Eredivisie 2021/22/Wedstrijden
Het seizoen 2021/22 is het 66e seizoen van de Nederlandse Eredivisie. Tijdens de competitie worden er in totaal 306 wedstrijden gespeeld, verdeeld over 34 speelrondes van 9 wedstrijden, waarna er aan het einde van het seizoen play-offs worden gespeeld. Op 13 augustus 2021 wordt de competitie geopend met een wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen.
- Volgens het huidige plan is er vanaf het begin van de competitie weer beperkt (thuis)publiek mogelijk bij de wedstrijden. Momenteel (juni 2021) wordt dit door de overheid uitgewerkt over de voorwaarden van toelating en bezetting van het stadion.
- De speeldata aanvangstijden zijn nog onder voorbehoud. Dit komt omdat er nog verschillende clubs actief zijn in de Europese competities tijdens de voorrondes. Na 3 augustus 2021 wordt dit nog aangepast voor speelronde 1 tot en met 3.
- De speelronden tot de winterstop (speelronde 4 tot en met 18) worden, waar nodig, na 31 augustus aangepast met de speeldagen en/of tijden.
- De speeldagen en tijden van speelronde 22 tot en met 32 worden na 22 december 2021 bekend gemaakt. Tot dat moment worden er nog geen dagen en tijden bekend gemaakt, afhankelijk van of er nog clubs in de Europese competities actief zijn na de winterstop. De speeldagen van speelronde 33 en 34 zijn al wel definitief bepaald.
Speelronde 1
| ||||
13 augustus 2021 20:00 uur |
Go Ahead Eagles | – | sc Heerenveen | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
14 augustus 2021 16:30 uur |
RKC Waalwijk | – | AZ | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
14 augustus 2021 * 18:45 uur |
Heracles Almelo | – | PSV | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
14 augustus 2021 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | FC Twente | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
14 augustus 2021 21:00 uur |
Ajax | – | N.E.C. | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
15 augustus 2021 12:15 uur |
SC Cambuur | – | FC Groningen | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
15 augustus 2021 ** 14:30 uur |
PEC Zwolle | – | Vitesse | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
15 augustus 2021 ** 14:30 uur |
FC Utrecht | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
15 augustus 2021 ** 16:45 uur |
Willem II | – | Feyenoord | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
* Speeldag en aanvangstijd onder voorbehoud door UCL/UEL.
** Aanvangstijden onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.
Speelronde 2
| ||||
20 augustus 2021 20:00 uur |
N.E.C. | – | PEC Zwolle | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
21 augustus 2021 18:45 uur |
sc Heerenveen | – | RKC Waalwijk | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
21 augustus 2021 * 20:00 uur |
PSV | – | SC Cambuur | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
21 augustus 2021 20:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | Heracles Almelo | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
21 augustus 2021 21:00 uur |
FC Groningen | – | FC Utrecht | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
22 augustus 2021 12:15 uur |
FC Twente | – | Ajax | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
22 augustus 2021 ** 14:30 uur |
Feyenoord | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
22 augustus 2021 ** 14:30 uur |
Vitesse | – | Willem II | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
22 augustus 2021 16:45 uur |
AZ | Uitgesteld | Fortuna Sittard | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
Zie hier | ||||
* Speeldag en aanvangstijd onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.
** Aanvangstijden onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.
Speelronde 3
| ||||
27 augustus 2021 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | RKC Waalwijk | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
28 augustus 2021 18:45 uur |
SC Cambuur | – | FC Twente | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
28 augustus 2021 20:00 uur |
Go Ahead Eagles | – | Sparta Rotterdam | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
28 augustus 2021 * 20:00 uur |
PSV | – | FC Groningen | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
28 augustus 2021 21:00 uur |
Willem II | – | PEC Zwolle | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
29 augustus 2021 ** 12:15 uur |
FC Utrecht | – | Feyenoord | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
29 augustus 2021 ** 14:30 uur |
Ajax | – | Vitesse | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
29 augustus 2021 ** 14:30 uur |
Heracles Almelo | – | N.E.C. | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
29 augustus 2021 ** 16:45 uur |
sc Heerenveen | – | AZ | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
* Speeldag en aanvangstijd onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.
** Aanvangstijden onder voorbehoud door UCL/UEL/UECL.
Speelronde 4
| ||||
11 september 2021 16:30 uur |
FC Twente | – | FC Utrecht | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
11 september 2021 18:45 uur |
SC Cambuur | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
11 september 2021 18:45 uur |
PEC Zwolle | – | Ajax | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
11 september 2021 21:00 uur |
AZ | – | PSV | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
11 september 2021 21:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | Fortuna Sittard | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
12 september 2021 12:15 uur |
N.E.C. | – | Willem II | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
12 september 2021 14:30 uur |
Feyenoord | – | Heracles Almelo | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
12 september 2021 14:30 uur |
RKC Waalwijk | – | Vitesse | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
12 september 2021 16:45 uur |
FC Groningen | – | sc Heerenveen | Stadion: Euroborg, Groningen |
Speelronde 5
| ||||
17 september 2021 20:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | N.E.C. | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
18 september 2021 16:30 uur |
sc Heerenveen | – | Fortuna Sittard | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
18 september 2021 18:45 uur |
Willem II | – | FC Groningen | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
18 september 2021 20:00 uur |
Ajax | – | SC Cambuur | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
18 september 2021 21:00 uur |
FC Utrecht | – | RKC Waalwijk | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
19 september 2021 12:15 uur |
Go Ahead Eagles | – | PEC Zwolle | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
19 september 2021 14:30 uur |
PSV | – | Feyenoord | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
19 september 2021 14:30 uur |
Vitesse | – | FC Twente | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
19 september 2021 16:45 uur |
Heracles Almelo | – | AZ | Stadion: Erve Asito, Almelo |
Speelronde 6
| ||||
21 september 2021 18:45 uur |
Fortuna Sittard | – | Ajax | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
21 september 2021 21:00 uur |
RKC Waalwijk | – | Willem II | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
22 september 2021 18:45 uur |
Go Ahead Eagles | – | PSV | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
22 september 2021 18:45 uur |
N.E.C. | – | FC Utrecht | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
22 september 2021 20:00 uur |
FC Groningen | – | Vitesse | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
22 september 2021 21:00 uur |
Feyenoord | – | sc Heerenveen | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
22 september 2021 21:00 uur |
PEC Zwolle | – | Sparta Rotterdam | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
23 september 2021 18:45 uur |
SC Cambuur | – | Heracles Almelo | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
23 september 2021 21:00 uur |
FC Twente | – | AZ | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
Speelronde 7
| ||||
25 september 2021 16:30 uur |
Ajax | – | FC Groningen | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
25 september 2021 18:45 uur |
Vitesse | – | Fortuna Sittard | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
25 september 2021 18:45 uur |
Willem II | – | PSV | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
25 september 2021 21:00 uur |
Feyenoord | – | N.E.C. | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
25 september 2021 21:00 uur |
FC Utrecht | – | PEC Zwolle | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
26 september 2021 12:15 uur |
Sparta Rotterdam | – | SC Cambuur | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
26 september 2021 14:30 uur |
AZ | – | Go Ahead Eagles | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
26 september 2021 14:30 uur |
sc Heerenveen | – | FC Twente | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
26 september 2021 16:45 uur |
Heracles Almelo | – | RKC Waalwijk | Stadion: Erve Asito, Almelo |
Speelronde 8
| ||||
1 oktober 2021 20:00 uur |
FC Groningen | – | FC Twente | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
2 oktober 2021 18:45 uur |
RKC Waalwijk | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
2 oktober 2021 20:00 uur |
Heracles Almelo | – | Willem II | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
2 oktober 2021 20:00 uur |
PEC Zwolle | – | sc Heerenveen | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
2 oktober 2021 21:00 uur |
Fortuna Sittard | – | N.E.C. | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
3 oktober 2021 12:15 uur |
Ajax | – | FC Utrecht | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
3 oktober 2021 14:30 uur |
SC Cambuur | – | AZ | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
3 oktober 2021 14:30 uur |
Vitesse | – | Feyenoord | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
3 oktober 2021 16:45 uur |
PSV | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
Speelronde 9
| ||||
16 oktober 2021 16:30 uur |
Feyenoord | – | RKC Waalwijk | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
16 oktober 2021 18:45 uur |
Go Ahead Eagles | – | Heracles Almelo | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
16 oktober 2021 18:45 uur |
sc Heerenveen | – | Ajax | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
16 oktober 2021 21:00 uur |
Fortuna Sittard | – | SC Cambuur | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
16 oktober 2021 21:00 uur |
PSV | – | PEC Zwolle | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
17 oktober 2021 12:15 uur |
AZ | – | FC Utrecht | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
17 oktober 2021 14:30 uur |
N.E.C. | – | Vitesse | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
17 oktober 2021 14:30 uur |
Sparta Rotterdam | – | FC Groningen | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
17 oktober 2021 16:45 uur |
FC Twente | – | Willem II | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
Speelronde 10
| ||||
22 oktober 2021 20:00 uur |
Willem II | – | Fortuna Sittard | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
23 oktober 2021 18:45 uur |
FC Utrecht | – | sc Heerenveen | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
23 oktober 2021 20:00 uur |
PEC Zwolle | – | Heracles Almelo | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
23 oktober 2021 20:00 uur |
FC Twente | – | N.E.C. | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
23 oktober 2021 21:00 uur |
RKC Waalwijk | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
24 oktober 2021 12:15 uur |
SC Cambuur | – | Feyenoord | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
24 oktober 2021 14:30 uur |
FC Groningen | – | AZ | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
24 oktober 2021 14:30 uur |
Vitesse | – | Go Ahead Eagles | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
24 oktober 2021 16:45 uur |
Ajax | – | PSV | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
Speelronde 11
| ||||
30 oktober 2021 16:30 uur |
AZ | – | PEC Zwolle | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
30 oktober 2021 18:45 uur |
Heracles Almelo | – | Ajax | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
30 oktober 2021 20:00 uur |
Go Ahead Eagles | – | Fortuna Sittard | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
30 oktober 2021 20:00 uur |
sc Heerenveen | – | Vitesse | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
30 oktober 2021 21:00 uur |
PSV | – | FC Twente | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
31 oktober 2021 12:15 uur |
Sparta Rotterdam | – | Feyenoord | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
31 oktober 2021 14:30 uur |
N.E.C. | – | FC Groningen | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
31 oktober 2021 14:30 uur |
RKC Waalwijk | – | SC Cambuur | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
31 oktober 2021 16:45 uur |
FC Utrecht | – | Willem II | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
Speelronde 12
| ||||
5 november 2021 20:00 uur |
FC Twente | – | Heracles Almelo | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
6 november 2021 18:45 uur |
N.E.C. | – | sc Heerenveen | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
6 november 2021 20:00 uur |
Ajax | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
6 november 2021 20:00 uur |
Willem II | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
6 november 2021 21:00 uur |
PEC Zwolle | – | SC Cambuur | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
7 november 2021 12:15 uur |
Vitesse | – | FC Utrecht | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
7 november 2021 14:30 uur |
Fortuna Sittard | – | PSV | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
7 november 2021 14:30 uur |
FC Groningen | – | RKC Waalwijk | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
7 november 2021 16:45 uur |
Feyenoord | – | AZ | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
Speelronde 13
| ||||
20 november 2021 16:30 uur |
PSV | – | Vitesse | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
20 november 2021 18:45 uur |
AZ | – | N.E.C. | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
20 november 2021 18:45 uur |
Sparta Rotterdam | – | FC Twente | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
20 november 2021 21:00 uur |
Heracles Almelo | – | Fortuna Sittard | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
20 november 2021 21:00 uur |
RKC Waalwijk | – | Ajax | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
21 november 2021 12:15 uur |
Go Ahead Eagles | – | FC Groningen | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
21 november 2021 14:30 uur |
Feyenoord | – | PEC Zwolle | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
21 november 2021 14:30 uur |
sc Heerenveen | – | Willem II | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
21 november 2021 16:45 uur |
SC Cambuur | – | FC Utrecht | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
Speelronde 14
| ||||
26 november 2021 20:00 uur |
N.E.C. | – | SC Cambuur | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
27 november 2021 18:45 uur |
Fortuna Sittard | – | FC Groningen | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
27 november 2021 20:00 uur |
PEC Zwolle | – | RKC Waalwijk | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
27 november 2021 21:00 uur |
Willem II | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
28 november 2021 12:15 uur |
Sparta Rotterdam | – | Ajax | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
28 november 2021 14:30 uur |
FC Twente | – | Feyenoord | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
28 november 2021 14:30 uur |
FC Utrecht | – | Heracles Almelo | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
28 november 2021 16:45 uur |
sc Heerenveen | – | PSV | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
28 november 2021 20:00 uur |
Vitesse | – | AZ | Stadion: GelreDome, Arnhem |
Inhaalronde 2
| ||||
1 of 2 december 2021 |
AZ | – | Fortuna Sittard | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
Speelronde 15
| ||||
3 december 2021 20:00 uur |
Heracles Almelo | – | sc Heerenveen | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
4 december 2021 18:45 uur |
PSV | – | FC Utrecht | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
4 december 2021 18:45 uur |
SC Cambuur | – | Vitesse | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
4 december 2021 21:00 uur |
Ajax | – | Willem II | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
4 december 2021 21:00 uur |
FC Groningen | – | PEC Zwolle | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
5 december 2021 12:15 uur |
Feyenoord | – | Fortuna Sittard | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
5 december 2021 14:30 uur |
AZ | – | Sparta Rotterdam | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
5 december 2021 14:30 uur |
Go Ahead Eagles | – | FC Twente | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
5 december 2021 16:45 uur |
RKC Waalwijk | – | N.E.C. | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
Speelronde 16
| ||||
10 december 2021 20:00 uur |
Willem II | – | SC Cambuur | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
11 december 2021 18:45 uur |
FC Twente | – | RKC Waalwijk | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
11 december 2021 20:00 uur |
sc Heerenveen | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
11 december 2021 20:00 uur |
FC Utrecht | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
11 december 2021 21:00 uur |
PEC Zwolle | – | Fortuna Sittard | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
12 december 2021 12:15 uur |
FC Groningen | – | Feyenoord | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
12 december 2021 14:30 uur |
Ajax | – | AZ | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
12 december 2021 14:30 uur |
Vitesse | – | Heracles Almelo | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
12 december 2021 16:45 uur |
N.E.C. | – | PSV | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
Speelronde 17
| ||||
17 december 2021 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | FC Utrecht | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
18 december 2021 18:45 uur |
Sparta Rotterdam | – | Vitesse | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
18 december 2021 20:00 uur |
AZ | – | Willem II | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
18 december 2021 20:00 uur |
Heracles Almelo | – | FC Groningen | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
18 december 2021 21:00 uur |
PEC Zwolle | – | FC Twente | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
19 december 2021 12:15 uur |
SC Cambuur | – | sc Heerenveen | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
19 december 2021 14:30 uur |
Feyenoord | – | Ajax | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
19 december 2021 14:30 uur |
Go Ahead Eagles | – | N.E.C. | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
19 december 2021 16:45 uur |
RKC Waalwijk | – | PSV | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
Speelronde 18
| ||||
21 december 2021 18:45 uur |
Vitesse | – | PEC Zwolle | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
21 december 2021 21:00 uur |
AZ | – | FC Groningen | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
22 december 2021 18:45 uur |
Heracles Almelo | – | SC Cambuur | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
22 december 2021 18:45 uur |
Sparta Rotterdam | – | RKC Waalwijk | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
22 december 2021 20:00 uur |
sc Heerenveen | – | Feyenoord | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
22 december 2021 21:00 uur |
FC Utrecht | – | FC Twente | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
22 december 2021 21:00 uur |
Willem II | – | N.E.C. | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
23 december 2021 18:45 uur |
PSV | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
23 december 2021 21:00 uur |
Ajax | – | Fortuna Sittard | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
Speelronde 19
| ||||
14 januari 2022 20:00 uur |
PEC Zwolle | – | Willem II | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
15 januari 2022 18:45 uur |
N.E.C. | – | Heracles Almelo | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
15 januari 2022 20:00 uur |
Feyenoord | – | Vitesse | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
15 januari 2022 20:00 uur |
FC Twente | – | sc Heerenveen | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
15 januari 2022 21:00 uur |
Go Ahead Eagles | – | RKC Waalwijk | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
16 januari 2022 12:15 uur |
FC Utrecht | – | Ajax | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
16 januari 2022 14:30 uur |
SC Cambuur | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
16 januari 2022 14:30 uur |
FC Groningen | – | PSV | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
16 januari 2022 16:45 uur |
Fortuna Sittard | – | AZ | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
Speelronde 20
| ||||
21 januari 2022 20:00 uur |
RKC Waalwijk | – | Fortuna Sittard | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
22 januari 2022 18:45 uur |
Vitesse | – | FC Groningen | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
22 januari 2022 20:00 uur |
AZ | – | SC Cambuur | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
22 januari 2022 20:00 uur |
sc Heerenveen | – | PEC Zwolle | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
22 januari 2022 21:00 uur |
Willem II | – | FC Twente | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
23 januari 2022 12:15 uur |
N.E.C. | – | Feyenoord | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
23 januari 2022 14:30 uur |
Heracles Almelo | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
23 januari 2022 14:30 uur |
PSV | – | Ajax | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
23 januari 2022 16:45 uur |
Sparta Rotterdam | – | FC Utrecht | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
Speelronde 21
| ||||
5 februari 2022 16:30 uur |
FC Utrecht | – | SC Cambuur | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
| ||||
5 februari 2022 18:45 uur |
Fortuna Sittard | – | sc Heerenveen | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
5 februari 2022 20:00 uur |
PEC Zwolle | – | N.E.C. | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
5 februari 2022 20:00 uur |
PSV | – | AZ | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
5 februari 2022 21:00 uur |
FC Twente | – | Vitesse | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
6 februari 2022 12:15 uur |
Feyenoord | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
6 februari 2022 14:30 uur |
FC Groningen | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
6 februari 2022 14:30 uur |
Willem II | – | RKC Waalwijk | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
| ||||
6 februari 2022 16:45 uur |
Ajax | – | Heracles Almelo | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
Speelronde 22
| ||||
Ajax | – | FC Twente | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
SC Cambuur | – | PEC Zwolle | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | AZ | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
FC Groningen | – | Fortuna Sittard | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
sc Heerenveen | – | N.E.C. | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Heracles Almelo | – | FC Utrecht | Stadion: Erve Asito, Almelo | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | Feyenoord | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | Willem II | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
| ||||
Vitesse | – | PSV | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 23
| ||||
AZ | – | Heracles Almelo | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
Feyenoord | – | SC Cambuur | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
N.E.C. | – | RKC Waalwijk | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PEC Zwolle | – | FC Groningen | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle | |
| ||||
PSV | – | sc Heerenveen | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
FC Twente | – | Go Ahead Eagles | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
FC Utrecht | – | Vitesse | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
Willem II | – | Ajax | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg | |
Speelronde 24
| ||||
AZ | – | Feyenoord | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
SC Cambuur | – | Fortuna Sittard | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | Ajax | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
FC Groningen | – | Willem II | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
sc Heerenveen | – | FC Utrecht | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Heracles Almelo | – | PEC Zwolle | Stadion: Erve Asito, Almelo | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | FC Twente | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | PSV | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
| ||||
Vitesse | – | N.E.C. | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 25
| ||||
Ajax | – | RKC Waalwijk | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Feyenoord | – | FC Groningen | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | PEC Zwolle | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | FC Utrecht | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
N.E.C. | – | AZ | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PSV | – | Heracles Almelo | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
FC Twente | – | SC Cambuur | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
Vitesse | – | Sparta Rotterdam | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
| ||||
Willem II | – | sc Heerenveen | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg | |
Speelronde 26
| ||||
AZ | – | FC Twente | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
SC Cambuur | – | Ajax | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | Willem II | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
FC Groningen | – | N.E.C. | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
Heracles Almelo | – | Vitesse | Stadion: Erve Asito, Almelo | |
| ||||
PEC Zwolle | – | Feyenoord | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | sc Heerenveen | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
| ||||
FC Utrecht | – | PSV | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
Speelronde 27
| ||||
Ajax | – | Feyenoord | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | SC Cambuur | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
sc Heerenveen | – | Heracles Almelo | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
N.E.C. | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PSV | – | Fortuna Sittard | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
FC Twente | – | PEC Zwolle | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
FC Utrecht | – | FC Groningen | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
Vitesse | – | RKC Waalwijk | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
| ||||
Willem II | – | AZ | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg | |
Speelronde 28
| ||||
AZ | – | Vitesse | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
SC Cambuur | – | N.E.C. | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Feyenoord | – | Willem II | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | Heracles Almelo | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
FC Groningen | – | Ajax | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
PEC Zwolle | – | Go Ahead Eagles | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | FC Utrecht | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | sc Heerenveen | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
| ||||
FC Twente | – | PSV | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
Speelronde 29
| ||||
Ajax | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | Willem II | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
sc Heerenveen | – | FC Groningen | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Heracles Almelo | – | Feyenoord | Stadion: Erve Asito, Almelo | |
| ||||
N.E.C. | – | FC Twente | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PEC Zwolle | – | AZ | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle | |
| ||||
PSV | – | RKC Waalwijk | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
FC Utrecht | – | Fortuna Sittard | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
| ||||
Vitesse | – | SC Cambuur | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
Speelronde 30
| ||||
AZ | – | sc Heerenveen | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
SC Cambuur | – | PSV | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Feyenoord | – | FC Utrecht | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
FC Groningen | – | Heracles Almelo | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
N.E.C. | – | Ajax | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | PEC Zwolle | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
FC Twente | – | Sparta Rotterdam | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
Willem II | – | Vitesse | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg | |
Speelronde 31
| ||||
Ajax | – | PEC Zwolle | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam | |
| ||||
Fortuna Sittard | – | Feyenoord | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard | |
| ||||
Go Ahead Eagles | – | Vitesse | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer | |
| ||||
sc Heerenveen | – | SC Cambuur | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen | |
| ||||
Heracles Almelo | – | FC Twente | Stadion: Erve Asito, Almelo | |
| ||||
PSV | – | Willem II | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven | |
| ||||
RKC Waalwijk | – | FC Groningen | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk | |
| ||||
Sparta Rotterdam | – | AZ | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam | |
| ||||
FC Utrecht | – | N.E.C. | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht | |
Speelronde 32
| ||||
AZ | – | Ajax | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar | |
| ||||
SC Cambuur | – | RKC Waalwijk | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden | |
| ||||
Feyenoord | – | PSV | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam | |
| ||||
FC Groningen | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Euroborg, Groningen | |
| ||||
N.E.C. | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen | |
| ||||
PEC Zwolle | – | FC Utrecht | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle | |
| ||||
FC Twente | – | Fortuna Sittard | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede | |
| ||||
Vitesse | – | sc Heerenveen | Stadion: GelreDome, Arnhem | |
| ||||
Willem II | – | Heracles Almelo | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg | |
Speelronde 33
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
Ajax | – | sc Heerenveen | Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
SC Cambuur | – | Willem II | Stadion: Cambuurstadion, Leeuwarden |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
Fortuna Sittard | – | Vitesse | Stadion: Fortuna Sittard Stadion, Sittard |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
Go Ahead Eagles | – | Feyenoord | Stadion: De Adelaarshorst, Deventer |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
PSV | – | N.E.C. | Stadion: Philips Stadion, Eindhoven |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
RKC Waalwijk | – | Heracles Almelo | Stadion: Mandemakers Stadion, Waalwijk |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
Sparta Rotterdam | – | PEC Zwolle | Stadion: Het Kasteel, Rotterdam |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
FC Twente | – | FC Groningen | Stadion: De Grolsch Veste, Enschede |
| ||||
11 mei 2022 20:00 uur |
FC Utrecht | – | AZ | Stadion: Stadion Galgenwaard, Utrecht |
Speelronde 34
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
AZ | – | RKC Waalwijk | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
Feyenoord | – | FC Twente | Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
FC Groningen | – | SC Cambuur | Stadion: Euroborg, Groningen |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
sc Heerenveen | – | Go Ahead Eagles | Stadion: Abe Lenstra Stadion, Heerenveen |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
Heracles Almelo | – | Sparta Rotterdam | Stadion: Erve Asito, Almelo |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
N.E.C. | – | Fortuna Sittard | Stadion: Goffertstadion, Nijmegen |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
PEC Zwolle | – | PSV | Stadion: MAC³PARK stadion, Zwolle |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
Vitesse | – | Ajax | Stadion: GelreDome, Arnhem |
| ||||
15 mei 2022 14:30 uur |
Willem II | – | FC Utrecht | Stadion: Koning Willem II Stadion, Tilburg |
Externe links
- Programma Eredivisie 2021/22
- Eredivisiewedstrijd AZ – Fortuna Sittard uitgesteld, KNVB.nl, 30 juli 2021
Eredivisie – seizoen 2021/22 | |||
---|---|---|---|
Ajax · AZ · SC Cambuur · Feyenoord · Fortuna Sittard · Go Ahead Eagles · FC Groningen · sc Heerenveen · Heracles Almelo · N.E.C. · PEC Zwolle · PSV · RKC Waalwijk · Sparta Rotterdam · FC Twente · FC Utrecht · Vitesse · Willem II |