Help mee! Maak een account of meld je aan.
Weather-clear.svg Een hele fijne zomervakantie toegewenst! Weather-clear.svg

Europees kampioenschap voetbal 2020 (kwalificatie)

Uit Wikikids
Versie door Stef 1999 (overleg | bijdragen) op 12 okt 2019 om 10:59 (Wedstrijden)
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Kwalificatie EK voetbal 2020
Nog geen afbeelding
beschikbaar
Informatie
Gastland Europa Europa (eindtoernooi)
Editie
Datum 21 maart 2019 – 31 maart 2020
Teams 55 (van 1 confederatie)
Stadions  (in steden)
Winnaar (e titel)
Statistieken
Wedstrijden 167
Doelpunten 531  (3,18 per wedstrijd)
Toeschouwers 3.202.986  (19.180 per wedstrijd)
Topscorer(s) Israël Eran Zahavi
(10 doelpunten)
Beste speler
Beste keeper
Fair-Playprijs
Navigatie
  ►
Portaal Portaalicoon Sport

Tijdens de kwalificatiewedstrijden voor het Europees kampioenschap voetbal 2020 spelen alle 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten mee om de uiteindelijk 24 beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. Bij deze editie zijn de gastlanden niet automatisch gekwalificeerd, dit was in de vorige edities wel zo. Zo kan het dus zijn dat een gastland van het EK 2020 zelf niet in actie zal komen op het eindtoernooi.

De eerste kwalificatiewedstrijden werden op 21 maart 2019 gespeeld en de laatste wedstrijden zullen op 31 maart 2020 worden gespeeld.

Kwalificatie EK 2020

 Gekwalificeerd

 Kan zich nog kwalificeren

 Niet gekwalificeerd

Speelschema

Het speelschema voor de kwalificatiewedstrijden ziet er als volgt uit:

Fase Wedstrijddag Datums
Groepsfase Speeldag 1 21–23 maart 2019
Speeldag 2 24–26 maart 2019
Speeldag 3 7–8 juni 2019
Speeldag 4 10–11 juni 2019
Speeldag 5 5–7 september 2019
Speeldag 6 8–10 september 2019
Speeldag 7 10–12 oktober 2019
Speeldag 8 13–15 oktober 2019
Speeldag 9 14–16 november 2019
Speeldag 10 17–19 november 2019
Play-offs Halve finales 26–28 maart 2020
Finale 29–31 maart 2020

Loting

Op 2 december 2018 vond de loting voor de groepsfase plaats in het Convention Centre Dublin in Dublin (Ierland). De 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten werden daar onderverdeeld in 10 groepen, waarna er 5 groepen met 5 teams en 5 groepen met 6 teams werden samengesteld.

Op 30 november 2019 zullen de lotingen voor de groepen van het EK 2020 plaatsvinden. Op 22 november 2019 vinden de lotingen voor de play-offs plaats.

Procedure

De groepen werden zo samengesteld dat de sterkste landen niet bij elkaar in één groep konden komen en dat alle groepen een eerlijke verdeling hebben van sterkte. Hiervoor werden alle landen in 6 potten ingedeeld. In pot 1 zitten de landen die het best hebben gepresteerd in de Nations League met de titelhouder als leider, in dit geval was dat Portugal als winnaar van het EK 2016. De beste resultaten van de sterkste landen in de Nations League werden gebaseerd op het aantal behaalde punten in de competitie.

Uit elke pot werd een land in een andere groep geloot, zo konden landen uit dezelfde pot dus niet tegen elkaar spelen bij de kwalificaties. De landen die in Divisie A van de Nations League groepswinnaar zijn geworden werden in de groep met vijf landen geplaatst. Dit is vanwege het feit dat deze landen in juni 2019 ook nog de finales moeten spelen in de Nations League, terwijl de andere landen op dat moment de kwalificatiewedstrijden voor het EK spelen.

Potindeling

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4 Pot 5 Pot 6
Zwitserland Zwitserland 1
Portugal Portugal TH 1
Nederland Nederland 1
Engeland Engeland 1
België België
Frankrijk Frankrijk
Spanje Spanje
Italië Italië
Kroatië Kroatië
Polen Polen
Duitsland Duitsland
IJsland IJsland
Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina
Oekraïne Oekraïne
Denemarken Denemarken
Zweden Zweden
Rusland Rusland
Oostenrijk Oostenrijk
Wales Wales
Tsjechië Tsjechië
Slowakije Slowakije
Turkije Turkije
Ierland Ierland
Noord-Ierland Noord-Ierland
Schotland Schotland
Noorwegen Noorwegen
Servië Servië
Finland Finland
Bulgarije Bulgarije
Israël Israël
Hongarije Hongarije
Roemenië Roemenië
Griekenland Griekenland
Albanië Albanië
Montenegro Montenegro
Cyprus Cyprus
Estland Estland
Slovenië Slovenië
Litouwen Litouwen
Georgië Georgië
Noord-Macedonië Noord-Macedonië
Kosovo Kosovo
Wit-Rusland Wit-Rusland
Luxemburg (land) Luxemburg
Armenië Armenië
Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Kazachstan Kazachstan
Moldavië Moldavië
Gibraltar Gibraltar
Faeröer Faeröer
Letland Letland
Liechtenstein Liechtenstein
Andorra Andorra
Malta Malta
San Marino San Marino

1 = Worden ingedeeld in een groep met 4 andere landen (groep A-D).

Gekwalificeerde landen

Land Gekwalificeerd als Kwalificatiedatum Deelnames aan EK's Winnaar van EK
Winnaar groep A
Tweede groep A
Winnaar groep B
Tweede groep B
Winnaar groep C
Tweede groep C
Winnaar groep D
Tweede groep D
Winnaar groep E
Tweede groep E
Winnaar groep F
Tweede groep F
Winnaar groep G
Tweede groep G
Winnaar groep H
Tweede groep H
Vlag van België België Winnaar groep I 10 oktober 2019 (5) 1972, 1980, 1984, 2000, 2016 (0)
Tweede groep I
Winnaar groep J
Tweede groep J
Play-off divisie A
Play-off divisie B
Play-off divisie C
Play-off divisie D

Groepsfase

Groep A

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Engeland Engeland 5 4 0 1 12 20 6 +14
2 Vlag van Tsjechië Tsjechië 6 4 0 2 12 11 9 +2
3 Vlag van Kosovo Kosovo 5 2 2 1 8 10 10 0
4 Vlag van Montenegro Montenegro 6 0 3 3 3 3 13 −10
5 Vlag van Bulgarije Bulgarije 6 0 3 3 3 5 11 −6
Thuis ╲ Uit Bulgarije Engeland Kosovo Montenegro Tsjechië
Bulgarije Vlag van Bulgarije - 2 - 3 1 - 1 -
Engeland Vlag van Engeland 4 - 0 5 - 3 - 5 - 0
Kosovo Vlag van Kosovo 1 - 1 - - 2 - 1
Montenegro Vlag van Montenegro 0 - 0 1 - 5 1 - 1 0 - 3
Tsjechië Vlag van Tsjechië 2 - 1 2 - 1 - 3 - 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Vlag van Bulgarije 1 − 1 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 5.652
Scheidsrechter: Frankrijk Ruddy Buquet
Nedelev Goal 82' (pen.) Goal 50' Mugoša

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Vlag van Engeland 5 − 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 82.575
Scheidsrechter: Portugal Artur Soares Dias
Sterling Goal 24'Goal 62'Goal 68'
Kane Goal 45+2' (pen.)
Kalas Goal 84' (e.d.)

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kosovo Vlag van Kosovo 1 − 1 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.580
Scheidsrechter: Litouwen Gediminas Mažeika
Zeneli Goal 62' Goal 40' Bozhikov

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Vlag van Montenegro 1 − 5 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 8.329
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Vešović Goal 18' Goal 31' Keane
Goal 40'Goal 60' Barkley
Goal 72' Kane
Goal 82' Sterling

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Vlag van Tsjechië 2 − 1 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Generali Arena, Praag
Toeschouwers: 13.482
Scheidsrechter: Hongarije Tamás Bognár
Schik Goal 19'Goal 50' Goal 3' Isa

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Vlag van Montenegro 1 − 1 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Daniele Orsato
Mugoša Goal 69' Goal 24' Rashica

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Vlag van Bulgarije 2 − 3 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 4.994
Scheidsrechter: Denemarken Mads-Kristoffer Kristoffersen
I. Popov Goal 43'
Dimitrov Goal 55'
Goal 14' Rashica
Goal 64' Muriqi
Goal 90+3' Rashani

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Vlag van Tsjechië 3 − 0 Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 11.565
Scheidsrechter: Rusland Vladislav Bezborodov
Jankto Goal 18'
Kopitović Goal 49' (e.d.)
Schick Goal 82' (pen.)

7 september 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kosovo Vlag van Kosovo 2 − 1 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.678
Scheidsrechter: Nederland Danny Makkelie
Muriqi Goal 20'
Vojvoda Goal 67'
Goal 16' Schick

7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Engeland Vlag van Engeland 4 − 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 82.605
Scheidsrechter: Italië Marco Guida
Kane Goal 24'Goal 49' (pen.)Goal 73' (pen.)
Sterling Goal 55'

10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Vlag van Engeland 5 − 3 Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: St. Mary's Stadium, Southhampton
Toeschouwers: 30.155
Scheidsrechter: Duitsland Felix Zwayer
Sterling Goal 8'
Kane Goal 19'
Vojvoda Goal 38' (e.d.)
Sancho Goal 44'Goal 45+1'
Goal 1'Goal 49' V. Berisha
Goal 55' (pen.) Muriqi

10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Vlag van Montenegro 0 − 3 Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 5.951
Scheidsrechter: Turkije Ali Palabıyık
Goal 54' Souček
Goal 58' Masopust
Goal 90+5' (pen.) Darida

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Vlag van Tsjechië 2 − 1 Vlag van Engeland Engeland Stadion: Sinobo Stadium, Praag
Scheidsrechter: Slovenië Damir Skomina
Brabec Goal 9'
Ondrášek Goal 85'
Goal 5' (pen.) Kane

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Vlag van Montenegro 0 − 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Scheidsrechter: Zweden Andreas Ekberg

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Vlag van Bulgarije Vlag van Engeland Engeland Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Scheidsrechter: Kroatië Ivan Bebek

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kosovo Vlag van Kosovo Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Scheidsrechter: Portugal Artur Soares Dias

14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Vlag van Tsjechië Vlag van Kosovo Kosovo Stadion: Stadion města Plzně, Pilsen

14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Vlag van Engeland Vlag van Montenegro Montenegro Stadion: Wembley Stadium, Londen

17 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Bulgarije Vlag van Bulgarije Vlag van Tsjechië Tsjechië Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia

17 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Kosovo Vlag van Kosovo Vlag van Engeland Engeland Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina

Groep B

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Oekraïne Oekraïne 6 5 1 0 16 13 1 +12
2 Vlag van Portugal Portugal 5 3 2 0 11 13 4 +9
3 Vlag van Servië Servië 5 2 1 2 7 10 12 −2
4 Vlag van Luxemburg Luxemburg 6 1 1 4 4 5 11 −6
5 Vlag van Litouwen Litouwen 6 0 1 5 1 4 17 −13
Thuis ╲ Uit Litouwen Luxemburg (land) Oekraïne Portugal Servië
Litouwen Vlag van Litouwen 1 - 1 0 - 3 1 - 5 -
Luxemburg Vlag van Luxemburg 2 - 1 1 - 2 - 1 - 3
Oekraïne Vlag van Oekraïne 2 - 0 1 - 0 - 5 - 0
Portugal Vlag van Portugal - 3 - 0 0 - 0 1 - 1
Servië Vlag van Servië 4 - 1 - - 2 - 4
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 2 − 1 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 3.353
Scheidsrechter: Israël Roi Reinshreiber
Barreiro Goal 45'
Rodrigues Goal 55'
Goal 14' Černych

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal 0 − 0 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 58.355
Scheidsrechter: Frankrijk Clément Turpin

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 1 − 2 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 4.653
Scheidsrechter: Finland Mattias Gestranius
Turpel Goal 35' Goal 41' Tsihankov
Goal 90+4' (e.d.) Rodrigues

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal 1 − 1 Vlag van Servië Servië Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 50.342
Scheidsrechter: Polen Szymon Marciniak
Danilo Goal 43' Goal 8' (pen.) Tadić

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Vlag van Litouwen 1 − 1 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 3.263
Scheidsrechter: Hongarije Ádám Farkas
Mikoliunas Kreeg geel in de 5e minuut Kreeg opnieuw geel in de 42e minuutWeggestuurd in de 42e minuut 5', 42'
Novikovas Goal 74'
Vorobjovas Kreeg geel in de 57e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuutWeggestuurd in de 90+4e minuut 57', 90+4'
Goal 21' Rodrigues

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Vlag van Oekraïne 5 − 0 Vlag van Servië Servië Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.915
Scheidsrechter: Spanje Antonio Mateu Lahoz
Tsihankov Goal 26'Goal 27'
Konopljanka Goal 46'Goal 75'
Jaremtsjoek Goal 58'

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Vlag van Servië 4 − 1 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zwitserland Adrien Jaccottet
A. Mitrović Goal 20'Goal 34'
Jović Goal 35'
Ljajić Goal 90+2'
Goal 71' (pen.) Novikovas

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Vlag van Oekraïne 1 − 0 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.700
Scheidsrechter: Slowakije Peter Kralović
Jaremtsjoek Goal 6'

7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Litouwen Vlag van Litouwen 0 − 3 Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 5.067
Scheidsrechter: Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Goal 7' Zintsjenko
Goal 27' Marlos
Goal 61' Malinovski

7 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Vlag van Servië 2 − 4 Vlag van Portugal Portugal Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 39.839
Scheidsrechter: Turkije Cüneyt Çakır
Milenković Goal 68'
A. Mitrović Goal 85'
Goal 42' Carvalho
Goal 58' Guedes
Goal 80' Ronaldo
Goal 86' B. Silva

10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Vlag van Litouwen 1 − 5 Vlag van Portugal Portugal Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 5.067
Scheidsrechter: Nederland Bas Nijhuis
Andriuškevičius Goal 28' Goal 7' (pen.)Goal 62'Goal 65'Goal 76' Ronaldo
Goal 90+2' Carvalho

10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 1 − 3 Vlag van Servië Servië Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 6.373
Scheidsrechter: Italië Davide Massa
Turpel Goal 66' Goal 36'Goal 78' A. Mitrović
Goal 55' Radonjić

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal 3 − 0 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Estádio José Alvalade, Lissabon
Scheidsrechter: Polen Daniel Stefański
B. Silva Goal 16'
Ronaldo Goal 65'
Guedes Goal 89'

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Vlag van Oekraïne 2 − 0 Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Metaliststadion, Charkov
Scheidsrechter: Oostenrijk Harald Lechner
Malinovski Goal 29'Goal 58'

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Vlag van Litouwen Vlag van Servië Servië Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Scheidsrechter: Polen Paweł Raczkowski

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Vlag van Oekraïne Vlag van Portugal Portugal Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev
Scheidsrechter: Engeland Anthony Taylor

14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Litouwen Litouwen Stadion: Estádio Algarve, Faro

14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Vlag van Servië Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado

17 november 2019
«onderlinge duels»
15:00
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Portugal Portugal Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad

17 november 2019
«onderlinge duels»
15:00
Servië Vlag van Servië Vlag van Oekraïne Oekraïne Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado

Groep C

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Nederland Nederland 5 4 0 1 12 17 6 +11
2 Vlag van Duitsland Duitsland 5 4 0 1 12 17 6 +11
3 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 6 4 0 2 12 8 7 +1
4 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland 6 1 1 4 4 3 10 −7
5 Vlag van Estland Estland 6 0 1 5 1 2 18 −16
Thuis ╲ Uit Duitsland Estland Nederland Noord-Ierland Wit-Rusland
Duitsland Vlag van Duitsland 8 - 0 2 - 4 - -
Estland Vlag van Estland - 0 - 4 1 - 2 1 - 2
Nederland Vlag van Nederland 2 - 3 - 3 - 1 4 - 0
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 - 2 2 - 0 - 2 - 1
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 - 2 0 - 0 - 0 - 1
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Vlag van Nederland 4 − 0 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 38.604
Scheidsrechter: Italië Davide Massa
Depay Goal 1'Goal 55' (pen.)
Wijnaldum Goal 21'
Van Dijk Goal 86'

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 2 − 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.176
Scheidsrechter: Kroatië Ivan Bebek
McGinn Goal 57'
Davis Goal 76' (pen.)

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45 uur
Nederland Vlag van Nederland 2 − 3 Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 51.694
Scheidsrechter: Spanje Jesús Gil Manzano
De Ligt Goal 48'
Depay Goal 63'
Goal 15' Sané
Goal 34' Gnabry
Goal 90' Schulz

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 2 − 1 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.188
Scheidsrechter: Polen Paweł Raczkowski
Evans Goal 30'
Magennis Goal 87'
Goal 33' Stasevich

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Estland Vlag van Estland 1 − 2 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 8.378
Scheidsrechter: Portugal Fábio Veríssimo
Vassiljev Goal 25' Goal 77' Washington
Goal 80' Magennis

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 − 2 Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 12.510
Scheidsrechter: Servië Srđan Jovanović
Goal 13' Sané
Goal 62' Reus

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 − 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 5.250
Scheidsrechter: Oostenrijk Harald Lechner
Goal 86' McNair

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Vlag van Duitsland 8 − 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Opel Arena, Mainz
Toeschouwers: 26.050
Scheidsrechter: Turkije Ali Palabıyık
Reus Goal 10'Goal 37'
Gnabry Goal 17'Goal 62'
Goretzka Goal 20'
Gündoğan Goal 26' (pen.)
Werner Goal 79'
Sané Goal 88'

6 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Estland Vlag van Estland 1 − 2 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 7.314
Scheidsrechter: Luxemburg (land) Alain Durieux
Sorga Goal 54' Goal 48' Naoemov
Goal 90+2' Skavysj

6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Vlag van Duitsland 2 − 4 Vlag van Nederland Nederland Stadion: Volksparkstadion, Hamburg
Toeschouwers: 51.299
Scheidsrechter: Portugal Artur Soares Dias
Gnabry Goal 9'
Kroos Goal 73' (pen.)
Goal 59' F. de Jong
Goal 66' (e.d.) Tah
Goal 79' Malen
Goal 90+1' Wijnaldum

9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Estland Vlag van Estland 0 − 4 Vlag van Nederland Nederland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 11.006
Scheidsrechter: Oekraïne Sergiej Bojko
Goal 17'Goal 47' Babel
Goal 76' Depay
Goal 87' Wijnaldum

9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 − 2 Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.236
Scheidsrechter: Italië Daniele Orsato
Goal 48' Halstenberg
Goal 90+3' Gnabry

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 0 − 0 Vlag van Estland Estland Stadion: Borisov Arena, Borisov
Scheidsrechter: Spanje Ricardo de Burgos Bengoetxea

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Vlag van Nederland 3 − 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 41.348
Scheidsrechter: Frankrijk Benoît Bastien
Depay Goal 80'Goal 90+4'
L. de Jong Goal 90+1'
Goal 75' Magennis

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland Vlag van Nederland Nederland Stadion: Dinamostadion, Minsk
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Sidiropoulos

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Estland Vlag van Estland Vlag van Duitsland Duitsland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Scheidsrechter: Bulgarije Georgi Kabakov

16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Vlag van Duitsland Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Stadion: Borussia-Park, Mönchengladbach

16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland Vlag van Nederland Nederland Stadion: Windsor Park, Belfast

19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Vlag van Duitsland Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Stadion: Commerzbank-Arena, Frankfurt am Main

19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Vlag van Nederland Vlag van Estland Estland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam

Groep D

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Ierland Ierland 5 3 2 0 11 6 2 +4
2 Vlag van Denemarken Denemarken 5 2 3 0 9 15 5 +10
3 Vlag van Zwitserland Zwitserland 4 2 2 0 8 10 4 +6
4 Vlag van Georgië Georgië 5 1 1 3 4 4 8 −4
5 Vlag van Gibraltar Gibraltar 5 0 0 5 0 0 16 −16
Thuis ╲ Uit Denemarken Georgië Gibraltar Ierland Zwitserland
Denemarken Vlag van Denemarken 5 - 1 - 1 - 1 -
Georgië Vlag van Georgië 0 - 0 3 - 0 - 0 - 2
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 - 6 - 0 - 1 -
Ierland Vlag van Ierland - 1 - 0 2 - 0 1 - 1
Zwitserland Vlag van Zwitserland 3 - 3 - 4 - 0 -
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
15:00
Georgië Vlag van Georgië 0 − 2 Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 49.207
Scheidsrechter: Engeland Craig Pawson
Goal 57' Zuber
Goal 80' Zakaria

23 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 − 1 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Papapetrou
Goal 49' Hendrick

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Vlag van Ierland 1 − 0 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 40.317
Scheidsrechter: Nederland Serdar Gözübüyük
Hourihane Goal 37'

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zwitserland Vlag van Zwitserland 3 − 3 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 18.352
Scheidsrechter: Slovenië Damir Skomina
Freuler Goal 20'
Xhaka Goal 67'
Embolo Goal 77'
Goal 85' M. Jørgensen
Goal 89' Gytkjær
Goal 90+4' Dalsgaard

7 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Georgië Vlag van Georgië 3 − 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 18.631
Scheidsrechter: Finland Antti Munukka
Gvilia Goal 30'
Papunasjvili Goal 59'
Arveladze Goal 76' (pen.)

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Denemarken Vlag van Denemarken 1 − 1 Vlag van Ierland Ierland Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 34.610
Scheidsrechter: Turkije Cüneyt Çakır
Højbjerg Goal 76' Goal 85' Duffy

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Denemarken Vlag van Denemarken 5 − 1 Vlag van Georgië Georgië Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 15.387
Scheidsrechter: Oostenrijk Robert Schörgenhofer
Dolberg Goal 13'Goal 63'
Eriksen Goal 30' (pen.)
Poulsen Goal 73'
Braithwaite Goal 90+3'
Goal 25' Lobzhanidze

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Vlag van Ierland 2 − 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 36.281
Scheidsrechter: Roemenië Radu Petrescu
J. Chipolina Goal 29' (e.d.)
Brady Goal 90+3'

5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Gibraltar Vlag van Gibraltar 0 − 6 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
Toeschouwers: 2.076
Scheidsrechter: België Jonathan Lardot
Goal 6' Skov
Goal 34' (pen.)Goal 50' (pen.) Eriksen
Goal 69' Delaney
Goal 73'Goal 78' Gytkjær

5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Vlag van Ierland 1 − 1 Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 44.111
Scheidsrechter: Spanje Carlos del Cerro Grande
McGoldrick Goal 85' Goal 74' Schär

8 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Georgië Vlag van Georgië 0 − 0 Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 21.456
Scheidsrechter: Frankrijk François Letexier

8 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Zwitserland Vlag van Zwitserland 4 − 0 Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Stade de Tourbillon, Sion
Toeschouwers: 8.318
Scheidsrechter: Tsjechië Pavel Orel
Zakaria Goal 37'
Mehmedi Goal 43'
Rodríguez Goal 45+4'
Gavranović Goal 87'

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
15:00
Georgië Vlag van Georgië Vlag van Ierland Ierland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Scheidsrechter: Italië Marco Guida

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Parken, Kopenhagen
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Gibraltar Vlag van Gibraltar Vlag van Georgië Georgië Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zwitserland Vlag van Zwitserland Vlag van Ierland Ierland Stadion: Stade de Genève, Genève

15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Denemarken Vlag van Denemarken Vlag van Gibraltar Gibraltar Stadion: Parken, Kopenhagen

15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zwitserland Vlag van Zwitserland Vlag van Georgië Georgië Stadion: Kybunpark, Sankt Gallen

18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Gibraltar Vlag van Gibraltar Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar

18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Vlag van Ierland Vlag van Denemarken Denemarken Stadion: Avivastadion, Dublin

Groep E

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Kroatië Kroatië 6 4 1 1 13 13 5 +8
2 Vlag van Slowakije Slowakije 6 3 1 2 10 10 8 +2
3 Vlag van Hongarije Hongarije 6 3 0 3 9 7 9 −2
4 Vlag van Wales Wales 5 2 1 2 7 5 5 0
5 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan 5 0 1 4 1 5 13 −8
Thuis ╲ Uit Azerbeidzjan Hongarije Kroatië Slowakije Wales
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 - 3 1 - 1 1 - 5 -
Hongarije Vlag van Hongarije - 2 - 1 1 - 2 1 - 0
Kroatië Vlag van Kroatië 2 - 1 3 - 0 - 2 - 1
Slowakije Vlag van Slowakije - 2 - 0 0 - 4 1 - 1
Wales Vlag van Wales 2 - 1 - - 1 - 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië 2 − 1 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 23.146
Scheidsrechter: Bulgarije Georgi Kabakov
Barišić Goal 45'
Kramarić Goal 80'
Goal 20' Sjejdajev

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Vlag van Slowakije 2 − 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 14.235
Scheidsrechter: Rusland Vladislav Bezborodov
Duda Goal 43'
Rusnák Goal 86'

24 maart 2019
«onderlinge duels»
15:00
Wales Vlag van Wales 1 − 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 31.617
Scheidsrechter: Duitsland Felix Zwayer
James Goal 6'

24 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Hongarije Vlag van Hongarije 2 − 1 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 19.400
Scheidsrechter: Schotland William Collum
Szalai Goal 35'
Pátkai Goal 77'
Goal 14' Rebić

8 juni 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kroatië Vlag van Kroatië 2 − 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Stadion Gradski vrt, Osijek
Toeschouwers: 17.000
Scheidsrechter: Roemenië István Kovács
Lawrence Goal 17' (e.d.)
Perišic Goal 48'
Goal 77' Brooks

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 − 3 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 10.450
Scheidsrechter: Nederland Kevin Blom
Emreli Goal 69' Goal 18'Goal 53' Orban
Goal 71' Holman

11 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 − 5 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 8.200
Scheidsrechter: Schotland John Beaton
Sjejdajev Goal 29' Goal 8' Lobotka
Goal 27' Kucka
Goal 30'Goal 57' Hamšík
Goal 85' Hancko

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Hongarije Vlag van Hongarije 1 − 0 Vlag van Wales Wales Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 18.350
Scheidsrechter: Slovenië Matej Jug
Pátkai Goal 80'

6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Vlag van Slowakije 0 − 4 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 18.098
Scheidsrechter: Duitsland Felix Brych
Goal 45' Vlašić
Goal 47' Perišic
Goal 72' Petković
Goal 89' Lovren

6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wales Vlag van Wales 2 − 1 Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 28.385
Scheidsrechter: Malta Trustin Farrugia Cann
Pasajev Goal 26' (e.d.)
Bale Goal 84'
Goal 59' Emreli

9 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan 1 − 1 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 9.150
Scheidsrechter: Zwitserland Sandro Schärer
Khalilzada Goal 72' Goal 11' (pen.) Modrić

9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Hongarije Vlag van Hongarije 1 − 2 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 22.060
Scheidsrechter: Spanje Antonio Mateu Lahoz
Szoboszlai Goal 50' Goal 40' Mak
Goal 56' Boženík

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië 3 − 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Poljudstadion, Split
Toeschouwers: 32.110
Scheidsrechter: Italië Daniele Orsato
Modrić Goal 5'
Petković Goal 24'Goal 42'
Kreeg geel in de 19e minuut Kreeg opnieuw geel in de 57e minuutWeggestuurd in de 57e minuut 19', 57' Kleinheisler

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Vlag van Slowakije 1 − 1 Vlag van Wales Wales Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Scheidsrechter: Spanje Carlos del Cerro Grande
Kucka Goal 53'
Gyömbér Kreeg geel in de 52e minuut Kreeg opnieuw geel in de 89e minuutWeggestuurd in de 89e minuut 52', 89'
Goal 25' Moore

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Scheidsrechter: Nederland Dennis Higler

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wales Vlag van Wales Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Scheidsrechter: Nederland Björn Kuipers

16 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Vlag van Azerbeidzjan Vlag van Wales Wales Stadion: Bakcell Arena, Bakoe

16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka

19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Vlag van Slowakije Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan

19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wales Vlag van Wales Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff

Groep F

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Spanje Spanje 6 6 0 0 18 17 3 +14
2 Vlag van Zweden Zweden 6 3 2 1 11 13 8 +5
3 Vlag van Roemenië Roemenië 6 3 1 2 10 13 7 +6
4 Vlag van Noorwegen Noorwegen 6 2 3 1 9 11 8 +3
5 Vlag van Malta Malta 6 1 0 5 3 2 13 −11
6 Vlag van Faeröer Faeröer 6 0 0 6 0 3 20 −17
Thuis ╲ Uit Faeröer Malta Noorwegen Roemenië Spanje Zweden
Faeröer Vlag van Faeröer - 0 - 2 - 1 - 4 0 - 4
Malta Vlag van Malta 2 - 1 - 0 - 4 0 - 2 -
Noorwegen Vlag van Noorwegen - 2 - 0 2 - 2 - 3 - 3
Roemenië Vlag van Roemenië 4 - 1 1 - 0 - 1 - 2 -
Spanje Vlag van Spanje 4 - 0 - 2 - 1 - 3 - 0
Zweden Vlag van Zweden - 3 - 0 1 - 1 2 - 1 -
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Malta Vlag van Malta 2 − 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 7.531
Scheidsrechter: IJsland Vilhjálmur Alvar Þórarinsson
Nwoko Goal 13'
Agius Weggestuurd in de 62e minuut 62'
Borg Goal 77' (pen.)
Goal 90+8' Thomsen

23 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Zweden Vlag van Zweden 2 − 1 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 30.115
Scheidsrechter: Engeland Michael Oliver
Quaison Goal 33'
Claesson Goal 40'
Goal 58' Keșerü

23 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Vlag van Spanje 2 − 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Estadio Mestalla, Valencia
Toeschouwers: 39.752
Scheidsrechter: Letland Andris Treimanis
Rodrigo Goal 16'
Ramos Goal 71' (pen.)
Goal 65' (pen.) King

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta 0 − 2 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 16.542
Scheidsrechter: Schotland Andrew Dallas
Goal 32'Goal 74' Morata

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Vlag van Noorwegen 3 − 3 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 23.439
Scheidsrechter: Italië Gianluca Rocchi
Johnsen Goal 42'
King Goal 60'
Kamara Goal 90+8'
Goal 71' Claesson
Goal 87' (e.d.) Nordtveit
Goal 90+2' Quaison

26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Vlag van Roemenië 4 − 1 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 10.502
Scheidsrechter: Turkije Halil Umut Meler
Deac Goal 27'
Keșerü Goal 30'Goal 34'
Pușcaș Goal 64'
Goal 41' (pen.) Davidsen

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Vlag van Faeröer 1 − 4 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.226
Scheidsrechter: Albanië Enea Jorgji
Olsen Goal 30' Goal 6' Ramos
Goal 19' Navas
Goal 34' (e.d.) Gestsson
Goal 71' Gayà

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Vlag van Noorwegen 2 − 2 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 17.664
Scheidsrechter: Rusland Sergej Karasjov
Elyounoussi Goal 59'
Ødegaard Goal 70'
Goal 77'Goal 90+2' Keșerü

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Vlag van Zweden 3 − 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 26.421
Scheidsrechter: Ierland Rob Harvey
Quaison Goal 2'
Claesson Goal 50'
Isak Goal 81'

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Vlag van Faeröer 0 − 2 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.083
Scheidsrechter: Litouwen Donatas Rumšas
Goal 49'Goal 84' Johnsen

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta 0 − 4 Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 6.471
Scheidsrechter: Nederland Dennis Higler
Goal 7'Goal 29' Pușcaș
Goal 34' Chipciu
Goal 90+1' Man

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Vlag van Spanje 3 − 0 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
Toeschouwers: 72.205
Scheidsrechter: Schotland William Collum
Ramos Goal 64' (pen.)
Morata Goal 85' (pen.)
Oyarzabal Goal 87'

5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Vlag van Faeröer 0 − 4 Vlag van Zweden Zweden Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.108
Scheidsrechter: Portugal Tiago Martins
Goal 12'Goal 15' Isak
Goal 23' Lindelöf
Goal 41' Quaison

5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Vlag van Noorwegen 2 − 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 11.269
Scheidsrechter: Moldavië Dumitru Muntean
Berge Goal 34'
King Goal 45+1' (pen.)

5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Vlag van Roemenië 1 − 2 Vlag van Spanje Spanje Stadion: Arena Națională, Boekarest
Toeschouwers: 50.024
Scheidsrechter: Duitsland Deniz Aytekin
Andone Goal 59' Goal 29' (pen.) Ramos
Goal 47' Alcácer
Weggestuurd in de 79e minuut 79' Llorente

8 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Roemenië Vlag van Roemenië 1 − 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Ilie Oanăstadion, Ploiești
Toeschouwers: 13.376
Scheidsrechter: Kroatië Duje Strukan
Pușcaș Goal 47'

8 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Vlag van Spanje 4 − 0 Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: El Molinón, Gijón
Toeschouwers: 23.644
Scheidsrechter: Polen Krzysztof Jakubik
Rodrigo Goal 13'Goal 50'
Alcácer Goal 90'Goal 90+3'

8 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Vlag van Zweden 1 − 1 Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 38.872
Scheidsrechter: Slovenië Slavko Vinčić
Forsberg Goal 60' Goal 45' Johansen

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Scheidsrechter: Azerbeidzjan Aliyar Ağayev

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta Vlag van Zweden Zweden Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Scheidsrechter: Rusland Sergej Ivanov

12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Spanje Spanje Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Scheidsrechter: Engeland Michael Oliver

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Vlag van Faeröer Vlag van Malta Malta Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Vlag van Roemenië Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Arena Națională, Boekarest

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Vlag van Zweden Vlag van Spanje Spanje Stadion: Friends Arena, Solna

15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Vlag van Noorwegen Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Ullevaalstadion, Oslo

15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Vlag van Roemenië Vlag van Zweden Zweden Stadion: Arena Națională, Boekarest

15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Vlag van Spanje Vlag van Malta Malta Stadion: Estadio Ramón de Carranza, Cádiz

18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta Vlag van Noorwegen Noorwegen Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali

18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Vlag van Spanje Vlag van Roemenië Roemenië Stadion: Estadio Wanda Metropolitano, Madrid

18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Vlag van Zweden Vlag van Faeröer Faeröer Stadion: Friends Arena, Solna

Groep G

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Polen Polen 7 5 1 1 16 11 2 +8
2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 7 4 1 2 13 16 7 +9
3 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië 7 3 2 2 11 10 9 +1
4 Vlag van Slovenië Slovenië 7 3 2 2 11 13 7 +6
5 Vlag van Israël Israël 7 2 2 3 8 12 14 −2
6 Vlag van Letland Letland 7 0 0 7 0 1 24 −23
Thuis ╲ Uit Israël Letland Noord-Macedonië Oostenrijk Polen Slovenië
Israël Vlag van Israël - 1 - 1 4 - 2 - 1 - 1
Letland Vlag van Letland 0 - 3 0 - 2 - 0 - 3 0 - 5
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië - 3 - 1 1 - 4 0 - 1 2 - 1
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 3 - 1 6 - 0 - 0 - 1 1 - 0
Polen Vlag van Polen 4 - 0 2 - 0 - 0 - 0 -
Slovenië Vlag van Slovenië 3 - 2 - 1 - 1 - 2 - 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 0 − 1 Vlag van Polen Polen Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 40.400
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Sidiropoulos
Goal 70' Piątek

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 3 − 1 Vlag van Letland Letland Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.043
Scheidsrechter: Turkije Halis Özkahya
Alioski Goal 12'
Elmas Goal 30'Goal 90+4'
Goal 88' (e.d.) Velkovski
Kreeg geel in de 62e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuutWeggestuurd in de 90+3e minuut 62', 90+3' Cigaņiks

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Vlag van Israël 1 − 1 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 12.430
Scheidsrechter: Portugal Tiago Martins
Zahavi Goal 56' Goal 49' Šporar

24 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Israël Vlag van Israël 4 − 2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 16.180
Scheidsrechter: Oekraïne Jevhen Aranovsky
Zahavi Goal 34'Goal 45'Goal 55'
Dabour Goal 66'
Goal 8'Goal 75' Arnautović

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Vlag van Polen 2 − 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 51.112
Scheidsrechter: Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Lewandowski Goal 76'
Glik Goal 84'

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Vlag van Slovenië 1 − 1 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 9.872
Scheidsrechter: Spanje Xavier Estrada
Zajc Goal 34' Goal 47' Bardhi

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 1 − 0 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Hypo-Arena, Klagenfurt
Toeschouwers: 19.200
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Burgstaller Goal 74'

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 0 − 1 Vlag van Polen Polen Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Italië Gianluca Rocchi
Musliu Kreeg geel in de 66e minuut Kreeg opnieuw geel in de 85e minuutWeggestuurd in de 85e minuut 66', 85' Goal 47' Piątek

7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Vlag van Letland 0 − 3 Vlag van Israël Israël Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 5.508
Scheidsrechter: Rusland Sergej Ivanov
Goal 10'Goal 60'Goal 81' Zahavi

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 1 − 4 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 10.501
Scheidsrechter: Rusland Aleksej Jeskov
Hinteregger Goal 18' (e.d.) Goal 39' Lazaro
Goal 62' (pen.)Goal 82' Arnautović
Goal 86' (e.d.) Bejtulai

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Vlag van Letland 0 − 5 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 4.011
Scheidsrechter: Schotland Kevin Clancy
Goal 24'Goal 27' Črnigoj
Goal 29' (pen.)Goal 44' Iličić
Goal 47' Zajc

10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Vlag van Polen 4 − 0 Vlag van Israël Israël Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 57.229
Scheidsrechter: Duitsland Tobias Stieler
Piątek Goal 35'
Lewandowski Goal 56' (pen.)
Grosicki Goal 59'
Kądzior Goal 84'

5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Vlag van Israël 1 − 1 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva
Toeschouwers: 15.200
Scheidsrechter: Zweden Andreas Ekberg
Zahavi Goal 55' Goal 64' Ademi

6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 6 − 0 Vlag van Letland Letland Stadion: Red Bull Arena, Salzburg
Toeschouwers: 16.300
Scheidsrechter: Ierland Robert Hennessy
Arnautović Goal 7'Goal 53' (pen.)
Sabitzer Goal 13'
Šteinbors Goal 77' (e.d.)
Laimer Goal 80'
Gregoritsch Goal 85'

6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Vlag van Slovenië 2 − 0 Vlag van Polen Polen Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 15.231
Scheidsrechter: Rusland Sergej Karasjov
Struna Goal 35'
Šporar Goal 65'

9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Vlag van Letland 0 − 2 Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 2.724
Scheidsrechter: Noorwegen Espen Eskås
Goal 14' Pandev
Goal 17' Bardhi

9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Vlag van Polen 0 − 0 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 56.788
Scheidsrechter: Hongarije Viktor Kassai

9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Vlag van Slovenië 3 − 2 Vlag van Israël Israël Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 10.669
Scheidsrechter: Engeland Anthony Taylor
Verbič Goal 43'Goal 90'
Bezjak Goal 66'
Goal 50' Natkho
Goal 63' Zahavi

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 3 − 1 Vlag van Israël Israël Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 26.200
Scheidsrechter: Schotland William Collum
Lazaro Goal 41'
Hinteregger Goal 56'
Sabitzer Goal 88'
Goal 34' Zahavi

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 2 − 1 Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Philip II Arena, Skopje
Scheidsrechter: Nederland Danny Makkelie
Elmas Goal 50'Goal 68' Goal 90+5' (pen.) Iličić

10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Vlag van Letland 0 − 3 Vlag van Polen Polen Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 7.107
Scheidsrechter: Turkije Halis Özkahya
Goal 9'Goal 13'Goal 76' Lewandowski

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Vlag van Polen Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Scheidsrechter: Spanje Antonio Mateu Lahoz

13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Scheidsrechter: Turkije Cüneyt Çakır

15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Vlag van Israël Vlag van Letland Letland Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva

16 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Slovenië Vlag van Slovenië Vlag van Letland Letland Stadion: Stožicestadion, Ljubljana

16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk Vlag van Noord-Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen

16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Vlag van Israël Vlag van Polen Polen Stadion: Teddystadion, Jeruzalem

19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Noord-Macedonië Vlag van Israël Israël Stadion: Philip II Arena, Skopje

19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Vlag van Letland Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Stadion: Skontostadion, Riga

19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Vlag van Polen Vlag van Slovenië Slovenië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau

Groep H

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Turkije Turkije 7 6 0 1 18 15 2 +13
2 Vlag van Frankrijk Frankrijk 7 6 0 1 18 20 4 +16
3 Vlag van IJsland IJsland 7 4 0 3 12 10 10 0
4 Vlag van Albanië Albanië 7 3 0 4 9 10 10 0
5 Vlag van Andorra Andorra 7 1 0 6 3 1 14 −13
6 Vlag van Moldavië Moldavië 7 1 0 6 3 2 18 −16
Thuis ╲ Uit Albanië Andorra Frankrijk IJsland Moldavië Turkije
Albanië Vlag van Albanië - - 4 - 2 2 - 0 0 - 2
Andorra Vlag van Andorra 0 - 3 0 - 4 0 - 2 1 - 0 -
Frankrijk Vlag van Frankrijk 4 - 1 3 - 0 4 - 0 - -
IJsland Vlag van IJsland 1 - 0 - 0 - 1 3 - 0 2 - 1
Moldavië Vlag van Moldavië - 1 - 0 1 - 4 - 0 - 4
Turkije Vlag van Turkije 1 - 0 1 - 0 2 - 0 - 4 - 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Vlag van Albanië 0 − 2 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Loro Boriçistadion, Shkodër
Toeschouwers: 11.730
Scheidsrechter: Duitsland Tobias Stieler
Goal 21' Yılmaz
Goal 55' Çalhanoğlu

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Vlag van Andorra 0 − 2 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.854
Scheidsrechter: Zwitserland Sandro Schärer
Goal 22' B. Bjarnason
Goal 80' Kjartansson

22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Vlag van Moldavië 1 − 4 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 10.042
Scheidsrechter: Noord-Macedonië Aleksandar Stavrev
Ambros Goal 89' Goal 24' Griezmann
Goal 27' Varane
Goal 36' Giroud
Goal 87' Mbappé

25 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Turkije Vlag van Turkije 4 − 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Eskişehir Atatürkstadion, Eskişehir
Toeschouwers: 29.456
Scheidsrechter: Oekraïne Sergiej Bojko
Kaldırım Goal 25'
Tosun Goal 27'Goal 55'
Ayhan Goal 71'

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Vlag van Andorra 0 − 3 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.373
Scheidsrechter: Slowakije Filip Glova
Goal 24' Sadiku
Goal 27' Balaj
Goal 36' Abrashi

25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Vlag van Frankrijk 4 − 0 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 64.538
Scheidsrechter: Roemenië István Kovács
Umtiti Goal 13'
Giroud Goal 69'
Mbappé Goal 79'
Griezmann Goal 85'

8 juni 2019
«onderlinge duels»
15:00
IJsland Vlag van IJsland 1 − 0 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 8.968
Scheidsrechter: Schotland Robert Madden
Guðmundsson Goal 22'

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Moldavië Vlag van Moldavië 1 − 0 Vlag van Andorra Andorra Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 6.712
Scheidsrechter: Zweden Bojan Pandžić
Armaș Goal 8'
Ioniță Kreeg geel in de 38e minuut Kreeg opnieuw geel in de 47e minuutWeggestuurd in de 47e minuut 38', 47'

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Turkije Vlag van Turkije 2 − 0 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 36.783
Scheidsrechter: Slovenië Damir Skomina
Ayhan Goal 30'
Ünder Goal 40'

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Vlag van Albanië 2 − 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 5.004
Scheidsrechter: Finland Ville Nevalainen
Cikalleshi Goal 66'
Ramadani Goal 90+3'

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Vlag van Andorra 0 − 4 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 3.187
Scheidsrechter: Kroatië Fran Jović
Goal 11' Mbappé
Goal 30' Ben Yedder
Goal 45+1' Thauvin
Goal 60' Zouma

11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
IJsland Vlag van IJsland 2 − 1 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 9.680
Scheidsrechter: Polen Szymon Marciniak
R. Sigurðsson Goal 21'Goal 32' Goal 40' Toköz

7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
IJsland Vlag van IJsland 3 − 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 8.338
Scheidsrechter: Portugal João Pinheiro
Sigþórsson Goal 31'
Bjarnason Goal 55'
Böðvarsson Goal 77'

7 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Vlag van Frankrijk 4 − 1 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 77.655
Scheidsrechter: Spanje Jesús Gil Manzano
Coman Goal 8'Goal 68'
Giroud Goal 27'
Ikone Goal 85'
Goal 90' (pen.) Cikalleshi

7 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Turkije Vlag van Turkije 1 − 0 Vlag van Andorra Andorra Stadion: Vodafone Park, Istanboel
Toeschouwers: 42.600
Scheidsrechter: Schotland Donald Robertson
Tufan Goal 89'

10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Vlag van Albanië 4 − 2 Vlag van IJsland IJsland Stadion: Elbasan Arena, Elbasan
Toeschouwers: 8.652
Scheidsrechter: Slowakije Ivan Kružliak
Dermaku Goal 32'
Hysaj Goal 52'
Roshi Goal 79'
Cikalleshi Goal 82'
Goal 48' G. Sigurðsson
Goal 58' Sigþórsson

10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Vlag van Frankrijk 3 − 0 Vlag van Andorra Andorra Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 55.383
Scheidsrechter: Oekraïne Mykola Balakin
Coman Goal 18'
Lenglet Goal 52'
Ben Yedder Goal 90+1'

10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Vlag van Moldavië 0 − 4 Vlag van Turkije Turkije Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 8.281
Scheidsrechter: Italië Davide Massa
Goal 37'Goal 79' Tosun
Goal 57' Türüç
Goal 88' Yazıcı

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Vlag van Andorra 1 − 0 Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Scheidsrechter: België Jonathan Lardot
Vales Goal 63' Kreeg geel in de 40e minuut Kreeg opnieuw geel in de 55e minuutWeggestuurd in de 55e minuut 40', 55' Gînsari

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
IJsland Vlag van IJsland 0 − 1 Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Scheidsrechter: Italië Gianluca Rocchi
Goal 66' (pen.) Giroud

11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Turkije Vlag van Turkije 1 − 0 Vlag van Albanië Albanië Stadion: Şükrü Saracoğlustadion, Istanboel
Scheidsrechter: Roemenië Ovidiu Haţegan
Tosun Goal 90'

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Vlag van Frankrijk Vlag van Turkije Turkije Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Scheidsrechter: Duitsland Felix Brych

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
IJsland Vlag van IJsland Vlag van Andorra Andorra Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Scheidsrechter: Hongarije Tamás Bognár

14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van Albanië Albanië Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Scheidsrechter: Engeland Chris Kavanagh

14 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Turkije Vlag van Turkije Vlag van IJsland IJsland Stadion: Türk Telekom Stadyumu, Istanboel

14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Vlag van Albanië Vlag van Andorra Andorra Stadion: Stadiumi Tomori, Berat

14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Vlag van Frankrijk Vlag van Moldavië Moldavië Stadion: Stade de France, Saint-Denis

17 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Vlag van Albanië Vlag van Frankrijk Frankrijk Stadion: Arena Kombëtare, Tirana

17 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Vlag van Andorra Vlag van Turkije Turkije Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella

17 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Vlag van Moldavië Vlag van IJsland IJsland Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau

Groep I

Stand en uitslagen

Pos. Land Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van België België 7 7 0 0 21 28 1 +27
2 Vlag van Rusland Rusland 7 6 0 1 18 22 4 +18
3 Vlag van Cyprus Cyprus 7 3 1 3 10 13 7 +6
4 Vlag van Kazachstan Kazachstan 7 2 1 4 7 9 11 −2
5 Vlag van Schotland Schotland 7 2 0 5 6 5 17 −12
6 Vlag van San Marino San Marino 7 0 0 7 0 0 37 −37
Thuis ╲ Uit België Cyprus Kazachstan Rusland San Marino Schotland
België Vlag van België - 3 - 0 3 - 1 9 - 0 3 - 0
Cyprus Vlag van Cyprus 0 - 2 1 - 1 - 5 - 0 -
Kazachstan Vlag van Kazachstan - 1 - 2 0 - 4 4 - 0 3 - 0
Rusland Vlag van Rusland - 1 - 0 1 - 0 9 - 0 4 - 0
San Marino Vlag van San Marino 0 - 4 0 - 4 - - 0 - 2
Schotland Vlag van Schotland 0 - 4 2 - 1 - 1 - 2 -
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Deelname aan play-offs voor kwalificatie

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
16:00
Kazachstan Vlag van Kazachstan 3 − 0 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
Toeschouwers: 27.641
Scheidsrechter: Servië Srđan Jovanović
Pertsukh Goal 6'
Vorogovskiy Goal 10'
Zaynutdinov Goal 51'

21 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Cyprus Vlag van Cyprus 5 − 0 Vlag van San Marino San Marino Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 3.175
Scheidsrechter: Estland Juri Frischer
Sotiriou Goal 19' (pen.)Goal 23' (pen.)
Kousoulos Goal 26'
Efrem Goal 31'
Laifis Goal 56'

21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
België Vlag van België 3 − 1 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 34.245
Scheidsrechter: Roemenië Ovidiu Haţegan
Tielemans Goal 14'
E. Hazard Goal 45' (pen.)Goal 88'
Goal 16' Tsjerysjev
Kreeg geel in de 18e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90e minuutWeggestuurd in de 90e minuut 18', 90' Golovin

24 maart 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kazachstan Vlag van Kazachstan 0 − 4 Vlag van Rusland Rusland Stadion: Astana Arena, Nur-Sultan
Toeschouwers: 29.582
Scheidsrechter: Slovenië Slavko Vinčić
Goal 21'Goal 45+3' Tsjerysjev
Goal 53' Dzjoeba
Goal 63' (e.d.) Beysebekov

24 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
San Marino Vlag van San Marino 0 − 2 Vlag van Schotland Schotland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 4.077
Scheidsrechter: Oostenrijk Manuel Schüttengruber
Goal 4' McLean
Goal 74' Russell

24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Cyprus Vlag van Cyprus 0 − 2 Vlag van België België Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 8.728
Scheidsrechter: Frankrijk François Letexier
Goal 10' E. Hazard
Goal 18' Batshuayi

8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Rusland Vlag van Rusland 9 − 0 Vlag van San Marino San Marino Stadion: Mordovia Arena, Saransk
Toeschouwers: 42.241
Scheidsrechter: Zweden Mohammed Al-Hakim
Cevoli Goal 25' (e.d.)Goal 41' (e.d.)
Dzjoeba Goal 31' (pen.)Goal 73'Goal 76'Goal 88'
Koedrjasjov Goal 36'
Smolov Goal 77'Goal 83'

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
België Vlag van België 3 − 0 Vlag van Kazachstan Kazachstan Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 37.155
Scheidsrechter: Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Mertens Goal 11'
Castagne Goal 14'
R. Lukaku Goal 50'

8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Schotland Vlag van Schotland 2 − 1 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 31.277
Scheidsrechter: Noorwegen Ola Hobber Nilsen
Robertson Goal 61'
Burke Goal 89'