Help mee! Maak een account of meld je aan.
Van 1 t/m 28 juli staat WikiKids in het teken van de Griekse mythologie! Doe jij ook mee?

Europees kampioenschap voetbal 2020 (kwalificatie)

Uit Wikikids
Ga naar: navigatie, zoeken
Nieuws.gif
In het nieuws
Dit artikel bevat onderwerpen die in het nieuws zijn. De informatie in dit artikel kan dus al snel verouderd zijn!
Je wordt uitgenodigd op bewerk te klikken om dit artikel aan te vullen.
Kwalificatie EK voetbal 2020
Nog geen afbeelding
beschikbaar
Informatie
Gastland Europa Europa (eindtoernooi)
Editie
Datum 21 maart 2019 – 31 maart 2020
Teams 55 (van 1 confederatie)
Stadions  (in steden)
Winnaar (e titel)
Statistieken
Wedstrijden 101
Doelpunten 326  (3,23 per wedstrijd)
Toeschouwers 2.041.895  (20.217 per wedstrijd)
Topscorer(s) Israël Eran Zahavi
(7 doelpunten)
Beste speler
Beste keeper
Fair-Playprijs
Portaal Portaalicoon Sport

Tijdens de kwalificatiewedstrijden voor het Europees kampioenschap voetbal 2020 spelen alle 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten mee om de uiteindelijk 24 beschikbare plaatsen op het eindtoernooi. Bij deze editie zijn de gastlanden niet automatisch gekwalificeerd, dit was in de vorige edities wel zo. Zo kan het dus zijn dat een gastland van het EK 2020 zelf niet in actie zal komen op het eindtoernooi.

De eerste kwalificatiewedstrijden werden op 21 maart 2019 gespeeld en de laatste wedstrijden zullen op 31 maart 2020 worden gespeeld.

Kwalificatie EK 2020

 Gekwalificeerd

 Kan zich nog kwalificeren

 Niet gekwalificeerd

Speelschema

Het speelschema ziet er voor de kwalificatiewedstrijden als volgt uit:

Fase Wedstrijddag Datums
Groepsfase Speeldag 1 21–23 maart 2019
Speeldag 2 24–26 maart 2019
Speeldag 3 7–8 juni 2019
Speeldag 4 10–11 juni 2019
Speeldag 5 5–7 september 2019
Speeldag 6 8–10 september 2019
Speeldag 7 10–12 oktober 2019
Speeldag 8 13–15 oktober 2019
Speeldag 9 14–16 november 2019
Speeldag 10 17–19 november 2019
Play-offs Halve finales 26–28 maart 2020
Finale 29–31 maart 2020

Loting

Op 2 december 2018 vond de loting voor de groepsfase plaats in het Convention Centre Dublin in Dublin (Ierland). De 55 landen die bij de UEFA zijn aangesloten werden daar onderverdeeld in 10 groepen, waarna er 5 groepen met 5 teams en 5 groepen met 6 teams werden samengesteld.

Procedure

De groepen werden zo samengesteld dat de sterkste landen niet bij elkaar in één groep konden komen en dat alle groepen een eerlijke verdeling hebben van sterkte. Hiervoor werden alle landen in 6 potten ingedeeld. In pot 1 zitten de landen die het best hebben gepresteerd in de Nations League met de titelhouder als leider, in dit geval was dat Portugal als winnaar van het EK 2016. De beste resultaten van de sterkste landen in de Nations League werden gebaseerd op het aantal behaalde punten in de competitie.

Uit elke pot werd een land in een andere groep geloot, zo konden landen uit dezelfde pot dus niet tegen elkaar spelen bij de kwalificaties. De landen die in Divisie A van de Nations League groepswinnaar zijn geworden werden in de groep met vijf landen geplaatst. Dit is vanwege het feit dat deze landen in juni 2019 ook nog de finales moeten spelen in de Nations League, terwijl de andere landen op dat moment de kwalificatiewedstrijden voor het EK spelen.

Potindeling

Pot 1 Pot 2 Pot 3 Pot 4 Pot 5 Pot 6
Zwitserland Zwitserland 1
Portugal Portugal TH 1
Nederland Nederland 1
Engeland Engeland 1
België België
Frankrijk Frankrijk
Spanje Spanje
Italië Italië
Kroatië Kroatië
Polen Polen
Duitsland Duitsland
IJsland IJsland
Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina
Oekraïne Oekraïne
Denemarken Denemarken
Zweden Zweden
Rusland Rusland
Oostenrijk Oostenrijk
Wales Wales
Tsjechië Tsjechië
Slowakije Slowakije
Turkije Turkije
Ierland Ierland
Noord-Ierland Noord-Ierland
Schotland Schotland
Noorwegen Noorwegen
Servië Servië
Finland Finland
Bulgarije Bulgarije
Israël Israël
Hongarije Hongarije
Roemenië Roemenië
Griekenland Griekenland
Albanië Albanië
Montenegro Montenegro
Cyprus Cyprus
Estland Estland
Slovenië Slovenië
Litouwen Litouwen
Georgië Georgië
Macedonië Noord-Macedonië
Kosovo Kosovo
Wit-Rusland Wit-Rusland
Luxemburg (land) Luxemburg
Armenië Armenië
Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Kazachstan Kazachstan
Moldavië Moldavië
Gibraltar Gibraltar
Faeröer Faeröer
Letland Letland
Liechtenstein Liechtenstein
Andorra Andorra
Malta Malta
San Marino San Marino

1 = Worden ingedeeld in een groep met 4 andere landen (groep A-D).

Groepsfase

Groep A

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of England.svg Engeland 2 2 0 0 6 10 1 +9
2 Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië 3 2 0 1 6 5 6 −1
3 Flag of Kosovo.svg Kosovo 3 1 2 0 5 5 4 +1
4 Flag of Bulgaria.svg Bulgarije 4 0 2 2 2 5 7 −2
5 Flag of Montenegro.svg Montenegro 4 0 2 2 2 3 10 −7
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg 1 − 1 Flag of Montenegro.svg Montenegro Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 5.652
Scheidsrechter: Frankrijk Ruddy Buquet
Nedelev Goal 82' (pen.) Goal 50' Mugoša


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Flag of England.svg 5 − 0 Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië Stadion: Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 82.575
Scheidsrechter: Portugal Artur Soares Dias
Sterling Goal 24'Goal 62'Goal 68'
Kane Goal 45+2' (pen.)
Kalas Goal 84' (e.d.)


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kosovo Kosovo 1 − 1 Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina
Toeschouwers: 12.580
Scheidsrechter: Litouwen Gediminas Mažeika
Zeneli Goal 62' Goal 40' Bozhikov


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg 1 − 5 Flag of England.svg Engeland Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 8.329
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Vešović Goal 18' Goal 31' Keane
Goal 40'Goal 60' Barkley
Goal 72' Kane
Goal 82' Sterling


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg 2 − 1 Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Generali Arena, Praag
Toeschouwers: 13.482
Scheidsrechter: Hongarije Tamás Bognár
Schik Goal 19'Goal 50' Goal 3' Isa


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg 1 − 1 Kosovo Kosovo Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Italië Daniele Orsato
Mugoša Goal 69' Goal 24' Rashica


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg 2 − 3 Kosovo Kosovo Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia
Toeschouwers: 4.994
Scheidsrechter: Rusland Vladislav Bezborodov
I. Popov Goal 43'
Dimitrov Goal 55'
Goal 14' Rashica
Goal 64' Muriqi
Goal 90+3' Rashani


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg 3 − 0 Flag of Montenegro.svg Montenegro Stadion: Andrův stadion, Olomouc
Toeschouwers: 11.565
Scheidsrechter: Denemarken Mads-Kristoffer Kristoffersen
Jankto Goal 18'
Kopitović Goal 49' (e.d.)
Schick Goal 82' (pen.)


7 september 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kosovo Kosovo Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië Stadion: Fadil Vokrristadion, Pristina


7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Engeland Flag of England.svg Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Wembley Stadium, Londen


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Flag of England.svg Kosovo Kosovo


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg Flag of England.svg Engeland Stadion: Sinobo Stadium, Praag


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Montenegro Flag of Montenegro.svg Flag of Bulgaria.svg Bulgarije Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg Flag of England.svg Engeland


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kosovo Kosovo Flag of Montenegro.svg Montenegro


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Tsjechië Flag of the Czech Republic.svg Kosovo Kosovo


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Engeland Flag of England.svg Flag of Montenegro.svg Montenegro


17 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Bulgarije Flag of Bulgaria.svg Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië


17 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Kosovo Kosovo Flag of England.svg Engeland


Groep B

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of Ukraine.svg Oekraïne 4 3 1 0 10 8 1 +7
2 Vlag van Luxemburg Luxemburg 4 1 1 2 4 4 5 −1
3 Vlag van Servië Servië 3 1 1 1 4 5 7 −2
4 Vlag van Portugal Portugal 2 0 2 0 2 1 1 0
5 Flag of Lithuania.svg Litouwen 3 0 1 2 1 3 7 −4
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 2 − 1 Flag of Lithuania.svg Litouwen Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 3.353
Scheidsrechter: Israël Roi Reinshreiber
Barreiro Goal 45'
Rodrigues Goal 55'
Goal 14' Černych


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal 0 − 0 Flag of Ukraine.svg Oekraïne Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 58.355
Scheidsrechter: Frankrijk Clément Turpin


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg 1 − 2 Flag of Ukraine.svg Oekraïne Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad
Toeschouwers: 4.653
Scheidsrechter: Finland Mattias Gestranius
Turpel Goal 35' Goal 41' Tsihankov
Goal 90+4' (e.d.) Rodrigues


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal 1 − 1 Vlag van Servië Servië Stadion: Estádio da Luz, Lissabon
Toeschouwers: 50.342
Scheidsrechter: Polen Szymon Marciniak
Danilo Goal 43' Goal 8' (pen.) Tadić


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Flag of Lithuania.svg 1 − 1 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: LFF-stadion, Vilnius
Toeschouwers: 3.263
Scheidsrechter: Hongarije Ádám Farkas
Mikoliūnas Kreeg geel in de 5e minuut Kreeg opnieuw geel in de 42e minuutWeggestuurd in de 42e minuut 5', 42'
Novikovas Goal 74'
Vorobjovas Kreeg geel in de 57e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+4e minuutWeggestuurd in de 90+4e minuut 57', 90+4'
Goal 21' Rodrigues


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg 5 − 0 Vlag van Servië Servië Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.915
Scheidsrechter: Spanje Antonio Mateu Lahoz
Tsihankov Goal 26'Goal 28'
Konopljanka Goal 46'Goal 75'
Jaremtsjoek Goal 59'


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Flag of Serbia.svg 4 − 1 Flag of Lithuania.svg Litouwen Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado
Toeschouwers: 0
Scheidsrechter: Zwitserland Adrien Jaccottet
A. Mitrović Goal 20'Goal 34'
Jović Goal 35'
Ljajić Goal 90+2'
Goal 71' (pen.) Novikovas


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg 1 − 0 Vlag van Luxemburg Luxemburg Stadion: Arena Lviv, Lviv
Toeschouwers: 34.700
Scheidsrechter: Slowakije Peter Kralović
Jaremtsjoek Goal 6'


7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Litouwen Flag of Lithuania.svg Flag of Ukraine.svg Oekraïne Stadion: LFF-stadion, Vilnius


7 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Flag of Serbia.svg Vlag van Portugal Portugal Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Flag of Lithuania.svg Vlag van Portugal Portugal Stadion: LFF-stadion, Vilnius


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Servië Servië Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal Vlag van Luxemburg Luxemburg


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg Flag of Lithuania.svg Litouwen Stadion: Metaliststadion, Charkov


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Litouwen Flag of Lithuania.svg Vlag van Servië Servië Stadion: LFF-stadion, Vilnius


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oekraïne Flag of Ukraine.svg Vlag van Portugal Portugal Stadion: NSK Olimpiejsky, Kiev


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Portugal Vlag van Portugal Flag of Lithuania.svg Litouwen


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Servië Flag of Serbia.svg Vlag van Luxemburg Luxemburg


17 november 2019
«onderlinge duels»
15:00
Luxemburg Vlag van Luxemburg Vlag van Portugal Portugal Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg-stad


17 november 2019
«onderlinge duels»
15:00
Servië Flag of Serbia.svg Flag of Ukraine.svg Oekraïne


Groep C

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Ulster Banner.svg Noord-Ierland 4 4 0 0 12 7 2 +5
2 Flag of Germany.svg Duitsland 3 3 0 0 9 13 2 +11
3 Flag of the Netherlands.svg Nederland 2 1 0 1 3 6 3 +3
4 Flag of Belarus.svg Wit-Rusland 4 0 0 4 0 1 9 −8
5 Flag of Estonia.svg Estland 3 0 0 3 0 1 12 −11
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Flag of the Netherlands.svg 4 − 0 Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 38.604
Scheidsrechter: Italië Davide Massa
Depay Goal 1'Goal 55' (pen.)
Wijnaldum Goal 21'
Van Dijk Goal 86'


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg 2 − 0 Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.176
Scheidsrechter: Kroatië Ivan Bebek
McGinn Goal 57'
Davis Goal 76' (pen.)


24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45 uur
Nederland Flag of the Netherlands.svg 2 − 3 Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Toeschouwers: 51.694
Scheidsrechter: Spanje Jesús Gil Manzano
De Ligt Goal 48'
Depay Goal 63'
Goal 15' Sané
Goal 34' Gnabry
Goal 90' Schulz


24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg 2 − 1 Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: Windsor Park, Belfast
Toeschouwers: 18.188
Scheidsrechter: Polen Paweł Raczkowski
Evans Goal 30'
Magennis Goal 87'
Goal 33' Stasevich


8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Estland Flag of Estonia.svg 1 − 2 Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn
Toeschouwers: 8.378
Scheidsrechter: Portugal Fábio Veríssimo
Vassiljev Goal 25' Goal 77' Washington
Goal 80' Magennis


8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg 0 − 2 Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: Borisov Arena, Borisov
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Servië Srđan Jovanović
Goal 13' Sané
Goal 62' Reus


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg 0 − 1 Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: Dinamostadion, Minsk
Toeschouwers: 5.250
Scheidsrechter: Oostenrijk Harald Lechner
Goal 86' McNair


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg 8 − 0 Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Opel Arena, Mainz
Toeschouwers: 26.050
Scheidsrechter: Turkije Ali Palabıyık
Reus Goal 10'Goal 37'
Gnabry Goal 17'Goal 62'
Goretzka Goal 20'
Gündoğan Goal 26' (pen.)
Werner Goal 79'
Sané Goal 88'


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Estland Flag of Estonia.svg Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: Volksparkstadion, Hamburg


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Estland Flag of Estonia.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: Windsor Park, Belfast


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Borisov Arena, Borisov


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Flag of the Netherlands.svg Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Wit-Rusland Flag of Belarus.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: Borisov Arena, Borisov


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Estland Flag of Estonia.svg Flag of Germany.svg Duitsland Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn


16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg Flag of Belarus.svg Wit-Rusland Stadion: Borussia-Park, Mönchengladbach


16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Ierland Ulster Banner.svg Flag of the Netherlands.svg Nederland Stadion: Windsor Park, Belfast


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Duitsland Flag of Germany.svg Ulster Banner.svg Noord-Ierland Stadion: Commerzbank-Arena, Frankfurt am Main


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Nederland Flag of the Netherlands.svg Flag of Estonia.svg Estland Stadion: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam


Groep D

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of Ireland.svg Ierland 4 3 1 0 10 5 1 +4
2 Flag of Denmark.svg Denemarken 3 1 2 0 5 9 5 +4
3 Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland 2 1 1 0 4 5 3 +2
4 Flag of Georgia.svg Georgië 4 1 0 3 3 4 8 −4
5 Flag of Gibraltar.svg Gibraltar 3 0 0 3 0 0 6 −6
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
15:00
Georgië Flag of Georgia.svg 0 − 2 Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 49.207
Scheidsrechter: Engeland Craig Pawson
Goal 57' Zuber
Goal 80' Zakaria


23 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg 0 − 1 Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar
Toeschouwers: 2.000
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Papapetrou
Goal 49' Hendrick


26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg 1 − 0 Flag of Georgia.svg Georgië Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 40.317
Scheidsrechter: Nederland Serdar Gözübüyük
Hourihane Goal 37'


26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg 3 − 3 Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: St. Jakob-Park, Bazel
Toeschouwers: 18.352
Scheidsrechter: Slovenië Damir Skomina
Freuler Goal 20'
Xhaka Goal 67'
Embolo Goal 77'
Goal 85' M. Jørgensen
Goal 89' Gytkjær
Goal 90+4' Dalsgaard


7 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Georgië Flag of Georgia.svg 3 − 0 Flag of Gibraltar.svg Gibraltar Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi
Toeschouwers: 18.631
Scheidsrechter: Finland Antti Munukka
Gvilia Goal 30'
Papunasjvili Goal 59'
Arveladze Goal 76' (pen.)


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Denemarken Flag of Denmark.svg 1 − 1 Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 34.610
Scheidsrechter: Turkije Cüneyt Çakır
Højbjerg Goal 76' Goal 85' Duffy


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Denemarken Flag of Denmark.svg 5 − 1 Flag of Georgia.svg Georgië Stadion: Parken, Kopenhagen
Toeschouwers: 15.387
Scheidsrechter: Oostenrijk Robert Schörgenhofer
Dolberg Goal 13'Goal 63'
Eriksen Goal 30' (pen.)
Poulsen Goal 73'
Braithwaite Goal 90+3'
Goal 25' Lobzhanidze


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg 2 − 0 Flag of Gibraltar.svg Gibraltar Stadion: Avivastadion, Dublin
Toeschouwers: 36.281
Scheidsrechter: Roemenië Radu Petrescu
J. Chipolina Goal 29' (e.d.)
Brady Goal 90+3'


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Avivastadion, Dublin


8 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Georgië Flag of Georgia.svg Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi


8 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg Flag of Gibraltar.svg Gibraltar


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
15:00
Georgië Flag of Georgia.svg Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Denemarken Flag of Denmark.svg Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Parken, Kopenhagen


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg Flag of Georgia.svg Georgië Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg Flag of Ireland.svg Ierland Stadion: Stade de Genève, Genève


15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Denemarken Flag of Denmark.svg Flag of Gibraltar.svg Gibraltar Stadion: Parken, Kopenhagen


15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zwitserland Flag of Switzerland (Pantone).svg Flag of Georgia.svg Georgië


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Gibraltar Flag of Gibraltar.svg Flag of Switzerland (Pantone).svg Zwitserland Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Ierland Flag of Ireland.svg Flag of Denmark.svg Denemarken Stadion: Avivastadion, Dublin


Groep E

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Vlag van Hongarije Hongarije 4 3 0 1 9 6 4 +2
2 Vlag van Slowakije Slowakije 3 2 0 1 6 7 2 +5
3 Vlag van Kroatië Kroatië 3 2 0 1 6 5 4 +1
4 Flag of Wales.svg Wales 3 1 0 2 3 2 3 −1
5 Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan 3 0 0 3 0 3 10 −7
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië 2 − 1 Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan Stadion: Maksimirstadion, Zagreb
Toeschouwers: 23.146
Scheidsrechter: Bulgarije Georgi Kabakov
Barišić Goal 45'
Kramarić Goal 80'
Goal 20' Sjejdajev


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg 2 − 0 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava
Toeschouwers: 14.235
Scheidsrechter: Rusland Vladislav Bezborodov
Duda Goal 43'
Rusnák Goal 86'


24 maart 2019
«onderlinge duels»
15:00
Wales Flag of Wales.svg 1 − 0 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff
Toeschouwers: 31.617
Scheidsrechter: Duitsland Felix Zwayer
James Goal 6'


24 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Hongarije Vlag van Hongarije 2 − 1 Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 19.400
Scheidsrechter: Schotland William Collum
Szalai Goal 35'
Pátkai Goal 77'
Goal 14' Rebić


8 juni 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kroatië Vlag van Kroatië 2 − 1 Flag of Wales.svg Wales Stadion: Stadion Gradski vrt, Osijek
Toeschouwers: 17.000
Scheidsrechter: Roemenië István Kovács
Lawrence Goal 17' (e.d.)
Perišic Goal 48'
Goal 77' Brooks


8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg 1 − 3 Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 10.450
Scheidsrechter: Nederland Kevin Blom
Emreli Goal 69' Goal 18'Goal 53' Orban
Goal 71' Holman


11 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg 1 − 5 Vlag van Slowakije Slowakije Stadion: Bakcell Arena, Bakoe
Toeschouwers: 8.200
Scheidsrechter: Schotland John Beaton
Sjejdajev Goal 29' Goal 8' Lobotka
Goal 27' Kucka
Goal 30'Goal 57' Hamšík
Goal 85' Hancko


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Hongarije Vlag van Hongarije 1 − 0 Flag of Wales.svg Wales Stadion: Groupama Arena, Boedapest
Toeschouwers: 18.350
Scheidsrechter: Slovenië Matej Jug
Pátkai Goal 80'


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Štadión Pasienky, Bratislava


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wales Flag of Wales.svg Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff


9 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Hongarije Vlag van Hongarije Vlag van Slowakije Slowakije


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Hongarije Hongarije


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg Flag of Wales.svg Wales


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Hongarije Vlag van Hongarije Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan Stadion: Groupama Arena, Boedapest


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wales Flag of Wales.svg Vlag van Kroatië Kroatië Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff


16 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Azerbeidzjan Flag of Azerbaijan.svg Flag of Wales.svg Wales Stadion: Olympisch Stadion, Bakoe


16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Kroatië Vlag van Kroatië Vlag van Slowakije Slowakije


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slowakije Flag of Slovakia.svg Flag of Azerbaijan.svg Azerbeidzjan


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Wales Flag of Wales.svg Vlag van Hongarije Hongarije Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff


Groep F

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of Spain.svg Spanje 4 4 0 0 12 11 2 +9
2 Flag of Romania.svg Roemenië 4 2 1 1 7 11 5 +6
3 Flag of Sweden.svg Zweden 4 2 1 1 7 8 7 +1
4 Flag of Norway.svg Noorwegen 4 1 2 1 5 8 7 +1
5 Vlag van Malta Malta 4 1 0 3 3 2 10 −8
6 Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer 4 0 0 4 0 3 12 −9
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Malta Vlag van Malta 2 − 1 Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 7.531
Scheidsrechter: IJsland Vilhjálmur Alvar Þórarinsson
Nwoko Goal 13'
Agius Weggestuurd in de 62e minuut 62'
Borg Goal 77' (pen.)
Goal 90+8' Thomsen


23 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Zweden Flag of Sweden.svg 2 − 1 Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 30.115
Scheidsrechter: Engeland Michael Oliver
Quaison Goal 33'
Claesson Goal 40'
Goal 58' Keșerü


23 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Flag of Spain.svg 2 − 1 Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Estadio Mestalla, Valencia
Toeschouwers: 39.752
Scheidsrechter: Letland Andris Treimanis
Rodrigo Goal 16'
Ramos Goal 71' (pen.)
Goal 65' (pen.) King


26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta 0 − 2 Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 16.542
Scheidsrechter: Schotland Andrew Dallas
Goal 32'Goal 74' Morata


26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg 3 − 3 Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 23.439
Scheidsrechter: Italië Gianluca Rocchi
Johnsen Goal 42'
King Goal 60'
Kamara Goal 90+8'
Goal 71' Claesson
Goal 87' (e.d.) Nordtveit
Goal 90+2' Quaison


26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg 4 − 1 Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca
Toeschouwers: 10.502
Scheidsrechter: Turkije Halil Umut Meler
Deac Goal 27'
Keșerü Goal 30'Goal 34'
Pușcaș Goal 64'
Goal 41' (pen.) Davidsen


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg 1 − 4 Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.226
Scheidsrechter: Albanië Enea Jorgji
Olsen Goal 30' Goal 6' Ramos
Goal 19' Navas
Goal 34' (e.d.) Gestsson
Goal 71' Gayà


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg 2 − 2 Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Ullevaalstadion, Oslo
Toeschouwers: 17.664
Scheidsrechter: Rusland Sergej Karasjov
Elyounoussi Goal 59'
Ødegaard Goal 70'
Goal 77'Goal 90+2' Keșerü


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg 3 − 0 Vlag van Malta Malta Stadion: Friends Arena, Solna
Toeschouwers: 26.421
Scheidsrechter: Ierland Rob Harvey
Quaison Goal 2'
Claesson Goal 50'
Isak Goal 81'


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg 0 − 2 Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn
Toeschouwers: 3.083
Scheidsrechter: Litouwen Donatas Rumšas
Goal 49'Goal 84' Johnsen


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta 0 − 4 Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali
Toeschouwers: 6.471
Scheidsrechter: Nederland Dennis Higler
Goal 7'Goal 29' Pușcaș
Goal 34' Chipciu
Goal 90+1' Man


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Flag of Spain.svg 3 − 0 Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
Toeschouwers: 72.205
Scheidsrechter: Schotland William Collum
Ramos Goal 64' (pen.)
Morata Goal 85' (pen.)
Oyarzabal Goal 87'


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Vlag van Malta Malta Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg Flag of Spain.svg Spanje


8 september 2019
«onderlinge duels»
15:00
Spanje Flag of Spain.svg Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: El Molinón, Gijón


8 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Roemenië Flag of Romania.svg Vlag van Malta Malta


8 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Friends Arena, Solna


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta Flag of Sweden.svg Zweden Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Faeröer Flag of the Faroe Islands.svg Vlag van Malta Malta Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg Flag of Norway.svg Noorwegen


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg Flag of Spain.svg Spanje Stadion: Friends Arena, Solna


15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noorwegen Flag of Norway.svg Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Ullevaalstadion, Oslo


15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Roemenië Flag of Romania.svg Flag of Sweden.svg Zweden


15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Flag of Spain.svg Vlag van Malta Malta Stadion: Estadio Ramón de Carranza, Cádiz


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Malta Vlag van Malta Flag of Norway.svg Noorwegen Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Spanje Flag of Spain.svg Flag of Romania.svg Roemenië Stadion: Estadio Wanda Metropolitano, Madrid


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Zweden Flag of Sweden.svg Flag of the Faroe Islands.svg Faeröer Stadion: Friends Arena, Solna


Groep G

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of Poland.svg Polen 4 4 0 0 12 8 0 +8
2 Flag of Israel.svg Israël 4 2 1 1 7 8 7 +1
3 Flag of Austria.svg Oostenrijk 4 2 0 2 6 7 6 +1
4 Flag of Slovenia.svg Slovenië 4 1 2 1 5 7 3 +4
5 Vlag van Macedonië Noord-Macedonië 4 1 1 2 4 5 7 −2
6 Flag of Latvia.svg Letland 4 0 0 4 0 1 13 −12
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg 0 − 1 Flag of Poland.svg Polen Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen
Toeschouwers: 40.400
Scheidsrechter: Griekenland Anastasios Sidiropoulos
Goal 70' Piątek


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië 3 − 1 Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 7.043
Scheidsrechter: Turkije Halis Özkahya
Alioski Goal 12'
Elmas Goal 30'Goal 90+4'
Goal 88' (e.d.) Velkovski
Kreeg geel in de 62e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+3e minuutWeggestuurd in de 90+3e minuut 62', 90+3' Cigaņiks


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Flag of Israel.svg 1 − 1 Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 12.430
Scheidsrechter: Portugal Tiago Martins
Zahavi Goal 56' Goal 49' Šporar


24 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Israël Flag of Israel.svg 4 − 2 Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa
Toeschouwers: 16.180
Scheidsrechter: Oekraïne Jevhen Aranovsky
Zahavi Goal 34'Goal 45'Goal 55'
Dabour Goal 66'
Goal 8'Goal 75' Arnautović


24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Flag of Poland.svg 2 − 0 Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 51.112
Scheidsrechter: Azerbeidzjan Aliyar Ağayev
Lewandowski Goal 76'
Glik Goal 84'


24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg 1 − 1 Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Stožicestadion, Ljubljana
Toeschouwers: 9.872
Scheidsrechter: Spanje Xavier Estrada
Zajc Goal 34' Goal 47' Bardhi


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg 1 − 0 Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Hypo-Arena, Klagenfurt
Toeschouwers: 19.200
Scheidsrechter: Wit-Rusland Aleksej Koelbakov
Burgstaller Goal 74'


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië 0 − 1 Flag of Poland.svg Polen Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 25.000
Scheidsrechter: Italië Gianluca Rocchi
Musliu Kreeg geel in de 66e minuut Kreeg opnieuw geel in de 85e minuutWeggestuurd in de 85e minuut 66', 85' Goal 47' Piątek


7 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Flag of Latvia.svg 0 − 3 Flag of Israel.svg Israël Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 5.508
Scheidsrechter: Rusland Sergej Ivanov
Goal 10'Goal 60'Goal 81' Zahavi


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië 1 − 4 Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Philip II Arena, Skopje
Toeschouwers: 10.501
Scheidsrechter: Rusland Aleksej Jeskov
Hinteregger Goal 18' (e.d.) Goal 39' Lazaro
Goal 62' (pen.)Goal 82' Arnautović
Goal 86' (e.d.) Bejtulai


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Flag of Latvia.svg 0 − 5 Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Skontostadion, Riga
Toeschouwers: 4.011
Scheidsrechter: Schotland Kevin Clancy
Goal 24'Goal 27' Črnigoj
Goal 29' (pen.)Goal 44' Iličić
Goal 47' Zajc


10 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Flag of Poland.svg 4 − 0 Flag of Israel.svg Israël Stadion: Nationaal Stadion, Warschau
Toeschouwers: 57.229
Scheidsrechter: Duitsland Tobias Stieler
Piątek Goal 35'
Lewandowski Goal 56' (pen.)
Grosicki Goal 59'
Kądzior Goal 84'


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Flag of Israel.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Poland.svg Polen Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Skontostadion, Riga


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Flag of Poland.svg Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Nationaal Stadion, Warschau


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Israel.svg Israël Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg Flag of Israel.svg Israël Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Philip II Arena, Skopje


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Flag of Poland.svg Polen Stadion: Skontostadion, Riga


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Flag of Poland.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Flag of Israel.svg Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva


16 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Slovenië Flag of Slovenia.svg Flag of Latvia.svg Letland Stadion: Stožicestadion, Ljubljana


16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Oostenrijk Flag of Austria.svg Vlag van Macedonië Noord-Macedonië Stadion: Ernst Happelstadion, Wenen


16 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Israël Flag of Israel.svg Flag of Poland.svg Polen Stadion: Teddystadion, Jeruzalem


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Noord-Macedonië Vlag van Macedonië Flag of Israel.svg Israël Stadion: Philip II Arena, Skopje


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Letland Flag of Latvia.svg Flag of Austria.svg Oostenrijk Stadion: Skontostadion, Riga


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Polen Flag of Poland.svg Flag of Slovenia.svg Slovenië Stadion: Nationaal Stadion, Warschau


Groep H

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of France.svg Frankrijk 4 3 0 1 9 12 3 +9
2 Flag of Turkey.svg Turkije 4 3 0 1 9 9 2 +7
3 Flag of Iceland.svg IJsland 4 2 0 1 9 5 5 0
4 Flag of Albania.svg Albanië 4 2 0 2 6 5 3 +2
5 Flag of Moldova.svg Moldavië 4 1 0 3 3 2 10 −8
6 Andorra Andorra 4 0 0 4 0 0 10 −10
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Flag of Albania.svg 0 − 2 Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Loro Boriçistadion, Shkodër
Toeschouwers: 11.730
Scheidsrechter: Duitsland Tobias Stieler
Goal 21' Yılmaz
Goal 55' Çalhanoğlu


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg 0 − 2 Flag of Iceland.svg IJsland Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.854
Scheidsrechter: Zwitserland Sandro Schärer
Goal 22' B. Bjarnason
Goal 80' Kjartansson


22 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg 1 − 4 Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 10.042
Scheidsrechter: Macedonië Aleksandar Stavrev
Ambros Goal 89' Goal 24' Griezmann
Goal 27' Varane
Goal 36' Giroud
Goal 87' Mbappé


25 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Turkije Flag of Turkey.svg 4 − 0 Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Eskişehir Atatürkstadion, Eskişehir
Toeschouwers: 29.456
Scheidsrechter: Oekraïne Sergiej Bojko
Kaldırım Goal 25'
Tosun Goal 27'Goal 55'
Ayhan Goal 71'


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg 0 − 3 Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 1.373
Scheidsrechter: Slowakije Filip Glova
Goal 24' Sadiku
Goal 27' Balaj
Goal 36' Abrashi


25 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Flag of France.svg 4 − 0 Flag of Iceland.svg IJsland Stadion: Stade de France, Saint-Denis
Toeschouwers: 64.538
Scheidsrechter: Roemenië István Kovács
Umtiti Goal 13'
Giroud Goal 69'
Mbappé Goal 79'
Griezmann Goal 85'


8 juni 2019
«onderlinge duels»
15:00
IJsland Flag of Iceland.svg 1 − 0 Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 8.968
Scheidsrechter: Schotland Robert Madden
Guðmundsson Goal 22'


8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Moldavië Flag of Moldova.svg 1 − 0 Andorra Andorra Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau
Toeschouwers: 6.712
Scheidsrechter: Zweden Bojan Pandžić
Armaș Goal 8'
Ioniță Kreeg geel in de 38e minuut Kreeg opnieuw geel in de 47e minuutWeggestuurd in de 47e minuut 38', 47'


8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Turkije Flag of Turkey.svg 2 − 0 Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Konya Büyükşehir Torku Arena, Konya
Toeschouwers: 36.783
Scheidsrechter: Slovenië Damir Skomina
Ayhan Goal 30'
Ünder Goal 40'


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Flag of Albania.svg 2 − 0 Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Arena Kombëtare, Tirana
Toeschouwers: 5.004
Scheidsrechter: Finland Ville Nevalainen
Cikalleshi Goal 66'
Ramadani Goal 90+3'


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg 0 − 4 Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella
Toeschouwers: 3.187
Scheidsrechter: Kroatië Fran Jović
Goal 11' Mbappé
Goal 30' Ben Yedder
Goal 45+1' Thauvin
Goal 60' Zouma


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
IJsland Flag of Iceland.svg 2 − 1 Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Toeschouwers: 9.680
Scheidsrechter: Polen Szymon Marciniak
R. Sigurðsson Goal 21'Goal 32' Goal 40' Toköz


7 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
IJsland Flag of Iceland.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


7 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Stade de France, Saint-Denis


7 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Turkije Flag of Turkey.svg Andorra Andorra


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Flag of Iceland.svg IJsland


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Andorra Andorra Stadion: Stade de France, Saint-Denis


10 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
IJsland Flag of Iceland.svg Flag of France.svg Frankrijk Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


11 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Turkije Flag of Turkey.svg Flag of Albania.svg Albanië


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Stade de France, Saint-Denis


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
IJsland Flag of Iceland.svg Andorra Andorra Stadion: Laugardalsvöllur, Reykjavik


14 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg Flag of Albania.svg Albanië Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau


14 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Turkije Flag of Turkey.svg Flag of Iceland.svg IJsland


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Andorra Andorra


14 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Frankrijk Flag of France.svg Flag of Moldova.svg Moldavië Stadion: Stade de France, Saint-Denis


17 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Albanië Flag of Albania.svg Flag of France.svg Frankrijk


17 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Andorra Flag of Andorra.svg Flag of Turkey.svg Turkije Stadion: Estadi Nacional, Andorra la Vella


17 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Moldavië Flag of Moldova.svg Flag of Iceland.svg IJsland Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau


Groep I

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of Belgium (civil).svg België 4 4 0 0 12 11 1 +10
2 Flag of Russia.svg Rusland 4 3 0 1 9 15 3 +12
3 Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan 4 2 0 2 6 7 7 0
4 Flag of Scotland.svg Schotland 4 2 0 2 6 4 7 −3
5 Vlag van Cyprus Cyprus 4 1 0 3 3 6 5 +1
6 Flag of San Marino.svg San Marino 4 0 0 4 0 0 20 −20
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


21 maart 2019
«onderlinge duels»
16:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg 3 − 0 Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: Astana Arena, Noersoeltan
Toeschouwers: 27.641
Scheidsrechter: Servië Srđan Jovanović
Pertsukh Goal 6'
Vorogovskiy Goal 10'
Zaynutdinov Goal 51'


21 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Cyprus Vlag van Cyprus 5 − 0 Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 3.175
Scheidsrechter: Estland Juri Frischer
Sotiriou Goal 19' (pen.)Goal 23' (pen.)
Kousoulos Goal 26'
Efrem Goal 31'
Laifis Goal 56'


21 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg 3 − 1 Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 34.245
Scheidsrechter: Roemenië Ovidiu Haţegan
Tielemans Goal 14'
E. Hazard Goal 45' (pen.)Goal 88'
Goal 16' Tsjerysjev
Kreeg geel in de 18e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90e minuutWeggestuurd in de 90e minuut 18', 90' Golovin


24 maart 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg 0 − 4 Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Astana Arena, Noersoeltan
Toeschouwers: 29.582
Scheidsrechter: Servië Slavko Vinčić
Goal 21'Goal 45+3' Tsjerysjev
Goal 53' Dzjoeba
Goal 63' (e.d.) Beysebekov


24 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
San Marino Flag of San Marino.svg 0 − 2 Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle
Toeschouwers: 4.077
Scheidsrechter: Oostenrijk Manuel Schüttengruber
Goal 4' McLean
Goal 74' Russell


24 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Cyprus Vlag van Cyprus 0 − 2 Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: GSP-stadion, Nicosia
Toeschouwers: 8.728
Scheidsrechter: Frankrijk François Letexier
Goal 10' E. Hazard
Goal 18' Batshuayi


8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Rusland Flag of Russia.svg 9 − 0 Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Mordovia Arena, Saransk
Toeschouwers: 42.241
Scheidsrechter: Zweden Mohammed Al-Hakim
Cevoli Goal 25' (e.d.)Goal 41' (e.d.)
Dzjoeba Goal 31' (pen)Goal 73'Goal 76'Goal 88'
Koedrjasjov Goal 36'
Smolov Goal 77'Goal 83'


8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg 3 − 0 Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 37.155
Scheidsrechter: Bosnië en Herzegovina Irfan Peljto
Mertens Goal 11'
Castagne Goal 14'
R. Lukaku Goal 50'


8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg 2 − 1 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Hampden Park, Glasgow
Toeschouwers: 31.277
Scheidsrechter: Noorwegen Ola Hobber Nilsen
Robertson Goal 61'
Burke Goal 89'
Goal 87' Kousoulos


11 juni 2019
«onderlinge duels»
16:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg 4 − 0 Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Astana Arena, Noersoeltan
Toeschouwers: 18.652
Scheidsrechter: Polen Bartosz Frankowski
Kuat Goal 45+1'
Fedin Goal 62'
Suyumbayev Goal 65'
Islamkhan Goal 79'


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg 3 − 0 Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel
Toeschouwers: 32.482
Scheidsrechter: Tsjechië Petr Ardeleánu
R. Lukaku Goal 45+1'Goal 57'
De Bruyne Goal 90+2'


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Rusland Flag of Russia.svg 1 − 0 Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stadion Nizjni Novgorod, Nizjni Novgorod
Toeschouwers: 42.228
Scheidsrechter: Italië Marco Di Bello
Ionov Goal 38'


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Cyprus Vlag van Cyprus Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: GSP-stadion, Nicosia


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
San Marino Flag of San Marino.svg Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


6 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Hampden Park, Glasgow


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Rusland Flag of Russia.svg Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
San Marino Flag of San Marino.svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


9 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: Hampden Park, Glasgow


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
16:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Astana Arena, Noersoeltan


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel


10 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Rusland Flag of Russia.svg Flag of Scotland.svg Schotland


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
15:00
Kazachstan Flag of Kazakhstan.svg Flag of Belgium (civil).svg België Stadion: Astana Arena, Noersoeltan


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Cyprus Vlag van Cyprus Flag of Russia.svg Rusland Stadion: GSP-stadion, Nicosia


13 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of San Marino.svg San Marino Stadion: Hampden Park, Glasgow


16 november 2019
«onderlinge duels»
15:00
Cyprus Vlag van Cyprus Flag of Scotland.svg Schotland Stadion: GSP-stadion, Nicosia


16 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Rusland Flag of Russia.svg Flag of Belgium (civil).svg België


16 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
San Marino Flag of San Marino.svg Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
België Flag of Belgium (civil).svg Vlag van Cyprus Cyprus Stadion: Koning Boudewijnstadion, Brussel


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
San Marino Flag of San Marino.svg Flag of Russia.svg Rusland Stadion: Stadio Olimpico, Serravalle


19 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Schotland Flag of Scotland.svg Flag of Kazakhstan.svg Kazachstan Stadion: Hampden Park, Glasgow


Groep J

Stand

Pos. Team Wed W G V PT DV DT DS
1 Flag of Italy.svg Italië 4 4 0 0 12 13 1 +12
2 Flag of Finland.svg Finland 4 3 0 1 9 6 2 +4
3 Flag of Armenia.svg Armenië 4 2 0 2 6 7 6 +1
4 Vlag van Griekenland Griekenland 4 1 1 2 4 6 8 −2
5 Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina 4 1 1 2 4 5 7 −2
6 Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein 4 0 0 4 0 0 13 −13
Legenda

 Geplaatst voor het EK 2020

 Uitgeschakeld

Wedstrijden


23 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg 2 − 1 Flag of Armenia.svg Armenië Stadion: Stadion Grbavica, Sarajevo
Toeschouwers: 10.000
Scheidsrechter: Denemarken Jakob Kehlet
Krunić Goal 33'
Milošević Goal 80'
Goal 90+3' (pen.) Mchitarjan


23 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Italië Flag of Italy.svg 2 − 0 Flag of Finland.svg Finland Stadion: Stadio Friuli, Udine
Toeschouwers: 24.000
Scheidsrechter: Israël Orel Grinfeeld
Barella Goal 7'
Kean Goal 74'


23 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg 0 − 2 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 2.711
Scheidsrechter: België Alexandre Boucaut
Goal 45+1' Fortounis
Goal 80' Donis


26 maart 2019
«onderlinge duels»
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg 0 − 2 Flag of Finland.svg Finland Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan
Toeschouwers: 12.900
Scheidsrechter: Montenegro Nikola Dabanović
Goal 14' Jensen
Goal 78' Soiri


26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg 2 − 2 Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Bilino Polje, Zenica
Toeschouwers: 10.500
Scheidsrechter: Nederland Danny Makkelie
Višća Goal 11'
Pjanić Goal 16', Weggestuurd in de 66e minuut 66'
Goal 65' (pen.) Fortounis
Goal 86' Kolovos


26 maart 2019
«onderlinge duels»
20:45
Italië Flag of Italy.svg 6 − 0 Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein Stadion: Stadio Ennio Tardini, Parma
Toeschouwers: 19.834
Scheidsrechter: Rusland Kirill Levnikov
Sensi Goal 18'
Verratti Goal 33'
Quagliarella Goal 36' (pen.)Goal 45+4' (pen.)
Kean Goal 71'
Pavoletti Goal 77'
Weggestuurd in de 45+3e minuut 45+3' Kaufmann


8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg 3 − 0 Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan
Toeschouwers: 9.200
Scheidsrechter: Bulgarije Nikola Popov
Ghazaryan Goal 2'
Karapetyan Goal 18'
Barseghyan Goal 90+1'


8 juni 2019
«onderlinge duels»
18:00
Finland Flag of Finland.svg 2 − 0 Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Ratina Stadion, Tampere
Toeschouwers: 16.103
Scheidsrechter: Polen Daniel Stefański
Pukki Goal 56'Goal 68'


8 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland 0 − 3 Flag of Italy.svg Italië Stadion: Pankritio Stadion, Iraklion
Toeschouwers: 19.828
Scheidsrechter: Engeland Anthony Taylor
Goal 23' Barella
Goal 30' Insigne
Goal 33' Bonucci


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland 2 − 3 Flag of Armenia.svg Armenië Stadion: Pankritio Stadion, Iraklion
Toeschouwers: 7.011
Scheidsrechter: Estland Kristo Tohver
Zeca Goal 54'
Fortounis Goal 87'
Goal 8' Karapetian
Goal 33' Ghazaryan
Goal 74' Barseghyan


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Italië Flag of Italy.svg 2 − 1 Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Allianz Stadium, Turijn
Toeschouwers: 29.100
Scheidsrechter: Spanje Xavier Estrada
Insigne Goal 49'
Verratti Goal 86'
Goal 32' Džeko


11 juni 2019
«onderlinge duels»
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg 0 − 2 Flag of Finland.svg Finland Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz
Toeschouwers: 2.160
Scheidsrechter: Denemarken Jens Maae
Goal 37' Pukki
Goal 57' Källman


5 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Flag of Italy.svg Italië Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein


5 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Finland Flag of Finland.svg Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Ratina Stadion, Tampere


8 september 2019
«onderlinge duels»
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


8 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Finland Flag of Finland.svg Flag of Italy.svg Italië Stadion: Ratina Stadion, Tampere


8 september 2019
«onderlinge duels»
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
18:00
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Flag of Finland.svg Finland


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Italië Flag of Italy.svg Vlag van Griekenland Griekenland


12 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Flag of Armenia.svg Armenië Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Finland Flag of Finland.svg Flag of Armenia.svg Armenië


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina


15 oktober 2019
«onderlinge duels»
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Flag of Italy.svg Italië Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz


15 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Armenië Flag of Armenia.svg Vlag van Griekenland Griekenland Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan


15 november 2019
«onderlinge duels»
18:00
Finland Flag of Finland.svg Flag of Liechtenstein.svg Liechtenstein


15 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Bosnië en Herzegovina Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Flag of Italy.svg Italië


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Griekenland Vlag van Griekenland Flag of Finland.svg Finland


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Italië Flag of Italy.svg Flag of Armenia.svg Armenië


18 november 2019
«onderlinge duels»
20:45
Liechtenstein Flag of Liechtenstein.svg Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnië en Herzegovina Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz


Play-offs

Divisie A

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Divisie B

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Divisie C

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Divisie D

  halve finale finale
             
maart 2020
   
    maart 2020
     
maart 2020    
 
   

Statistieken

Topscorers

Pos. Naam Land Doelpunten
1. Eran Zahavi Flag of Israel.svg Israël 7
2. Claudiu Keșerü Flag of Romania.svg Roemenië 5
Artjom Dzjoeba Flag of Russia.svg Rusland
4. Raheem Sterling Flag of England.svg Engeland 4
Marko Arnautović Flag of Austria.svg Oostenrijk
6. Eden Hazard Flag of Belgium (civil).svg België 3
Romelu Lukaku
Serge Gnabry Flag of Germany.svg Duitsland
Marco Reus
Leroy Sané
Teemu Pukki Flag of Finland.svg Finland
Kylian Mbappé Flag of France.svg Frankrijk
Kostas Fortounis Vlag van Griekenland Griekenland
Memphis Depay Flag of the Netherlands.svg Nederland
Bjørn Johnsen Flag of Norway.svg Noorwegen
Krzysztof Piątek Flag of Poland.svg Polen
Viktor Tsihankov Flag of Ukraine.svg Oekraïne
George Pușcaș Flag of Romania.svg Roemenië
Denis Tsjerysjev Flag of Russia.svg Rusland
Álvaro Morata Flag of Spain.svg Spanje
Sergio Ramos
Patrik Schick Flag of the Czech Republic.svg Tsjechië
Viktor Claesson Flag of Sweden.svg Zweden
Robin Quaison

Assists

Pos. Naam Land Assist
1. Memphis Depay Flag of the Netherlands.svg Nederland 3
2. Ross Barkley Flag of England.svg Engeland 2
Antoine Griezmann Flag of France.svg Frankrijk
Eli Dasa Flag of Israel.svg Israël
Deniz Türüç Flag of Turkey.svg Turkije

Externe links


Afkomstig van Wikikids , de interactieve Nederlandstalige Internet-encyclopedie voor en door kinderen. "https://wikikids.nl/index.php?title=Europees_kampioenschap_voetbal_2020_(kwalificatie)&oldid=569568"