Europees kampioenschap voetbal 2020 (kwalificatie)

Uit Wikikids
Ga naar: navigatie, zoeken
Nieuws.gif
In het nieuws
Dit artikel bevat onderwerpen die in het nieuws zijn. De informatie in dit artikel kan dus al snel verouderd zijn!
Je wordt uitgenodigd op bewerk te klikken om dit artikel aan te vullen.
Kwalificatie EK voetbal 2020
Nog geen afbeelding
beschikbaar
Informatie
Gastland Europa Europa (eindtoernooi)
Editie
Datum 21 maart 2019 – 31 maart 2020
Teams 55 (van 1 confederatie)
Stadions  (in steden)
Winnaar (e titel)
Statistieken
Wedstrijden 10
Doelpunten 30  (3 per wedstrijd)
Toeschouwers
Topscorer(s) België Eden Hazard
Cyprus Pieros Sotiriou
Nederland Memphis Depay
Macedonië Eljif Elmas
(2 goals elk)
Beste speler
Portaal Portaalicoon Sport

Tijdens de kwalificatiewedstrijden voor het Europees kampioenschap voetbal 2020 spelen alle 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten mee om de uiteindelijk 24 beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. Bij deze editie zijn de gastlanden niet automatisch gekwalificeerd, dit was in de vorige edities wel zo. Zo kan het dus zijn dat een gastland van het EK 2020 zelf niet in actie zal komen op het eindtoernooi.

De eerste kwalificatiewedstrijden werden op 21 maart 2019 gespeeld en de laatste wedstrijden zullen op 31 maart 2020 worden gespeeld.

Kwalificatie EK 2020

 Gekwalificeerd

 Kan zich nog kwalificeren

 Niet gekwalificeerd

Speelschema

Het speelschema ziet er voor de kwalificatiewedstrijden als volgt uit:

Fase Wedstrijddag Datums
Groepsfase Speeldag 1 21–23 maart 2019
Speeldag 2 24–26 maart 2019
Speeldag 3 7–8 juni 2019
Speeldag 4 10–11 juni 2019
Speeldag 5 5–7 september 2019
Speeldag 6 8–10 september 2019
Speeldag7 10–12 oktober 2019
Speeldag 8 13–15 oktober 2019
Speeldag 9 14–16 november 2019
Speeldag 10 17–19 november 2019
Play-offs Halve finales 26–28 maart 2020
Finale 29–31 maart 2020

Loting

Op 2 december 2018 vond de loting voor de groepsfase plaats in het Convention Centre Dublin in Dublin (Ierland). De 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten werden daar onderverdeeld in 10 groepen, waarna er 5 groepen met 5 teams en 5 groepen met 6 teams werden samengesteld.

Procedure

De groepen werden zo samengesteld dat de sterkste landen niet bij elkaar in één groep konden komen en dat alle groepen een eerlijke verdeling hebben van sterkte. Hiervoor werden alle landen in 6 potten ingedeeld. In pot 1 zitten de landen die het best hebben gepresteerd in de Nations League met de titelhouder als leider, in dit geval was dat Portugal als winnaar van het EK 2016. De beste resultaten van de sterkste landen in de Nations League werden gebaseerd op het aantal behaalde punten in de competitie.

Uit elke pot werd een land in een andere groep geloot, zo konden landen uit dezelfde pot dus niet tegen elkaar spelen bij de kwalificaties. De landen die in Divisie A van de Nations League groepswinnaar zijn geworden werden in de groep met vijf landen geplaatst. Dit is vanwege het feit dat deze landen in juni 2019 ook nog de finales moeten spelen in de Nations League, terwijl de andere landen op dat moment de kwalificatiewedstrijden voor het EK spelen.

Potindeling

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4 Pot 5 Pot 6
Zwitserland Zwitserland 1
Portugal Portugal TH 1
Nederland Nederland 1
Engeland Engeland 1
België België
Frankrijk Frankrijk
Spanje Spanje
Italië Italië
Kroatië Kroatië
Polen Polen
Duitsland Duitsland
IJsland IJsland
Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina
Oekraïne Oekraïne
Denemarken Denemarken
Zweden Zweden
Rusland Rusland
Oostenrijk Oostenrijk
Wales Wales
Tsjechië Tsjechië
Slowakije Slowakije
Turkije Turkije
Ierland Ierland
Noord-Ierland Noord-Ierland
Schotland Schotland
Noorwegen Noorwegen
Servië Servië
Finland Finland
Bulgarije Bulgarije
Israël Israël
Hongarije Hongarije
Roemenië Roemenië
Griekenland Griekenland
Albanië Albanië
Montenegro Montenegro
Cyprus Cyprus
Estland Estland
Slovenië Slovenië
Litouwen Litouwen
Georgië Georgië
Macedonië Noord-Macedonië
Kosovo Kosovo
Wit-Rusland Wit-Rusland
Luxemburg (land) Luxemburg
Armenië Armenië
Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Kazachstan Kazachstan
Moldavië Moldavië
Gibraltar Gibraltar
Faeröer Faeröer
Letland Letland
Liechtenstein Liechtenstein
Andorra Andorra
Malta Malta
San Marino San Marino

1 = Worden ingedeeld in een groep met 4 andere landen (groep A-D).

Groepsfase

Groep A

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Flag of England.svg Engeland 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flag of Bulgaria.svg Bulgarije 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flag of Montenegro.svg Montenegro 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Flag of Kosovo.svg Kosovo 0 0 0 0 0 0 0 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg 1 − 1 Flag of Montenegro.svg Montenegro Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Scheidsrechter: Frankrijk Ruddy Buquet


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Flag of England.svg Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië Stadion: Wembley Stadium, Londen
Scheidsrechter: Portugal Artur Soares Dias


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kosovo Kosovo Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Scheidsrechter: Litouwen Gediminas Mažeika


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg Flag of England.svg Engeland Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Andrův stadion, Olomouc


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg Kosovo Kosovo Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg Kosovo Kosovo Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg Flag of Montenegro.svg Montenegro Stadion: Generali Arena, Praag


7 september 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kosovo Kosovo Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina


7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Engeland Flag of England.svg Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Wembley Stadium, Londen


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Flag of England.svg Kosovo Kosovo


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg Flag of England.svg Engeland Stadion: Eden Aréna, Praag


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg Flag of England.svg Engeland


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kosovo Kosovo Flag of Montenegro.svg Montenegro


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg Kosovo Kosovo


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Flag of England.svg Flag of Montenegro.svg Montenegro


17 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië


17 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Kosovo Kosovo Flag of England.svg Engeland


Groep B

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Vlag van Portugal Portugal 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flag of Ukraine.svg Oekraïne 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vlag van Servië Servië 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flag of Lithuania.svg Litouwen 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlag van Luxemburg Luxemburg 0 0 0 0 0 0 0 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg Flag of Lithuania.svg Litouwen Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Scheidsrechter: Israël Roi Reinshreiber


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal Flag of Ukraine.svg Oekraïne Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Scheidsrechter: Frankrijk Clément Turpin


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg Flag of Ukraine.svg Oekraïne Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Scheidsrechter: Finland Mattias Gestranius


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Servië Servië Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Scheidsrechter: Polen Szymon Marciniak


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Flag of Lithuania.svg Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: LFF-stadion, Vilnius


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg Vlag van Servië Servië Stadion: Arena Lviv, Lviv


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Flag of Serbia.svg Flag of Lithuania.svg Litouwen Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Metaliststadion, Charkov


7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Litouwen Flag of Lithuania.svg Flag of Ukraine.svg Oekraïne Stadion: LFF-stadion, Vilnius


7 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Flag of Serbia.svg Vlag van Portugal Portugal Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Flag of Lithuania.svg Vlag van Portugal Portugal Stadion: LFF-stadion, Vilnius


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Servië Servië Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Luxemburg Luxemburg


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg Flag of Lithuania.svg Litouwen Stadion: Metaliststadion, Charkov


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Flag of Lithuania.svg Vlag van Servië Servië Stadion: LFF-stadion, Vilnius


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg Vlag van Portugal Portugal Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal Flag of Lithuania.svg Litouwen


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Flag of Serbia.svg Vlag van Luxemburg Luxemburg


17 november 2019
«onderlinge duels»
15:00
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Portugal Portugal Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad


17 november 2019
«onderlinge duels»
15:00
Servië Flag of Serbia.svg Flag of Ukraine.svg Oekraïne


Groep C

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Flag of the Netherlands.svg Nederland 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 Ulster Banner.svg Noord-Ierland 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Flag of Germany.svg Duitsland 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flag of Estonia.svg Estland 1 0 0 1 0 2 −2 0
5 Flag of Belarus.svg Wit-Rusland 1 0 0 1 0 4 −4 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Flag of the Netherlands.svg 4 − 0 Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 38.604
Scheidsrechter: Italië Davide Massa
Depay Goal 1'Goal 55' (pen.)
Wijnaldum Goal 21'
Van Dijk Goal 86'


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg 2 − 0 Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.167
Scheidsrechter: Kroatië Ivan Bebek
McGinn Goal 57'
Davis Goal 76' (pen.)


24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45 uur
Nederland Flag of the Netherlands.svg Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Scheidsrechter: Spanje Jesús Gil Manzano


24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: Windsor Park, Belfast
Scheidsrechter: Polen Paweł Raczkowski


8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Estland Flag of Estonia.svg Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn


8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: Borisov Arena, Borisov


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: Dinamostadion, Minsk


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Opel Arena, Mainz


6 september 2019
20:45
Estland Flag of Estonia.svg Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: Volksparkstadion, Hamburg


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Estland Flag of Estonia.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: Windsor Park, Belfast


10 oktober 2019
20:45
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Borisov Arena, Borisov


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Flag of the Netherlands.svg Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: Borisov Arena, Borisov


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Estland Flag of Estonia.svg Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn


16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: Borussia-Park, Mönchengladbach


16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: Windsor Park, Belfast


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: Commerzbank-Arena, Frankfurt am Main


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Flag of the Netherlands.svg Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam


Groep D

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flag of Denmark.svg Denemarken 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flag of Ireland.svg Ierland 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flag of Georgia.svg Georgië 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Flag of Gibraltar.svg Gibraltar 0 0 0 0 0 0 0 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
15:00
Georgië Flag of Georgia.svg Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Scheidsrechter: Engeland Craig Pawson


23 maart 2019
18:00
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Papapetrou


26 maart 2019
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg Flag of Georgia.svg Georgië Stadion: Avivastadion, Dublin


26 maart 2019
20:45
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: St. Jakob-Park, Bazel


7 juni 2019
18:00
Georgië Flag of Georgia.svg Flag of Gibraltar.svg Gibraltar Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi


7 juni 2019
20:45
Georgië Flag of Georgia.svg Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Parken, Kopenhagen


10 juni 2019
20:45
Denemarken Flag of Denmark.svg Flag of Georgia.svg Georgië Stadion: Parken, Kopenhagen


10 juni 2019
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg Flag of Gibraltar.svg Gibraltar Stadion: Avivastadion, Dublin


5 september 2019
20:45
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar


5 september 2019
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Avivastadion, Dublin


8 september 2019
18:00
Georgië Flag of Georgia.svg Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi


8 september 2019
18:00
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg Flag of Gibraltar.svg Gibraltar


12 oktober 2019
15:00
Georgië Flag of Georgia.svg Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi


12 oktober 2019
18:00
Denemarken Flag of Denmark.svg Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Parken, Kopenhagen


15 oktober 2019
20:45
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg Flag of Georgia.svg Georgië Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar


15 oktober 2019
20:45
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Stade de Genève, Genève


15 november 2019
20:45
Denemarken Flag of Denmark.svg Flag of Gibraltar.svg Gibraltar Stadion: Parken, Kopenhagen


15 november 2019
20:45
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg Flag of Georgia.svg Georgië


18 november 2019
20:45
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar


18 november 2019
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: Avivastadion, Dublin


Groep E

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Vlag van Slowakije Slowakije 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Vlag van Kroatië Kroatië 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Flag of Wales.svg Wales 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan 1 0 0 1 1 2 −1 0
5 Vlag van Hongarije Hongarije 1 0 0 1 0 2 −2 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië 2 − 1 Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 23.146
Scheidsrechter: Bulgarije Georgi Kabakov
Barišić Goal 45'
Kramarić Goal 80'
Goal 20' Sjejdajev


21 maart 2019
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg 2 − 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 14.235
Scheidsrechter: Rusland Vladislav Bezborodov
Duda Goal 43'
Rusnák Goal 86'


24 maart 2019
15:00
Wales Flag of Wales.svg Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Scheidsrechter: Duitsland Felix Zwayer


24 maart 2019
18:00
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Scheidsrechter: Schotland William Collum


8 juni 2019
15:00
Kroatië Vlag van Kroatië Flag of Wales.svg Wales Stadion: Stadion Gradski vrt, Osijek


8 juni 2019
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe


11 juni 2019
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe


11 juni 2019
20:45
Hongarije Vlag van Hongarije Flag of Wales.svg Wales Stadion: Groupama Arena, Boedapest


6 september 2019
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Štadión Pasienky, Bratislava


6 september 2019
20:45
Wales Flag of Wales.svg Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff


9 september 2019
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe


9 september 2019
20:45
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Slowakije Slowakije


10 oktober 2019
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Hongarije Hongarije


10 oktober 2019
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg Flag of Wales.svg Wales


13 oktober 2019
18:00
Hongarije Vlag van Hongarije Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan Stadion: Groupama Arena, Boedapest


13 oktober 2019
20:45
Wales Flag of Wales.svg Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff


16 november 2019
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg Flag of Wales.svg Wales Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe


16 november 2019
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Slowakije Slowakije


19 november 2019
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan


19 november 2019
20:45
Wales Flag of Wales.svg Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff


Groep F

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Flag of Spain.svg Spanje 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flag of Sweden.svg Zweden 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flag of Norway.svg Noorwegen 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flag of Romania.svg Roemenië 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlag van Malta Malta 0 0 0 0 0 0 0 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
18:00
Malta Vlag van Malta Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Scheidsrechter: IJsland Vilhjálmur Alvar Þórarinsson


23 maart 2019
18:00
Zweden Flag of Sweden.svg Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Friends Arena, Solna
Scheidsrechter: Engeland Michael Oliver


23 maart 2019
20:45
Spanje Flag of Spain.svg Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Estadio Mestalla, Valencia
Scheidsrechter: Letland Andris Treimanis


26 maart 2019
20:45
Malta Vlag van Malta Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali


26 maart 2019
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


26 maart 2019
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca


7 juni 2019
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


7 juni 2019
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


7 juni 2019
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg Vlag van Malta Malta Stadion: Friends Arena, Solna


10 juni 2019
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


10 juni 2019
20:45
Malta Vlag van Malta Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali


10 juni 2019
20:45
Spanje Flag of Spain.svg Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Estadio Santiago Bernabéu, Madrid


5 september 2019
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


5 september 2019
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Vlag van Malta Malta Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


5 september 2019
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg Flag of Spain.svg Spanje


8 september 2019
15:00
Spanje Flag of Spain.svg Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: El Molinón, Gijón


8 september 2019
18:00
Roemenië Flag of Romania.svg Vlag van Malta Malta


8 september 2019
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Friends Arena, Solna


12 oktober 2019
18:00
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


12 oktober 2019
20:45
Malta Vlag van Malta Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali


12 oktober 2019
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


15 oktober 2019
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Vlag van Malta Malta Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


15 oktober 2019
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg Flag of Norway.svg Noorwegen


15 oktober 2019
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Friends Arena, Solna


15 november 2019
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


15 november 2019
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg Flag of Sweden.svg Zweden


15 november 2019
20:45
Spanje Flag of Spain.svg Vlag van Malta Malta Stadion: Estadio Ramón de Carranza, Cádiz


18 november 2019
20:45
Malta Vlag van Malta Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali


18 november 2019
20:45
Spanje Flag of Spain.svg Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Estadio Wanda Metropolitano, Madrid


18 november 2019
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Friends Arena, Solna


Groep G

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Vlag van Macedonië Noord-Macedonië 1 1 0 0 3 1 +2 3
2 Flag of Poland.svg Polen 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Flag of Slovenia.svg Slovenië 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Flag of Israel.svg Israël 1 0 1 0 1 1 0 1
5 Flag of Austria.svg Oostenrijk 1 0 0 1 0 1 −1 0
6 Flag of Latvia.svg Letland 1 0 0 1 1 3 −2 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg 0 − 1 Flag of Poland.svg Polen Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 40.400
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Sidiropoulos
Goal 70' Piątek


21 maart 2019
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië 3 − 1 Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.043
Scheidsrechter: Turkije Halis Özkahya
Alioski Goal 12'
Elmas Goal 30'Goal 90+4'
Goal 88' (e.d.) Velkovski
Kreeg geel in de 62e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuutWeggestuurd in de 90+3e minuut 62', 90+3' Cigaņiks


21 maart 2019
20:45
Israël Flag of Israel.svg 1 − 1 Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 12.430
Scheidsrechter: Portugal Tiago Martins
Zahavi Goal 56' Goal 49' Šporar


24 maart 2019
18:00
Israël Flag of Israel.svg Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Scheidsrechter: Oekraïne Jevhen Aranovsky


24 maart 2019
20:45
Polen Flag of Poland.svg Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Scheidsrechter: Azerbeidzjan Aliyar Ağayev


24 maart 2019
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Scheidsrechter: Spanje Xavier Estrada


7 juni 2019
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen


7 juni 2019
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië Flag of Poland.svg Polen Stadion: Philip II Arena, Skopje


7 juni 2019
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Flag of Israel.svg Israël Stadion: Skontostadion, Riga


10 juni 2019
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Philip II Arena, Skopje


10 juni 2019
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Skontostadion, Riga


10 juni 2019
20:45
Polen Flag of Poland.svg Flag of Israel.svg Israël Stadion: Nationaal Stadion, Warschau


5 september 2019
20:45
Israël Flag of Israel.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva


6 september 2019
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen


6 september 2019
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Poland.svg Polen Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


9 september 2019
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Skontostadion, Riga


9 september 2019
20:45
Polen Flag of Poland.svg Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Nationaal Stadion, Warschau


9 september 2019
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Israel.svg Israël Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


10 oktober 2019
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg Flag of Israel.svg Israël Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen


10 oktober 2019
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Philip II Arena, Skopje


10 oktober 2019
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Flag of Poland.svg Polen Stadion: Skontostadion, Riga


13 oktober 2019
20:45
Polen Flag of Poland.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau


13 oktober 2019
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


15 oktober 2019
20:45
Israël Flag of Israel.svg Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva


16 november 2019
18:00
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


16 november 2019
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen


16 november 2019
20:45
Israël Flag of Israel.svg Flag of Poland.svg Polen Stadion: Teddystadion, Jeruzalem


19 november 2019
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië Flag of Israel.svg Israël Stadion: Philip II Arena, Skopje


19 november 2019
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Skontostadion, Riga


19 november 2019
20:45
Polen Flag of Poland.svg Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau


Groep H

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Flag of France.svg Frankrijk 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flag of Iceland.svg IJsland 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flag of Turkey.svg Turkije 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flag of Albania.svg Albanië 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Flag of Moldova.svg Moldavië 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Andorra Andorra 0 0 0 0 0 0 0 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Loro Boriçistadion, Shkodër
Scheidsrechter: Duitsland Tobias Stieler


22 maart 2019
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg Flag of Iceland.svg IJsland Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Scheidsrechter: Zwitserland Sandro Schärer


22 maart 2019
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Scheidsrechter: Macedonië Aleksandar Stavrev


25 maart 2019
18:00
Turkije Flag of Turkey.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Eskişehir Atatürkstadion, Eskişehir
Scheidsrechter: Oekraïne Sergiej Bojko


25 maart 2019
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Scheidsrechter: Slowakije Filip Glova


25 maart 2019
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Flag of Iceland.svg IJsland Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Scheidsrechter: Roemenië István Kovács


8 juni 2019
15:00
IJsland Flag of Iceland.svg Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


8 juni 2019
18:00
Moldavië Flag of Moldova.svg Andorra Andorra Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau


8 juni 2019
20:45
Turkije Flag of Turkey.svg Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya


11 juni 2019
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Arena Kombëtare, Tirana


11 juni 2019
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella


11 juni 2019
20:45
IJsland Flag of Iceland.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


7 september 2019
18:00
IJsland Flag of Iceland.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


7 september 2019
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Stade de France, Saint-Denis


7 september 2019
20:45
Turkije Flag of Turkey.svg Andorra Andorra


10 september 2019
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Flag of Iceland.svg IJsland


10 september 2019
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Andorra Andorra Stadion: Stade de France, Saint-Denis


10 september 2019
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau


11 oktober 2019
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella


11 oktober 2019
20:45
IJsland Flag of Iceland.svg Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


11 oktober 2019
20:45
Turkije Flag of Turkey.svg Flag of Albania.svg Albanië


14 oktober 2019
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Stade de France, Saint-Denis


14 oktober 2019
20:45
IJsland Flag of Iceland.svg Andorra Andorra Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


14 oktober 2019
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau


14 november 2019
18:00
Turkije Flag of Turkey.svg Flag of Iceland.svg IJsland


14 november 2019
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Andorra Andorra


14 november 2019
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Stade de France, Saint-Denis


17 november 2019
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Flag of France.svg Frankrijk


17 november 2019
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella


17 november 2019
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg Flag of Iceland.svg IJsland Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau


Groep I

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Vlag van Cyprus Cyprus 1 1 0 0 5 0 +5 3
2 Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Flag of Belgium (civil).svg België 1 1 0 0 3 1 +2 3
4 Flag of Russia.svg Rusland 1 0 0 1 1 3 −2 0
5 Flag of Scotland.svg Schotland 1 0 0 1 0 3 −3 0
6 Flag of San Marino.svg San Marino 1 0 0 1 0 5 −5 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
16:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg 3 − 0 Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: Astana Arena, Noersoeltan
Toeschouwers: 27.641
Scheidsrechter: Servië Srđan Jovanović
Pertsukh Goal 6'
Vorogovskiy Goal 10'
Zaynutdinov Goal 51'


21 maart 2019
18:00
Cyprus Vlag van Cyprus 5 − 0 Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Scheidsrechter: Estland Juri Frischer
Sotiriou Goal 19' (pen.)Goal 23' (pen.)
Kousoulos Goal 26'
Efrem Goal 31'
Laifis Goal 56'


21 maart 2019
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg 3 − 1 Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Scheidsrechter: Roemenië Ovidiu Haţegan
Tielemans Goal 14'
E. Hazard Goal 45' (pen.)Goal 88'
Goal 16' Tsjerysjev
Kreeg geel in de 18e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90e minuutWeggestuurd in de 90e minuut 18', 90' Golovin


24 maart 2019
15:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Astana Arena, Noersoeltan
Scheidsrechter: Servië Slavko Vinčić


24 maart 2019
18:00
San Marino Flag of San Marino.svg Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Scheidsrechter: Oostenrijk Manuel Schüttengruber


24 maart 2019
20:45
Cyprus Vlag van Cyprus Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Scheidsrechter: Frankrijk François Letexier


8 juni 2019
18:00
Rusland Flag of Russia.svg Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Mordovia Arena, Saransk


8 juni 2019
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel


8 juni 2019
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Hampden Park, Glasgow


11 juni 2019
16:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Astana Arena, Noersoeltan


11 juni 2019
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel


11 juni 2019
20:45
Rusland Flag of Russia.svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stadion Nizjni Novgorod, Nizjni Novgorod


6 september 2019
20:45
Cyprus Vlag van Cyprus Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: GSP-stadion, Nicosia


6 september 2019
20:45
San Marino Flag of San Marino.svg Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


6 september 2019
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Hampden Park, Glasgow


9 september 2019
20:45
Rusland Flag of Russia.svg Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan


9 september 2019
20:45
San Marino Flag of San Marino.svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


9 september 2019
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: Hampden Park, Glasgow


10 oktober 2019
16:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Astana Arena, Noersoeltan


10 oktober 2019
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel


10 oktober 2019
20:45
Rusland Flag of Russia.svg Flag of Scotland.svg Schotland


13 oktober 2019
15:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: Astana Arena, Noersoeltan


13 oktober 2019
18:00
Cyprus Vlag van Cyprus Flag of Russia.svg Rusland Stadion: GSP-stadion, Nicosia


13 oktober 2019
18:00
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Hampden Park, Glasgow


16 november 2019
15:00
Cyprus Vlag van Cyprus Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: GSP-stadion, Nicosia


16 november 2019
18:00
Rusland Flag of Russia.svg Flag of Belgium (civil).svg België


16 november 2019
18:00
San Marino Flag of San Marino.svg Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


19 november 2019
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel


19 november 2019
20:45
San Marino Flag of San Marino.svg Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


19 november 2019
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: Hampden Park, Glasgow


Groep J

Stand

Pos. Team Wed W G V DV DT DS PT
1 Flag of Italy.svg Italië 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Flag of Finland.svg Finland 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlag van Griekenland Griekenland 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Flag of Armenia.svg Armenië 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein 0 0 0 0 0 0 0 0
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Flag of Armenia.svg Armenië Stadion: Stadion Grbavica, Sarajevo
Scheidsrechter: Denemarken Jakob Kehlet


23 maart 2019
20:45
Italië Flag of Italy.svg Flag of Finland.svg Finland Stadion: Stadio Friuli, Udine
Scheidsrechter: Israël Orel Grinfeeld


23 maart 2019
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz
Scheidsrechter: België Alexandre Boucaut


26 maart 2019
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Flag of Finland.svg Finland Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


26 maart 2019
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Bilino Polje, Zenica


26 maart 2019
20:45
Italië Flag of Italy.svg Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein Stadion: Stadio Ennio Tardini, Parma


8 juni 2019
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


8 juni 2019
18:00
Finland Flag of Finland.svg Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Ratina Stadion, Tampere


8 juni 2019
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Italy.svg Italië Stadion: Pankritio Stadion, Iraklion


11 juni 2019
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Armenia.svg Armenië Stadion: Pankritio Stadion, Iraklion


11 juni 2019
20:45
Italië Flag of Italy.svg Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Allianz Stadium, Turijn


11 juni 2019
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Flag of Finland.svg Finland Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz


5 september 2019
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Flag of Italy.svg Italië Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


5 september 2019
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein


5 september 2019
20:45
Finland Flag of Finland.svg Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Ratina Stadion, Tampere


8 september 2019
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


8 september 2019
20:45
Finland Flag of Finland.svg Flag of Italy.svg Italië Stadion: Ratina Stadion, Tampere


8 september 2019
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein


12 oktober 2019
18:00
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Flag of Finland.svg Finland


12 oktober 2019
20:45
Italië Flag of Italy.svg Vlag van Griekenland Griekenland


12 oktober 2019
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Flag of Armenia.svg Armenië Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz


15 oktober 2019
20:45
Finland Flag of Finland.svg Flag of Armenia.svg Armenië


15 oktober 2019
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina


15 oktober 2019
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Flag of Italy.svg Italië Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz


15 november 2019
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


15 november 2019
18:00
Finland Flag of Finland.svg Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein


15 november 2019
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Flag of Italy.svg Italië


18 november 2019
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Finland.svg Finland


18 november 2019
20:45
Italië Flag of Italy.svg Flag of Armenia.svg Armenië


18 november 2019
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz


Play-offs

Divisie A

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Divisie B

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Divisie C

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Divisie D

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Statistieken

Topscorers

Rang Naam Land Doelpunten
1. Eden Hazard Flag of Belgium (civil).svg België 2
Pieros Sotiriou Vlag van Cyprus Cyprus
Memphis Depay Flag of the Netherlands.svg Nederland
Eljif Elmas Vlag van Macedonië Noord-Macedonië
5. 22 spelers 1

Externe links


Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Europees_kampioenschap_voetbal_2020_(kwalificatie)&oldid=552228"