperkingen door de coronapandemie. Hierdoor mogen er ook geen toeschouwers aanwezig zijn bij de wedstrijd.
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Gibraltar | – | Nederland | Stadion: Victoriastadion, Gibraltar |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Montenegro | – | Noorwegen | Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Turkije | – | Letland | Stadion: Atatürk Olympisch Stadion, Istanboel |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Letland | – | Gibraltar | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Noorwegen | – | Nederland | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Turkije | – | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+3) |
Letland | – | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Gibraltar | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Nederland | – | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Montenegro | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Nederland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Noorwegen | – | Gibraltar | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Gibraltar | – | Montenegro | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Letland | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Turkije | – | Noorwegen | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Letland | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Nederland | – | Gibraltar | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Noorwegen | – | Montenegro | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo |
Verslag | ||||
| ||||
13 november 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+1) |
Noorwegen | – | Letland | Stadion: Ullevaalstadion, Oslo |
Verslag | ||||
| ||||
13 november 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+3) |
Turkije | – | Gibraltar | |
Verslag | ||||
| ||||
13 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Montenegro | – | Nederland | |
Verslag | ||||
| ||||
16 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Gibraltar | – | Letland | |
Verslag | ||||
| ||||
16 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Montenegro | – | Turkije | |
Verslag | ||||
| ||||
16 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Nederland | – | Noorwegen | |
Verslag | ||||
Groep H
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Cyprus | – | Slowakije | Stadion: GSP-stadion, Nicosia |
Verslag | ||||
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Malta | – | Rusland | Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali |
Verslag | ||||
| ||||
24 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Slovenië | – | Kroatië | Stadion: Stožicestadion, Ljubljana |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 17:00 (UTC+3) |
Rusland | – | Slovenië | Stadion: Olympisch Stadion Fisjt, Sotsji |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+1) |
Kroatië | – | Cyprus | Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka |
Verslag | ||||
| ||||
27 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Slowakije | – | Malta | Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 19:00 (UTC+3) |
Cyprus | – | Slovenië | Stadion: GSP-stadion, Nicosia |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Kroatië | – | Malta | Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka |
Verslag | ||||
| ||||
30 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Slowakije | – | Rusland | Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Malta | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Rusland | – | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
1 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Slovenië | – | Slowakije | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 16:00 (UTC+3) |
Cyprus | – | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+2) |
Slovenië | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
4 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Slowakije | – | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Kroatië | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Rusland | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
7 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Slowakije | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Cyprus | – | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Malta | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Rusland | – | Slowakije | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Cyprus | – | Malta | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Kroatië | – | Slowakije | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Slovenië | – | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+3) |
Rusland | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Malta | – | Kroatië | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Slowakije | – | Slovenië | |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 15:00 (UTC+1) |
Kroatië | – | Rusland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 15:00 (UTC+1) |
Malta | – | Slowakije | |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 15:00 (UTC+1) |
Slovenië | – | Cyprus | |
Verslag | ||||
Groep I
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Andorra | – | Albanië | Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Engeland | – | San Marino | Stadion: Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 0 |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Hongarije | – | Polen | Stadion: Puskás Aréna, Boedapest |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+2) |
Albanië | – | Engeland | Stadion: Arena Kombëtare, Tirana |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Polen | – | Andorra | Stadion: Wojska Polskiegostadion, Warschau |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
San Marino | – | Hongarije | Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Andorra | – | Hongarije | Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Engeland | – | Polen | Stadion: Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 0 |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
San Marino | – | Albanië | Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Andorra | – | San Marino | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Hongarije | – | Engeland | |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Polen | – | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+2) |
Albanië | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 17:00 (UTC+1) |
Engeland | – | Andorra | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
San Marino | – | Polen | Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Albanië | – | San Marino | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Hongarije | – | Andorra | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Polen | – | Engeland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Andorra | – | Engeland | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Hongarije | – | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
9 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Polen | – | San Marino | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Albanië | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC+1) |
Engeland | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
12 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
San Marino | – | Andorra | Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Andorra | – | Polen | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 19:45 (UTC) |
Engeland | – | Albanië | |
Verslag | ||||
| ||||
12 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Hongarije | – | San Marino | |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Albanië | – | Andorra | |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Polen | – | Hongarije | |
Verslag | ||||
| ||||
15 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
San Marino | – | Engeland | Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle |
Verslag | ||||
Groep J
Stand en uitslagen
|
|
- Legenda
Geplaatst voor het WK 2022
Deelname aan play-offs voor kwalificatie
Niet geplaatst voor het WK 2022
Wedstrijden
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Duitsland | – | IJsland | Stadion: Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Liechtenstein | – | Armenië | Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz |
Verslag | ||||
| ||||
25 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Roemenië | – | Noord-Macedonië | Stadion: Ilie Oanăstadion, Ploiești |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Armenië | – | IJsland | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | – | Liechtenstein | Stadion: Toše Proeskiarena, Skopje |
Verslag | ||||
| ||||
28 maart 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Roemenië | – | Duitsland | Stadion: Arena Națională, Boekarest |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Armenië | – | Roemenië | Stadion: Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Duitsland | – | Noord-Macedonië | Stadion: Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg |
Verslag | ||||
| ||||
31 maart 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Liechtenstein | – | IJsland | Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 18:45 (UTC) |
IJsland | – | Roemenië | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Liechtenstein | – | Duitsland | Stadion: Kybunpark, Sankt Gallen ( Zwitserland) |
Verslag | ||||
De wedstrijd tussen Liechtenstein en Duitsland wordt in het Kybunpark, Sankt Gallen (Zwitserland) gespeeld, omdat het Rheinparkstadion in die periode gerenoveerd wordt.
| ||||
2 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | – | Armenië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 16:00 (UTC) |
IJsland | – | Noord-Macedonië | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Duitsland | – | Armenië | |
Verslag | ||||
| ||||
5 september 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Roemenië | – | Liechtenstein | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 20:00 (UTC+4) |
Armenië | – | Liechtenstein | |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 18:45 (UTC) |
IJsland | – | Duitsland | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
8 september 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Duitsland | – | Roemenië | |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 18:45 (UTC) |
IJsland | – | Armenië | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
8 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Liechtenstein | – | Noord-Macedonië | Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 18:45 (UTC) |
IJsland | – | Liechtenstein | Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+2) |
Noord-Macedonië | – | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
11 oktober 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+3) |
Roemenië | – | Armenië | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 21:00 (UTC+4) |
Armenië | – | Noord-Macedonië | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 20:45 (UTC+1) |
Duitsland | – | Liechtenstein | |
Verslag | ||||
| ||||
11 november 2021 «onderlinge duels» 21:45 (UTC+2) |
Roemenië | – | IJsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 21:00 (UTC+4) |
Armenië | – | Duitsland | |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+1) |
Liechtenstein | – | Roemenië | Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz |
Verslag | ||||
| ||||
14 november 2021 «onderlinge duels» 18:00 (UTC+1) |
Noord-Macedonië | – | IJsland | |
Verslag | ||||
Play-offs
Aan de play-offs doen de tien nummers 2 uit de groepen en de twee beste groepswinnaars van de UEFA Nations League mee, gebaseerd op de eindstand van de Nations League 2020/21, die buiten de top 2 van hun eigen kwalificatiegroep eindigden. De landen worden verdeeld over drie play-off paden, waarbij elk pad twee halve finales met één wedstrijd en één finale met één wedstrijd heeft. De landen die thuis spelen worden bepaald via een loting. De halve finales worden op 24 en 25 maart gespeeld en de finale op 28 en 29 maart 2022. De winnaars van elk pad kwalificeren zich voor het WK 2022.
Externe links
- (en) Russia banned for four years to include 2020 Olympics and 2022 World Cup, BBC, 9 december 2019
- (en) Can Russia play at the World Cup 2022 and Euro 2020?, BBC, 9 december 2019
- (en) WADA files official request with Court of Arbitration for Sport to resolve RUSADA dispute, World Anti-Doping Agency, 9 januari 2020
- (en) 2022 World Cup qualifying: all you need to know, UEFA.com, 9 december 2020
Wereldkampioenschap voetbal 2022 | |||
---|---|---|---|
Kwalificatie: Afrika (CAF) · Azië (AFC) · Europa (UEFA) · Noord- en Midden-Amerika (CONCACAF) · Oceanië (OFC) · Zuid-Amerika (CONMEBOL) |